Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2008., 22:10   #181
onda operacije definitivno
studentica_budalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 22:49   #182
uf, ja imam najmanje ovdje ili ne znam grudnjak odabrati ali koliko sam mjerila 80D sam svejedno, mala sam 157cm, većinom nemam previše kila osim sada, nadam se da će se bar malo smanjiti kad smršavim ali ne bi se kladila.. au grudnjaku podnošljivo izgledaju ali svejedno su prevelike za moje tijelo, ali ipak i idu prema dolje
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 14:56   #183
Smanjivala sam s 14 - bile su tako velike, da je bilo medicinski važno da se to riješi. U ono vrijeme, međutim, tehnika kojom se to radilo je bila prilično početnička i danas imam dosta velike ožiljke.
Prošli tjedan sam bila kod dr. Kinčla i dogovorila operaciju, kojom bi se maknuli ožiljci i lijepo oblikovale grudi.
__________________
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
HummingBird is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 20:45   #184
Quote:
studentica_budalica kaže: Pogledaj post
onda operacije definitivno
Ajme draga.. onda smo iste... oćemo skupa na operaciju p amožda dobijemo popust....

Ja imam 25 i prije 9 mj sam rodila... i kažem ti s vremenom su sve gore.... kad ih vidim kako sve više padaju.. muka mi je.. ni da me netko čarobnim štapićem opali ja ih ne bi zavoljela i prihvatila... koma... ko nije u tom problemu ti jedva kuži..

Evo ljetos sam imala polu babski kupaći.. gore je ok izgledao a dolje koma.. trudila sam se bit skulirana radi malog.. jer obožava vodu ali svaki odlazak na plažu je za mene bio noćna mora.... grozno je i sebično djetetu uskratit nešto što voli samo zato jer mu je mama iskompleksirana... ali meni je bilo koma...

...koma.. ja ću na operaciju.. samo ne znam kad... 3000 eura nije mala lova... a uz pelene i ostale stvari sad jednostavno nema mogućnosti...

Zadnje uređivanje Čokolada07 : 27.08.2008. at 23:06.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 17:09   #185
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
kod koga ćeš na kraju ići? javi nam kad prođe operacija i sretno
i daj pliz napiš kakvi su uvjeti plaćanja i to
Eto, obavljeno pred dva tjedna. Odluka bome nije bila laka, bojala sam se operacije (što ako se ne probudim iz narkoze) ali prošlo je super. Sama op. trajala je 4 sata, kad sam otvorila oči nisam sama sebi vjerovala da sam to napravila. I da - nakon prijašnjih lubenica ove sadašnje jabuke prva su dva tri dana djelovale jaaako mizerno. Sad sam se navikla i vrlo sam zadovoljna.
Kaže doktor da će sve to doći na svoje za koji mjesec, sad sve strši u nebo, ali super je. Užitak kupovanja (od grudnjaka do jakni) je nenadmašan.
Obavila sam to kod dr. Zambellija, 3500.00 eur, u kešu.
rintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 12:37   #186
Ajme,ja cijeli zivot patim sto imam male sise ali citajuci ovo malo sam se utjesila...No ipak bi mi koja od vas mogla malo posudit...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 10:08   #187
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Ajme,ja cijeli zivot patim sto imam male sise ali citajuci ovo malo sam se utjesila...No ipak bi mi koja od vas mogla malo posudit...

potpuno se slažem...
kako je priroda ponekad okrutna...
ja patim jer sam ravna ko daska a neke cure pate jer su im prevelike...
znam kako je to jer mi frendica ima velikih problema sa prevelikim prsima.
sitna je i niska i sve što vidiš su prsa..
već sad joj je kralježnica iskrivljena a tek su joj 20

ja svoje dobivam za 11 dana i nadam se da će sve proć ok..
bobit ću neku jaču dvojku, tako da fino popune kupaći a ne da mi je propuh..
blackRoby is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 16:31   #188
Quote:
rintintina kaže: Pogledaj post
Eto, obavljeno pred dva tjedna. Odluka bome nije bila laka, bojala sam se operacije (što ako se ne probudim iz narkoze) ali prošlo je super. Sama op. trajala je 4 sata, kad sam otvorila oči nisam sama sebi vjerovala da sam to napravila. I da - nakon prijašnjih lubenica ove sadašnje jabuke prva su dva tri dana djelovale jaaako mizerno. Sad sam se navikla i vrlo sam zadovoljna.
Kaže doktor da će sve to doći na svoje za koji mjesec, sad sve strši u nebo, ali super je. Užitak kupovanja (od grudnjaka do jakni) je nenadmašan.
Obavila sam to kod dr. Zambellija, 3500.00 eur, u kešu.
Baš mi je drago zbog tebe....

