Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2013., 10:03   #201
Quote:
Sorrow69 kaže: Pogledaj post
dizem temu..steta da "nestane/padne" u zaborav..
toliko je prica ispricano,toliko sudbina podijeljeno,toliko je poznanstva, i prijateljstva niklo, svadja,svadjica, suza,smijeha, demona,sjecanja,ljutnje, pitanja...svega

pozdrav i zagrljaj..svim "starima" koje,osjecam,svako tol'ko bar skicnu (kao i ja)
svima

sjetim vas se..cesto

I meni bi bilo drago i da se jave i stari i novi, ako je nekome teško da se malo otvori, izjada, jer ako ništa drugo bar razumijemo taj osjećaj.
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Old 17.11.2013., 10:19   #202
Quote:
orah99 kaže: Pogledaj post
,, ,,
pjesnik nas

Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post

I meni bi bilo drago i da se jave i stari i novi, ako je nekome teško da se malo otvori, izjada, jer ako ništa drugo bar razumijemo taj osjećaj.


ajme kako je lijepo otvorit forum i nac dva-tri posta
__________________
Zaboraviti ne znaci:brisati iz sjecanja.Zaboraviti znaci: sjecati se bez bola.
Sorrow69 is offline  
Old 21.11.2013., 02:17   #203
alo žene evo mene!
ovaj prošlo 2 godine od prevare,šljakamo,al nije to to,mislim da nikad više ni neće.
uhvatih ga par puta na flertiku,i nemam pojma gdje još ima profila,al 90 posto sam sigurna da bolje pitam gdje nema?!
vjerujem da nema nikoga trenutno,al da piskara po internetu kojekakvim klinkama,s tim se slažem.
rekla bih da smo kao dva stranca pod istim krovom,drag mi je i sve to,al eto,nema razgovora među nama,nema onog nečeg itd..a i prestadoh se trudit,jer sam se trudila a ništ dobila nisam.okrenula sam se djetetu,knjigama i tako..to mi je veselje
voljela bi da je sve drukčije,da je on drukčiji,ali nije,nikad ni neće biti
jednostavno sam se pomirila sa ovakvim životom.
__________________
Od tad mi, niko drugi ne postoji dodiri na koži tvoji zauvjek vežu me,kao žig, na papiru, u futroli,i kad mazi i kad boli kao lanci ljubavi te...
Monika001.h is offline  
Old 21.11.2013., 03:13   #204
zašto jednostavno ne prekineš to mučenje i odeš od njega? cijeli život sad biti pokraj nekog takvog? čemu?
nikad mi neće biti jasno zašto si to ljudi rade
__________________
fakin svemir!
nasumično ime is offline  
Old 21.11.2013., 04:00   #205
Quote:
nasumično ime kaže: Pogledaj post
zašto jednostavno ne prekineš to mučenje i odeš od njega? cijeli život sad biti pokraj nekog takvog? čemu?
nikad mi neće biti jasno zašto si to ljudi rade
Zato što vjerojatno nije ni mogla iz svog srca samo tako isčupati činjenicu da ga unatoč svemu i dalje voli, da je oprostila, i da se nada, tko zna čemu, to zna samo ona. Ne vjerujem da će ostatak života doista provesti kraj nekog tko više u braku nije apsolutno prisutan, ali čovjek koji je prošao sličnu situaciju joj jednostavno ne može zamjeriti.
Ono što mnogi ovdje ne razumiju, posebno dok se ne nađu u sličnoj situaciji il kako se kaže koži, da u tom trenutno iako jest došlo do prevare s jedne strane, druga strana nakon saznanja jednostavno ne prestaje voljeti, ne prestaje joj biti stalo, i dalje pokušava sakupiti krhotine te veze, braka, pokušavati sve i svašta, dati sve od sebe, od priznavanja vlastitih greški do ostalog, tako da ako ništa drugo i da ne uspije, jednog dana bar će imati svoj mir, i svijest da je dala sve od sebe da vrati bar dio onog što je nekada bilo.
Ne nije isto nakon prevare, nikad neće biti, to je svima jasno, ali uz obostran trud ne da ne mora biti isto, može biti i bolje, ni prvi ni zadnji slučaj.
Nažalost nisu svi ljudi isti, i ne pali kod drugih nešto što je profunkcioniralo kod mene ili kod nekih drugih žena, parova, muškaraca.
Odluka je na njoj, il ide dalje ili ostaje i čini ono što misli da može, mora ili želi.
Nada jest kurva, al eto, ponekad i ta jebena prevara može popraviti neke situacije u kojima smo eto uzimajući zdravo za gotovo svog partnera kiksali.
Oprostila jesam, zaboravila nisam, ali više ne boli.
Osobno sam to riješila na svoj način, Monika pak na svoj.
Ali eto, postoje granice...I mislim da i Monika to zna, jer ako ne ide, što god ona ili on uradili , pokušali, vjerujem da je svjesna toga, da ako ne dođe do poboljšanja da se nema baš više smisla boriti protiv vjetrenjača. Nekog pukne prije, nekog kasnije.
