Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2003., 15:17   #1
Medeni mjesec/Bračno putovanje (zbirna tema)

Ja i moj dragan planiramo u drugoj polovici osmog mjeseca na medeni mjesec 2 tjedna, pa neznam, nebi da je negdje bas predaleko, ja sam se dvoumila izmedju Italije, Grcke, (mozda Spanjolske) i Hrvatskih otoka, pa ako netko moze dati kakav savijet, prijedlog, kritiku, nije bitno, ako imate zelje da me savijetujete bila bih zahvalna.

 
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 16:06   #2
nemoj hrvatske otoke. skupi su i nis novog ne bus vidla ni dozivjela. mislim, znam da je medenjak pa i ne bute bas puno jurili po lokalnim znamenitostima, al odite u tursku ili grchku
gea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 14:14   #3
Bilo bi lijepo kad bi netko napisao neko mjesto gdje je bio da je mirno, more blizu, cisto, ne preskupo narocito, i tako.......
 
Odgovori s citatom
Old 07.06.2003., 00:12   #4
Ej a sta kazete u Turskoj za Antalya? To vidim dosta se reklamira, jel netko tamo bio? Koje je mjesto tamo dobro?
 
Odgovori s citatom
Old 16.06.2003., 14:28   #5
Zar bas nitko nezna?

 
Odgovori s citatom
Old 16.06.2003., 14:34   #6
puno mi mjesta pada napamet, ali najviše madeira.
Prekrasan otok, romantičan, ima dosta aranžmana (preporuka TUI), a možda -ako ste kratki s novcima -uzeti u obzir i last minute aranžmane.

može se iskombinirati i s portugalom, ali mislim da je za medenjak madeira savršena i sasvim dovoljna
mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2003., 14:42   #7
Hvala mudrice punoooo

..jos ako bi mi mogla nesto vise reci o tome otoku, gdje se nalazi, kakv je ...bla...bla...ako ti se da..........
 
Odgovori s citatom
Old 16.06.2003., 14:43   #8
Probaj vidjeti starije topice. Buduci da vi zelite medeni mjesec na moru, vidi topice o ljetovanjima. Sigurno ces naci nesto.

Evo, ja bih ti bez imalo griznje savjesti preporucila Taorminu ili neki drugi grad na Siciliji, a vise o cijelom otoku mozes naci na posebnom topicu.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2003., 14:46   #9
1. odi u atlas airtours (andrašecova), oni imaju dosta kataloga stranih agencija (najviše od TUI jer s njima dobro surađuju), odmah ćes vidjeti i cijene i opise i fotke otoka

2. odi na google, upiši madeira i uživaj

otok pripada portugalu (južno), priroda je ...uf, teško je opisati - prekrasna, ostaješ bez riječi, mjesto je cijelo u mozaicima - kuće, pločnici. meni je sve to izgledalo kao jedan veliki park.
klopa i cuga (vino!) je također fenomenalno.
da ne duljim - idi po točkama 1. i 2. redoslijedom koji ti najviše paše
mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2003., 14:52   #10
Evo ti link na topic o Siciliji .

Btw, Atlas Airtours imas i u Gajevoj, kraj kavane Boban. Odlicni aranzmani, odlicne cijene! Za ovo ljeto ti daju i besplatan tranfser do Ljubljane, odakle se leti, i besplatno zdravstveno osiguranje za inozemstvo (koje je inace stavka od parsto kuna).
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2003., 23:26   #11
Ma super ste, hvala na savjetima, inace ja sam iz Slavonije pa mi nisu bas usput agencije u Zagrebu pa zato bas neznam, al cu ih preko neta pogedati...

hvala, hvala........................
 
Odgovori s citatom
Old 16.06.2003., 23:53   #12
Ovo za Siciliju je dobro, al u ovom prospektu od atlasairtoursa ove godine imaju samo Sardiniju, dal je netko tamo bio?
 
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 16:40   #13
Kada bi birali sto bi izabrali?

Grcke otoke ili Sardiniju? I zbog cega?
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2003., 00:21   #14
Ja opet pala u zaborav, smrc
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2003., 10:02   #15
Toskana + Korzika

S tim da na Korziku ideš brodom.
rafaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2003., 13:08   #16
Quote:
Luciana kaže:
Kada bi birali sto bi izabrali?

Grcke otoke ili Sardiniju? I zbog cega?
Iskreno, ne znam. Nisam bila ni na grckim otocima, ni na Sardiniji, a o obje destinacije sam cula fantasticne dojmove. Doduse, bila sam u Grckoj i bilo je super.

Probaj malo prosurfati i kreni na feeling. Imas puno agencija na netu, ali najbolje ti je da ides sa etabliranim, provjerenim.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2003., 15:25   #17
Bilo bi super kad bi netko tko je bio tamo nesto napisao.

Mislim da cu preko atlas air tours nadam se da su oni o.k.



 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 16:02   #18
Odabir mjesta za mog medenog mjeseca!

Svi vec znate da se uskoro zenim pa je red za sada da pocnem pomno isplanirati kamo nakon oltara i restorana. Htio bih odmah u nedjelju ujutro na aerodrom, povesti zenicu i 2 klinceka na daleku destinaciju.

Bali je iskljucena jer je predalo i preblizu tsunamija i teroristickih prevrata, a i ima puno bas Aussieja..

Bas sam oko bacio na Djevicanske otoke ili mozda na Kubu...Kazu da je 14 dana jeftino i to je bolje nego 7 dana....pa mzoda bih uzeo 14 dana, nego da li Karibik je bolje mjesto nego Indik?

Prvo pogledajmo moj zahtjev: Trazim prekrasnu plazu pjeskovitu na kilometre, a obvezna palma! Tako da mogu trcati po plazi uzduz poprijeka a palma nek bude meni vjerni prijatelj. A preko noci me ne zanima nekakvi glupi plesovi i diskaci, ne zanima me roljanja niti pijancevanja jerbo vodim zenu i deckice. Kapito?
A ak bude ruzno vrijeme mozda posjetim koju zanmenitost, spilja ili planinarenje, ili voznja brodom do nekih otoka?

Jako mi se svidjaju pacificka otocja, ali vjeruem da je tamo strahovito skupo, a ja bih takvu sliku, djevicanskog otocja, s prekrasnim plazama i prezelenim palmama, mirno mjesto, nema buke, a da ima zgodnih izletica. Pomzoi mi, je li Sejselski otoci, mozda Juznoafricka Republika pomaze, a mozda i Dominikanska Republika ili najvjerojatnije Kuba?!

Pomoz mi !!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 16:20   #19
Nemamo blage veze da se zenis, al drago nam je cuti da je tako

Juznu hemisferu zaboravi u ovo doba godine jer je tam sad jesen pa zima - jeftinije tada je, al risiras lose vrijeme. Ako zelis na Seychelle - jaaaaaaaaaaako skupo. Ako zelis negdje jako slicno Seychellima, onda Mauricijus ili Zanzibar (isto jako skupo). Inace ja bi ti preporucija Jamajku
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 16:26   #20
Pariz - romantika i erotika
__________________
ode ivo prvi
slavka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.