Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2014., 21:24   #161
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Ja sam ona budala koja je otvorila ovu temu,jos jednom nakon svega trebam vasu pomoc.
Nisam prekinula ovaj ludi odnos nakon toliko odlucnosti i snage. Pala sam na prvom iskusenju i sve se nastavilo,jos jedan susret,sad se gadim sama sebi.
Njegov brak u krizi,najvecoj,i ja budala u svom odnosu pocnem trazit mane i iako to njemu nisam rekla korak do rastave.
Sad jecam,doslovno imam osjecaj da cu se raspasti,toliku bol osjecam,telefonski me je ostavio moj ex uz komentare svoje zene s kojom ce opet pokusati.
Sad se grozno osjecam,najradije bi da me nema,toliko sam ponizena,ljuta,opet na dnu gdje me je on odbacio,molim vas pomozite mi
Tebi se ne može pomoći.
Jedino da te neko presavije preko koljena i nalupa po goloj guzici.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 11:28   #162
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Ja sam ona budala koja je otvorila ovu temu,jos jednom nakon svega trebam vasu pomoc.
Nisam prekinula ovaj ludi odnos nakon toliko odlucnosti i snage. Pala sam na prvom iskusenju i sve se nastavilo,jos jedan susret,sad se gadim sama sebi.
Njegov brak u krizi,najvecoj,i ja budala u svom odnosu pocnem trazit mane i iako to njemu nisam rekla korak do rastave.
Sad jecam,doslovno imam osjecaj da cu se raspasti,toliku bol osjecam,telefonski me je ostavio moj ex uz komentare svoje zene s kojom ce opet pokusati.
Sad se grozno osjecam,najradije bi da me nema,toliko sam ponizena,ljuta,opet na dnu gdje me je on odbacio,molim vas pomozite mi
dao sam si truda pa sam pročitao tvoju kompletnu "štoriju" ovdje i zaključio sam da su ti svi ovdje rekli sve bitno a najbolje ti je stvari sagledala cura(žena) pozitivax
ja bih ti samo nakon svega ovoga dodao da tebi može pomoći jedino PSIHIJATAR!!!!
lp
skrlet43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 15:13   #163
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Ja sam ona budala koja je otvorila ovu temu,jos jednom nakon svega trebam vasu pomoc.
Nisam prekinula ovaj ludi odnos nakon toliko odlucnosti i snage. Pala sam na prvom iskusenju i sve se nastavilo,jos jedan susret,sad se gadim sama sebi.
Njegov brak u krizi,najvecoj,i ja budala u svom odnosu pocnem trazit mane i iako to njemu nisam rekla korak do rastave.
Sad jecam,doslovno imam osjecaj da cu se raspasti,toliku bol osjecam,telefonski me je ostavio moj ex uz komentare svoje zene s kojom ce opet pokusati.
Sad se grozno osjecam,najradije bi da me nema,toliko sam ponizena,ljuta,opet na dnu gdje me je on odbacio,molim vas pomozite mi
Ajme ljubice. Jel ti to stvarno trebalo u životu. Jel imaš barem jednu frendicu koja ti je rekla koje pizdarije radiš?
ljudi se gore trudili i pisali... objašnjavali... uzalud...
marlene13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.