Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2007., 16:27   #261
Quote:
misiz S kaže:
Sad vise nigdje ne sjedam, sve s visoka (a ako sam u bolovima (menstrualnim) molim Boga da cu se moci negdje primiti dok sam na wc-u da se ne srusim).
Draga, kužim te...to s menstrualnim bolovima...imam tu zabačenu maternicu pa divljački kontrahira da izbaci van kaj treba. Oduvijek bila bolna, ali nekako sve gore. Ketonali, Voltareni itd. I to dan unaprijed itd. Kaj ti piješ protiv toga? Oftopičarim. Sori.
Satya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:29   #262
misiz s i nin@ jeble vas daske da vas jeble
Satya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:31   #263
Meni je svaka bolna da mi je ibuprofen 600 neophodan, da nemogu reci jao a kamo li vikati od boli. I onda me potjera, a ja jedva dodjem do WC-a. Naravno da sjednem. Ne mogu drugacije.

Poslije slijedi dezinfekcija maramicama (jer ako je potrebna znaci da nisam doma pa moram maramicama). Al eto snaslo me...

A bazeni??!! imam par frendica koje su samo usle u bazen u toplicama i kupale se sat-dva i eto ih doma s Candidom.

Jooj kako treba paziti.

Hygieia mi je dobra jer je s kaduljom pa lagano i hladi u prvi trenutak. I maramice su dobre (al ja vise volim tekucinu).
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:31   #264
moja se sestra ubija kombinacijama koje uvijek uključuju voltaren rapid i još nekaj.. ako hoćeš mogu je pitati..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:32   #265
Quote:
Satya kaže:
misiz s i nin@ jeble vas daske da vas jeble
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:34   #266
Quote:
Satya kaže:
Draga, kužim te...to s menstrualnim bolovima...imam tu zabačenu maternicu pa divljački kontrahira da izbaci van kaj treba. Oduvijek bila bolna, ali nekako sve gore. Ketonali, Voltareni itd. I to dan unaprijed itd. Kaj ti piješ protiv toga? Oftopičarim. Sori.
Isto i ja. Zabacena maternica, policisticni jajnici...
I eto sranja (doslovno i prenesno). Ma ja sam jos u srednjoj imala po jedan dan izostanka mjesecno zbgo toga.

Meni jedino Ibuprofen 600 djeluje. Probaj. (Ketonali i Voltareni ne dejstvuju)

I ja ujutro kad se probudim i vidim dosla, prvo keks u kljun i jedna od 600 i onda za dva sata krecu bolovi. I onda opet jedan i za pol sata prestaju. Al treba zdurati tih pol sata.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:35   #267
Quote:
nyn@ kaže:
agreed
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:47   #268
Meni su pomagale jedino Ketonal kapsule i to samo ako sam popila prije nego se zalaufala bol. Ako me bol probudila - pisi kuci propalo. Bolovi su mi na svu srecu, trajali samo jedan dan.

Uvijek me fasciniralo kak su svi govorili da su menst. bolovi lagani trudovi. Majke ti - kaj me onda ceka za 2 mjeseca

Ako je vjerovati bapskim pricama - s menstrualnim bolovima bi sad trebalo biti gotovo.
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:58   #269
Quote:
Utpala kaže:
Uvijek me fasciniralo kak su svi govorili da su menst. bolovi lagani trudovi. Majke ti - kaj me onda ceka za 2 mjeseca

Ako je vjerovati bapskim pricama - s menstrualnim bolovima bi sad trebalo biti gotovo.
A po tome da se maternica steze- jesu lagani trudovi (al koliko su lagani...)
Ja se uvijek tjesim da cu lakse izdrzati tudove kad me ovo istreniralo u zadnjig 14 godina svaki mjesec.

A mm kaze da mi mozda budu laksi trudovi, jer sam kao dio boli odradila.

U svakom slucaju znam da su mojoj teti totalno prestali bolovi nakon poroda, pa
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 17:52   #270
ja imam zavaljenu i ponekad su bile bolne, al ostale nisam ni osjetila
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 20:59   #271
Što se tiče bolnih mengi,meni prestale kad sam otkrila Ketonal.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 21:24   #272
mislim da problem svih ovih nasih upala i gamadi nije ni u sapunima, ni u gacama, ni u toalet papiru nego u sveopcem stanju i imunosti cijelog organizma
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 07:46   #273
Quote:
magic blue kaže:
mislim da problem svih ovih nasih upala i gamadi nije ni u sapunima, ni u gacama, ni u toalet papiru nego u sveopcem stanju i imunosti cijelog organizma


Al ako je imunoloski los onda organizmu treba pomoci u borbi - maramicama, sapunima, gacama, toalet papirom....
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:35   #274
khm, prije bi rekla pravilnom prehranom, ne pusenjem, kretanjem i tak
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:53   #275
Al ima ljudi, na koje sam ja mislila jer mi se ovo tvoje spomenuto podrazumijeva, kojima je imunoloski sustav jednostavno slabiji.
Ja sam takva, recimo. Moja se prehrana (zbog prethodnih zdravstvenih problema) svodi na kuhano i peceno na rostilju (bez mesa, ali s ribom i sirevima), svjeze, puno voca, povrca, jogurti, probiotici, tu i tamo casa vina, ne pusim, niti moja okolina pusi, krecem se svaki dan, puno hodam, idem gore-dole po stepenicama... Al eto...
Onda na red odlaze stvari koje smo spominjali na prethodnim stranicama
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:29   #276
Quote:
misiz S kaže:
Meni je svaka bolna da mi je ibuprofen 600 neophodan, da nemogu reci jao a kamo li vikati od boli. I onda me potjera, a ja jedva dodjem do WC-a. Naravno da sjednem. Ne mogu drugacije.


A bazeni??!! imam par frendica koje su samo usle u bazen u toplicama i kupale se sat-dva i eto ih doma s Candidom.
Kuzim te potpuno, ja imam frendicu koja u vrijeme menge uzima bolivanje jer se ne moze dic iz kreveta

A kaj se tice bazena uf, prije skoro dvije godine na skijanju sam pokupila Ureoplazmu i to u bazenu u hotelu gdje nema uopce puno ljudi koji se prazni i dezinficira svaki dan i od onda ne priznam ni jedan bazen a kamoli toplice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:32   #277
ja sam mislila da je klamidija isključivo spolno prenosiva bolest, al dok mi rekao da je možeš pokupit u sauni, bazenu, wc-u.....a tako i ureaplazma

Eh da......MM nema nikakve bakterije, svi nalazi uredni
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:35   #278
Ja sam sad lezala prije mjesec i po u bolnici zbog jake upale jajnika. I ankon svega nitko se nije ni sjetio reci mi da bi trebalo djelovati i na mm, dok ja nisam pitala.
A i onda su rekli onako, nonsalantno:"PA moze ici uzimati bris, ili moze samo popiti turu Sumameda...) Seronje!!! Da ih nisampitala pitanje je bi li stogod rekli. Ufff...
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:35   #279
Mandy, ak su TM svi nalazi uredni.... koji se onda vragec dogadja???
Da nije na kraju price ipak previse terenskog rada i mozda pad imuniteta
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:40   #280
pa izgleda da je ono što je i on našao na internetu kad je sve počelo......kod mlađih muškaraca zna doći usljed stresa, prevelikih napora do poremećaja u hormonima koji izazivaju učestalo mokrenje i osjećaj da treba mokrit a nema šta...isti simptomi kaoi kod upale al nije upala ni bakterija ni niš.....kako dođe tako i prođe samo od sebe....a on ima sve uvjete da mu se poremete hormoni..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.