Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2009., 15:44   #221
Pozdrav, ljudi zna li ko koliko bi me izašla karta vlakom od Ljubljane do Budimpešte? Jednosmjerna. Hvala
__________________
For me, it was purely about the music, I was never a fan in the regular sense, it was all about the music.
Nothing_But_You is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 15:45   #222
Quote:
Nothing_But_You kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ljudi zna li ko koliko bi me izašla karta vlakom od Ljubljane do Budimpešte? Jednosmjerna. Hvala
29€
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 18:21   #223
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
29€
Hvala puno!
__________________
For me, it was purely about the music, I was never a fan in the regular sense, it was all about the music.
Nothing_But_You is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 22:00   #224
Question GENOVA - ZAGREB

Pozdrav, zanima me koliko bi otprilike koštala karta Genova - Zagreb, s tim da znam da ima presjedanja Genova -Venecija, Venecija - Zagreb??...i da, uzela bi od Venecije do Zgb spavaću kabinu s obzirom da se putuje cijelu noć!
bzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 23:44   #225
Zanima me put Zg-Beč, jel netko nedavno putovao te koliko dođe karta, zapravo trebala bih prijevoz do aerodroma, zvala sam onaj broj za međunarodne vlakove ali nitko se ne javih !
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 20:28   #226
Unhappy

Quote:
bzzz kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me koliko bi otprilike koštala karta Genova - Zagreb, s tim da znam da ima presjedanja Genova -Venecija, Venecija - Zagreb??...i da, uzela bi od Venecije do Zgb spavaću kabinu s obzirom da se putuje cijelu noć!
Nitko ne zna?
bzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 16:52   #227
Imam jedno pomalo bedasto pitanje: naime, kako se poništavaju karte na međunarodnim putovanjima? Konkretno, imam karte za noćni vlak za Veneciju i nazad, pa me zanima da li po vlaku hoda kondukter i cvika karte ili se one poništavaju na neki drugi način i ako da, na koji?

Hvala
li freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 20:07   #228
nema cvikanja, ali se poništavaju udaranjem datuma i potpisom konduktera na kartu. naši obično nemaju te datumare pa rukom pišu datume. isto tako ti i Slovenac uđe i napravi isto. e sad, preko 2 granice nisam nikad putovao vlakom pa ne znam jel i Talijan to napravi
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 13:09   #229
thnx
li freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 23:49   #230
Jel netko bia sa transibirskim vlakom od Moskve do Peking!!

Ako je netko bia nek malo opise put, di se sve zaustavlja, kolko traje put, kakav je vlak, koja je cijena karte i sve sta se tice tog puta! TNX
capone85 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 30.10.2009., 21:29   #231
Quote:
capone85 kaže: Pogledaj post
Ako je netko bia nek malo opise put, di se sve zaustavlja, kolko traje put, kakav je vlak, koja je cijena karte i sve sta se tice tog puta! TNX
https://www.forum.hr/showthread.php?t=219...=transsibirska

evo ga za početak, pitaj još ako ti nije sve jasno
__________________
Gastić u Kazakhstanu
intrepidCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 00:04   #232
Ajme, nisam vlakom putovala od djetinjstva. Moraju li se karte rezervirati ili samo dođem, kupim i ukrcam se?
Idem iz Budimpešte za Osijek.

Ako da (rezervirati), kako to učiniti preko neta?
phuketya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 19:06   #233
Poooozzz..phuketya imam odg mislim da možeš na licu mjesta kušiti vlak gptpvp nikada nije pun i uvjek ima mjesta...

