Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2015., 08:23   #7421
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Nije glupo, šta ti je. Meni se osjeti malo rub i kroz mišić. Kod pazuha. Poliuretani. 335 ml. Ima cura koje su stavile pod žlijezdu, ali s bujnijim početnim stanjem od dvojke. Ali dobro nije svaka dvojka ista. Ak je dvojčica, a obješene, pa gore nema niš onda je druga priča.

Ne znam kakvo će biti stanje s poliuretanima nakon 3 godine kad se otopi taj spužvasti omotač koji kamuflira rubove. Još nisam pročitala iskustva na forumu o tome.
Hvala ti Mamekice, baš si draga i uvijek spremna pomoći . Termin mi je 24.03. i baš se veselim, i razmišljam kako mi je žao što to već prije nisam napravila. Jučer mi je jedna draga forumašica proslijedila link justplasticsurgeon forum, registrirala se i do ponoći čitala, čitala, čitala i uživala. Baš je super što postoje takvi forumi gdje cure nesebično dijele svoja iskustva stavljaju slike prije i poslije, pa se vidi njihov napredak....nevjerovatno...sad jedva čekam, uskoro idem napraviti sve preglede...
carrie123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 20:56   #7422
Quote:
Linda12 kaže: Pogledaj post
draga..ja svoje konce nikad nisam vidjela, prvih 7 dana nisam smjela skidati grudnjak, 7-i dan sam bila na kontroli i doktor mi je potegnuo konce...mislim da ih je izvadio ili već nešto tako, nakon tog pregleda sam morala još 7 dana nositi grudnjak sa remenom. Kad je prošlo i tih 7 dana i kad sam doma skinula grudnjak vidjela sam samo 2 mala reza od 3-4 cm kao kad se nožem tanko porežeš po ruci...eto tako je to izgledalo, tako da uopće konac nisam u niti jednom trenutku ni vidjela. i sada nakon 2 mjeseca to je i dalje tako samo što su rezovi u brazdi pa se jedva i vide, moram dojku podignuti da bi ih našla. eto to je moje iskustvo, nadam se da će i tebi tako biti. Bila sam kod Ostojića prije 10ak dana i oduševljen je rezovima.
što se tiće vježbanja, ovako: počela sam lagano trčati i raditi čučnjeve i trbušnjake nakon mjesec ipo i to sve jako lagano i oprezno sa super super grudnjakom kojeg sam kupila u Lisci LISCA ACTIVE POWER 20070 platila sa ga oko 230 kn PRE PRE PRE DOBAR JE ! uglavnom nosim njega i onaj postoperativni kojeg sam kupila kod Ostojića i ta dva grudnjaka stalno izmjenjujem u treniraju i spavanju, dakle nikad nisam gola...uvijek imam jedan od ta dva grudnjaka na sebi. nakon točno 2 mjeseca počela sam raditi sklekove, mada su mi ruke jako oslabile i drhte mi još uvijek u vježbanju, počela sam dizati oko 20 kg ali još uvijek vrlo oprezno, ali mogu ti reći da vježbam sada nakon 2 mjeseca i 10 dana ama baš sve vježbe. nema nikakvih smetnja, dojke još stoje kako treba, Ostojić mi je dao odobrenje za sve radnje bez ograničenja, tako da mu vjerujem. Desna dojka mi je bila u jako lošem stanju prije operacije i sada se vidi razlika između lijeve i desne tako da ću na jesen tu desnu podignuti da bude kao i lijeva, iako je to tako sitan detalj kjeg moj muž uopće ne može primjetiti, ali doktor i ja primjećujemo. doktor kaže da to podizanje ne zahtjeva neki teži postoperativni oporavak, mislim da sam najteže prošla. Uvijek sam ti na raspolaganju za bilo kakvu inf.o vježbanju, uvijek mi se javi ako bilo što želiš pitati...i druge cure naravno. Kad vježbam yogu neugodno mi je samo leći na trbuh...kao da ležim na 2 kamena i teško mi je imati izdržaje na rukama ali to je zato što su mi ruke oslabile pa drhtim.

