Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2015., 23:13   #4881
Eto, i na kraju se sve svodi na to da je sve što čovjeku treba zdrava obiteljska sredina u kojoj će se razvit u zdravu osobu. Samo to.
Najrađe bi razglasio svima da sam psihički bolesnik pa da sve može u miru otić kvragu. Ova gluma uništava dušu.
Tox is offline  
Old 03.03.2015., 23:34   #4882
Henson is offline  
Old 04.03.2015., 00:13   #4883
noćas mi srce plače, noćas me duša boli
__________________
Ona je tamno-smeđe kose... brineta je i čita o Bogu./What in the world can make a brown-eyed girl turn blue?/I'm playing the villain, baby. Just like you want./Knjige nikad o tome ne govore. Roditelji nikad o tome ne govore. Ali pauci to znaju. _
bellinda is offline  
Old 04.03.2015., 06:38   #4884
i danas ce kao i svaki dan umrijeti 2000 djece samo zato jer nemaju ciste vode za popit pa se zali da je zivot tezak i da te strah umrijeti .. strah te zivjeti a ne umrijeti picko
F.A.Q is offline  
Old 04.03.2015., 18:51   #4885
Ovo je stvarno jadno. Strašno me boli u želucu od svi tih silnih proljeva i grčeva. Stvarno se pitam kako uopće mogu živjeti s ovime...
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Old 04.03.2015., 21:15   #4886
Sto god nije u redu sa mnom, nazovite to imenom, stavite pod nadzor, izlijecite. Ja vise ne znam kako.
Misli naviru iza glave. Zivim bol, svoju, tudu.
Samotno sami. Mi hodamo. Dosadno obicni. Mi sjedimo. Lazno optimisticni. Mi Jedemo.
Kruh letargicnosti, leseve proteina, mrtvo meso.
ubojice. Smijeseci se, gutamo osjecaj tuposti.
Snage, mi nemamo snage, mi nemamo volje. Mi gledamo. Ocima pozude, objektiviziramo duse, prisvajamo toplinu tudih ruku ( oh, samo na tren osjetiti se zivim). Mi slusamo kako bismo mogli govoriti. Ja... ja govorim, zar Slusam?
Zivot. Dovraga I s time. Ostaje pitanje kako neki postoje lakocom dok drugi razmisljaju, cijepaju misli, atome, rijeci, osobine, nocne more I uzdisaje.
Recite mi da zavolim sebe, pronadite novu teoriju, iscijelite I ovu ranu.
U glavi. U srcu. Jak, budi jak. Ne daj da te rane. Ne smiju te vidjeti ispod koze.
Krvavi, svi smo iznutra ljigavi, skrivamo mala cudovista. I hranimo ih. Netko mrakom, netko cokoladom, a netko ljudima. I sad reci da isti smo.
Iluzije I dani provedeni u htijenju...
__________________
And that too shall pass.
The storm is beautifull when you feel no cold, sun is terrifying when you stand too close. Everything is a matter of perspective, and that cannot be fully trusted.

Zadnje uređivanje PinkBarbie : 04.03.2015. at 21:20. Reason: pravopis
PinkBarbie is offline  
Old 04.03.2015., 21:33   #4887
Emotivno. Sviđa mi se text.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 05.03.2015., 16:43   #4888

__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Old 05.03.2015., 20:59   #4889
Rubin crvena kopa po prošlosti. Kaplje suze. Koja ne postoji. Samo u sumornim sivim vijugama. Postojiš, meni ni imena nema. I, zapravo, drugačije bi bilo ludo, s one strane. Nemaš pojma koliko...
DeMoliere is offline  
Old 05.03.2015., 22:19   #4890
Eh da...sve je kao ok...a...opet...nista nije.
Sranje, prokleto sranje!
__________________
Just when the caterpillar thought the world was over, it became a butterfly.
Carandiru is offline  
Old 06.03.2015., 03:58   #4891
Sugava tjeskoba.
Jojjjjjjjjj izgaram kad se 'bojim zaspat' zbog svojih (nadam se?) imaginarnih strahova.
Tak mi i treba kad sam pesimista onaj zestoki. :d
Vjecna Tama is offline  
Old 06.03.2015., 04:28   #4892
fak
Beggar90 is offline  
Old 06.03.2015., 07:36   #4893
Ubit će me ovo
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Old 06.03.2015., 09:18   #4894
Ja znam da si To sve Ti. Mozes se nazvati kako god zelis.Ili ne moras uopce . To nece napraviti razliku.
Prepoznajem sebe. U tebi. Na koju god stranu da se okrenes.
I znas sto, zivot je LUD, LUD, LUD !
__________________
x
Naked Mind is offline  
Old 06.03.2015., 17:24   #4895
Utapam sreću. Za prstohvat halucinacija. Koje mi ne trebaju. Ili baš trebaju. Ali ne znam što bi s njima. I bojim se. Mraka. Prošlost je samo prošlost i upravo to treba ostati. I samo možemo izgubiti. Jer ionako smo na istoj strani. Kopam. Ravno do dna.
DeMoliere is offline  
Old 06.03.2015., 17:32   #4896
Lost-soul is offline  
Old 06.03.2015., 18:11   #4897
Normalni ljudi se vesele petku. A ja...sve po starom...isti sasrani osjecaj na odlasku...ista nostalgija...ista tuga.
Da barem ljudi prestanu pitat jesam li dobro. Ne, nisam i sta vas boli neka stvar! I ne, necu se predomislit.
Samo zelim opet bit ona stara opet. Samo se zelim opet iskreno smijat.
A svaki susret...baci me 100 godina unatrag. Nemas pojma. Bolje da nemas.
__________________
Just when the caterpillar thought the world was over, it became a butterfly.
Carandiru is offline  
Old 06.03.2015., 20:07   #4898
FML :/
-irrelevant is offline  
Old 06.03.2015., 20:24   #4899
.A kako bi ti, nakon toliko trenutaka vjecnosti, uopce I mogao s nekim?
Znas o cemu govorim. Obicne stvari. Trajati. Smijati se, cerekati kao neiskvarena djeca, cuti snove, vidjeti cjelinu I disati u skladu s univerzumom.
Ucis. Znam. Daleko si dogurao, rastes pred mojim ocima I to me cini sretnom (Barem je najblize osjecaju ispunjenja).
A kako bih mogla ja, nakon vjekova buke I vristanja, bunta, nauciti sutjeti? Govoriti tisinom koja ne smeta tvoje postojanje, ne dodaje patnju u svijet...
Oh, kise, slijevajte se niz lice. Nakon toliko suse, pozdravljam vas I radujem se.
Jer, onaj koji zeli naci srecu, shvaca da se tajne ne kriju u zvjezdanim prasinama I zlatnim cupovima.
Umorna od lekcija, traganja, lutanja...na kraju bih ipak voljela neko mjesto zvati domom.
__________________
And that too shall pass.
The storm is beautifull when you feel no cold, sun is terrifying when you stand too close. Everything is a matter of perspective, and that cannot be fully trusted.
PinkBarbie is offline  
Old 06.03.2015., 21:43   #4900
koja san ja kukavica ,iden nešto napravit ,zapnen i samo se okrenene i ništa od toga -pokrenen se pa odustanen
Triban si ili pretočit snove u stvarnost ili ih ispucat iz glave i bit na zemlji
i da ne znan vozit biciklu i sramin se toga ,niko me nije tija nikad naučit
__________________
šuuuušuuu
relativna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.