Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2007., 22:09   #1021
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ja imala korektor i rumenilo i labelo.......
Ja sam po prirodi lijepa tako da bi sa sminkom izgledala pre kicasto! (Sto smo umisljeeeennniii)
didi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 22:10   #1022
Quote:
didi1 kaže: Pogledaj post
Ja sam po prirodi lijepa tako da bi sa sminkom izgledala pre kicasto! (Sto smo umisljeeeennniii)
ne prije si bila umišljena, sada si savršena.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 22:11   #1023
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ja imala korektor i rumenilo i labelo.......
Ja uzela pola kozmetičke torbice, a ništ nisam ni taknula...
babe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 22:17   #1024
Quote:
babe2 kaže: Pogledaj post
Ja uzela pola kozmetičke torbice, a ništ nisam ni taknula...
Eto vidis sta ti je priroda nekima jednostavno ne treba nista jer smo same po sebi onakve kakve bi zeljele biti! Jao sto se volim ovako pametnu!
didi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 23:38   #1025
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 22:12   #1026
meni nije palo na pamet se šminkati,dobro da sam se počešljala
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:57   #1027
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
meni nije palo na pamet se šminkati,dobro da sam se počešljala
ni meni! iako sam imala jednu u sobi koja se svaki dan šminkala pa su joj sesestre i doktori smijali...
a ja sam se se počešljala tek drugi dan...samo sam preslagivala rep
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 14:50   #1028
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
za sebe, četkica i pasta za zube, ručnika x 2, papuče, češalj, papir za wc, ulošci, vlažne maramice, spavaćice, gaćice, japanke za tuš, krema za ruke, lice i to je to...za bebonju donosiš tek na dan izlaska....
hvala.. to sam i ja kompletirala kao finalni popis.. mene bunili popisi torbi za rodilište za bebe i posebno za mamu i plus za izlazak.. i to se dijeli u knjižicama u hrvatskoj..

na većini tih popisa ne piše uputnica za rodilište..ali su zato ovi u SB stavili na ulazu u rodilište cijeli popis za buduće mame da ne bi bilo zabune
__________________
slike(hd)
moj svijet je postao ljepsi 18.10.2007.,a moj bicentricni sustav savrsen 22.01.2010.
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 14:54   #1029
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
ni meni! iako sam imala jednu u sobi koja se svaki dan šminkala pa su joj sesestre i doktori smijali...
a ja sam se se počešljala tek drugi dan...samo sam preslagivala rep
ja koristim parcijalno toniranu kremu i maskaru (zbog minus diptrije i sitnih okica i laganih sjena-podočnjaka ispod naočala) pa ću vjerojatno to i ponijeti u rodilište..
__________________
slike(hd)
moj svijet je postao ljepsi 18.10.2007.,a moj bicentricni sustav savrsen 22.01.2010.
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 17:19   #1030
Quote:
EllaH kaže: Pogledaj post
hvala.. to sam i ja kompletirala kao finalni popis.. mene bunili popisi torbi za rodilište za bebe i posebno za mamu i plus za izlazak.. i to se dijeli u knjižicama u hrvatskoj..

na većini tih popisa ne piše uputnica za rodilište..ali su zato ovi u SB stavili na ulazu u rodilište cijeli popis za buduće mame da ne bi bilo zabune
za bebe se ne nosi ništa u rodilište osim robice i možda pelena kad izlazite van,,,,

a uputnica ne treba jer je porod hitan slučaj /tak se tretira)....i meni su govorili da će mi trebat a ni gin nije imao pojam o tome nit me itko u bolnici pitao....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 17:28   #1031
Quote:
EllaH kaže: Pogledaj post
hvala.. to sam i ja kompletirala kao finalni popis.. mene bunili popisi torbi za rodilište za bebe i posebno za mamu i plus za izlazak.. i to se dijeli u knjižicama u hrvatskoj..

na većini tih popisa ne piše uputnica za rodilište..ali su zato ovi u SB stavili na ulazu u rodilište cijeli popis za buduće mame da ne bi bilo zabune
dok mi je dao uputnicu cim sam usla u 9. mjesec, a vjerujem da ce i tebi, takva je praksa u Brodu
Maryanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 18:30   #1032
Uputnicu doktor da kad se uđe u 38. tjedan. I često znaju ne napisati datum tako da može trajati duže od mjesec dana. Ona treba za porod.
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 14:40   #1033
Obzirom da necu nis dobit od robice.. pocela sam intenzivno razmisljati da istu narucim preko neta... i to pakete.. npr. zimski za bebu do 3mj. i sl.