Smijem li te pitat kakve su ti grudi bile prije operacije? Naime ja planiram uskoro kod dr. Ostojića na pregled kako bi stavila taj poliuretan no bojim se da li će biti izvedivo na mojim grudima... Naime, imam 23 godine i vježbanjem sam izgubila 15ak kg , spala sa čiste petice na trojku, dakle imam izdušene grdui, poprilično razdvojene , i prevaljene tj. nisu okrugle nego kao da su u donjem dijelu ispuhane. full gadno Sad me brine tj. zanima, koliko ti se zapravo izmjenio predoperativni oblik grudi i dali znaš nešto o tome, možda ako si gledala fotke kod doktora.... eh da i što se vježbanja tiče, fkt si nakon dva mjeseca dizala 20 kg ?"?"?
nada030492 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 14:58   #7423
Quote:
nada030492 kaže: Pogledaj post
Smijem li te pitat kakve su ti grudi bile prije operacije? Naime ja planiram uskoro kod dr. Ostojića na pregled kako bi stavila taj poliuretan no bojim se da li će biti izvedivo na mojim grudima... Naime, imam 23 godine i vježbanjem sam izgubila 15ak kg , spala sa čiste petice na trojku, dakle imam izdušene grdui, poprilično razdvojene , i prevaljene tj. nisu okrugle nego kao da su u donjem dijelu ispuhane. full gadno Sad me brine tj. zanima, koliko ti se zapravo izmjenio predoperativni oblik grudi i dali znaš nešto o tome, možda ako si gledala fotke kod doktora.... eh da i što se vježbanja tiče, fkt si nakon dva mjeseca dizala 20 kg ?"?"?
da draga..nakon 2 mjeseca kao da pređeš u neku drugu dimenziju, još kad ti doktor kaže: ukinute su vam sve restrikcje!! ja sam doslovno nakon 2 mjeseca zaboravila da sam ih uopće operirala, a da ti ne govorim sada nakon 3 mjeseca...bez beda dižem samu sebe na rukama a imam 55 kg. vjeruj mi ne brini se što se tiče vježbanja,,,ja ti ne moram govoriti koliko te shvaćam po tom pitaju, bila sam jako ustrašena da ću biti ograničena u vježbanju, i bila sam na pčetku, ali svakim danom sam imala hrabrosti ići na teže vježbe i tako samo od jednom shvatim da vježbam kao luda a cice mi nisu ni pale na pamet. dakle..da ponovim, bila sam jako ustrašena ta prva dva mjeseca, zapravo mjesec ipo...milion pitanja po glavi, sumnji, briga kako ću ja ovo.. kako ću ja ono.. ali to vrijeme tako brzooooooo proleti da mi je zapravo dobro došlo da mi se tijelo malo odmorilo za to vrijeme, mišći se nisu izgubili, a dmah već nakon prvih par treninga sve se vratilo na staro...što se tiće mišića...sve se to vrati na svoje, mišić pamti !!
što se tiće mojih starih cica..dok sam bila mlada cura bile su lijepe čvrste male dvojkice, nakon 3 izdojene djece jako ali jakooo su se ispuhale, doslovno sam mogla ispod cice staviti olovku ona ne bi ispala. sada sa 330 ml imam slatke sise koju su totalno neprimjetne i izgledaju mi kao kad na iscjeđene dvojke staviš push up..eto tako! poliuretan se osjeti pod rukom ali još je sve to svježe...doktor kaže da s vremenom cice mogu biti samo još ljepše. Ne vidi se okom nikakav rub silikona, Dr.osotjić je odličan kirurg i ne brini se što se toga tiče. na žalost nemam slike svojih prijašnjih grudi, rado bih ti poslala, ai ti uvijek mogu poslati slike ovih koje sada imam,,,ako želiš samo pošalji br.mob u imbox i šaljem viberom ili već kako ti paše.
Linda12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 18:36   #7424
Ja bih samo dodala da Linda12 ima stvarno prekrasne sise, dr. Ostojić je vrhunski
__________________
“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching”
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 21:21   #7425
Smile

