Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2015., 15:34   #9661
Mislim da nema veze, za sr je druga priča, ako ima onu crtu preko pola samo lomi
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Old 03.03.2015., 15:52   #9662
Jel mi može tko objasniti, zašto se velafax ne pripisuje osobama sa socijalnom anksioznošću kao npr. fevarin ? Jer čitam ovdje po forumu da velafax diže organizam, a fevarin da ga spušta (mnogi govore da su pospani od tog lijeka). Zar ne bi onda velafax trebao bit bolji za sociofobičare (da ih se malo rastrese,digne)? I uostalom, koji je dobar lijek za soc. anskioznost+depresija?
Alan Wake is offline  
Old 03.03.2015., 16:16   #9663
Quote:
Alan Wake kaže: Pogledaj post
Jel mi može tko objasniti, zašto se velafax ne pripisuje osobama sa socijalnom anksioznošću kao npr. fevarin ? Jer čitam ovdje po forumu da velafax diže organizam, a fevarin da ga spušta (mnogi govore da su pospani od tog lijeka). Zar ne bi onda velafax trebao bit bolji za sociofobičare (da ih se malo rastrese,digne)? I uostalom, koji je dobar lijek za soc. anskioznost+depresija?
Ja imam odlicno iskustvo sa seroxatom.
Berigoj is offline  
Old 04.03.2015., 16:06   #9664
Je li se itko uspio skinuti sa svih tih tableta?
CynicallyTested is offline  
Old 04.03.2015., 16:17   #9665
Quote:
CynicallyTested kaže: Pogledaj post
Je li se itko uspio skinuti sa svih tih tableta?
Uspio sam 3 mj. Zamijenio sam ad s tinkturom gospine trave. Nazalost, nije bilo dovoljno da bih se odrzao...
Berigoj is offline  
Old 04.03.2015., 17:48   #9666
Quote:
CynicallyTested kaže: Pogledaj post
Je li se itko uspio skinuti sa svih tih tableta?
znam curu (forumašicu) koja se uspjela skinut
zagrebačka cura is offline  
Old 04.03.2015., 20:16   #9667
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
znam curu (forumašicu) koja se uspjela skinut
Sigurno je moguce. Bez imalo ironije, ja poznajem osobe koje su se skinule s heroina i nisu ga ponovo uzele vec deset godina. Tesko se je othrvati krizama kad imas svijest da ih nesto moze ublaziti. Osobno bih volio moci zivjeti bez ad-a, ali zasad ne vidim kako. I to me nemalo frustrira.
Berigoj is offline  
Old 05.03.2015., 14:17   #9668
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
Hvala. Da, i mislila dam nozem prepolovit.
Da li mijenja sto kod djelovanja ako se prepolovi jer mu se djelomicno makne zastitni omotac rezanjem?
ma kakvi