Jedino što mogu osobno reći, da nisam 100 % sigurna, nakon svega, kad i ostanu neki problemi, da je to isključivo zbog prevare, mislim da je i prije nje bilo toga, samo smo svjesno ili nesvijesno zatvarali oči nad tim. Uglavnom, sve u svemu želim joj sreću, kakva god i skim god ona bila.
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Old 21.11.2013., 04:17   #206
Quote:
Monika001.h kaže: Pogledaj post
alo žene evo mene!
ovaj prošlo 2 godine od prevare,šljakamo,al nije to to,mislim da nikad više ni neće.
uhvatih ga par puta na flertiku,i nemam pojma gdje još ima profila,al 90 posto sam sigurna da bolje pitam gdje nema?!
vjerujem da nema nikoga trenutno,al da piskara po internetu kojekakvim klinkama,s tim se slažem.
rekla bih da smo kao dva stranca pod istim krovom,drag mi je i sve to,al eto,nema razgovora među nama,nema onog nečeg itd..a i prestadoh se trudit,jer sam se trudila a ništ dobila nisam.okrenula sam se djetetu,knjigama i tako..to mi je veselje
voljela bi da je sve drukčije,da je on drukčiji,ali nije,nikad ni neće biti
jednostavno sam se pomirila sa ovakvim životom.
Kao što sam navela ispod, kad konačno dođeš sama do toga, da li možeš tako forever, ili ne, vjerojatno će se dogoditi i neki klik u kojem ćeš donijeti određene odluke. Imati djecu , dal malenu ili veliku u toku prevare nije mala stvar, niti laka odluka. Također ako pomisliš da li bi mogla bez njega opstati u najgorem slučaju sama ili ne, vjerujem da će ti odluka kako tako već doći.
Ovo što sada imate nije niti probližno idealu , čak i da on ne posjećuje dotične stranice, generalno i objektivno gledajući nisi sretna, niti si dobila ono što si trebala, niti po ovom sudeći nećeš.
Nebi više toliko komentirala, jer nisam sigurna kako bi ti to mogla shvatiti, ja sam imala jedan svoj đir, ti očito isčitajući iz prijašnjih postova si imala svoj neki način kako se nositi s tim. Znam samo jedno, ako i dalje nisi sretna, ako ste nepovratno izgubili ono nešto, i on se i dalje uopće ne trudi i ne kaje, već i dalje nastavlja po svom, bez obzira na sve, misli na sebe i dijete i na to da budeš sretna, s njim ili bez njega.
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Old 21.11.2013., 13:20   #207
hm ovako
istina je da se nadam iskreno više ni sama neznam čemu ali činjenici da će bit bolje da će se on promijeniti da će se on nekud pomaknuti..činjenica je da on kad god kakav problem iskrsne ne želi komunicirat sa mnom,ja ga forsiram pričaj pričaj onda se samo posvađamo i jbga
znači komunikacija nam je na nuli...isto tako nema maženja nema lijepih riječi,jednostavno nema ničega..svjestan je i on toga samo ne želi sam sebi priznati...zašto smo se tako udaljili??tome nije utjecala samo prevara nego brojne druge situacije!!!ja sam svjesna da sam ja kiksala 1 što sam se čula sa bivšim dečkom,ali to nisu bile neznam ni ja kakve poruke nego normalne prijateljske,ali to je bilo prije 4 godine..i svaki put kada smo se dotakli prevare on bi meni reko da je on mene prevario zbog toga,ali koliko sam ja puta znala reći kako moje dopisivanje s bivšim možeš stavit u isti koš sa sexom??mislim gdje ti tu logika??isto tako smeta mi činjenica što mi ne vjeruje ni malo,ja ne mogu otići do grada il do frendice da on ne zivka gdje si,kog ima,lažeš bla bla bla..i ko je sad tu lud,a ko pametan??isto tako mseta mi što on stalno može izlazit,hodat po kavama i landrat a ja ne mogu nikuda..da bi me van pustio slučajno sa ženama,nema tog boga nego idemo mi žene ali ide i on s nama kao specijalac,bože me oprosti...smeta mi to što ja skuham,operem,očistim itd nikad nije zadovoljan s time i uvijek nešto broji...i bez obzira na to i bez obzira na sve i dalje mi je stalo,došla sam puno puta do toga da bih ga ostavila ali jednostavno nemam srca,kakav god on bio šta god on radio....jednostavno se bojim toga,bojim se nesigurnosti,bojim se samoće,neznam kak bi to drukčije nazvala...
__________________
Od tad mi, niko drugi ne postoji dodiri na koži tvoji zauvjek vežu me,kao žig, na papiru, u futroli,i kad mazi i kad boli kao lanci ljubavi te...
Monika001.h is offline  
Old 25.11.2013., 02:33   #208
evo jedna friska

