Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2008., 00:31   #21
Quote:
very fairy kaže: Pogledaj post
U vodi. Sori, ja rizu nikad nisam kuhala na mlijeku pa te nisam odmah skuzila
Za proso - jel se kuha ili?
Ma ni ja ne kuham rizu na mlijeku, al mi je palo na pamet jer dosta ljudi spominje mlijeko sa zobenim. Koliko stavis zobenih, koliko mlijeka, koliko se to kuha?
Bas cu probati to, cijelo ljeto sam jela jogurt od 2.5 dcl sa zobenim i sezonskim vocem ( breskve, jagode, kupine, maline..) al sad od kad je zahladilo jednostavno mi se ne jede to, rado bi nesto toplo

Za proso ne znam nis, vidjela sam ga u dm na polici sa hranom, al nisam cula da netko nesto radi sa tim
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:34   #22
pretpostavljam da ste iz južnih krajeva jer proso obično konzumiraju sjevernjaci.
isto kao i hajdu.
__________________
Koyaanisqatsi
Phased is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:38   #23
Bas bi mogla i proso malo probat. A ovaj advent sto si postala link - bas sam njihovu zobenu kasu kupila. Ali ja nisam mi zob namakala prije kuhanja i cisto mi je ok ispala. Sad si nesto mislim da ujutro pomijesam tu skuhanu kasu s jogurtom i jabukom - onako kako inace jedem zobene pahuljice. Sta mislite o toj hladnoj varijanti? Jer meni mlijeko bas nije opcija - bas ga ne mogu smislit - eventualno rizino...
very fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:38   #24
Ja sam iz Zg! U glavnom ne znam nikog tko jede uopce ikakve pahuljice, tu i tamo netko musle, buraz i ja iskljucivo zobene. Od svih frendica ne znam ni jednu, sve jedu sranja iz pekare za dorucak, namaze ili jednostavno nista. Tek sad sam to skuzila, strasno!!!!!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:43   #25
Ja imam njihove zobene, kupujem ih u Mercatoru, to su mi najbolje zobene. Ljetos sam kupila zobene u Bio&Bio, al osim sto su bile duplo skuplje pahuljice su mi bile pretanke pa su se brzo razmocile.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:43   #26
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Ma ni ja ne kuham rizu na mlijeku, al mi je palo na pamet jer dosta ljudi spominje mlijeko sa zobenim. Koliko stavis zobenih, koliko mlijeka, koliko se to kuha?
Bas cu probati to, cijelo ljeto sam jela jogurt od 2.5 dcl sa zobenim i sezonskim vocem ( breskve, jagode, kupine, maline..) al sad od kad je zahladilo jednostavno mi se ne jede to, rado bi nesto toplo

Za proso ne znam nis, vidjela sam ga u dm na polici sa hranom, al nisam cula da netko nesto radi sa tim
Ajme ne mogu vjerovat - i ja jedem zobene pahuljice identicno!!! Tocno s 2,5 dcl jogurta...Da nije pola ab kulture danas, pola sutra?
A ne znam ti jos za tu kasu. Skuhala sam je veceras, malo probala, njami-njami i spremila u frizider. Plan je pomijesat ih s jogurtom ujutro...
Sto se tice tih drugih zitarica, mislim da ih nije lose ukljucit - onako za promjenu...A i stvarno ima svega zivoga...
very fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:45   #27
ako ti se jede hladna varijanta - smiksaj voće i dodaj kaši.
meni kad se ne stavlja mlijeko a jede mi se toplo dodam samo u vodu od zobenih, voće i podgrijem. ispada skroz fino