Quote:
coma black! kaže: Pogledaj post
Mislim da nema veze, za sr je druga priča, ako ima onu crtu preko pola samo lomi
imaš pravo
ray of light is offline  
Old 05.03.2015., 16:32   #9669
Sta znate o Metotenu i Apaurinu.Moze li pogorsati stanje bolesnika kod kojeg su Psihoze bile inducirane Predoziranjem Cafetinom.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Old 05.03.2015., 16:35   #9670
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
ma kakvi
Prepolovila i uzela pola za probu.
Nemaju nikakav zaštitni omotač. Iste su kao lekadol bez zaštitne ovojnice. Shvatila sam to test metodom poliži tabletu - ne mogu vjerovat da nisam prvo provjerila pa onda pitala
Jedino mi se čini da osjetim lagani svrbež tu i tamo po tijelu.
FIRST is offline  
Old 05.03.2015., 19:20   #9671
Sad su me potjerali na leponex
CynicallyTested is offline  
Old 05.03.2015., 21:19   #9672
Quote:
CynicallyTested kaže: Pogledaj post
Sad su me potjerali na leponex
Meni je dobar, pijem 200mg dnevno. Ti?
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Old 05.03.2015., 21:19   #9673
Brijem da ništa od Cipralexa.
Riješio mi je vrtoglavicu, ali onaj nemir imam 5 dana pa jedan dan bude OK...
K tome jos i los apetiti takoder po par dana pa jedan dan mir. Cim se sjetim neceg loseg odmah se pogorsa stanje.
Mislim da ce u utorak biti out na kontroli taj Cipralex. Samo da mi je znat sta sada ima u vidu...Luxeta nije sljakala, Cipralex mi se cini isto....
Pa jbt.bas nemam srece....Razmislit cu jos malo ali mislim da odustajem od terapije AD.
Psihoterapija je OK, ali ne vjerujem da cu moci bez ad to.....opet s druge strane ne vidim svrhu ovog mucenja i cekanja da prosljaka ili ne svaki puta iznova. U pon.je šesti tj.na tom sranju...
Koji k.... mi se dešava
__________________
Ljudi se dijele u dvije grupe: Mi koji smo ludi i vi koji još niste pregledani...
Stik is offline  
Old 06.03.2015., 05:55   #9674
Stjece se dojam da nas je barem pola nacije na antidepresivima. Nije ni cudo. Meni edronax dodan na prozac takodjer ne djeluje odgovarajuce i po svoj cu prilici odustati od njega.
Uzima li tko anafranil?. Taj se ad danas rijetko pripisuje jer je navodno jeftin( mocnim farmaceutskim kucama nije u interesu), a procitao sam da je iznimno ucinkovit.
Berigoj is offline  
Old 06.03.2015., 08:58   #9675
Quote:
Berigoj kaže: Pogledaj post
Stjece se dojam da nas je barem pola nacije na antidepresivima. Nije ni cudo. Meni edronax dodan na prozac takodjer ne djeluje odgovarajuce i po svoj cu prilici odustati od njega.
Uzima li tko anafranil?. Taj se ad danas rijetko pripisuje jer je navodno jeftin( mocnim farmaceutskim kucama nije u interesu), a procitao sam da je iznimno ucinkovit.
meni je edronax izvrstan, stvarno dize razinu noradrenalina. kolko dugo i koju dozu uzimas?
ray of light is offline  
Old 06.03.2015., 10:07   #9676
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
meni je edronax izvrstan, stvarno dize razinu noradrenalina. kolko dugo i koju dozu uzimas?
Uzimam 4mg jedan put dnevno uz prozac takodjer jedan put dnevno.To bi trebala biti prva pomoc da me izvuce iz depresivne epizode u koju sam nedavno upao. Uzimam tako tri tjedna,ali ne nalazim neko bitno poboljsanje. Osim sto sam prilicno otupio pa me manje diraju stvari nego inace. Brojne nus pojave koje su jos uvijek u trajanju da i ne spominjem. Bojim se da cu trebati traziti neko drugo rjesenje u vidu ad-a.
Berigoj is offline  
Old 06.03.2015., 22:45   #9677
evo mene opet ( dayria) banali su me do 4 mj al meni je stvarno lose i htjel bi s vama podijeliti sta je bilo zadnjih par tjedana, zavrsila sam u bolnici,opet,ovaj put u nasicama,i polumrtva jedva sam cekala da potpisem da idem kuci..i od onda se osjecam lose, stalno mi je na misli samoubojstvo,rekla sam to danas i psih. al se moj glupi otac morao utrpati u ordinaciju i od misa napravio slona,tako da sam sada na nekom fluoksinu kako li,u njega spada prozac,iseroquel mi je ostavila i xanax sr, obicni misar mi je makla da stvar bude gore,u utorak 24. sam bila na laptopu i odjednom sam se nasla okruzena hitnom ppomoci,mjerenje tahikardije je bilo 150 u minuti i navodno sam pala i tresla se,i opalila glavom na radijator,da skratim,nakon svih pregleda oni mislie da ja imam epilepsiju mas bas mi je i to trebalo,a psih me tjera zajedno s mojim starim u bolnicu na injekcije dva tjedna,ali apsolutno ne dolazi u obzir,i oonih 14 dana sam jedva izdrzala,dizanje u 6,tjelovjezbe kad bi si najrade oci iskopala,hrana ko napoj,ova pokraj se ne tusira,ona treca prdi...ma nema sanse,jedino ako se moze sredit da tu u orahovici primam injekcije, i da, dobila sam antiepileptik neki bijesni,nuspojave da glava boli...ma neam snage visesad ce valjda bit treca sreca pa se uspijem ubiti,sam moram novi nacin smislit,tablete su mi sakrili
sabriel77 is offline  
Old 07.03.2015., 02:18   #9678
Quote:
Berigoj kaže: Pogledaj post
Stjece se dojam da nas je barem pola nacije na antidepresivima. Nije ni cudo. Meni edronax dodan na prozac takodjer ne djeluje odgovarajuce i po svoj cu prilici odustati od njega.

Uzima li tko anafranil?. Taj se ad danas rijetko pripisuje jer je navodno jeftin( mocnim farmaceutskim kucama nije u interesu), a procitao sam da je iznimno ucinkovit.