Prekinula sam danas s deckom. Saznala sam da me vara i to s curom iz kvarta koju smo stalno vidali cak i znali popiti kavu s njom. Uzasan je osjecaj kad to saznas, muka mi je bilo nisam mogla vjerovati da se covjek kojeg volim okolo vucara s tamo nekakvom zenskom, dovodi ju u svoj stan, u nas krevet, da nju ljubi i onda poslije mene ljudi uzasno je srce me boli, osoba koju volim najvise na svijetu mi je lagala i pravila me budalom, izdao me! Izmedu ostalog, i njegovi prijatelji su znali i svi su znali samo ja ko budala uvjerena da je sve u redu. Uglavnom ostavila sam ga, on je normalno nijekao sve sto sam rekla i govorio da su to gluposti ali ja znam istinu. Vec neko vrijeme osjecala sam da se nesto dogada a danas je sve sjelo na svoje mjesto. Cure i decki jedan savjet imam za sve vas, uvijek ali bas uvijek vjerujte svom instinktu! Nepogresiv je taj unutarnji osjecaj, vodite se za njim! sretno svima
sanjica91 is offline  
Old 08.01.2014., 11:59   #209
Ovak...saznala sam nedavno da me sad već bivši partner zadnjih pola godine veze varao...priznao je, idiot, nezreli idiot je priznao, rekao je sa 2, ali je vjerujem da je bilo možda i više. Osjećaj je užasan iako mi više nismo skupa, toliko je užasan da mi kroz glavu prolaze svakojake lude misli, a la....počiniti zlo neko nad njim, i trudim se svim silama ne misliti o tome, ali ne ide, ne ide, za popizdit! Gadi mi se, fuj, isfrustrirani ludjak koji se doslovce iskaljavao na drugima zbog svog životnog neuspjeha (saznala sam od jedne od njih da je odvratno djubre od čovjeka, tako žena reče). Boli me to što je pokazao nepoštovanje prema meni, a kvalitetnija sam osoba od njega, definitivno.
Onak...šta si si ti umislio čovječe??
Zaključak je da je svatko tko vara nemoralno dno, odvratno bezobrazno i sebično biće bez imalo obzira i osjećaja za druge. A one koji varaju bez grižnje savjesti bih momentalna ukokala i maknula sa lica zemlje.
Znam...zvučim jako nabrijano...tako se i osjećam :P
Ariela___ is offline  
Old 08.01.2014., 12:08   #210
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
Ovak...saznala sam nedavno da me sad već bivši partner zadnjih pola godine veze varao...priznao je, idiot, nezreli idiot je priznao, rekao je sa 2, ali je vjerujem da je bilo možda i više. Osjećaj je užasan iako mi više nismo skupa, toliko je užasan da mi kroz glavu prolaze svakojake lude misli, a la....počiniti zlo neko nad njim, i trudim se svim silama ne misliti o tome, ali ne ide, ne ide, za popizdit! Gadi mi se, fuj, isfrustrirani ludjak koji se doslovce iskaljavao na drugima zbog svog životnog neuspjeha (saznala sam od jedne od njih da je odvratno djubre od čovjeka, tako žena reče). Boli me to što je pokazao nepoštovanje prema meni, a kvalitetnija sam osoba od njega, definitivno.
Onak...šta si si ti umislio čovječe??
Zaključak je da je svatko tko vara nemoralno dno, odvratno bezobrazno i sebično biće bez imalo obzira i osjećaja za druge. A one koji varaju bez grižnje savjesti bih momentalna ukokala i maknula sa lica zemlje.
Znam...zvučim jako nabrijano...tako se i osjećam :P
Onak...malo te pere ego!!
Ništa čudno i neobično (ali ipak je tvoj izričaj na rubu normalnog..)