proso je fizički dosta slično kus-kusu.
__________________
Koyaanisqatsi
Phased is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:48   #28
Ne, ja kupim mali jogurt u bocici od Vindije od 2.5 dcl.
Ja bi nekako to iskemijala da toplo to ujutro jedem jer od kad je zahladilo ne jede mi se jogurt ujutro, a mrzim topli jogurt. Pa ne znam, da skuham u vodi i jos ubacim neko voce, brusnice ili sl. Moj buraz jako originalno jede zobene, prelije obicnom vodom i tako jede!!!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:49   #29
Super, probat cu i to!
A da, Bio&Bio je skuplji u svemu. Ja uzmam zitarice u Konzumu jer mi je najblizi, a cijena mi se cini ok, manje-vise uvijek imaju svega. Pola kg prosjecno dodje oko 6,7,8 kn i to mi je za 5 dana. Plus jogurt i voce - ma nema jeftinijeg i boljeg dorucka
very fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:50   #30
Quote:
Phased kaže: Pogledaj post
meni kad se ne stavlja mlijeko a jede mi se toplo dodam samo u vodu od zobenih voće i podgrijem. ispada skroz fino
Ovo mi se cini skroz ok. Ajmeee i ovak kasnim na posao, a tek sad kad pocnem kuhati ujutro
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:52   #31
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Ovo mi se cini skroz ok. Ajmeee i ovak kasnim na posao, a tek sad kad pocnem kuhati ujutro

pa spremi sve navečer.
ujutro samo dodaj voće i podgrij.
__________________
Koyaanisqatsi
Phased is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:52   #32
Quote:
very fairy kaže: Pogledaj post
Super, probat cu i to!
A da, Bio&Bio je skuplji u svemu. Ja uzmam zitarice u Konzumu jer mi je najblizi, a cijena mi se cini ok, manje-vise uvijek imaju svega. Pola kg prosjecno dodje oko 6,7,8 kn i to mi je za 5 dana. Plus jogurt i voce - ma nema jeftinijeg i boljeg dorucka
Vidim da imamo identican omjer, istu kolicinu jogurta, i 500 gr zobenih nam isto traje

Meni su ove Advent zobene predobre, ne bi mi bilo zao platiti i vise, al ove Bio& Bio su mi stvarno pretanke.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:54   #33
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Ovo mi se cini skroz ok. Ajmeee i ovak kasnim na posao, a tek sad kad pocnem kuhati ujutro
A kako bi bilo da skuhas navecer - s tim stvarno nemas muke, samo malo promijesas pred kraj kuhanja - spremis u hladnjak i onda ujutro dolijes malo vode pa u mikrovalnu na minutu. I onda u sve to umijesas voce...Jel to izvedivo? Ili bljutavo?
very fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:54   #34
Quote:
Phased kaže: Pogledaj post
pa spremi sve navečer.
ujutro samo dodaj voće i podgrij.
Dobra ideja! Al trebam se samo organizirati, i onak se sminkam svako jutro za posao, pa dok to radim samo stavim loncic na stednjak
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:56   #35
ne koristim mikrovalku.
ne bi trebalo biti loše, valjda.

dašta! organizacija prije svega.
__________________
Koyaanisqatsi
Phased is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:56   #36
Quote:
very fairy kaže: Pogledaj post
A kako bi bilo da skuhas navecer - s tim stvarno nemas muke, samo malo promijesas pred kraj kuhanja - spremis u hladnjak i onda ujutro dolijes malo vode pa u mikrovalnu na minutu. I onda u sve to umijesas voce...Jel to izvedivo? Ili bljutavo?
Bumo vidli. Kad potrosim zalihe jogurta. A danas bas kupili cijeli paket u Metrou
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:57   #37
Quote:
Phased kaže: Pogledaj post
ne koristim mikrovalku.
ne bi trebalo biti loše, valjda.

dašta! organizacija prije svega.
Ni ja!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:58   #38
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Vidim da imamo identican omjer, istu kolicinu jogurta, i 500 gr zobenih nam isto traje

Meni su ove Advent zobene predobre, ne bi mi bilo zao platiti i vise, al ove Bio& Bio su mi stvarno pretanke.
Aj kad sad vec tako seciramo - koliko voca stavis? Ja narezem pola vece jabuke i pola kivija npr - ostatak u posudicu pa na posao za medjuobrok. Ili pak pola banane, pola manje jabuke, pola kivija? Ugl, zanima me kolicina...
very fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 01:00   #39
Saka bobicastog voca ili breskva-pol mi je taman, drugu polovicu pojedem ovak
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 01:00   #40
Ma ta mikrovalna nije ni meni neka sreca, vise nuzno zlo...
Mogla bi posluziti u ovakvim situacijama kad postoji mogucnost da mi zagori...
very fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.