Da li ste vi narucivale preko neta? Pretpostavljam da naplacuju samo pdv, carinu ne.. jer je to oprema za bebe..?
I ako jeste.. preko kojeg site-a..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 19:44   #1034
Ne znam kako je preko neta, ali ja sam naručila preko kataloga i to quellea pa ćemo sad vidjeti koliko će me doći. Inače i oni imaju internet adresu.
A što se tiče kupovine robice ja isto nemam od koga posuditi već ću sve kupovati sama pa sam tako počela kupovati po akcijama (primjerice bilo je u intersparu bodića za 15-ak kn, ili u Kauflandu piđamice lagane pamučne za 20-ak kn). Kupit ću dvi-tri toplije tutice, a ovo ostalo ću navjerojatnije dobiti jer mi prijateljice i rodbina već govore i pitaju me što mi treba i što će mi kupiti. A i nisam htjela kupiti puno toga unaprijed jer vidim da se u zadnje vrijeme rađaju sve velike bebe pa da ne bih fulala broj. Tako sam, kao što sam rekla, za početak kupila 3-4 komadića robice pa kad vidim kolika će princeza biti lako ću kupiti što mi treba.
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 19:54   #1035
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Obzirom da necu nis dobit od robice.. pocela sam intenzivno razmisljati da istu narucim preko neta... i to pakete.. npr. zimski za bebu do 3mj. i sl.

Da li ste vi narucivale preko neta? Pretpostavljam da naplacuju samo pdv, carinu ne.. jer je to oprema za bebe..?
I ako jeste.. preko kojeg site-a..
Da li si na mirovanju?
Pa veći ti je gušt obaviti to u živo, nego preko neta: možeš opipati tkanine i birati... me ni je to baš bilo zadovoljstvo. I nisam kupila sve odjednom, nego malo-pomalo, kad bih naišla na nešto što mi se sviđa i što je kvalitetno.
ixi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 19:55   #1036
Ja volim imati sve pripremljeno prije ..
Nemogu se ni pouzdati u rodbinu I frendove.. Jer se uglavnom razocaram.. Mozda sam izbirljiva..

Pa sam odlucila kako god kupiti sve sama.. A oni nek nose novce ..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 15:09   #1037

Zanima me koje hranilice imate i kako ste zadovoljne njima?
Da li kupiti one šta je stolica postavljna od plastičnog materijala (da se bolje obriše kad se zaprljaju) ili običnog mat, pamuk i sl.?? Ove druge mi djeluju toplije....
I od kojeg proizvođača??
Inače namjeravam sestrični kupit hranilicu, njena curica ima već mjesec dana
Još nešto, od kad dijete koristi hranilicu
Sorry ako sam vas utlačila s pitanjima
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 15:47   #1038
Quote:
ixi kaže: Pogledaj post
Da li si na mirovanju?
Pa veći ti je gušt obaviti to u živo, nego preko neta: možeš opipati tkanine i birati... me ni je to baš bilo zadovoljstvo. I nisam kupila sve odjednom, nego malo-pomalo, kad bih naišla na nešto što mi se sviđa i što je kvalitetno.
sorry.. ovaj post nisam uopce vidila..

jesam na mirovanju. ali ne onom da mogu samo do wca.. dakle, mogla bi tu i tamo otici i kupiti si nesto.. no ja bi radije to odradila sa paketom. Kada bi krenula ja sama birati stvar po stvar, vjeruj mi, doslo bi to sve puno puno vise..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 13:44   #1039
charlyse, meni je najbolja plastična hranilica ili drvena.
ako je sjedalica podstavljena, onda mora biti od materijala koji se lako briše ili se može oprati u vešmašini. hrane ima posvuda, to je kaos kad počnu brljati sami rukama inda je još gore

mi imamo malu blagavaonu (zapravo je cijeli stan mali) i meni bi bilo praktičnije da imam onu hranilicu koja se može lako sklopiti, pa da zauzima malo mjesta dok nije u upotrebi.
ako je stan prostraniji onda nisu loše one kombinirane koje se mogu naknadno pretvoriti u mali stol i stolicu za bebu.
važno je da je hranilica stabilna.

u hranilicu beba smije ići tek kad sama samostalno sjedi.
moj je počeo sjediti sa 8 mjeseci, neka djeca sjede već sa 6 mj, a neka tek sa 9-10 mj.
mici123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 17:26   #1040
Quote:
mici123 kaže: Pogledaj post
charlyse, meni je najbolja plastična hranilica ili drvena.
ako je sjedalica podstavljena, onda mora biti od materijala koji se lako briše ili se može oprati u vešmašini. hrane ima posvuda, to je kaos kad počnu brljati sami rukama inda je još gore

mi imamo malu blagavaonu (zapravo je cijeli stan mali) i meni bi bilo praktičnije da imam onu hranilicu koja se može lako sklopiti, pa da zauzima malo mjesta dok nije u upotrebi.
ako je stan prostraniji onda nisu loše one kombinirane koje se mogu naknadno pretvoriti u mali stol i stolicu za bebu.
važno je da je hranilica stabilna.

u hranilicu beba smije ići tek kad sama samostalno sjedi.
moj je počeo sjediti sa 8 mjeseci, neka djeca sjede već sa 6 mj, a neka tek sa 9-10 mj.

Hvala na detaljom obrazloženju
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.