Drage curke!čitam ovu temu već sigurno 2 god i vaša iskustva su mi pomogla da odem pod nož.Operacija je bila 4.2. kod dr Ostojića (pomogle ste i u izboru doktora), poliuretani,420 ml i zatezanje oko aureola. moje grudi su bile skroz obješene i stvarno sam oduševljena rezultatom a pogotovo oporavkom.Pripremila sam se i na gore,na tj dana da neču moći ništa a već drugi dan nakon operacije sam šetala psa,Danas je23 dana od operacije i stvarno radim sve ko prije,osim dizanja jako teških stvari.krenula sam i u teretanu prije 5 dana(dobila dopuštenje doktora) s tim da radim samo noge,trbušnjake,traka hodanje i bicikl.Sve curke koje si žele-idite jer je mani sad žao što nisam odavno to napravila najviše zbog straha
šta se tiće samih ožiljaka pa to je i sad nevjerojatno malo ,a tek su 3 tj prošla.Ostojić je genijalan,dan prije operacije me ulovila panika i on me tolko smirio da sam drugi dan na operaciju tolko opuštena došla da se sama sebi nisam mogla načudit kolko sam smirena
Sad me zanima kolko su vam se cice promijenile nakon operacije s vremenom,jer ja stalno imam strah da če se objesit i smanjit.u biti već sam zabrijala da su se smanjile,vjerojatno kako su otekline splasnule pa zadnjih dana brijem da su male
Djukicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 18:17   #7426
Quote:
Lauren kaže: Pogledaj post
Ja bih samo dodala da Linda12 ima stvarno prekrasne sise, dr. Ostojić je vrhunski
Hvala Lauren !!!!!!Za što si nam se ti odlučila ?
Linda12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 18:28   #7427
Quote:
Ennazg kaže: Pogledaj post
ej zemske

Znaci sad sam malo u dilemi,i kod koga da idem jos na pregled? dr.Ostojića i nemogu se sjetiti imena dr.sa Črnomerca

Bagatin mi je rekao sljedeće :
Povećanje grudi s okruglim implanantantima,veličine oko 280cc višeg profila. i rekao mi je da biram izmedju poliuretanskih ili teksturiranih. sta vam je bolje?
morat će mi podizati grudi i bio bi veći rez od bradavica prema dolje. Jel imala koja tako?ili sam ga ja krivo skuzila jel sam bila previse uzbudjena?
cini mi se to malo tih 280... rekao je da nemam vise mjesta jel mi je prsni koš uzak

jos mi je napisao ovako,da vam bude jasnije:
"klinički nalaz manjih spuštenih praznih grud.Na grudima nalazim strije.Nalazim asimetriju desno lijevo.Lijeva dojka je spuštenija i veća s niže položenom bradavicom dok je desna niže položena i manja.širina obje dojke je oko 106 mm.
dg.ptosis mammae bill.Hypomastia mammae bill.asimetrio mammae bill.
Imam slike sa vectre 3d
hm...ajd pomagajte
što si konačno odlučila ? javi nam !
Linda12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 08:42   #7428
Linda12 ;
Nisam zadovoljna sa misljenjem od dr.Bagatina i sada u srijedu idem kod dr.Verira jedva cekam
Ennazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 06:11   #7429
Quote:
Linda12 kaže: Pogledaj post
Hvala Lauren !!!!!!Za što si nam se ti odlučila ?
375cc, pa nek ide život
__________________
“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching”
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 14:18   #7430
Quote:
Ennazg kaže: Pogledaj post
Linda12 ;
Nisam zadovoljna sa misljenjem od dr.Bagatina i sada u srijedu idem kod dr.Verira jedva cekam
držim ti fige ! samo naprijed!
Linda12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 14:19   #7431
Quote:
Lauren kaže: Pogledaj post
375cc, pa nek ide život
imaš i pravo !!!!!!! Bit ćeš prekrasna !!! kad ti prođu 2 mjeseca i ti ćeš meni poslati fotke da vidim kakve su.....SRETNO !!!!
Linda12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 23:47   #7432
pitanje u vezi drenova?? jel imala koja? dal je bolje sa ili bez njih?
i jesu išli muževi sa vama na pregled??
Ennazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 00:23   #7433
totalno super i drago mi je sto sam isla po drugo misljenje
prezadovoljna sam sto mi je dr.Veir rekao.

znaci doktor Veir je presavrsen.