Spusti se malo na zemlju za početak. Nezdrav ti je stav i gotovo da više govori o tebi nego o bivšem koji te varao...
denman is offline  
Old 08.01.2014., 12:42   #211
Quote:
denman kaže: Pogledaj post
Nezdrav ti je stav i gotovo da više govori o tebi nego o bivšem koji te varao...
Ej, moj bivši je zbog svog nezadovoljstva uništio sva prijateljstva, vrijeđa sve po kući, i sam je priznao da je pukao i da je poremećen unatrag godinu dana zbog životne situacije i da je problem u njemu. Ja sam se trudila maximalno, a on je klinac u glavi, koji se ne zna suočiti sa životnim problemima. Ovo mi je lekcija za život. Predbacujem si samo to što nisam prekinula s njim još prije godinu dana kad je krenuo sa histeriziranjem i teroriziranjem svih oko sebe.
A ego me pere, to priznajem, jer mi je nezamislivo da netko može toliko biti pun sebe, narcisoidna ličnost koja ništa ne stvara u životu, osim što kuka i relativno ok izgleda.
Ariela___ is offline  
Old 08.01.2014., 13:05   #212
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
Ej, moj bivši je zbog svog nezadovoljstva uništio sva prijateljstva, vrijeđa sve po kući, i sam je priznao da je pukao i da je poremećen unatrag godinu dana zbog životne situacije i da je problem u njemu. Ja sam se trudila maximalno, a on je klinac u glavi, koji se ne zna suočiti sa životnim problemima. Ovo mi je lekcija za život. Predbacujem si samo to što nisam prekinula s njim još prije godinu dana kad je krenuo sa histeriziranjem i teroriziranjem svih oko sebe.
A ego me pere, to priznajem, jer mi je nezamislivo da netko može toliko biti pun sebe, narcisoidna ličnost koja ništa ne stvara u životu, osim što kuka i relativno ok izgleda.
Pa i da to makneš u stranu, čak i da to sve nije istina, činjenica je da te je prevario i povrijedio. I da je šupak.

Normalno da te ego pere, svi koji će ti to predbaciti mogu se posipati pepelom po glavi jer bi vjerojatno isto bili ogorčeni da saznaju da ih je partner prevario. Samo ti pizdi, bacaj to iz sebe, napiši na papir, pa strgaj i baci u smeće, spali ili se popišaj na to, dupe si s tim obriši.
A onda ćeš tuliti. I tuli, pusti i to da prođe.

