Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2010., 17:24   #1
Klub "Jedan par srušio listić" (isključivo slike)

Mislim da bi bilo fora imati ovakav thread, da tu stavljamo samo apsurdno nesretne listice koji su nam nekim cudom pali (na teskim zicerima/na nekim drugim neobjašnjivim pogreškama/na Talijanima/zbog sedme sile koja se urotila protiv vas/zbog lopovskog namještanja) te su vas koštali čira na želucu, 3 noći nespavanja i kojom potencijalnom nulom manje na tekucem), ako ih niste odma poderali ili zapalili ili..... se prestali kladiti



U temu se postaju isključivo slike listića koji su pali zbog jednog para.
Bez linkova, sa svim potrebnim podacima (ukupni koeficijent, ulog, kontrolni broj listića (prva 3 broja za internet listiće)), bez chatanja i komentiranja (komentirati možete na Chat topicu), pripaziti na veličinu slike (max. 640 pixela)


Molio bih da se za uploadanje koriste isključivo http://imageshack.us/?no_multi=1 ,http://tinypic.com/ i http://imgur.com/

Zadnje uređivanje tomi : 20.03.2012. at 09:30.
runnkt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 17:38   #2
Još mi je u glavi listić iz 2002-e.

Kojih 25 parova na njemu i nakon jednog fulanog završio u smeću.

I to Intertoto kup Villarreal-Troyes, kladio se na prolaz Španjolaca ali Troyes dobio uzvrat 2-1 nakon što je prvi susret završio 0-0.

Međutim sada kreće stvar...

Listić još uvijek u smeću, zgužvan i zabalavljen. Okrenem teletekst a kad tamo stoji da je igrač Troyesa igrao sa previše kartona te da se utakmica registriraa sa 3-0 za Španjolce koji su tako prošli dalje.

Trkom do koša za smeće, čisti se listić i pegla...

Dan poslije do kladare gdje žena naravno ne želi priznati listić...piše se žalba s obzirom na to da se kladilo na prolaz a prošao je - Villarreal.

Par dana kasnije došao vidjeti šta je sa tim i naravno lihvari nisu priznali jer je Troyes pobijedio...a u biti prošao Villarreal.

Za par tisuća kuna.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 17:41   #3
meni j u glavi još uvjek listić negdje iz 2006 12mj.
igralo se preko tjedan španjloska i talijanska liga.
odigrao 12 parova i sjebeme samo real i to j spušio doma 0-3 ne sjećam se točno od koga.
ulog 10 dobitak 2200. u to vrijeme za srednjoškolca jebeni pad
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 17:57   #4
Oko 2000. godine ili godinu dve poslje ...12 parova, 20kn/12600kn...pogođeno 11 i čekam Juve-Bologna 1
I naravno, gledam tekmu na HRTu i u 5. minuti velim starom: "ovo završava nula 100%"
Naravno da sam bil u pravu...0:0 Prestrašno je bilo

I jedan loto listić (Irska)...
igram brojeve 4 20 23 25 u glavu za 5kn/241000kn i oni izvuku 3 20 23 25
3 dana nisam mogel spat od ludila
to je bilo krajem 2003 ja mislim...
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 19:49   #5
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Oko 2000. godine ili godinu dve poslje ...12 parova, 20kn/12600kn...pogođeno 11 i čekam Juve-Bologna 1
I naravno, gledam tekmu na HRTu i u 5. minuti velim starom: "ovo završava nula 100%"
Naravno da sam bil u pravu...0:0 Prestrašno je bilo

