Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2011., 20:37   #21
Meni se sa nikim niti ne razgovara svi mi idu na živce,oni i njihove spike neki idu u rodno mjesto svi do jednoga
Altec777 is offline  
Old 24.05.2011., 21:14   #22
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
moram se požaliti da sam usamljen i to podosta
kad nećeš s bakom na more [SLIKA OBRISANA]
ray of light is offline  
Old 24.05.2011., 21:19   #23
Meni se čini da neće zaživjeti ova tema kako treba jer se pretvara u chat
147 is offline  
Old 24.05.2011., 21:27   #24
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
kad nećeš s bakom na more [SLIKA OBRISANA]
A to si ti!!!kad te vidim ovako vatrenu postanem sav tak nekak uzbuđen
Altec777 is offline  
Old 24.05.2011., 21:29   #25
Quote:
147 kaže: Pogledaj post
Meni se čini da neće zaživjeti ova tema kako treba jer se pretvara u chat
Pa mora tak biti,neko istrese dušu onda ga ovaj drugi utješi ili još više popljuje
Altec777 is offline  
Old 24.05.2011., 21:55   #26
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
A to si ti!!!kad te vidim ovako vatrenu postanem sav tak nekak uzbuđen
eto, sad si horny, a prije si bio u badu...
ray of light is offline  
Old 24.05.2011., 22:08   #27
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
eto, sad si horny, a prije si bio u badu...
ja sam uvjek horny čak i u bedu.no da istresem dušicu opet sam haračio u 10 navečer po frižideru i sad sam u bedu zbog toga ali ipak sam i horny još uvjek
Altec777 is offline  
Old 24.05.2011., 23:32   #28
i koja je sad razlika izmedju ove i one teme?
jednokratna nika is offline  
Old 25.05.2011., 00:36   #29
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
Pa mora tak biti,neko istrese dušu onda ga ovaj drugi utješi ili još više popljuje
Ja sam se nadala da će to ipak biti malo konstruktivniji topic nego chat,
topic gdje se može raspravljati bez opterećenja temom a ne nabacivati slikama i "pošalicama"...ne znam dijelim li viziju s autoricom teme jer se ne javlja, ali s vama dvojima očito ne dijelim
147 is offline  
Old 25.05.2011., 10:13   #30
Quote:
147 kaže: Pogledaj post
Ja sam se nadala da će to ipak biti malo konstruktivniji topic nego chat,
topic gdje se može raspravljati bez opterećenja temom a ne nabacivati slikama i "pošalicama"...ne znam dijelim li viziju s autoricom teme jer se ne javlja, ali s vama dvojima očito ne dijelim
u pravu si, i meni je jasno da je ovo postao chat...ali eto...
ray of light is offline  
Old 25.05.2011., 18:42   #31
Strah me da sam izgubila nešto što sam tek pronašla...
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 25.05.2011., 18:59   #32
...not...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Old 25.05.2011., 19:21   #33
Zašto su neki ljudi danas jalni,i ljubomrni. Zašto su danas neki ljudi ogorčeni na današnji svijet.Ljuta sam jer mi ovo niš ne ide po godini planu.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Old 25.05.2011., 19:25   #34
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Ja se konstantno pitam tko je, kad i kako fulao? Jesu li roditelji? Jesu li oni koji su mi učinili nažao? Jesam li sama? Je li spoj svega pomalo? Geni koje vučem iz tko zna koje generacije? Kad je krenulo krivo? Kako je uopće moglo krenuti tako krivo??? Kako je moguće da osoba koja je mlada, ima IQ 146, govori 5 jezika, živi gotovo iznadprosječno, osim epizode tata, ima roditeljsku ljubav..kako je moguće da sam tako nesposobna preuzeti kontrolu nad svojim životom? Zato što svjesno što nesvjesno pokušavam završiti sve ovo? Nije da želim umrijeti.

Samo ne znam živjeti.

Znam toliko stvari i sposobna sam za toliko toga da ponekad samu sebe prestrašim.. ali ne znam živjeti. Ne znam preživjeti.

Kako će izgledati mojih sljedećih 10 godina? Hoću li ih doživjeti? Hoću li ikad imati dijete? Hoće li se ikad pojaviti ONO NEŠTO što čekam..što sam si obećala da, ako se pojavi, okrećem novi list? Ili samo kupujem vrijeme?

Zašto sam toliko snažna i nepobjediva kad su u pitanju stvari koje mi stoje na putu do cilja i tako bespomoćna pred sobom? Jedina osoba koju ne mogu pobijediti sam ja sama. Ne mogu.
Koji je točno tvoj problem

Silno si pametna, voljena si, sposobna i tako
Nosonja_ is offline  
Old 25.05.2011., 19:32   #35
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Koji je točno tvoj problem

