Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2011., 08:58   #81
Quote:
Nana_dbk kaže: Pogledaj post
ja sam svoju kutiju platila 40 kn ... ali 120 mi je
Da tak sam i ja reagirala, ali kao nema više naših pa uvoze čini mi se iz Njemačke,ali kaj je tu je.........
tinika2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 10:56   #82
cure, ima li koja klomifena viška, nema ih za nabavit, a hitni su mi
azeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 12:34   #83
Quote:
azeljka kaže: Pogledaj post
cure, ima li koja klomifena viška, nema ih za nabavit, a hitni su mi
ne znam gdje si, ali ako ti je blizu neka granica sa BiH, ako ti netko može nabaviti tamo ih ima u ljekarnama, u Hr su ih povukli ...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 12:45   #84
Quote:
azeljka kaže: Pogledaj post
cure, ima li koja klomifena viška, nema ih za nabavit, a hitni su mi
a gdje si?

ako si u zg javi mi se pa ću ti prodati kutiju
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 22:12   #85
Drage moje,meni je ovo prvi ciklus sa klomifenima...moja dr.kaze da sam dobro reagirala, iako kod mene nije problem O. Ajmo cure kakva su vasa iskustva sa klomifenima i jeli vam uspijelo s njima?
tokioki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 09:21   #86
Quote:
tokioki kaže: Pogledaj post
Drage moje,meni je ovo prvi ciklus sa klomifenima...moja dr.kaze da sam dobro reagirala, iako kod mene nije problem O. Ajmo cure kakva su vasa iskustva sa klomifenima i jeli vam uspijelo s njima?
Ja imam PCOS i anovulatorne cikluse, tako da bez Klomifena nisam ni mogla promislit da bi ostala T i tako sam ih pila ...
prvi put hiperstimulacija (pa 3-4 mj. pauze dok se jajnici normaliziraju)
drugi put 0 bodova - bez O
treći put jedan jedini folikul i BINGO! trudni smo!

suma sumarum 15 ciklusa truda ...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 11:19   #87
Smile Pozdrav svima!

Pratim ovaj forum već neko vrijeme pa se, evo, odlučih pridružiti vam se. Kod mene je priča poprilično duga, no skraćeno ide ovako:

s oko 20 god. dijagnoza PCOS i omiljena terapija gotovo svih liječnika- kontracepcija. Prije dvije godine smo se suprug i ja odlučili za bebu (ja imala 28 god., suprug 30), otišla na pretrage i opet PCOS, LH i FSH u nesrazmjeru, progesteron prenizak. U Poliklinici Eljuga mi samo dali progesteron i to je to. Meni bilo malo sumnjivo, probali tako pola godine pa mi prekipilo i malo se bolje raspitala, otišla dr. Radončiću u Vili i tu počinje ljepši dio:

u roku od 5min. dr. Radončić skužio da imam povišen prolaktin (iscjedak iz dojke koji se javio samo na pritisak, inače nije izlazio), poslao me na OGTT s inzulinom i sve hormone, ja to odradila idući dan u privatnom labosu i treći dan opet otišla dr. Radončiću s nalazima. Propisao mi je Metformin i Bromergon te smo tako ostavili preko ljeta da mi se organizam smiri. Nakon toga popila jednu turu Klomifena, loše reagirala (dobila ciste), u istom mjesecu dr. Radončić to sanirao, idući mj. počela s Gonalima i isti mjesec, 01.11., ostala trudna. Sada sam u 29. tjednu i nosim blizance, dečka i curu.

P.S. Ostale mi još tri kutije Klomifena po koje smo išli gotovo do granice s Bosnom jer ih ovdje u Zagrebu nije bilo. Ako tko treba, mogu mu prodati sve tri kutije.
pelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 12:19   #88
Onda ima nade sa klomifenima,meni se to cini samo kao korak koji moram proc. Ali ipak se nadam da ce malo pojacat ovulaciju i sredit zuto tijelo pa da ce se uvatit eee kad bi tako bilo
tokioki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:50   #89
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
a gdje si?