I jedan loto listić (Irska)...
igram brojeve 4 20 23 25 u glavu za 5kn/241000kn i oni izvuku 3 20 23 25
3 dana nisam mogel spat od ludila
to je bilo krajem 2003 ja mislim...
gadno, gadno...
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 19:49   #6
ja mislim da je bilo 2008 igral sam 10 parova dobitak je bil ~10.000,
igrala se tekma grčke lige kalamaria-kalitea domaći su vodili 2-0 do 83.minute ja se počnem veselit i na kraju tuga idioti zabili autogol u 86.minuti i u 90.minuti prime gol za izjednačenje.
dizaispu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 19:59   #7
Ja sam prije nekih 5 godina slozio listic, jedno 7 "zicera"(bar sam ja onda mislio da su ziceri bilo je tu svakakvih kvota xD) i 1 prijateljska utakmica

ulog 100kn moguci dobitak oko 20000

Prijateljska utakmica izmedju Danske i Engleske stavim na Engleze

mislim ono znam bila je prijateljska i sve al rezultat ubada u oko

Danska-Engleska 4-1

morao bi izvuci medjusobne oglede da vidim jel Dancima inace treba 6 il 7 utakmica protiv Engleske da daju 4 gola
anati is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 21:12   #8
Još u vrijeme dok je postojao Sporttip. Nije se meni desilo nego prijatelju.
Sklopio je listić od nekih 20 tak parova. za 5 kn a dobitak 20k+ kuna.
stoji u redu da uplati, a žena čeka ispred i na vratima ga požuruje jer će se zatvoriti neka trgovina.
On odustaje od čekanja u redu i nakon što je sa ženom bio u trgovini vraća se nekih sat kasnije u poslovnicu sporttipa i na ploči (tad su još na ploči pisali da su neki parovi promijenili kvotu) vidi da je Udineze pao na 1.15 On stavlja na listić i udineze.
I naravno da je to bio jedini promašaj.
Više se ne kladi od onda.
__________________
Du `cha mee gagh roch.
kor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 22:31   #9
Quote:
kor kaže: Pogledaj post
Više se ne kladi od onda.
To mu je najbolji potez u životu

Čovjek je znao kad treba stat
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 22:46   #10
Evo ovo mi je ostalo od jednog perioda kada me konstantno rušio jedan par.Nisu neki dobici ali "zgodni" listici.Bilo je naravno i gorih ali nemam vise slike tih lističa.Još me na početku sezone,zapravo pred početak Milan samo sjebao za 165K ulog je bio 600kn.

http://img193.imageshack.us/img193/6050/img0287pc.jpg

http://www.ifortuna.hr/hr/naslovnica...fV2NK0KfMZw%3D
__________________
Jebač ne bira, birač ne jebe
El Pipita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 23:07   #11
Hmmmm...meni nema najljepših nedobitnih listića(ime teme)
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 23:30   #12
Quote:
AnđeliČakovec kaže: Pogledaj post
Hmmmm...meni nema najljepših nedobitnih listića(ime teme)
Hehe to je riječ iz očaja, trebalo je biti pod navodnicima
runnkt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 02:46   #13
Evo ovakve dane kao veceras ne volim, na svakom od 3 odigrana listica me srusio 1 par al bar sam vratio 60% uloga posto su sistemi




Uploaded with ImageShack.us

Zadnje uređivanje runnkt : 11.05.2010. at 03:08.
runnkt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 18:03   #14
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Još mi je u glavi listić iz 2002-e.

Kojih 25 parova na njemu i nakon jednog fulanog završio u smeću.

I to Intertoto kup Villarreal-Troyes, kladio se na prolaz Španjolaca ali Troyes dobio uzvrat 2-1 nakon što je prvi susret završio 0-0.

Međutim sada kreće stvar...

Listić još uvijek u smeću, zgužvan i zabalavljen. Okrenem teletekst a kad tamo stoji da je igrač Troyesa igrao sa previše kartona te da se utakmica registriraa sa 3-0 za Španjolce koji su tako prošli dalje.

Trkom do koša za smeće, čisti se listić i pegla...

Dan poslije do kladare gdje žena naravno ne želi priznati listić...piše se žalba s obzirom na to da se kladilo na prolaz a prošao je - Villarreal.

Par dana kasnije došao vidjeti šta je sa tim i naravno lihvari nisu priznali jer je Troyes pobijedio...a u biti prošao Villarreal.