Silno si pametna, voljena si, sposobna i tako
Da znam odgovor na to, vjerojatno post koji si kvotao ne bi ni postojao.. Ne znam. Pokušavam nabrojati sve pozitivno pa i uz rizik da zvučim bahato, ali jedna istina ostaje: totalni sam mess. I ne znam zašto. Niti koga da krivim. Sebe svakako, ali jesam li sama autor ovog debakla ili su mi drugi pomogli? Ne znam. Godine idu, a ja i dalje ne znam. I sumnjam da ću ikad saznati. A ako ne saznam, kako ću si pomoći?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 25.05.2011., 19:35   #36
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
...not...
Aaaaaaw, ljooobavi moja
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 25.05.2011., 19:35   #37
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Da znam odgovor na to, vjerojatno post koji si kvotao ne bi ni postojao.. Ne znam. Pokušavam nabrojati sve pozitivno pa i uz rizik da zvučim bahato, ali jedna istina ostaje: totalni sam mess. I ne znam zašto. Niti koga da krivim. Sebe svakako, ali jesam li sama autor ovog debakla ili su mi drugi pomogli? Ne znam. Godine idu, a ja i dalje ne znam. I sumnjam da ću ikad saznati. A ako ne saznam, kako ću si pomoći?
Ne znam šta da ti odgovorim jer baš i ne kontam

Možda ima veze sa tim tvojim silnim IQ. primjetih da je dio vrlo pametnih ljudi nesretan

Ja sam inače po mjerilima ovog pdf-a prava tupina
Nosonja_ is offline  
Old 25.05.2011., 19:46   #38
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Ne znam šta da ti odgovorim jer baš i ne kontam

Možda ima veze sa tim tvojim silnim IQ. primjetih da je dio vrlo pametnih ljudi nesretan

Ja sam inače po mjerilima ovog pdf-a prava tupina

Ima nešto u tome sa IQ-om.. i ja sam čula za to. Ali nisam ga navela da se preseravam.. samo sam htjela reći da sam imala toliko potencijala već u startu.. rođenjem.. a to sam sve pretvorila u jedno veliko sranje. Kad bi se uspoređivali moj i život osobe sa IQ-om 110..ta bi me osoba pojela za doručak. To je bio jedini razlog zašto sam uopće spomenula IQ.. da vam kažem kako sam čak i stvari koje su mi poklonjene i rijetke i vrijedne uspjela obezvrijediti i upropastiti. Nisam nimalo zadovoljna osobom u koju sam se pretvorila. A ne znam kako se promijeniti. Pokušala sam na 10000 načina... ali ne ide.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 25.05.2011., 20:27   #39
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Ima nešto u tome sa IQ-om.. i ja sam čula za to. Ali nisam ga navela da se preseravam.. samo sam htjela reći da sam imala toliko potencijala već u startu.. rođenjem.. a to sam sve pretvorila u jedno veliko sranje. Kad bi se uspoređivali moj i život osobe sa IQ-om 110..ta bi me osoba pojela za doručak. To je bio jedini razlog zašto sam uopće spomenula IQ.. da vam kažem kako sam čak i stvari koje su mi poklonjene i rijetke i vrijedne uspjela obezvrijediti i upropastiti. Nisam nimalo zadovoljna osobom u koju sam se pretvorila. A ne znam kako se promijeniti. Pokušala sam na 10000 načina... ali ne ide.
Možda si prestroga prema sebi

Možda ja ne razumijem jer si ti na većom duhovnom i etičkom stupnju

Možda se pretvoriš u uzvišena bića kao Daniel Jackson i Kara(Starbucksica) Thrace
Nosonja_ is offline  
Old 25.05.2011., 20:33   #40
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Ja se konstantno pitam tko je, kad i kako fulao? Jesu li roditelji? Jesu li oni koji su mi učinili nažao? Jesam li sama? Je li spoj svega pomalo? Geni koje vučem iz tko zna koje generacije? Kad je krenulo krivo? Kako je uopće moglo krenuti tako krivo??? Kako je moguće da osoba koja je mlada, ima IQ 146, govori 5 jezika, živi gotovo iznadprosječno, osim epizode tata, ima roditeljsku ljubav..kako je moguće da sam tako nesposobna preuzeti kontrolu nad svojim životom? Zato što svjesno što nesvjesno pokušavam završiti sve ovo? Nije da želim umrijeti.

Samo ne znam živjeti.

Znam toliko stvari i sposobna sam za toliko toga da ponekad samu sebe prestrašim.. ali ne znam živjeti. Ne znam preživjeti.

Kako će izgledati mojih sljedećih 10 godina? Hoću li ih doživjeti? Hoću li ikad imati dijete? Hoće li se ikad pojaviti ONO NEŠTO što čekam..što sam si obećala da, ako se pojavi, okrećem novi list? Ili samo kupujem vrijeme?

Zašto sam toliko snažna i nepobjediva kad su u pitanju stvari koje mi stoje na putu do cilja i tako bespomoćna pred sobom? Jedina osoba koju ne mogu pobijediti sam ja sama. Ne mogu.
Ja sam baš nedavno shvatila da je ONO NEŠTO što čekam ustvari da se zavolim. Da sama sebe volim. Ne samo deklarativno već u punom smislu riječi. da će onda to biti ono nešto, to ono nešto ne postoji van mene, to nije neka sila izvana koja će mi preokrenuti život.

I isto mi polako nadolazi da problem i nastaje jer samu sebe želim pobijediti i da bi trebala živjeti sa sobom u miru a ne u nekom ratu i želji da se pobjedim, da pobjedim svoje loše strane. moje loše strane su i nastale zbog toga što se želim pobijediti....
147 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.