ako si u zg javi mi se pa ću ti prodati kutiju
thx, nabavila sam ih na dolcu
azeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:52   #90
Quote:
Nana_dbk kaže: Pogledaj post
ne znam gdje si, ali ako ti je blizu neka granica sa BiH, ako ti netko može nabaviti tamo ih ima u ljekarnama, u Hr su ih povukli ...
ne moraš ih više ni naručivat, dođeš samo sa receptom u ljekarnu na Dolcu, neki talijanski su sad (Clomid) i 105 kuna koštaju
azeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 09:36   #91
Quote:
tokioki kaže: Pogledaj post
Onda ima nade sa klomifenima,meni se to cini samo kao korak koji moram proc. Ali ipak se nadam da ce malo pojacat ovulaciju i sredit zuto tijelo pa da ce se uvatit eee kad bi tako bilo
meni su oni bili jedina nada da izazovem ovulaciju s obzirom na anovulatorne cikluse i PCOS! I evo 1,5 godinu poslije ... uspjeli smo!! zato, Sretno!!!
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 10:12   #92
klomifenke, pozdrav,
pitanje: može li se nakon dva dana uzimanja klomifena smanjiti doza s 2tbl dnevno na 1tbl?
negdje sam čitala da su to dr. preporučivali nekim ženama: prva dva dana jača doza, druga tri slabija...
da li je neka od vas tako uzimala?

hvala
fiona 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 12:16   #93
Fiona7,ja to prvi put cujem i ne znam nikoga tko tako pije ali ako ti je dr.tako prepisa terapiju vjerojatno zna sta radi Sretno
tokioki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 14:51   #94
Quote:
fiona 7 kaže: Pogledaj post
klomifenke, pozdrav,
pitanje: može li se nakon dva dana uzimanja klomifena smanjiti doza s 2tbl dnevno na 1tbl?
negdje sam čitala da su to dr. preporučivali nekim ženama: prva dva dana jača doza, druga tri slabija...
da li je neka od vas tako uzimala?

hvala
ja sam pila tako....2 dana po dvije i onda 3 dana po jednu....
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 02:19   #95
PRODAJEM 4 KUTIJE

Sve za 200 kn ili 100 kn jedna kutija pa tko zeli tako...

Plaćanje pouzećem, za Rijeku može i osobno.

Pakiranja su po 10 tableta od 50 mg. Rok valjanosti do siječnja 2012.

Za dodatni info (možemo se čuti i na tel.) pošalji privatnu poruku.

Zadnje uređivanje SandyMan : 08.06.2011. at 02:29.
SandyMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 13:00   #96
Quote:
SandyMan kaže: Pogledaj post
PRODAJEM 4 KUTIJE

Sve za 200 kn ili 100 kn jedna kutija pa tko zeli tako...

Plaćanje pouzećem, za Rijeku može i osobno.

Pakiranja su po 10 tableta od 50 mg. Rok valjanosti do siječnja 2012.

Za dodatni info (možemo se čuti i na tel.) pošalji privatnu poruku.
cure, ne nasjedajte, ovo je čisti lopovluk.
u bih kutija klomifena košta 20 kn pa ako ikoga tamo imate, naručite od tamo.

sandyman bi na vašim mukama zaradio 5x po kutiji, sramota
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 13:13   #97
Quote:
fiona 7 kaže: Pogledaj post
klomifenke, pozdrav,
pitanje: može li se nakon dva dana uzimanja klomifena smanjiti doza s 2tbl dnevno na 1tbl?
negdje sam čitala da su to dr. preporučivali nekim ženama: prva dva dana jača doza, druga tri slabija...
da li je neka od vas tako uzimala?

hvala
da, to je tako normalno u nekim slučajevima, ima dosta cura ovdje na forumu koje su tako uzimale, evo tina je jedna od njih i Fran ako se ne varam ... pođi ti na wannabe zbor i informiraj se tamo u ugodnom chatu sa curama, meni je WZ puuuno pomogao, kako s informacijama tako i psihički dok sam čekala svoj +
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 15:33   #98
Quote:
fuzzy73 kaže: Pogledaj post
cure, ne nasjedajte, ovo je čisti lopovluk.
u bih kutija klomifena košta 20 kn pa ako ikoga tamo imate, naručite od tamo.

sandyman bi na vašim mukama zaradio 5x po kutiji, sramota


Da li mi možeš reći,gdje mogu nabaviti klomifene po 20 kn kutija? Jer sam ja na Vuk Vrhovcu plaćala 120 ili 130 kn po kutiji?
tinika2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 15:35   #99
Quote:
tinika2 kaže: Pogledaj post
Da li mi možeš reći,gdje mogu nabaviti klomifene po 20 kn kutija? Jer sam ja na Vuk Vrhovcu plaćala 120 ili 130 kn po kutiji?
..u Bosni...tamo su 26 kn...ja idem po njih sad za koji dan...ista cijena i u Srbiji...a Italija 5 eura...
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 15:42   #100
Quote:
tina2701 kaže: Pogledaj post
..u Bosni...tamo su 26 kn...ja idem po njih sad za koji dan...ista cijena i u Srbiji...a Italija 5 eura...
Hvala puno..............znaci put pod noge . ja kupila već dva puta bedača tu kod nas...........
tinika2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.