Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2011., 17:16   #221
e taj dio tamponi + vjencanica je bio smijeh
__________________
bolje i los kraj, nego neizvjesnost do kraja.
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:58   #222
Eh, i ja ću, izgleda biti jedna od onih koje će imati mengicu za svoje vjenčanje... ah...

Kako imam na mobitelu fora aplikaciju onda sam mogla unaprijed pratiti i gledati kako se razvija situacija...i uglavnom me uvijek kačila ta menstruacija, ali bar bi bila na odlasku, pa bi time bilo lakše, no ovaj mjesec mi je kasnila 3 dana, te bi trebala stići dan prije vjenčanja. Oh, joy.

No dobro...nadam se da će i sljedeći mjesec isto tako zakasniti par dana, pa sam na konju

Kako vi cure stojite?
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:03   #223
isto sam pratila preko aplikacije, i cijelo vrijeme mi pokazuje kao bit će ovulacija na taj dan aliiii, budući da meni kasni kad sam pod stresom, a ovaj mjesec sam bila (vjenčanica, jel), malo je zakasnila, pomaknulo se... nakon ove koja traje, trebam dobit još jednu koja, ako će bude sve po planu +do dva dana zakašnjenja, svejedno ne bih ju trebala imati. nadam se...
tashee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 16:13   #224
Quote:
tashee kaže: Pogledaj post
isto sam pratila preko aplikacije, i cijelo vrijeme mi pokazuje kao bit će ovulacija na taj dan aliiii, budući da meni kasni kad sam pod stresom, a ovaj mjesec sam bila (vjenčanica, jel), malo je zakasnila, pomaknulo se... nakon ove koja traje, trebam dobit još jednu koja, ako će bude sve po planu +do dva dana zakašnjenja, svejedno ne bih ju trebala imati. nadam se...
Držim fige da te profula!! I molim se da i meni zakasni sljedeći mjesec par dana pa sam na konju
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:16   #225
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Držim fige da te profula!! I molim se da i meni zakasni sljedeći mjesec par dana pa sam na konju
tnx držimo si fige!
tashee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:45   #226
Trebala sam imati al sam prošli mjesec bila pod stresom na poslu i valjda prvi put mi je kasnila 3 dana pa po novom ne bi trebala taj dan imat, nadam se da neće bit iznenađenja.
Držim vam i ja fige
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:57   #227
moja je oduvijek neredovita, kad sam pod stresom cak i izostane.
tako da, draga mjesecnico, zaobidi me i tih par dana! hvala!
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:11   #228
Haha, evo sve si nešto držimo fige da nas zaobiđe
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 13:03   #229
ja imam srecu ko Ovcica, nekad dobim par dana prije(rijetko), ili 10 dana poslje ili ali stvarno jako rijetko da ni ne dobim, tako da se meni prica mjenja iz mjeseca u mjesec
Valjda nebum bas taj dan dobila, inace neznam kako cu se grcit stojecki
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 15:47   #230
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
ja imam srecu ko Ovcica, nekad dobim par dana prije(rijetko), ili 10 dana poslje ili ali stvarno jako rijetko da ni ne dobim, tako da se meni prica mjenja iz mjeseca u mjesec
Valjda nebum bas taj dan dobila, inace neznam kako cu se grcit stojecki
drzimo fige da nas sve zaobide taj dan! bilo bi najbolje kad bi bile u pmsu. kosa sjajna, cicke bujaju, jedino mijenjamo osjecaje svakih 5min
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 07:39   #231
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
drzimo fige da nas sve zaobide taj dan! bilo bi najbolje kad bi bile u pmsu. kosa sjajna, cicke bujaju, jedino mijenjamo osjecaje svakih 5min
ma brijem da bum i ovak i onak s osjecajima na vi
malo nervozno, malo sretno, pa malo ovak
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 13:24   #232
meni je po aplikaciji u mobitelu bilo baš na dan vjenčanja...ko zna kako će sada biti jer sam prestala piti tabletice koje su to regulirale :/
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 15:10   #233
ja danas dobila, i po kalendaru mi kasni 11 dana
tak da bi trebala tek 16.04.(svadba je 12) dobit po njihovim prognozama, a jos ak mi kasni, a hoce nema sanse da dobim
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 15:11   #234
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
meni je po aplikaciji u mobitelu bilo baš na dan vjenčanja...ko zna kako će sada biti jer sam prestala piti tabletice koje su to regulirale :/
drzim fige da dobis il ranije il kasnije
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 15:48   #235
Jao, blago vam se!!

Meni po aplikaciji treba doći za 16 dana, a za 17 je vjenčanje pa se nadam da će kasniti par dana!!
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 07:34   #236
[QUOTE=Ninuška18;63398721]Jao, blago vam se!!

Meni po aplikaciji treba doći za 16 dana, a za 17 je vjenčanje pa se nadam da će kasniti par dana!! [/QUOTE

Ninuška, kako je prošlo na kraju? Kasnila?
dragana2502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:05   #237
Quote:
dragana2502 kaže: Pogledaj post
Ninuška, kako je prošlo na kraju? Kasnila?
Vraga!! Došla mi je dan ranije!! Zaboravila sam ostaviti svoje iskustvo...

Dakle, u četvrtak sam dobila, a trebala sam u petak...već me tad kičma ukočila. I još i to.

E sad...kako ja imam inače bolove te dane, popila sam ujutro neki šumeći ibuprofen što mi je dala susjeda (tako da ubije i trbuh i kičmu) i pomoglo je!

Navečer sam morala popiti još jednu. Imala sam ispod vjenčanice baš duboke gaćice, i još preko nekakve gaćice - steznik. Mislila sam da sam potpuno osigurana, ali se pokazalo da to nije bila istina.

Imala sam nekoliko nezgoda, dakle...otkrila sam u neko doba u sali flekicu...Odmah sam se obratila kumama, pa smo otišle u wc i bome su one meni uspjele očistiti sve... Međutim, nakon nekoliko sati, dođe mi diskretno teta i kaže da imam flekicu i mi opet u wc, kad ono....malo veća flekica..nije bila toliko uočljiva, ali je bila uočljiva... Isto su mi to sanirale, ali sada sam se trebala presvući. Morala sam čekati još neko vrijeme brata da dođe nazad u salu s čistom robom i tajicama...a onda je dragi išao sa mnom u proceduru presvlačenja u malom wc-u u vjenčanici....Svaka mu čast, nije mu bilo lako, ali izdržao je - to mu je bila prva bračna dužnost


p.s. Drugi dan kad sam pregledavala vjenčanicu na podsuknji sam vidjela nekoliko većih fleka.... Sad mi je bed to odnest u salon na čišćenje
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:35   #238
Bolje odnesi sad nego kad se više neće moći oprati. Šta te briga..
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 08:40   #239
Tooooooo! Gospođica je dosla, necu je imati ni za djevojacku ni za svadbu!!! wuhuuuu
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 16:37   #240
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
Tooooooo! Gospođica je dosla, necu je imati ni za djevojacku ni za svadbu!!! wuhuuuu
Odlično!! To je bome velika briga skinuta s leđa
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.