Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2010., 16:13   #201
Ja imam podmetače za presvlačenje djece iz DM-a. imala sam to za micu da mi ne piški u transporter.
imam nekih 5-6 komada od 10!
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:17   #202
Quote:
Nora Medica kaže: Pogledaj post
Ja imam podmetače za presvlačenje djece iz DM-a. imala sam to za micu da mi ne piški u transporter.
imam nekih 5-6 komada od 10!

Ispast će da mi sve uzimamo, a što ćemo kad smo u velikim potrebama.

Nama bi trebao koji podmetač za malenog Dodu i ranjeno štene - et, to nam je naj najhitnije.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:22   #203
Quote:
udruga RINA kaže: Pogledaj post
Ispast će da mi sve uzimamo, a što ćemo kad smo u velikim potrebama.

Nama bi trebao koji podmetač za malenog Dodu i ranjeno štene - et, to nam je naj najhitnije.
Nema problema. ako vam treba rado ću pomoći, neću to baciti. ovaj tjedan bum vam poslala. samo neznam na koju adresu.. može na PM?
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:44   #204
Quote:
Nora Medica kaže: Pogledaj post
Nema problema. ako vam treba rado ću pomoći, neću to baciti. ovaj tjedan bum vam poslala. samo neznam na koju adresu.. može na PM?
Treba zaista, Stalno nešto kemijamo. Hvala puno
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:01   #205
poklanjam mlijeko u prahu za mace, 200 grama, potrošena možda žličica, stoji već neko vrijeme, ali ne vidim zašto ne bi bilo dobro, rok trajanja 01/11

pos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 01:40   #206
Javljam se za ovo mlijeko u prahu za mačiće ako već nije poklonjeno jer moji "malci " jedu isto.
damir4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 09:29   #207
Quote:
pos kaže: Pogledaj post
poklanjam mlijeko u prahu za mace, 200 grama, potrošena možda žličica, stoji već neko vrijeme, ali ne vidim zašto ne bi bilo dobro, rok trajanja 01/11

Poklonjeno!
pos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 15:35   #208
evo ja se javljam za tunel za mačke
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 11:16   #209
Nudi se 1kg whiskas keksića, konzerva od 400gr, stare deke i volja da sudjeluje u osmišljavanju/izradi igračaka za mačke..sitnica za Božićni sajam

https://www.forum.hr/showthread.php?t=607112
St Vanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 11:47   #210
ne znam gdje bi drugo stavila, ali sigurno nije na odmet ni ovdje: dobila sma jučer na mail u ZOO City imaju svakakve akcije, pogledajte na: http://www.zoocity.hr/akcije/

npr. ima ova neka hrana BUON DOG, 15 kg za 79,49kn!!! mislim sigurno nije nega super visoko kvalitetna, ali psima kojima ovdje pomažemo, mislim da je bitno da je HRANA
Miram is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 14:16   #211
dal netko ima viška igrački za pse?
naime kujica iz utinje koja je kod nas na čuvanju žvače sve što stigne, a mi nemamo NIŠTA, sve je doma kod mojih a i to su većinom loptice.
u tri djela je rastavila produžni za struju u 5 min što sam se išla istuširati, sva sreća pa nije bio ukopčan.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 14:23   #212
ako neko ima kakvih ostataka vitamina za mace, vmp, calopet ili imunoboost, super bi nam doslo za dvije mace koje su nam vec 5mj konstantno bolesne, prvo rhinotracheitis, pa mikrosporoza, pa proljev, i sad su opet šmrkave, a mogle su bit vec 10 puta udomljene da su zdrave
__________________
Prava Šapa
hlapichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 17:05   #213
Imam ja 5ml imunoboosta, otvoren dan-dva poslije Božića. Ne znam bi li pomoglo, tako malo? I da li je još uopće dobro..Stajalo je u frižideru, naravno.
Felidae is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 17:17   #214
Felidae to je sigurno dobro, ok je uskladišteno i tek nedavno otvoreno. I mislim da se isplati slati hlapicki, budući je Immunoboost tako skup. Pa ce se sakupiti.

Hlapicka, imamo i mi skoro 10 mL Immunoboosta , no otvoreno je prvi put pred 3- max.4 mjeseca, a piše max. 3 mjeseca u frižideru da smije biti no mislim da bi trebalo biti ok? Na granici je s rokom, a bezveze da propadne.
Ako hoćeš, sendaj mi svoje podatke na udrugin email pa ti ga poštom pošaljem.
__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!