Planiram na jedan put aeroplaneom iliti avionom, međutim iz Budimpešte. Trebam iz Osijeka vlakom do Budimpešte to mi je jasno. Cijena je oko 200 kn povratna karta. Međutim, vidim da tek u 13 - 13.30 iz Osijeka kreće za Budimpeštu i stiže oko 18.30 - 19 sati na želj. kol. Keleti. Sad me zanima, ima li neki raniji vlak za koji ne znam ili neki autobus iz Osijeka. Čisto da ne lapim na aerodromu punih 14 sati odnosno cijelu noć?! Let za Beč mi je tek ujutro u 8...Isto vrijedi i za nazad. Ne znam, da li postoji neka linija Pečuh - Osijek na dnevnoj bazi ili?!?
No_Chump_Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 19:17   #234
nema. to ti je jedini direktni vlak Osijek - Budimpešta, a i nema baš nekih pametnih opcija s presjedima. ja sam nedavno pokušavao sestri naći nešto pametno, imala je let iz Budimpešte u 7:20, na kraju sam je ja vozio jer su Mađari strašno slabi s noćnim vlakovima.
e sad, ne znam zašto baš letiš Budimpešta - Beč, vjerojatno imaš vezani let dalje iz Beča. ako ti se ne da spavati na aerodromu, onda možeš vlakom skroz do Beča. naravno, ukoliko ti vrijeme odgovara (može se stići za 8h, u 21h si u Beču).

odmah da te razočaram - nema niti pogodnih autobusa za jutarnji let iz Budimpešte
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 21:02   #235
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
nema. to ti je jedini direktni vlak Osijek - Budimpešta, a i nema baš nekih pametnih opcija s presjedima. ja sam nedavno pokušavao sestri naći nešto pametno, imala je let iz Budimpešte u 7:20, na kraju sam je ja vozio jer su Mađari strašno slabi s noćnim vlakovima.
e sad, ne znam zašto baš letiš Budimpešta - Beč, vjerojatno imaš vezani let dalje iz Beča. ako ti se ne da spavati na aerodromu, onda možeš vlakom skroz do Beča. naravno, ukoliko ti vrijeme odgovara (može se stići za 8h, u 21h si u Beču).

odmah da te razočaram - nema niti pogodnih autobusa za jutarnji let iz Budimpešte
Tako je, imam vezani let koji je jeftiniji nego da idem posebno u Zagreb pa iz ZG-a u Beč pa onda opet avionom tako da bi definitivno odustao od te opcije. Preskupa je i neisplativa. Budimpešta-Beč je praktički gotovo besplatan let jer kad je vezan za neki drugi on je enormno jeftin (preko iste kompanije naravno). Let imam u 7:50 za Beč stoga ne znam za drugo rješenje osim kako provesti noć u Budimpešti na aerodromu . Planiram,ali problem je i nazad no vjerujem da bi me netko tu već pokupio od mojih. Znaš li kolika je karta vlaka od Budimpešte do Beča? Nigdje ne mogu naći
No_Chump_Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 02:02   #236
khm, a što će ti sad pak Budimpešta - Beč?
cijena je 13€ (ali Beč - Budimpešta je 19€). povratna karta je 31€.
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 17:50   #237
ma imaš pravo. mislim da ću prenoćiti na aerodromu u budimpešti. neće mi biti prvi put da spavam na aerodromu. uglavnom ako sam dobro shvatio trebam po dolasku u budimpeštu: Keleti kolodvor => metro (crvena linija) do trga F. Deák => metro (plava linija) do Kőbánya-Kispest => autobus (200E) do aerodroma Ferihegy 2. Cijena ovoga je ako netko zna?
No_Chump_Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 19:01   #238
470 HUF
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 19:46   #239
Quote:
No_Chump_Love kaže: Pogledaj post
Keleti kolodvor => metro (crvena linija) do trga F. Deák => metro (plava linija) do Kőbánya-Kispest => autobus (200E) do aerodroma Ferihegy 2. Cijena ovoga je ako netko zna?
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
470 HUF
Svaka čast prijatelju, kako samo nađeš te informacije tom brzinom

Znači od Keletija do Ferihegy 2 = 1.47 euro... dosta povoljno moram priznati ipak je to EU
No_Chump_Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 14:03   #240
Interrail-- da li je netko koristio? isplati li se??
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.