Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2012., 19:35   #1
Tuning (zakon)

pozdrav, zanima me kakvi je postupak nakon ugradnje nekih rucno radjenih branika i spojlera, kako to homologirati da moze proc na tehnickom, jel ta homologacija skupa?
NorcoMan is offline  
Old 20.02.2012., 19:41   #2
Došao si na krivi forum. Ovdje nema puno(uopće) pobornika tuninga, posebice u svom ruralno-seljačkom izdanju home made stajlinga.
car_iz_Osijeka is offline  
Old 20.02.2012., 20:13   #3
ilitiga moderatori nisu bas u tom tuning filmu pa nema ni price o tome
Joško is offline  
Old 20.02.2012., 20:27   #4
Mislim da je ipak stvar u tome što je veći dio "ekipe" koja ovdje ima veći broj postova protivnik takvog nakaženja automobila. Što, naravno, dovodi do negativnih postova, a to prati kontra autora i tako u krug dok svađa ne poprimi veće razmjere... i onda se svi ljutimo na te moderatore koji pi*de kada moraju sve to brisati
car_iz_Osijeka is offline  
Old 20.02.2012., 23:36   #5
Što nas ne sprečava da ga pošaljemo u najbližu STP ili da mu damo broj od Centra za vozila pa nek zove. Koliko se meni čini, po novom, 2000 kn jer treba nova izmjera auta i vaganje. Jasno treba i "papire" promjenit.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 21.02.2012., 11:06   #6
pa za ugrađenu kuku moraš imati papir da je napravljena u skladu sa zahtjevima.
koje zahtjeve je zadovoljil taj komad plastike i kartona? one o sigurnosti pri 150 kmh?
ako ga netko pusti na tehničkom ili atestu s tim sklepotinama, treba mu metak u čelo iz samilosti.
I wonder is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.