Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2015., 08:45   #261
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
ipak sam narucila stokke, uz kolica

steta da nisam ovo prije vidila, iako, ovaj model sto im je jos ostao mi se bas ne svida
Bilo je još nekoliko modela, ali su se prodali. Meni isto nije nešto ovaj što je ostao.

Nema veze, sad si u kompletu, još bolje.
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 20:54   #262
222
narda123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 11:58   #263
Drage zene, listala sam topic i vidjela da se dosta hvali DM-ova torba (nju sam mislila kupiti jer su mi ostale malo preskupe). Znam da je kostala oko 170 kn, no kaze mi mama da u DM-u imaju i nekakve po 50 kn, ove: Link.

Zna li itko kakve su to torbe, ima li mozda netko?
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 20:26   #264
Quote:
Female Toxic kaže: Pogledaj post
Drage zene, listala sam topic i vidjela da se dosta hvali DM-ova torba (nju sam mislila kupiti jer su mi ostale malo preskupe). Znam da je kostala oko 170 kn, no kaze mi mama da u DM-u imaju i nekakve po 50 kn, ove: Link.

Zna li itko kakve su to torbe, ima li mozda netko?

Ne, ja sam imala tu skuplju, a ova od 50 kn je baš onako mekani materijal, više za na rame pa da ti treba za neke sitnice nositi.

Inače, ovu koju sam imala (baš za kolica) je stvarno super. Ima dosta pretinaca, uvijek mi stalo jako puno toga u nju. Kad je kupiš dobiješ unutra neke sitnice, npr. par pelena, mali paket vlažnih, uzorke nekih kremica itd. Stvarno ok za te novce, još ako je možeš kombinirati s popustom 25% i 15% odlično.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 22:55   #265
ja imam tu "skuplju" iz dm-a, i zadovoljna sam, dobra kvaliteta za ok cijenu. kombinirala sam nekakve popuste, pa me na kraju koštala oko 120 kn.
kavopija-14 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 23:00   #266
Može li slika te skuplje torbe?
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 06:55   #267
Evo to je ovakva

http://www.njuskalo.hr/oprema-bebe-o...oglas-18901239
__________________
Samohrani roditelj malog vragolana u pelenama
niky220 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 06:56   #268
ili ovakva

http://www.njuskalo.hr/djeca-ostalo/...oglas-18882376
__________________
Samohrani roditelj malog vragolana u pelenama
niky220 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 08:24   #269
Izgledada cu radije onda kupiti tu torbu (svi je hvale) nego ovu za 50,koja je najvjerojatnije slicnija obicnoj vrecici
Samo u mom malom DM-u redovito samo neka smeda boja koja mi se ne svida
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 11:12   #270
I u mene je uvijek smeđa zato sam bas i pitala sliku torbe i ona vidim da ima i u drugim bojama
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 11:24   #271
Ima i Biobaza neku torbu, svida mi se, no skuplja je od DM-ove... (nekih 240 kn cini mi se), doduse puna je raznoraznih proizvoda...tako da se isto isplati nekome kome ionako mozda treba sve to sto je unutra. Ja sam imala neki popust za nju i sad mi je zao sto ga nisam iskoristila

http://www.biobaza.com/index.php/hr/...e-i-majcinstvo
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 15:19   #272
Joj imam i ja te popuste. To se dobije još kad se kao trudnica prijaviš u DM. Ima 30% na Allegra tu skuplju torbu i 30% na biobaza torba za rodilište (ali ne piše da se uz nju dobiju i proizvodi)
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 13:15   #273
ja samo skupljam torbe za kolica
sad sam napokon našla veliku i ostale stoje.

prvo sam morala kupiti uz kolica da mi paše i pljunut bezveze toliko para za peg perego torbu, onda sam uzela biobazinu jer mi pp nije pasala na posuđenu as koju sam nekad furala na kolicima , a sad imam jeftinu a najveću iz kauflanda i bila je na nekoj akciji 60 kn

ako netko želi povoljno biobazinu nek se slobodno javi, a ova iz kauflanda je https://www.vivre.hr/p-556154/3dijel...%8Dad_cute_bee a mislim da je ima i u bipi za manje para nego na linku, a ima i drugih boja.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 22:38   #274
Ja sam u 8 mjeseci koliko ima beba kupila 3 torbe za kolica i niti jedna mi nije zadovoljavala sve uvjete, tj da je dovoljna velika, pregledna, da u nju stane sve što mi treba, da nije preskupa te da je estetski lijepa i da mi paše na siva kolica. e i da se brzo montira na kolica i još brže skine :bašsamskromna:

Prije mjesec dana sam kupila ovu torbu i moja potraga je završila


jedina maaaaala zamjerka je što nema vanjskog bočnog džepića za držat bocu kakav ima torba od dm-a, ali unutra ima toliko mjesta da i to i nije toliko neophodno

Zadnje uređivanje Afro-dita : 10.08.2016. at 22:59.
Afro-dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 22:45   #275
Quote:
Afro-dita kaže: Pogledaj post
Ja sam u 8 mjeseci koliko ima beba kupila 3 torbe za kolica i niti jedna mi nije zadovoljavala sve uvjete, tj da je dovoljna velika,pregledna, da u nju stane sve što mi treba, da nije preskupa te da je estetski lijepa i da mi paše na siva kolica :bašsamskromna:

Prije mjesec dana sam kupila ovu torbu i moja potraga je završila


jedina maaaaala zamjerka je što nema vanjskog bočnog džepića za držat bocu kakav ima torba od dm-a, ali unutra ima toliko mjesta da i to i nije toliko neophodno
Prekrasna je. Gdje si ju kupila?
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 22:56   #276
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Prekrasna je. Gdje si ju kupila?
na stranici babyono.hr ali ima ih i u trgovini beba - ja sam iz Rijeke, ne znam da li ta trgovina postoji i u drugim gradovima
Afro-dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 23:20   #277
Quote:
Afro-dita kaže: Pogledaj post
na stranici babyono.hr ali ima ih i u trgovini beba - ja sam iz Rijeke, ne znam da li ta trgovina postoji i u drugim gradovima
Hvala.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:22   #278
Ima tko preporuku (ili makar da je vidio) torbu koja je ujedno i ruksak?
Nasla sam samo Pink lining wonder bag ali koliko vidim ne prodaje se u RH.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 00:14   #279
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Ima tko preporuku (ili makar da je vidio) torbu koja je ujedno i ruksak?
Nasla sam samo Pink lining wonder bag ali koliko vidim ne prodaje se u RH.

Pink lining torbe ima onaj ducan sa djecjim stvarima u Kaptol centru i mislim da narucuju ako nemaju ono sto trazite...

A torbu/ruksak ima i stokke, cijena je ono ali super organizirana i stane u nju cuda


Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 00:42   #280
Vidjela sam Stokke torbu ali nije mi to bas "to", ko torba s naramenicama je, nije bas ruksakasta kao npr ova wonder bag od pink lining Neznam koji je to ducan u Kaptolu ali poguglat cu, hvala!
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.