Mužek je zadovoljan i on ga je ispitao sve i svasta,bili smo pola sata kod njega i totalno mi je rekao drugo misljenje od dr.Bagatina...nema onog cudnog reza i slicno...

Rekao je da bi mi radio rez na bradavici,tj.rub,i onda bi implatant isao ispod misica Smile posto mi je asimetrija stavio bi mi od 310 do 350ml ovisno koliko hocu u jednu i drugu koja je praznija popunio sa 20ml da se izjednace :O)

sada sam u dogovoru sa mužem pa ce i uskoro operacija

ja sam jako zadovoljna i cijenom i nacinom placanja.
sad se treba odluciti kada i kako to izvesti posto neradim,nego sve nesto po par dana,izlozbe i to je to...al trazim stalni posao i saljem sve zive molbe al nis. Najvise me koci svekrva i mama koje ce mi jako jako kvocati,a nemam stalan posao
Ennazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 20:59   #7434
Quote:
Linda12 kaže: Pogledaj post
da draga..nakon 2 mjeseca kao da pređeš u neku drugu dimenziju, još kad ti doktor kaže: ukinute su vam sve restrikcje!! ja sam doslovno nakon 2 mjeseca zaboravila da sam ih uopće operirala, a da ti ne govorim sada nakon 3 mjeseca...bez beda dižem samu sebe na rukama a imam 55 kg. vjeruj mi ne brini se što se tiče vježbanja,,,ja ti ne moram govoriti koliko te shvaćam po tom pitaju, bila sam jako ustrašena da ću biti ograničena u vježbanju, i bila sam na pčetku, ali svakim danom sam imala hrabrosti ići na teže vježbe i tako samo od jednom shvatim da vježbam kao luda a cice mi nisu ni pale na pamet. dakle..da ponovim, bila sam jako ustrašena ta prva dva mjeseca, zapravo mjesec ipo...milion pitanja po glavi, sumnji, briga kako ću ja ovo.. kako ću ja ono.. ali to vrijeme tako brzooooooo proleti da mi je zapravo dobro došlo da mi se tijelo malo odmorilo za to vrijeme, mišći se nisu izgubili, a dmah već nakon prvih par treninga sve se vratilo na staro...što se tiće mišića...sve se to vrati na svoje, mišić pamti !!
što se tiće mojih starih cica..dok sam bila mlada cura bile su lijepe čvrste male dvojkice, nakon 3 izdojene djece jako ali jakooo su se ispuhale, doslovno sam mogla ispod cice staviti olovku ona ne bi ispala. sada sa 330 ml imam slatke sise koju su totalno neprimjetne i izgledaju mi kao kad na iscjeđene dvojke staviš push up..eto tako! poliuretan se osjeti pod rukom ali još je sve to svježe...doktor kaže da s vremenom cice mogu biti samo još ljepše. Ne vidi se okom nikakav rub silikona, Dr.osotjić je odličan kirurg i ne brini se što se toga tiče. na žalost nemam slike svojih prijašnjih grudi, rado bih ti poslala, ai ti uvijek mogu poslati slike ovih koje sada imam,,,ako želiš samo pošalji br.mob u imbox i šaljem viberom ili već kako ti paše.

Linda pm <3
nada030492 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 21:14   #7435
Quote:
Linda12 kaže: Pogledaj post
imaš i pravo !!!!!!! Bit ćeš prekrasna !!! kad ti prođu 2 mjeseca i ti ćeš meni poslati fotke da vidim kakve su.....SRETNO !!!!
Naravno, jedva čekam da prođu ta dva mjeseca Hvala ti, čujemo se svakako :*
__________________
“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching”
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 22:21   #7436
Quote:
Ennazg kaže: Pogledaj post
totalno super i drago mi je sto sam isla po drugo misljenje
prezadovoljna sam sto mi je dr.Veir rekao.

znaci doktor Veir je presavrsen.

Mužek je zadovoljan i on ga je ispitao sve i svasta,bili smo pola sata kod njega i totalno mi je rekao drugo misljenje od dr.Bagatina...nema onog cudnog reza i slicno...

