Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2005., 16:52   #1
Pakoštane

Ima li tko kakvih informacija o Pakoštanima...kakvo je more, plaže, ponuda, ostalo...planiram na more tamo pa me zanima ako je tko bio!
Hyperion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 12:32   #2
Re: Pakoštane

Quote:
Hyperion kaže:
Ima li tko kakvih informacija o Pakoštanima...
Nude razgledanje kuće generala Johnny Cash-a, a ako bude sreće, možda ga i upoznaš.
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 22:18   #3
more je hladno, a plaze su dvije i nisu bas nesto, ali simpaticno mjestasce
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 21:38   #4
ma nije more hladno, nemoj zbunjivat covjeka.
plaze mozda i nisu nist posebno, ali meni je ona sjeverna kod kampa sasvim ok. i vise od toga.
kad preplivas do onog otocica pa legnes i uzivas... za mene raj na zemlji, stvarno prekrasno!
minus je kaj nema previse mjesta za izlazak, ali ako imas auto to se sve sredi... mislim, ako smo mi nekad mogli na stop do Pirovca i natrag u jednoj veceri, sve je moguce
kad se samo sjetim koju zabavu smo si znali priustit u legendarnom pakostanskom bircu TORO...
ma tko ima priliku nek ide u Pakostane pa nek potvrdi moju pricu i dojmove!
gumiflex is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 08:55   #5
Pakoštane..dobro mjesto za odmor ili???

Bok škvadro! Idem u Pakoštane na ljetovanje pa me zanima gdje se tamo može dobro provesti i dal ima kakvo dobro mjesto za izlazak?
__________________
zdenac
zdenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 11:34   #6
Cuj, ako nista drugo bit ces obogacen za izniman osjecaj nacionalnog naboja, a Ante Gotovina ce ti bit tema vecine razgovora na kavi. Neces se vise moci uklopiti u dnevnu kolotecinu i po povratku ces ovdje na forumu postati temu "kako najjeftinije do Haaga"
__________________
Maybe the dingo ate your baby!
I'm Nobody. Nobody is perfect, and therefore I'm Perfect!
Mandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 11:59   #7
Bijah tamo prije par godina. U kampu, naravno.

U mjestu nema nekih sadrzaja. Ima jedno 2 restorana koja se mogu nazvati solidnima (mislim da se jedan zove "Tri ferala").
Dakle, nista posebno.

Sto se tice kampa - OK je. Trebalo bi malo urediti plazu, tj. ulaze u more posto je dno kamenito i stjenovito.
Flo_Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 09:49   #8
Arrow Pakoštane

]Ljetujem u Pakoštanima ovo ljeto.Idemo nas kraju 7.mj.Ima ko OvdE da tamo živi?Idem tamo na 7 dana, a meni je i 3 dana ljetovanja previše. Htio bih upoznat već sad neke ljude prije nego kaj dođem tamo,tak da mi vrijeme provedeno na moru prođe što brže..

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 19.05.2011. at 11:13.
luka555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 09:52   #9
Nebi se htel meshat al po mojem racunanju vremena je vec kraj 7. mj tzv. "visoki datum"
HardCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 18:45   #10
Ne kužim,ako ti je i 3 dana previše na moru,za kaj onda ideš?
Pod prisilom?
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 19:35   #11
3 dana mi je previše jer to znači tri dana bez nogometa, mog lokalnog igrališta. A ne mogu da ne idem, imam 17. Sljedeće godine već imam pravo biranja. Pod kraj mislim, baš ono-->31.7.
luka555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 15:32   #12
Pakoštane- Club Med

Da li netko zna nešto o ovom "naselju" kod Pakoštana? To je navodno neka fora uvala i zanima me da li se isplati ići tamo na ljetovanje?
Navodno su tamo neki jako fora bungalovi.
nika35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 15:48   #13
bili smo tamo još 70-tih(muž, ja i malo dijete) privatno. mediterane club su uglavnom bili francuzi, obiteljski i nudisti. imali su svoju plažu. mi ostali smo na našu plažu morali prolaziti pokraj njih. nije bilo drugog puta. ništa strašno. osim za neke. meni su bili grdi....goli starci.
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 16:15   #14
Kakva je plaža, kolko je od mjesta? Izgleda mi na slici kao pripizdina.
nika35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 18:02   #15
plaža ima više, malih... uglavnom nije za masovnjake.

