Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2019., 15:19   #1
Talking Kako ostati budna do jutra?

Bok svi!

Kako ostati budan/budna do ranih jutarnjih sati na vlastitoj svadbi?

Ja sam inace naviknuta da svaki dan jako rano idem spavati (oko 21:00) i rano se budim (oko pol 6).
Malo se brinem kako nek na nasim vjencanjem izdrzim do jutra a da ne zaspim. Kavu na zalost ne podnosim i ne smijem je piti

Ima i medu vas nekoga takvoga? Kako ste ostali tako dugo budni na vasoj festi?
lytha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2019., 15:40   #2
Gle, nije tamo kauč i televizija da se u spavaš. Svira muzika, pleše se, jede, pije, stalno je neki "program" i nemaš vremena misliti na spavanje. Budi aktivna bar do ponoć, do 2 se nastoj prisiliti ostati a onda idite doma. Ako vas tko šta pita... imate pametnijeg posla.
Možeš popiti Red Bull-dva, oko 7-8 navečer srkneš.
Kako ne piješ kavu, ništa jače ti ne treba.
Potrudi se da uživaš i sretno.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2019., 17:20   #3
Ako ne smije piti kavu, kakve su šanse da smije piti red bull?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2019., 17:25   #4
A guarana?
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2019., 17:30   #5
Sve je to kofein. Ako od kofeina ima napadaje panike, tahikardije ili što već ljudi koji loše reagiraju na kofein imaju, onda vjerojatno ne smije kavu, red bull, guaranu, tablete kofeina i ostale izvore kofeina, jer loše reagira na kofein i ne smije ga uzimati.

Bolje da u ponoć ide u krevet nego na hitnu.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2019., 20:24   #6
Uzeti bebu koja plače na svadbu?

Popričaj s budućim, dogovorite si sustav tvog buđenja, a zaduži i par frendica da te animiraju, ak vide da su ti kapci teški
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 00:00   #7
Quote:
lytha kaže: Pogledaj post
Bok svi!

Kako ostati budan/budna do ranih jutarnjih sati na vlastitoj svadbi?

Ja sam inace naviknuta da svaki dan jako rano idem spavati (oko 21:00) i rano se budim (oko pol 6).
Malo se brinem kako nek na nasim vjencanjem izdrzim do jutra a da ne zaspim. Kavu na zalost ne podnosim i ne smijem je piti

Ima i medu vas nekoga takvoga? Kako ste ostali tako dugo budni na vasoj festi?
Ne pijem kavu i red bull (jer ih ne volim) i najveća sam spavalica ikad + kombinacija niskog tlaka.

To me takoder jako brinulo ali.... Taj dan te pukne adrenalin i izdržiš. Jednostavno je drugačije. Vidjet ćeš...
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 00:11   #8
Quote:
lytha kaže: Pogledaj post
Bok svi!

Kako ostati budan/budna do ranih jutarnjih sati na vlastitoj svadbi?

Ja sam inace naviknuta da svaki dan jako rano idem spavati (oko 21:00) i rano se budim (oko pol 6).
Malo se brinem kako nek na nasim vjencanjem izdrzim do jutra a da ne zaspim. Kavu na zalost ne podnosim i ne smijem je piti

Ima i medu vas nekoga takvoga? Kako ste ostali tako dugo budni na vasoj festi?
ušmrkaj nešto ženo
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 09:33   #9
Quote:
lytha kaže: Pogledaj post
Bok svi!



Kako ostati budan/budna do ranih jutarnjih sati na vlastitoj svadbi?



Ja sam inace naviknuta da svaki dan jako rano idem spavati (oko 21:00) i rano se budim (oko pol 6).

Malo se brinem kako nek na nasim vjencanjem izdrzim do jutra a da ne zaspim. Kavu na zalost ne podnosim i ne smijem je piti



Ima i medu vas nekoga takvoga? Kako ste ostali tako dugo budni na vasoj festi?
Jedi i ne pretjeruj s alkoholom Adrenalin ce se pobrinuti za ostalo

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
planerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 09:44   #10
slatki problemi ostati budna
ne brini ostat ćeš
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 11:56   #11
Imala sam i ja istih briga. Nikad nisam bila noćna ptica i uvijek mi je bilo muka ići na vjenčanja zbog toga. Svi su mi govorili da se ne brinem jer te alkohol i kava mogu dosta dobro držati, ali ja ne pijem ni jedno ni drugo. Iskreno, na samom vjenčanju i slikanju me valjda držala euforija, ali čim sam došla u salu sam bila užasno umorna. Ipak, onda te poslije nekako ponese veselje i ako se trudiš plesati i družiti s ljudima, neće ti biti jako teško ostati budna. Tako je bar meni bilo. Na kraju sam ostala budna do jedno 5 ujutro i nakon toga možda sat, dva odspavala jer smo onda išli na doručak.
Kourtney is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 13:42   #12
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Sve je to kofein. Ako od kofeina ima napadaje panike, tahikardije ili što već ljudi koji loše reagiraju na kofein imaju, onda vjerojatno ne smije kavu, red bull, guaranu, tablete kofeina i ostale izvore kofeina, jer loše reagira na kofein i ne smije ga uzimati.