Rekao je da bi mi radio rez na bradavici,tj.rub,i onda bi implatant isao ispod misica Smile posto mi je asimetrija stavio bi mi od 310 do 350ml ovisno koliko hocu u jednu i drugu koja je praznija popunio sa 20ml da se izjednace :O)

sada sam u dogovoru sa mužem pa ce i uskoro operacija

ja sam jako zadovoljna i cijenom i nacinom placanja.
sad se treba odluciti kada i kako to izvesti posto neradim,nego sve nesto po par dana,izlozbe i to je to...al trazim stalni posao i saljem sve zive molbe al nis. Najvise me koci svekrva i mama koje ce mi jako jako kvocati,a nemam stalan posao
Jeeeeeeeee........drago mi je da sad i sama vidis kakav je covjek....i doktor.....
I doista,ono sto kaze ;to i napravi...ako ne i bolje...
Sve pohvale dr.Zoranu Veiru....(ja sam ti drugi petak u Zagrebu kod njega,na podizanju bradavica.On je to odmah rekao...samo sam se ja nadala da necu trebati opet na stol...hehe.....a upravo da bi izbjegao to rezanje naokolo salata)
Sretno draga....
scorpionka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 22:27   #7437
Linda.....objasni mi molim te....kako i gdje osjetis taj rub silikona?
Meni je dr.rekao da kad zategne bradavice...nece se vise osjetiti!
Idem 13.03. PETAK :-) ....na podizanje....pa .....JAVIM!!!!
scorpionka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 22:59   #7438
Vidim da se u ovoj predmetnoj temi o silikonskim implantatima dosta spominje ime dr. Ostojić. Pa iskreno savjetovala bi svima da ga zaobiđete u vrlo širokom luku, potaknuta slučajem kojeg znam od svoje frendice, a nažalost i onime što sam čula na drugim temama npr. Operacija nosa, povećanje usnica https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=7842

Očito lik ima ozbiljnih propusta u cijeloj karijeri, a najgori je odnos prema pacijentu koji se može iščitati iz ovih slučajeva kad pođe po zlu. A stara poslovica veli U zlu se prijatelj pozna. Možda vam sada kad se raspitujete za zahvat brzo i odmah na mail odgovara. Ali lijepo si dajte vremena i istražite malo pa vidite, kad se na nešto požalite, kako to ispadne. Znam da ga mnoge cure, s malim brojem postova, i nedavno registrirane na ovoj temi hvale, možda su zaista sretne i dobro je ispalo, ali ima puno negativnih komentara iz različitih područja estetske kirurgije kojima se bavi. Pa vodite računa o tome. Cilj ove teme je da se informirate sa svih strana.

Također, ako ste dobro proučili njegov životni put i djelo, znate da je on specijalist otorine, a ne plastični kirurg http://www.ordinacija-ostojic.hr/ind...sid=1&jezik=hr. Grudima i implantatima se očito počeo baviti, kad mu je propao primarni biznis - rinoplastika koji je radio prije desetak godina, ali onda su se zaredali neki nepovoljni događaji koji su mu u tom polju narušili ugled. Googlajte! A valjda bi trebalo ako ovaj zahvat skupo plaćate skupo, ići pravom stručnjaku za to. Slično kao kad vas zaboli zglob idete fizijatru, a trbuh internistu.

U svakom slučaju riječ je o vašem novcu, i što je još važnije vašem tijelu. Pa dobro se informirate, a nemojte čitati samo zadnje komentare, već čitavu temu od početka kao i druge teme na predmetnim forumima Zdravlje.
DecadeTwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 17:21   #7439
Mislim da je svaki kirurg u svojoj praksi imao propusta, ali ne razumijem kako si ti iz jednog negativnog iskustva zaključila da je "lik imao ozbiljnih propusta u cijeloj karijeri"? Za dr. Ostojića sam se odlučila upravo zbog njegovog odnosa prema pacijentu, o ovoj se operaciji raspitujem zadnjih 5 godina i bila sam na konzultacijama kod dva kirurga prije njega, međutim niti jedan mi nije posvetio toliko pažnje niti ulio povjerenje ni približno kao dr. Ostojić i zato je on moj jedini izbor, kako za grudi tako i za sve potencijalne estetske operacije u budućnosti. Također smatram da su njegovi radovi i oduševljene pacijentice i više nego dobra referenca.

