Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2013., 14:05   #61
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Mislila sam kvotat, al onda si mislim- pa valjda mi vjeruješ a sad neću kvotat nego ti evo oriđiđi post a evo i tebi




https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...1&postcount=17

DRUGI RED i kupite si naočale
Ok, ok madam

Ali ne stoji ti ona fora da ce se cura pretvoriti u cangrizavu babu ako pocne vjezbati agresivnost.

To se mora znati. Simple as that. Roditelji koji odgajaju svoju djecu da uvijek budu pristojna, blablabla, rade djeci uzasnu stetu.
Za koji kuki bi ljudi trebali biti pristojni prema idiotima koji ima zagadjuju zivotnu sferu?

Nego, apropo muza i sisterice - meni je taj odnos, kako vec opisan, poprilicno emotivno incestuozni. I to njet dobro.

No i dalje tvrdim da autorica treba rjesavati odnose jedan po jedan - i sa siss i sa muzem.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 14:33   #62
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Mislila sam kvotat, al onda si mislim- pa valjda mi vjeruješ a sad neću kvotat nego ti evo oriđiđi post a evo i tebi

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...1&postcount=17

DRUGI RED i kupite si naočale
Isprve sam mislila da ti je to potpis.
Jep, u pravu si. Promaklo mi ovo.

Oh da, autorice.. imaš o čemu razgovarati s mužem.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 14:55   #63
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Ok, ok madam

Ali ne stoji ti ona fora da ce se cura pretvoriti u cangrizavu babu ako pocne vjezbati agresivnost.

To se mora znati. Simple as that. Roditelji koji odgajaju svoju djecu da uvijek budu pristojna, blablabla, rade djeci uzasnu stetu.
Za koji kuki bi ljudi trebali biti pristojni prema idiotima koji ima zagadjuju zivotnu sferu?

Nego, apropo muza i sisterice - meni je taj odnos, kako vec opisan, poprilicno emotivno incestuozni. I to njet dobro.

No i dalje tvrdim da autorica treba rjesavati odnose jedan po jedan - i sa siss i sa muzem.
Ja mislim da ona nema kaj rješavati s njegovom siss, nije se za nju udala i da je lik jedinac ne bi ni bilo ove teme
A kaj se tiče ranijeg, kaj je tu je- autorica više nije dijete i kak je odgojena, takva i je, al umjesto forumskih savjeta kako se manje više pristojno ili agresivno postaviti prema toj siss, bilo bi joj bolje da upiše neki tečaj samopozdanja ili tak nešto. Mislim da bi se tamo na ispravan način naučila postaviti u raznim situacijama a ne ovak parcijalno, trenutno i stihijski.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:06   #64
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ona nema kaj rješavati s njegovom siss, nije se za nju udala i da je lik jedinac ne bi ni bilo ove teme
A kaj se tiče ranijeg, kaj je tu je- autorica više nije dijete i kak je odgojena, takva i je, al umjesto forumskih savjeta kako se manje više pristojno ili agresivno postaviti prema toj siss, bilo bi joj bolje da upiše neki tečaj samopozdanja ili tak nešto. Mislim da bi se tamo na ispravan način naučila postaviti u raznim situacijama a ne ovak parcijalno, trenutno i stihijski.
Joj, kaj si ti stroga danas

Kak ne mora nista rjesavati sa sogicom? Pa obitelj su si, jebemu! Zena ima pik na nju - mora se moci obraniti.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:25   #65
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Ovo što danas proživljavaju nisu naučili odrastajući u patrijarhalnim obiteljima i prisiljeni su improvizirati.Čini mi se da ne znaju koju ulogu bi si nadjenuli.. pored snažnih se žena prije posegnu za ulogom sina, umjesto da nadjenu ulogu muževa.
Ovakav pokušaj feminiziranja muškarca kroz "jake žene" i "muževe, mamine sinove" je odličan predložak za nastavak serije knjiga Antonia Amurija, stoga toplo i sa štovanjem preporučam da pod hitno počneš pisati knjigu: "Kako udaljiti od sebe muškarca bez suvišnog zašto" jer će bit bestseller.

Ja ću ti je kupit prvi a Tebe ću na koljenima zamolit' da je potpišeš, o Ti Velika Kraljice i još veća Majko svih nas patrijarhalnih sinova muškaraca.

Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Npr. autoričin muž je čisti primjerak mentaliteta sineka.. a sister mu je nadomjestak za mamu.
Nije, ona se garant sa njom nešto zakačila pa joj kroz poklone bratu i njoj pokušala pokazati koliki "vrijedi". U pitanju je čisti mazohizam iliti kurčenje.

Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
PS. Ne mogu vjerovati da joj forumaši ovdje ekšuli savjetuju kako da se nadjebava sa šogoricom. To samo pokazuje kako ljudi zaista žele dramu u svom životu jer im je očito dosadno.
Slažem se, prepucavanja su nešto što je sada najmanje treba.
gpeditmsc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:13   #66
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Joj, kaj si ti stroga danas

Kak ne mora nista rjesavati sa sogicom? Pa obitelj su si, jebemu! Zena ima pik na nju - mora se moci obraniti.
Uopće nisam stroga, baš naprotiv- zaštitnički sam nastrojena prema autorici
Nju bi morao braniti muž, ako je već treba neko branit od ove zločeste sestre. S obz da je taj muž beskoristan po tom pitanju, dapače- on je tjera na druženje s ovom, bilo kakav savjet vezan uz "napad je najbolja obrana" značilo bi da se jedna fina ženica bori protiv dvoje bilo agresivnih bilo perfidnih napadača istovremeno.
Ja bi tu primijenila savjet tete Žuži da muža privuče na ženski način a sestru otkanta na muški. Bez priče i filozofije. Tabula rasa.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:20   #67
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
A kaj se tiče ranijeg, kaj je tu je- autorica više nije dijete i kak je odgojena, takva i je, al umjesto forumskih savjeta kako se manje više pristojno ili agresivno postaviti prema toj siss, bilo bi joj bolje da upiše neki tečaj samopozdanja ili tak nešto.
Nije ti ovo losa ideja uopste.
Eudocia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:22   #68
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ja bi tu primijenila savjet tete Žuži da muža privuče na ženski način a sestru otkanta na muški. Bez priče i filozofije. Tabula rasa.
Koji je to savet?
Eudocia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:23   #69
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Uopće nisam stroga, baš naprotiv- zaštitnički sam nastrojena prema autorici
Nju bi morao braniti muž, ako je već treba neko branit od ove zločeste sestre. S obz da je taj muž beskoristan po tom pitanju, dapače- on je tjera na druženje s ovom, bilo kakav savjet vezan uz "napad je najbolja obrana" značilo bi da se jedna fina ženica bori protiv dvoje bilo agresivnih bilo perfidnih napadača istovremeno.
Ja bi tu primijenila savjet tete Žuži da muža privuče na ženski način a sestru otkanta na muški. Bez priče i filozofije. Tabula rasa.
Yes, dear, ali moze se to i ovako gledati: nasa njezna dusa ima priliku nauciti postavljati zdrave granice.
Jer, da je to znala, ne bi se zlica toliko uzjogunila.

I moj savjet, nek ostane podvuceno nije - napad kao obrana, nego obrana kao napad
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:27   #70
Quote:
Eudocia kaže: Pogledaj post
Koji je to savet?
Uh, sry smetnula sam s uma da ti možda ne znaš ko je teta Žuži
ne može se to ukratko opisati al svodi se na -seksualno i emotivno apsolutno muža zarobiti, tj zaludjeti totalno da ne pomisli ni na kaj drugo osim na tebe
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Yes, dear, ali moze se to i ovako gledati: nasa njezna dusa ima priliku nauciti postavljati zdrave granice.
Jer, da je to znala, ne bi se zlica toliko uzjogunila.

I moj savjet, nek ostane podvuceno nije - napad kao obrana, nego obrana kao napad
Ne mora biti, možda bi se onda i s mužem posvađala. Tu je problem odnos buraz-siss, a autorica je kolateralna žrtva. Kako se ova istresa na burazu, tak misli da može i s njom. Zato je meni ignore najbolje rješenje. Al ostajem pri onim nekim tečajevima, ziher sam da toga ima dovoljno da se može svagdje upisati i naći način kako da nauči zauzeti se za sebe. Dakle ne blic recepti, nego nekj konkretnijeg kaj se može primijeniti na sve osobe
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:32   #71
Malo da se nasalim.
Nece se valjda sledeci savet pretvoriti u seksualna senzualnost 101 hahaha