A onda reci sebi da je potpuno nebitan u tvom životu i da nisi imala baš nikakve koristi od njega i sva sreća što si saznala prije nego si ušla u brak s njim ili ostala trudna (ajme horora ).
Ne daj mu više svog vremena, svojih misli i svoje energije, posveti se sebi i tretiraj sebe dobro, ako on to već nije znao.
Drš` se!
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 08.01.2014., 13:19   #213
Ma...kao tješim se time što mi se i u prekidu javljao i posexali smo se jednom i bili na kavi također (koju je on predložio) i onda sam sutradan saznala za te njegove egzibicije...i time što se javljao kao da nismo prekinuli, što se htio sexati i dalje...mah...jadna mi je utjeha, ali opet...bolje i to nego da se zaljubio u neku i da sad užiiiiva u novoj ljubavi dok se ja čupam iz emotivnog kuršlusa.
Zapravo je proračunato smeće koje me htjelo nastaviti muljati i zavlačiti. Stvar je u tome što sam imala najljepše čak 2 godine veze sa njim, bilo je divno. I sam je rekao da se kaje (o tom potom, čisto sumnjam), zato jer smo si bili super i da bar može vratiti vrijeme. Netko je jednom napisao, na ne znam točno kojoj temi, da je bio u divnoj vezi, ali da je tip bio glumac i da poslije njega niti jedna veza nije bila tako divna, jer nitko nije glumio hahahahaah užas ako više nikad ne osjetim to što sam imala u te dvije godine sa njim. Koma od života, upucala bih se sad odmah da mi netko kaže da to više nikad neću osjetiti . Baš je ukenj.. generalno, budala, glupan, idiot, smrdljivac nezreli sebični. To mu je bila prva veza. Treba biti s nekim kog je netko zajebao prije, onda takav valjda zna cijeniti šta ima
Iako...meni je isto bilo već pun k njegovog stanja i to zadnjih cca 8 mj veze, i imala sam oči širom otvorene, samo što ja nemam vremena za upoznavanje nekog novog, jer radim i studiram, a on se lufta skoro po cijele dane. Veza je išla u klinac...ali nisam nikad mislila da će mi to napraviti, jer je između ostalog jednom u tih zadnjih 8 mj veze i rekao da mi to nikad ne bi mogao napraviti, mislila sam da još toliko ipak mari, da će biti fer i reći 'razlaz, nema se tu više šta za napraviti, ne mrdamo sa mjesta' . Ljubav sucks, suckerija na najjače :P

Zadnje uređivanje Ariela___ : 08.01.2014. at 13:25.
Ariela___ is offline  
Old 08.01.2014., 13:46   #214
Inače, skupa smo bili 3 i pol godine, al ovih zadnjih 6 mj ne računam...zbog prevara
Ariela___ is offline  
Old 15.01.2014., 09:12   #215
Hahahahah nakon takvog glumca bit u vezi s nekim tko te voli i cijeni bez glume i u koga možeš imati povjerenja, neprocjenjivo
Ata a is offline  
Old 19.01.2014., 18:24   #216
Poštovana ekipo,

moderatorska odluka je da zatvorimo četove. S obzirom da su tijekom godina i godina neopreznih postupaka pojedinaca koji su dozvolili izložiti svoju intimu van foruma pojedinim provokatorima sastajući se s njima uživo i izlažući svoju i intimu svojih kolegica, nastali problemi koji se prelijevaju po cijelom pdf-u, a posebno van naše moderatorske dužnosti i zahtijevaju policijsku obradu, ne preostaje nam ništa drugo.

Također, čet privlači pojedine izuzetno problematične osobe i problemi koji iz toga proizlaze nisu nešto što je u nadležnosti moderatora, a budući da to nije izoliran nego opetovani slučaj i da se prelio i na susjedne četove, ovo je najbolja odluka za sve.

Mi smo dosad radili sve što je u našoj moderatorskoj moći i nadležnosti, međutim stvari su izmakle kontroli, a ne možemo dozvoliti da četovi ugrožavaju dinamiku cijelog pdf-a i postaju izvorište i sastajalište problematičnih individua koje narušavaju cijeli podforum.

Ukoliko želite, možete otvoriti novu čet temu na Off-u, u dogovoru s nadležnim moderatorom.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.