Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2015., 16:31   #2321
supeeer
ma dobar je taj Revlon, ja ga sve želim probati
ali kad dobijem nevjerojatan efekt i super količinu (mislim čak 100-120 ml) sa So cap Academy Volhair bojom, za 28 kn (dok mi je revlon mala tubica od 40 do 60 kn). al probat ću jednom
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:51   #2322
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
supeeer
ma dobar je taj Revlon, ja ga sve želim probati
ali kad dobijem nevjerojatan efekt i super količinu (mislim čak 100-120 ml) sa So cap Academy Volhair bojom, za 28 kn (dok mi je revlon mala tubica od 40 do 60 kn). al probat ću jednom
Bit ces zadovoljna
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 20:26   #2323
Thumbs down

Quote:
la reine margot kaže: Pogledaj post
Mene također zanimaju neke nijanse Garnier Olia boja za kosu, najviše ova 6.35 - Light Chocolate

Zanima me ispadaju li te Garnier Olia boje dosta tamnije nego na slici?
BOJA ISPADA PUNO TAMNIJA OD SLIKE NA PAKIRANJU, ja sam uzela svjetlosmeđu ispala skoro crna,tj,prilično tamno smeđa,užas...onda sam išla skidat boju sa aspirinom i limunom....nakon par mejseci je boja došla u neku doslovno boju ruzine...bezveze....jedino što je boja blaga za vlasište i lijepo miriši ali nikako ne odgovara boja na pakiranju sa pravim rezultatom....
shaders is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 21:56   #2324
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
supeeer
ma dobar je taj Revlon, ja ga sve želim probati
ali kad dobijem nevjerojatan efekt i super količinu (mislim čak 100-120 ml) sa So cap Academy Volhair bojom, za 28 kn (dok mi je revlon mala tubica od 40 do 60 kn). al probat ću jednom
Koliko ti 0ej duga kosa i kako mijesas te so cap boje? Razmisljam mozda da ih isprobam
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 13:10   #2325
ja sam koristi isto sad zadnji puta boje iz so capa ali kioma 1:1 http://www.socap.hr/za-frizere/bojan...kioma-1-1.html
imam gustu kosu do pola ledja, mijesala sam malo vise od 2 farbe (sve skupa oko 500ml ali mi je ostalo dosta, dakle 2 tube su mi sasvim dovoljne)
i zadovoljna sam rezultatom. naravno na blajhanom dijelu nije bas postojana ali to je stara prica
za ovoliku grivu i te novce -> nikad bolje
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 15:29   #2326
Kupila sam neki dan u Muelleru Phyto boju za kosu, koja btw. nije baš ni jeftina. Nekih 100kn. Kao na biljnoj bazi, jel.

Do sada sam koristila Kuene boje za kosu s kojima nisam baš sigurna kako sam zadovoljna, imam dojam da su mi se brzo ispirale. Imam ponešto sijedih sa strane onako i svuda pomalo i brzo mi se opet vide.

E sad, jel netko koristio te Phyto boje? Sad više nisam sigurna jel imaju nešto tipa kane u sebi, ne vidim to u sastavi. Ako imaju, onda ne bih trebala koristiti na već bojanu kosu običnom bojom, zar ne? Ne razumijem se baš u to.

Usput, imam seboreični dermatitis i prilično iziritirano vlasište. Na toj phyto boji piše ako imate iziritirano vlasište da čekate da se vrati u normalu, da ne bojate. No po tome ja se onda nikad ni neću ofarbati

Ima tko kakav prijedlog? Mislim, logično da na iziritirano vlasište ne bi trebala nikakva boja, ali što onda da radim?
Do sada sa kueneovim bojama nikada nisam bojala do dolje, do korjena vlasi na tim iziritiranim područjima na potiljku, možda bih mogla i s ovim tako.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 17:10   #2327
Quote:
vaglji kaže: Pogledaj post
ja sam koristi isto sad zadnji puta boje iz so capa ali kioma 1:1 http://www.socap.hr/za-frizere/bojan...kioma-1-1.html
imam gustu kosu do pola ledja, mijesala sam malo vise od 2 farbe (sve skupa oko 500ml ali mi je ostalo dosta, dakle 2 tube su mi sasvim dovoljne)
i zadovoljna sam rezultatom. naravno na blajhanom dijelu nije bas postojana ali to je stara prica
za ovoliku grivu i te novce -> nikad bolje
Kako ispadaju boje s obzirom na slike,,puno tamnije? Mislim zanam da ovisi o podlozi itd. ali da je barem priblizno kao na slici :misili:
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 01:21   #2328
meni je ispala bas kako treba (mijesala 9RI i 8RI), s time da mi je takva bila i podloga pa nije bilo problema s nijansom. btw nikakve razlike na izrastu ni nista