Bolje da u ponoć ide u krevet nego na hitnu.
Da, na zalost je bas tako - ne smijem nista sto ima kofeina

Puno hvala svima na odgovorima. Onda se jednostavno nadam da ce me adrenalin drzati budnom (ne, smrknuti necu nista).
Malo cu par dana prije i "vjezbati" pa svaki dan malo duze ostati budna pa ce valjda uspjeti.
lytha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 14:01   #13
Quote:
lytha kaže: Pogledaj post
Da, na zalost je bas tako - ne smijem nista sto ima kofeina

Puno hvala svima na odgovorima. Onda se jednostavno nadam da ce me adrenalin drzati budnom (ne, smrknuti necu nista).
Malo cu par dana prije i "vjezbati" pa svaki dan malo duze ostati budna pa ce valjda uspjeti.
Gle, ljudi na svadbu uglavnom dolazi radi žderačine i pijačine … teško da će patit ako ti odeš u ponoć na spavanje.

Drugo - ako ne poštuju tebe kao osobu koja ima svoj bioritam i ne može toliko dugo biti budna - nek, da prostiš odjebu sa svadbe. Jer, ako mogu tamo biti na tvoj (i ne samo tvoj) račun, mogu i imati utoliko poštovanja prema tebi.
__________________
"That makes you Noah when the flood comes."

"And sin, young man, is when you treat people like things. Including yourself. That's what sin is."
Milojko Jačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 14:56   #14
Quote:
lytha kaže: Pogledaj post
Ja sam inace naviknuta da svaki dan jako rano idem spavati (oko 21:00) i rano se budim (oko pol 6).
Kak si se ti, s ovakvim radnim vremenom, uopće udala?
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 15:00   #15
Zasto niste organizirali neku veceru koja bi zavrsila u pristojno doba, kad vec nisi osoba od izlazaka/nocnog zivota pa ti je problem ostat budna iza 21h? Mislim, znala si prije svadbe da neces moci izdrzati.



Sto se savjeta tice, slazem se s ostalima, mislim da ce uzbuđenje uciniti svoje i neces zaspat s kokošima.
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 15:02   #16
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Sve je to kofein. Ako od kofeina ima napadaje panike, tahikardije ili što već ljudi koji loše reagiraju na kofein imaju, onda vjerojatno ne smije kavu, red bull, guaranu, tablete kofeina i ostale izvore kofeina, jer loše reagira na kofein i ne smije ga uzimati.

Bolje da u ponoć ide u krevet nego na hitnu.
Cola?
Ne može onda niti to?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 15:07   #17
Može, u koli nema kofeina.


























Pobogu.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 15:09   #18
Quote:
lytha kaže: Pogledaj post
Bok svi!

Kako ostati budan/budna do ranih jutarnjih sati na vlastitoj svadbi?

Ja sam inace naviknuta da svaki dan jako rano idem spavati (oko 21:00) i rano se budim (oko pol 6).
Malo se brinem kako nek na nasim vjencanjem izdrzim do jutra a da ne zaspim. Kavu na zalost ne podnosim i ne smijem je piti

Ima i medu vas nekoga takvoga? Kako ste ostali tako dugo budni na vasoj festi?
Toliko me prao adrenalin, da mi se nije ni blizu spavalo kad mi se inače spava.
Oko tri ujutro me savladao umor pa sam otišla leć
__________________
Previše često se zbunimo pa mislimo da su pristojni oni ljudi koji ne psuju.
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 16:47   #19
Cek, ti vec sad za svoju svadbu znas da ce bit toliko dosadna da ce ti se prispavat?

Naspavaj se koliko toliko dan ranije, imaj normalnu glazbu, plesi, luduj s ekipom, pij tekucine i nemoj se previse na veceri prezderat, pojedi malo onih bombona sa secerom iz DMa za energiju, idi van, obilazi goste, pricaj s ljudima, pa opet plesi, glupiraj se... i ak adrenalin ne izostane - mos ladno do 7 ostati budna.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 16:54   #20
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Kak si se ti, s ovakvim radnim vremenom, uopće udala?
Čitaj pažljivije … još nije udata.

Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Cek, ti vec sad za svoju svadbu znas da ce bit toliko dosadna da ce ti se prispavat?
Čitati, čitati, čitati ….. s razumijevanjem.
Quote:
lytha kaže: Pogledaj post
Ja sam inace naviknuta da svaki dan jako rano idem spavati (oko 21:00) i rano se budim (oko pol 6).
__________________
"That makes you Noah when the flood comes."

"And sin, young man, is when you treat people like things. Including yourself. That's what sin is."
Milojko Jačina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.