Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2018., 09:19   #1
Valsartan

iznenadilo me kad sam pročitao da je valsartan povučen sa tržišta jer lijek proizveden u Kini izaziva rak... i ja pijem Val od Belupa i ne, nisam isti dan prestao piti ga, još ga pijem, ako sam te sreće da dobijem rak kaj sad
S našeg tržišta koliko sam skužio nije povučen samo valsartan od Krke.
kaj sad opče napraviti ? tražiti taj od Krke ako ga opče imaju ili da mi prepišu neki drugi sartan ?
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 00:11   #2
baš nitko ne pije valsartan osim mene ?
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2018., 21:05   #3
Ja dobio danas figu u apoteci za val 160, i preporuku kardiologa za Valsacombi.. Čini mi se isto s drugo pakovanje, al kaj se ja kužim u to.. Ima onih koji to prate..
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2018., 22:54   #4
Quote:
ZakS kaže: Pogledaj post
Ja dobio danas figu u apoteci za val 160, i preporuku kardiologa za Valsacombi.. Čini mi se isto s drugo pakovanje, al kaj se ja kužim u to.. Ima onih koji to prate..
valsacombi je koliko znam kombinacija sa diuretikom.
ja sam guglal, jedini valsartan koji nisu povukli je Valsacor od Krke, ona proizvodi i Valsacor . Krka jedina nije koristila tu kinesku supstancu.....
meni je doktorica prepisala na moje traženje Valsacor ....nije ni znala da je večina valsartana povučena.
bojim se samo da neće Valsacora nestati jer će sad svima njega davati
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2018., 00:58   #5
Je, + diuretik.. I Brunaq ujutro. Ne bojim se nestajanja. Ima 50 drugih i drugačijih. Čak Dapače, ionak pijem tableta za cijeli jedan obrok. ��
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.