uzela sam jednom davno i njihovu 1:1,5 crvenu 7,66 i bila mi je isto ispala kao u nijanseru
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 07:19   #2329
Hvala, bas cu pogledati!
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 17:39   #2330
dali ste bile kod frizera koji koristi Demeral boje te kakva je kvaliteta te marke - sjaj, postojanost, štetnost za kosu?
štrumfeta9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 22:52   #2331
Uz koje se sve boje za kosu dobije kao onaj toner, ko mali šampončić?
Čula sa da se dobije uz L'orealovu onu boju za pramenove , jel se dobije uz bilo koju njihovu boju ??
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 22:32   #2332
Koja vam je crna boja s najintenzivnijim plavim ili ljubičastim odsjajem?
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 10:30   #2333
pozdrav cure dali je netko kupovao preko e baya l'oreal professional boje za kosu? nasla sam par sellera iz Kine s puno pozitivnih komentara za te boje, htjela bi probat narucit ,al me malo strah kineza.
alice1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 11:38   #2334
Zanima me koje boje za kosu u pjeni možete preporučiti? Imala sam Palette Mousse Colour ali su se jako brzo ispirale

Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 10:09   #2335
Jeste li probale nectra color? Koliko su realne boje
hele83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 19:27   #2336
curke, trebam pomoć! trenutno imam l'oreal prodigy 4.15 sienna, no obojala sam se već prije pola godine i boja je dosta izblijedila, no još uvijek je tamna. sada je na nekoj nijansi 6. ispod imam plavu podlogu, bojala sam se samo jednom u ovu tamnu. sada bih htjela isprobati 7.0 (isto l'oreal prodigy) no ne znam kako će se to primiti. ima li netko možda iskustva ili savjete?
totalno-ludara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 12:54   #2337
neznam gdje bih ovo pitala, pa ako sam na krivoj temi sorrrry..

uglavnom bila sam u srijedu kod frizera i promijenila boju kose u neku broncanu, do sada sam imala prirodnu smedju sa ombre, malo svijetlije od moje.. svi kazu da mi stvarno prekrasno stoji, ali ja se uopce ne osjecam ugodno s tom bojom, to nisam ja.. zelim se vratiti na svoju boju, s ovom bojom imam dojam da se uopce neznam nasminkati, da mi nista ne pase uz nju.. e sad moje je pitanje, ne zelim imati tu boju na glavi, nakon koliko se moze ponovo vratiti na moju boju.. a da opet ne osteti kosu too much jer imam poprilicno zdravu kosu..
razmazena2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 12:55   #2338
neznam gdje bih ovo pitala, pa ako sam na krivoj temi sorrrry..

uglavnom bila sam u srijedu kod frizera i promijenila boju kose u neku broncanu, do sada sam imala prirodnu smedju sa ombre, malo svijetlije od moje.. svi kazu da mi stvarno prekrasno stoji, ali ja se uopce ne osjecam ugodno s tom bojom, to nisam ja.. zelim se vratiti na svoju boju, s ovom bojom imam dojam da se uopce neznam nasminkati, da mi nista ne pase uz nju.. e sad moje je pitanje, ne zelim imati tu boju na glavi, nakon koliko se moze ponovo vratiti na moju boju.. a da opet ne osteti kosu too much jer imam poprilicno zdravu kosu..
razmazena2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 11:37   #2339
možda je malo prerano s hvalospjevima, ali pred neki dan sam probala wellaton od welle...boja je brončana (irish red, kako su oni to nazvali) i stvarno mi se sviđa kako mi ta nijansa stoji
inače imam tamnosmeđu kosu, a koristila sam prije toga od garniera palette deluxe (isto je bila brončana samo za nijansu-dvije svjetljija)...ono što mi je super kod wellatona da mi nisu ostajali tragovi boje na ručniku nakon pranja, kosa mi je mekana, a i oduševljena sam nijansom...jedino se mora cca 5-10 min duže držat od navedene garnierove


ono što mi se još sviđa kod ove farbe jest to što se boja osvježava 15. dan i 30. dan nakon bojenja, a za garnier sam imala dojam da se i brzo ispire

http://www.drogeria-vmd.com/imgcache..._-1_160298.jpg

e: uživo boja kose modela izgleda zagasitije nego na slici
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 20:49   #2340
je li itko itko koristio ovu boju za kosu i sta je bilo? ja imam prirodno tamniju smedu i vec sam ju 2,3 puta bojala u srebrno plavu ali to uzvuce samo smedi pigment a narancasto ostane,sta bi bilo ako bubnem ovu srebrnu na moju kosu?
http://annyer.wachemb.com.hr/Slike/P...98_SREBRNA.jpg

ili da bolje vartim smedu i pocnem u ljubicasto bojat ma nemam pojma vise
mefos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.