Zadnje uređivanje TarraLand : 10.01.2011. at 17:28.
TarraLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 18:15   #215
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
dal netko ima viška igrački za pse?
naime kujica iz utinje koja je kod nas na čuvanju žvače sve što stigne, a mi nemamo NIŠTA, sve je doma kod mojih a i to su većinom loptice.
u tri djela je rastavila produžni za struju u 5 min što sam se išla istuširati, sva sreća pa nije bio ukopčan.
Evo ja sam pitala Nessu i kaže da mogu dati Dini neke njezine igračke
Dogovorimo se preko PM-a o razmjeni jer ne stignem od faksa sad hodati okolo iako bi ju rado išla vidjeti
Maja0406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 00:47   #216
puno hvala svima koji su se javili za vitamine za miceke, tarraland, felidae i sanjaja!
tako da vise ne skupljamo, iako nam je taman uletio jedan micek od Asin koji je lose pa ce i on dobiti dio - bice dosta za sve!
__________________
Prava Šapa
hlapichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 13:08   #217
Dali nekome i ovo treba???

Bok ljudi, evo ja imam dosta plahti koje nisu poderane, doduše jesu nešto starije ali mislim da to nije tak strašno. Imam i jednu grebalicu za mace koju malo treba urediti (stoji na terasi pa je malo prljava) te jedan wc za mace od mog nažalost nestalog mačka pa to mogu donirat poklonit ovisno kome treba. Našla bi se i jedna ogrlica za male peseke koja ide oko tijela.. ko nova malo korištena.. samo moram pitati frenda dali bi donirao...

Živim kod Zapadnog kolodvora, tako da eto ak je netko u blizini i treba mu slobodno se javite.
andyzgc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 21:59   #218
Bok!

Pojavio se mali višak životinjskih pripravaka kojima je rok nedavno istekao ili upravo ističe ovih dana. Sve je bilo ispravno uskladišteno i provjereno je dobro za korištenje, pitao sam vetove i kažu - nema frke ali brzo to potrošite. Evo popisa:

- Banminth pasta za pse 24g - 3 komada
- Dermousse pasta 200ml
- VetGold krema 60ml
- Prurivet za pse 100ml - pola potrošeno

Za Banminth pastu su svi vjerojatno čuli pa nju preskačem, o ostalome ukratko:

Dermousse - je dermatološka pjena indicirana u slučaju potreba za suhim čišćenjem dlake i kože pasa, mačakaživotinja iz porodice kuna i glodavaca. Idealna je za štence, životinje koje se oporavljaju od bolesti te u drugim slučajevima kada kupanje nije moguće ili indicirano.

VetGold - se koristi za ubrzavanje prirodnog zaliječenja suhe, oštećene i iritirane kože koja svrbi. Obogaćena je mineralima iz Mrtvog mora, prirodnim uljima i prirodnim ekstraktima biljaka koji revitaliziraju, pomlađuju, vlaže i hrane stanice kože... super stvar jednom riječju

Prurivet - polivalentni dermatološki pripravak koji sadrži nekoliko ljekovitih tvari a prikladan je za terapiju ekcematičnih promjena u maloj praksi. Ubrzo po primjeni u pasa se povlači bol i umanjuje svrbež. Sadrži kortikosteroide. Indikacije: Liječenje egzogenih i endogenih dermatoza, lokalna terapija upalnih promjena na koži uzrokovanih bakterijama, gljivicama i ektoparazitima. Ublažavanje osjećaja boli i svrbeža te alergijskih i upalnih reakcija kože.
Kontraindikacije: Prurivet se NE smije primjenjivati na gravidnim životinjama, jedinkama sa ulceroznim promjenama na koži, MAČKAMA, psima za koje je utvrđeno da su preosjetljivi na sastojke pripravka ili lijek.


Huh! Eto, to je to. Zaintersirane molim da se jave na pm, sve gore nabrojeno je u Zagrebu ali poštom može doći kamo već treba.

Pozdrav!
__________________
Mace su zakon!
Dreky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 14:07   #219
Ako netko treba kućicu za prvu ruku, evo jedne. Veličine je za srednje velikog psa, negdje duž. 70-tak cm, visine oko 40 i dubine 45. Može se naknadno izrezati prednja ploča i stavit. Može poslužit i za leglo maca, samo nije za vanjske uvjete. Negdje za prvu ruku za pod strehu smjestit ili slično.....Tko može po nju na Krk ili ima nekoga tko je na toj relaciji da mu može dovest i treba mu, kućica čeka.



Uz kućicu ide i topla deka !!!!!!!!!!!!

Zadnje uređivanje Felix-ica : 13.01.2011. at 14:21.
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 15:02   #220
Asin bi trebala kućicu za garažu, ali kako je dopremiti...
Terica14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.