Jel možeš malo napisati kako je teklo kod Zambellija.. sam razgovor... koje si pretrage morala radit prije same operacije.. kad su te pustili doma....

Ja isto planiram kod njega jednog dana....
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 14:41   #189
Quote:
blackRoby kaže: Pogledaj post
potpuno se slažem...
kako je priroda ponekad okrutna...
ja patim jer sam ravna ko daska a neke cure pate jer su im prevelike...
znam kako je to jer mi frendica ima velikih problema sa prevelikim prsima.
sitna je i niska i sve što vidiš su prsa..
već sad joj je kralježnica iskrivljena a tek su joj 20

ja svoje dobivam za 11 dana i nadam se da će sve proć ok..
bobit ću neku jaču dvojku, tako da fino popune kupaći a ne da mi je propuh..
Blago tebi...
Ja si trenutno ne mogu financiski priustit sise ali nisam sigurna ni da bi to htjela...Jer ne mogu reci da sam nesretna ili iskomlekisirana zbog svojih malih sisa,samo bi mi bilo drago da su malo vece ali kad nisu...Jbg,sta sad...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 18:20   #190
Cure budite sretne da nemate velike.. jer puno je veći problem imat velike nego male... i to i fizički i psihički...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 18:50   #191
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago zbog tebe....

Jel možeš malo napisati kako je teklo kod Zambellija.. sam razgovor... koje si pretrage morala radit prije same operacije.. kad su te pustili doma....

Ja isto planiram kod njega jednog dana....

Prije nego kreneš u ovo budi sigurna da to želiš i da to želiš zbog sebe. Od toga polazi i Zambelli pa i ne pita ništa. Razgovor kod njega, tj. prvi pregled je valjda trajao niti 10 min. Nakon što me je pogledao pokazao mi je na ekranu što mogu očekivati nakon operacije, objasnio mi je sve što trebam znati o tome tj. o samoj operaciji i postoperativnom toku , te o pregledima koje moram obaviti prije. Sa sestrom sam dogovorila termin. dakle, prije op. treba napraviti EKG, kompletnu krvnu sliku i ultrazvuk grudi - ništa od toga se ne može obaviti kod njega. Na sam dan operacije treba biti natašte, tj. šest sati prije ne smije se ništa jesti niti piti. Nije potrebno donijeti piđamu niti šlape.
Kad sam došla i obavila formalnosti na recepciji (čitaj : platila) najprije je samnom porazgovarao anesteziolog, vrlo ljubazan, pitao me za tlak, alergije i jednim vrlo ugodnim razgovorm me smirio. Zatim me sestra odvela u op. salu.
Dali su mi anesteziju, sama operacija je trajala skoro 4 sata, a kad sam se probudila već sam bila u sobi. Jedan vrlo ljubazan muškarac (valjda medicinski "brat") je bio samnom nekoliko sati, donosio mi sok, kuhao čaj, pomogao da stanem na noge. Ujutro su mi donijeli vrlo obilan doručak i kavu. U 11 sati je dr. Zambelli došao pogledati, zaključio da je zadovoljan i u podne sam već bila doma. Ujutro je i suprug bio samnom. Dakle, tamo sam provela nešto manje od 24 sata. Dva dana sam imala drenove da ističe sukrvica i išla sam na previjanje k njima. nakon tri tjedna tretirali su mi ožiljke laserom i još će jednom iza N.g. (to je uključeno u cijenu).Niti u jednom momentu me ništa, baš ništa nije boljelo, niti ožiljci, niti vađenje šavova, baš ništa. A redom su svi tamo izutzetno ljubazni, pokazuju veliku brigu za svakog, i nadasve stručni. Uglavnom, vrlo sam zadovoljna. Zapravo to je malo reći - presretna sam što sam to napravila. Veličina je solidne C košarice, taman nešto što odgovara mojoj građi, oblik je super.
Nestale su i glavobolje, vrtoglavice, ukočenost vrata, sigurnija sam u sebe, pokretljivija, zadovoljnija, uđem u koji god želim dućan i isprobavam odjeću do besvijesti a nitko mi onako poluglasno ne svajetuje "znate gospođo tamo na placi ima dućan koji drži XXXXXXXXL veličine).
rintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 22:01   #192
Ajme puno ti hvala na ovako detaljnom opisu...

Ne da to želim zbog sebe.. nego samo i jedino zbog sebe... s puno ljudi sam pričala i svi se šokiraju kad kažem da bi to napravila... al znaju koliko me to pati i psihički a zdravstveno da ni ne govorim... kad si god pogledam grudi samo mislim o tom trenutku kad ću ih smanjit... smetaju mi strašno...