Cuj, dobra je to fora nekada, ali jako iscrpljuje, nekako tu treba imati stomak jer to malo ima ukus prostitucije (bracne LOL). Jer kako se osecati napaljivo prema ... hm, kako ovo da postavim. Prema nekome ko ne zraci talasima muzevnosti.
Jesam li ovo lepo srocila?
Eudocia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:39   #72
Quote:
Eudocia kaže: Pogledaj post
Malo da se nasalim.
Nece se valjda sledeci savet pretvoriti u seksualna senzualnost 101 hahaha

Cuj, dobra je to fora nekada, ali jako iscrpljuje, nekako tu treba imati stomak jer to malo ima ukus prostitucije (bracne LOL). Jer kako se osecati napaljivo prema ... hm, kako ovo da postavim. Prema nekome ko ne zraci talasima muzevnosti.
Jesam li ovo lepo srocila?
Ček malo, sad ispada da mu ne daš seks pa mu sestra daje pare da si kupi tone čokolade i nadomjesti hormone sreće na taj način
Kakva crna prostitucija? Muž ti je. E svašta.
Btw ako ti zračiš ženstvenošću prema njemu, možda se iznenadiš kak imaš muževnog muža
Sad smo otišli skroz daleko al ak je njemu doma suša, onda od njega možeš još gore stvari očekivati. Kaže teta Žuži ako žena ne da mužu picice, da on ode drugoj, pa si ti misli
Ja sam se zezala s tim, a sad kaj da velim osim- nemrem vjerovat kak sam pogodila bit problema :klap:
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:51   #73
Eh -honey, sta ti ja znam da li se salis..

Evo da razjasnim, nema suse, sve je lepo natopljeno vodom, pa ima rastinja kao u dzungli.

Ono za prostituciju. Dobro mozda sam malo otisla s teme ili ti zalutala.
Nekako me to podsetilo na ono kada zena zavodi, zadovoljava, napaljuje i sta sve ne svoga partnera, a ne zato sto zeli, nego eto, da ne bude gore.

Jedino kada ja uvodim restrikcije je ako se posvadjamo.
Pa necu ga valjda nagraditi sto me je uvredio, mislim, nista sto i svaka druga zena ne bi.

Ili recimo oni dodju kod nas (joj dosadna sam vise i necu ove dolaske vise pominjati) i sede do ponoci, a onda ja udarim po sexu i pomagalima, da je mozda ne bi i sutra zvao.

A cokoladice mu ja kupijem koliko hoce, a ja sam njegova cokolada - ozbiljno, tu nema problema, cak sta vise, mislim da nisam upoznala par koji ima toliko varnica medjusobno posle toliko vremena.
Eudocia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 09:00   #74
I sta bi se dogodilo da kazes muzu da ti je jasno da je ona njegova sestra, da je voli, da se zeli druzit s njom, i fajn, nek se druze, ali tebi nije mila nit draga ni simpaticna, ne sjedi ti se s njom do ponoci, ne sece ti se s njom po ducanima, i ubuduce ne zelis sudjelovati u druzenjima njih dvoje?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 10:46   #75
Quote:
gpeditmsc kaže: Pogledaj post
Ovakav pokušaj feminiziranja muškarca kroz "jake žene" i "muževe, mamine sinove" je odličan predložak za nastavak serije knjiga Antonia Amurija, stoga toplo i sa štovanjem preporučam da pod hitno počneš pisati knjigu: "Kako udaljiti od sebe muškarca bez suvišnog zašto" jer će bit bestseller.
Nije mi to toliko napeta tematika da bih od nje baš knjigu napravila, ali neki tekst ću osmisliti ziher. A propos naslova, udaljila sam od sebe sve mamine sinove i prilično sam zadovoljna muškarcem kojeg imam pored sebe.

Tekst s posvetom ti pošaljem kroz koji tjedan kada bude objavljen.

Quote:
gpeditmsc kaže: Pogledaj post
Ja ću ti je kupit prvi a Tebe ću na koljenima zamolit' da je potpišeš, o Ti Velika Kraljice i još veća Majko svih nas patrijarhalnih sinova muškaraca.
Ti imaš primisli da ja u taj okvir maminih sinova i općenito muškaraca koji imaju mama-išuz smještam sve muškarce?
Wrong...
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.