koliko daleko ? meni je bilo oko 20 minuta, ugodne šetnje. ali stvari u vrijeme ručka nitko nije nosio sobom... ( ručnike, luftiće i sl)
bili smo u jednom odmaralištu, s tim da smo mi neki imali sobe privatno.

nekako smo svi bili udomaćeni..tada... nikakva loša sjećanja nemam.
jest da mi je bilo malo čudno kad su Francuzi svirali marseljezu, na njihov državni praznik. ali to je bilo samo taj dan. inače su se Francuzi (mediterane club) držali skupa. a sve su plaćali s kuglicama koje su nosili kao narukvice i ogrlice. glumili su da su u divljini.
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 18:05   #16
Quote:
nika35 kaže: Pogledaj post
Izgleda mi na slici kao pripizdina.

pa i nije bilo za samce ( mlade), tada.. nije bilo zabava. uglavnom obiteljski ljudi koji ne žele bučna mjesta.
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 18:26   #17
U tim bungalovima nema niti vode niti struje, a nudi se puni pansion tj. all inclusive. Tjedan dana košta oko 2200 kn. Oni to reklamiraju kao polinezijske kućice, ali koliko znam na Tahitiju je to ipak puno bolje jer je u bungalovima i struja i voda. U Pakoštanima u tim bungalovima nema niti kupaonice, nego su zajedničke kupaonice za ne znam koliko bungalova. Mobiteli se mogu puniti na recepciji hotela. Nekako moi se čini puno 2200 kn, a nema niti struje niti vode u skromno opremljenim bungalovima. Samo je krevet, stolić i mali ormarić u sobi. Možete vidjeti u ljetnim katalozima od Kompasa i Generalturista.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 12:47   #18
da tobože polinezijske kućice. tj nema novca ... sve se plaća onim šarenim kuglicama na narukvici ili ogrlici( koji pokrivaju ono unaprijed uplaćeno)

tad su bili i tako uredili francuzi. mi smo valjda to samo naslijedili. i privatizirali na naš način.
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 14:10   #19
Hvala Dunja, hvala prilika na informacijama, nisam baš zainteresirana kad ovo čujem, a i cijena je previsoka za ovu ponudu, za te novce se ode tjedan dana Last minitom na puno bolje mjesto, pročitala sam da se preporuča ponjeti vlastiti lokot kako bi mogli zaključat bungalov. Nisam još čula za nešto slićno kod nas.
nika35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 16:00   #20
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
U tim bungalovima nema niti vode niti struje, a nudi se puni pansion tj. all inclusive. Tjedan dana košta oko 2200 kn. Oni to reklamiraju kao polinezijske kućice, ali koliko znam na Tahitiju je to ipak puno bolje jer je u bungalovima i struja i voda. U Pakoštanima u tim bungalovima nema niti kupaonice, nego su zajedničke kupaonice za ne znam koliko bungalova. Mobiteli se mogu puniti na recepciji hotela. Nekako moi se čini puno 2200 kn, a nema niti struje niti vode u skromno opremljenim bungalovima. Samo je krevet, stolić i mali ormarić u sobi. Možete vidjeti u ljetnim katalozima od Kompasa i Generalturista.
Da, upravo tako. A poanta ovakvih kućica je da se što manje u njima zadržava, tj. da ljudi ne idu na odmor u bungalov gledati televiziju, nego da provedu aktivni odmor uz druženje i sport. Bila sam tamo tri puta (preko firme) i mogu samo reći da sam oduševljena idejom i konceptom naselja. All inclusive znači doručak, ručak i večeru u neograničenim količinama (a hrana je fantastična, zaista fantastična), uključeni su svi rekviziti za masu sportova kojima se možete baviti, od jedrenja, nogometa, itd., za malu djecu postoje animatori, itd. itd.
a vidim da je kod nas i dalje problem prihvatiti bilo što drugačije.....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.