Čekala sam da rodim.. jer nisam htjela da se izobliče u trudnoći... i sad moram skinut višak kila od trudnoće i onda ih idem sredit obavezno.... inače se i igle bojim... al ovo me već godinama i godinama muči tako da bi sad da imam priliku iste sekunde legla pod nož....

I da napokon mogu imati grudnjak koji mi se sviđa... a ne one babske jer samo u takve stanem... i da ne mogu jaknu koja je savršena zakopčat u ciciama.. dosta mi je toga više....

Veselim se s tobom jer znam kroz kakvu muku si prolazila.. tako je i meni samoj....

Daj mi samo reci još koji rez ti je radio... sidro ili onaj novi (zaboravila sam kako se zove).... i dali se ožiljci vide....
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 22:10   #193
34E
šta je to stvarno tako teško nosit
ona veselo skakuće
kolko cca kg ima u ovima?
bobsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 22:36   #194
naravno pametno muško se našlo, nosi ti to jebote

rintintina, hvala na iscrpnom opisu
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 13:46   #195
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
I da napokon mogu imati grudnjak koji mi se sviđa...

Daj mi samo reci još koji rez ti je radio... sidro ili onaj novi (zaboravila sam kako se zove).... i dali se ožiljci vide....


Ha, što da ti kažem - u dva mjeseca sam si kupila sedam novih grudnjaka. Uživam - napokon.

napravio mi je rez kao sidro. od bradavice okomito dolje i rez u brazdi. Taj u brazdi se zapravo i neće vidjeti. Ovaj okomiti se vidi . u početku jako naravno ali već nakon prvog tretmana laserom je tanji i manje vidljiv a na opip se više ne osjeti. Nakon drugog lasera to će sve biti još bolje.

A za ovog što pita da li je tako teško nositi velike grudi - iz svake je izvađeno (odrezano) 2 i pol kile "viška" Pa objesi oko vrata pet kila nečega i nosi pol ure. Samo pol ure a ne 30 godina.

Čokolada, ako te nešto detaljnije zanima ostavi poruku na pp, rado ću ti se javiti.
rintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 13:59   #196
a što se tiče? gledala sam slike i ne vidim neku razliku.. da li su ti samo smanjene i podignute ili?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 15:21   #197
Quote:
bobsi kaže: Pogledaj post
34E
šta je to stvarno tako teško nosit
ona veselo skakuće
kolko cca kg ima u ovima?
Ajme meni,sad mi je stvarno drago sto imam male sise kad ovo vidjeh...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 18:45   #198
Quote:
rintintina kaže: Pogledaj post
Ha, što da ti kažem - u dva mjeseca sam si kupila sedam novih grudnjaka. Uživam - napokon.

napravio mi je rez kao sidro. od bradavice okomito dolje i rez u brazdi. Taj u brazdi se zapravo i neće vidjeti. Ovaj okomiti se vidi . u početku jako naravno ali već nakon prvog tretmana laserom je tanji i manje vidljiv a na opip se više ne osjeti. Nakon drugog lasera to će sve biti još bolje.

A za ovog što pita da li je tako teško nositi velike grudi - iz svake je izvađeno (odrezano) 2 i pol kile "viška" Pa objesi oko vrata pet kila nečega i nosi pol ure. Samo pol ure a ne 30 godina.

Čokolada, ako te nešto detaljnije zanima ostavi poruku na pp, rado ću ti se javiti.
Da i mislila sam da je sidro... gledala sam negdje da ima taj neki novi rez kojim se manje vide ožiljci al on ne ide u svim slučajevima... sigurno bi i meni radio sidro....

Čekam doć malo do love... i da mi mali naraste jer sa friškim šavovima neću moći puno oko njega od straha da ne popucaju.. ali idem ja kad tad...

Daj mi još samo reci kakav je filing kad se probudiš... nikad nisam bila na nikakvoj operaciji pa me to ful zanima...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 18:48   #199
Quote:
bobsi kaže: Pogledaj post
34E
šta je to stvarno tako teško nosit
ona veselo skakuće
kolko cca kg ima u ovima?
Baš me zanima šta bi ona rekla.... jel joj lako... ako i sad je kako će joj bit za koju godinu.. pogotovo kad zatrudni pa bude morala nosit i trbuh i cice koje će se povećat i nakrcat mlijekom.... sigurno će i tad ovako veselo skakutat...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 19:31   #200
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Daj mi još samo reci kakav je filing kad se probudiš... nikad nisam bila na nikakvoj operaciji pa me to ful zanima...
Mislim da je to individualno- ja sam bez problema dva sata poslije buđenja išla sama u kupaonu. Dva dana sam imala blagu vrtoglavicu i to je bilo to- Čula sam da neki ljudi nakon buđenja iz narkoze povraćaju, ništa strašno - ali eto, stvarno individualno.
rintintina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.