Pitaj psih za Anafranil, ti stariji nisu dobri zbog jacih nuspojava, ne mislim na ove nase dok se ne naviknes nego u smislu stetnisti za organizam. Ali ima ljudu kojima je samo on odgovarao. Pliva prestala jer je bio prejeftin, a citam da obustavljaju i Ladiomil iz komercijalnih razloga. Tak je prije ukinut i Devidon (trazodon) i poznati Myoflex za opustanje misica i kas vas zakoci, daju Normabel, nije mi jasno kak ukidaju jedan jedini lijek u Hrvartskoj, nema zamjena, neisplativo, a rade generike ostalih lijekova pa ima sto vrsta Cipralexa, Seroxara, Seroquela, Zolofta i slicno i ko im garantira da ce dr bas prepisat njihovu.
Bas me zanima sta ce sad ljudi koji piju Ladiomil? Narucivat za puno skuplje izvana!


Skickas fr
zvonx78 is offline  
Old 07.03.2015., 02:24   #9679
Quote:
Stik kaže: Pogledaj post
Brijem da ništa od Cipralexa.

Riješio mi je vrtoglavicu, ali onaj nemir imam 5 dana pa jedan dan bude OK...

K tome jos i los apetiti takoder po par dana pa jedan dan mir. Cim se sjetim neceg loseg odmah se pogorsa stanje.

Mislim da ce u utorak biti out na kontroli taj Cipralex. Samo da mi je znat sta sada ima u vidu...Luxeta nije sljakala, Cipralex mi se cini isto....

Pa jbt.bas nemam srece....Razmislit cu jos malo ali mislim da odustajem od terapije AD.

Psihoterapija je OK, ali ne vjerujem da cu moci bez ad to.....opet s druge strane ne vidim svrhu ovog mucenja i cekanja da prosljaka ili ne svaki puta iznova. U pon.je šesti tj.na tom sranju...

Koji k.... mi se dešava

Ajd probaj jos malo, pet dana od sedam je dobar znak. Ne znam sta bi ti mogla dat ak si anks dep, a vise anks, ako sam skuzio. Prozac je jako slican Zoloftu, mozda Seroxat, al je malo jebada s nusicama.
Nemam pojma... Javi, bas me zanima.


Skickas fr
zvonx78 is offline  
Old 07.03.2015., 02:32   #9680
Quote:
sabriel77 kaže: Pogledaj post
evo mene opet ( dayria) banali su me do 4 mj al meni je stvarno lose i htjel bi s vama podijeliti sta je bilo zadnjih par tjedana, zavrsila sam u bolnici,opet,ovaj put u nasicama,i polumrtva jedva sam cekala da potpisem da idem kuci..i od onda se osjecam lose, stalno mi je na misli samoubojstvo,rekla sam to danas i psih. al se moj glupi otac morao utrpati u ordinaciju i od misa napravio slona,tako da sam sada na nekom fluoksinu kako li,u njega spada prozac,iseroquel mi je ostavila i xanax sr, obicni misar mi je makla da stvar bude gore,u utorak 24. sam bila na laptopu i odjednom sam se nasla okruzena hitnom ppomoci,mjerenje tahikardije je bilo 150 u minuti i navodno sam pala i tresla se,i opalila glavom na radijator,da skratim,nakon svih pregleda oni mislie da ja imam epilepsiju mas bas mi je i to trebalo,a psih me tjera zajedno s mojim starim u bolnicu na injekcije dva tjedna,ali apsolutno ne dolazi u obzir,i oonih 14 dana sam jedva izdrzala,dizanje u 6,tjelovjezbe kad bi si najrade oci iskopala,hrana ko napoj,ova pokraj se ne tusira,ona treca prdi...ma nema sanse,jedino ako se moze sredit da tu u orahovici primam injekcije, i da, dobila sam antiepileptik neki bijesni,nuspojave da glava boli...ma neam snage visesad ce valjda bit treca sreca pa se uspijem ubiti,sam moram novi nacin smislit,tablete su mi sakrili

Dayria, zao mi je sto se tolko mucis i povlacis po psihijatrima.
Nemoj se ubijat, to ti je bezveze. Ali moze biti da imas epilepsiju, budu te tak onda lijecili.
Vidim da se starci brinu, to je super, kolko god tebi ide na zivce. Ako bi imali love za privatnu psihoterapiju, super. Ili da te bar otfuraju kod shrinka koji se super razumije u lijekove i kojem ces rec sta si sve pila i sluzbeno i nesluzbeno. Mora biti.


Skickas fr
zvonx78 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.