Za par tisuća kuna.

To je po svim pravilima trebao biti koeficijent 1.00, znači kao da ga nisi uopće igrao, a ostali iznos kladionica je bila dužna uredno isplatiti.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 21:05   #15
Prije nekih 5 godina...tiket samo iz fore 6 nerješenih utakmica dobitak 7 200 kn na 10 kn...jedan par Dormund - MGladbach 1-0 Asamoah 83 min...sjećam se koda je jučer bilo

Nedavno Real protiv onog trećeligaša...ipak moram biti sretan jer pišem povijest, jer da ja to nisam igrao to se nebi desilo

I talijanski loto...3, 7, 51 dobitak 43K , pogođeni 7, 51

To je ono čega se sjećam a ima milijon toga još...
Aces is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 02:51   #16
Meni ( od kad igram ozbiljno ) niti jedan tiket na kojemu je ostao zadnji par nije bio nedobitan. Zadnji par mora zadovoljavati sljedeće uvjete.

Početak minimalno 1 sat nakon završetka predzadnjega.
Mogućnost live klađenja.
Sigurnost odigranog tipa veća od 8.0
X2 / 1X / 12 ili tip za pokrivanje mora biti veći od kvote na čisti odigrani tip.

I onda nema gubitaka. Izvuć će se kakav takav plus ako i ne prođe.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 08:41   #17
manchester city 3:3 za 33 500kn (gubio 2:0, dosao na 3:2 i pet minuta prije kraja primio) - kraj prosle godine

hv 71 igrao dvicu ostalo 3:3 za 30 000kn - kraj prosle godine

odense daje gol, 1.10 za 41 000 kn (to je bio takav listic, dakle nije tih 1.10 iz pohlepe bilo, sve utakmice daje gol sam igrao) - uskrsnji ponedjeljak ove godine

rangers jedinica u kupu, ostalo 0:0, kombinirano sa svim drugim listicima oko 40 000 kn - sijecanj ove godine

jedan cetvrtak federer 1.10 s bennetauom (14 000kn ), dan iza murray 1.15 ne sjecam se s kim (15 000kn) - studeni prosle godine

ima toga jos puno. da ne ispadne da su lovacke price zbog eventualnih dobitaka, ulozi su takodjer poveliki, nazalost.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 02:44   #18



imao over 200.5 i pobjedu chicaga, to je ona famozna utakmica u kojoj su vodili 35 razlike i na kraju izgubili....
Tonii is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 02:08   #19
evo jucer... frend odigro ono listić da boli glava...18 parova.... i mizerni 7kn uloga... i od ti 18 parova,pogodi 17 parova i zajeb.. ga nadal...igro manje gemova sa Isnerom.... sliko sam listić...imam neki problema sa kompom,al cim bude prilike stavit cu to da vidite kakve je gluposti pogadjo....za 7kn--> nesto manje od 11 000kn.... steta...
nikol@j is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 13:18   #20
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Još mi je u glavi listić iz 2002-e.

Kojih 25 parova na njemu i nakon jednog fulanog završio u smeću.

I to Intertoto kup Villarreal-Troyes, kladio se na prolaz Španjolaca ali Troyes dobio uzvrat 2-1 nakon što je prvi susret završio 0-0.

Međutim sada kreće stvar...

Listić još uvijek u smeću, zgužvan i zabalavljen. Okrenem teletekst a kad tamo stoji da je igrač Troyesa igrao sa previše kartona te da se utakmica registriraa sa 3-0 za Španjolce koji su tako prošli dalje.

Trkom do koša za smeće, čisti se listić i pegla...

Dan poslije do kladare gdje žena naravno ne želi priznati listić...piše se žalba s obzirom na to da se kladilo na prolaz a prošao je - Villarreal.

Par dana kasnije došao vidjeti šta je sa tim i naravno lihvari nisu priznali jer je Troyes pobijedio...a u biti prošao Villarreal.

Za par tisuća kuna.
Koji lopovi Ma koja je to kladionica
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.