Slažem se s tobom da se radi o našem tijelu i o našem novcu i da se prije svega treba dobro informirati o svemu. Ja sam svoj izbor napravila i prepuštam mu se s punim povjerenjem te nimalno ne sumnjam da će rezultat biti fantastičan. Mislim da je to poanta svega, da pacijenti ima povjerenja u kirurga. Zanima me koga bi ti preporučila za operaciju grudi?
__________________
“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching”
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 19:39   #7440
Quote:
DecadeTwo kaže: Pogledaj post
Vidim da se u ovoj predmetnoj temi o silikonskim implantatima dosta spominje ime dr. Ostojić. Pa iskreno savjetovala bi svima da ga zaobiđete u vrlo širokom luku, potaknuta slučajem kojeg znam od svoje frendice, a nažalost i onime što sam čula na drugim temama npr. Operacija nosa, povećanje usnica https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=7842

Očito lik ima ozbiljnih propusta u cijeloj karijeri, a najgori je odnos prema pacijentu koji se može iščitati iz ovih slučajeva kad pođe po zlu. A stara poslovica veli U zlu se prijatelj pozna. Možda vam sada kad se raspitujete za zahvat brzo i odmah na mail odgovara. Ali lijepo si dajte vremena i istražite malo pa vidite, kad se na nešto požalite, kako to ispadne. Znam da ga mnoge cure, s malim brojem postova, i nedavno registrirane na ovoj temi hvale, možda su zaista sretne i dobro je ispalo, ali ima puno negativnih komentara iz različitih područja estetske kirurgije kojima se bavi. Pa vodite računa o tome. Cilj ove teme je da se informirate sa svih strana.

Također, ako ste dobro proučili njegov životni put i djelo, znate da je on specijalist otorine, a ne plastični kirurg http://www.ordinacija-ostojic.hr/ind...sid=1&jezik=hr. Grudima i implantatima se očito počeo baviti, kad mu je propao primarni biznis - rinoplastika koji je radio prije desetak godina, ali onda su se zaredali neki nepovoljni događaji koji su mu u tom polju narušili ugled. Googlajte! A valjda bi trebalo ako ovaj zahvat skupo plaćate skupo, ići pravom stručnjaku za to. Slično kao kad vas zaboli zglob idete fizijatru, a trbuh internistu.

U svakom slučaju riječ je o vašem novcu, i što je još važnije vašem tijelu. Pa dobro se informirate, a nemojte čitati samo zadnje komentare, već čitavu temu od početka kao i druge teme na predmetnim forumima Zdravlje.
Slažem se s tobom i ja bi svima savjetovala da ga zaobiđu!!!!
Znam na žalost puno cura koje su nezadovoljne i koje su doživjele jako ružne neugodnosti kod dotičnog doktora ( posebno ako su otišle bez pratnje ) ali ih je sramota to iznijeti u javnost posebno zato što će biti linčovane od strane njegovih pacijentica koje su zadovoljne njegovim rezultatom iako iskreno vidjela sam možda 2 donekle dobra rezultata ostalo ne bi ni komentirala ali on ih ubijedi da to nije moglo drugačije. Ako se slučajno suprostaviš e onda ti kaže " vidimo se na sudu".
Sve je u redu dok se neka ne požali na rezultat e onda pokaže svoje pravo lice.
Slažem se i stim da grudi nisu njegova specijalizacija i da ih je "naučio" raditi na seminarima a sada ispada on najveći majstor za grudi ahahahah, pa pogledajte njegove rezultate ali objektivno, zna se dobro da je većini razmak ogroman i da su one ispod ruku.
Nažalost vješt je komunikator i dobar glumac pa zna kako pridobiti cure ako treba konzultacije će trajati i 2 sata samo da te ubijedi da je on taj pravi, izmjeriti od glave do pete i normalno uvijek ćeš kod njega dobiti najveću kubikažu iako će kasnije vjerojatno rezultat biti rippling...
Žao mi je da više cura sa negativnim iskustvima ne izađe na vidjelo ali već su sada demoralizirane tako da im ne treba dodatni napad na forumu stoga i razumijem da su samo cure sa pozitivnim komentarima.
Ima još puno toga ali pametnom dosta.
Ovo je samo iskren savjet da se dobro raspitate kod koga idete.
ljutalutkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.