Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2012., 22:01   #9521
Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
Pomažite
Poštovana/Poštovani meni treba pomoć u vezi knjige Igre prijestolja od G. R. R. Martin koji je izdao Algoritam za 179,00kn. Sada je na popustu 22% pa neznam da kupim tu knjigu. Ja sam se ove krizme odrekao knjiga I još stvari (sigurno mislite da sam lud jer sam se toga odrekao) pa ću u ponedjeljak I utorak kupovat knjige kao da sam lud. Ali sada nastaje problem. Koje ili koju knjigu da kupim. Savjetujte me do nedjelje popodne da kupim a da je u ukupnoj vrijednosti oko 125kn. Ja bi Vam bio najzahvalniji. Unaprijed Hvala
Ta ti ima knjiga na baneprevoz.net ,pa ako hoces..
wonderkidd is offline  
Old 05.04.2012., 22:56   #9522
Quote:
casper24 kaže: Pogledaj post
Penelope69, ajde kad pročitaš Stvoreni za ljubav, nabaci komentar za knjigu, nećkam se da li da kupim ili ne, Princ na bijelom konju je bio super, pa me zbilja zanima jel i ova knjiga. Hvala unaprijed!
Javiti cu svakako svoje dojmove, ali ovu sporije citam jer imam dosta za uciti pa ako ti se nije problem malo strpiti
I nema na cemu
Penelope69 is offline  
Old 06.04.2012., 11:55   #9523
ja sam kupila sanjanje - priča o australiji.
nadam se da je dobra.
Plavi kaputić is offline  
Old 06.04.2012., 13:35   #9524
Quote:
casper24 kaže: Pogledaj post
Ljudi, ima li netko tko prodaje Palog anđela ili zna gdje ima? ne mogu ga više naći, a nabavila sam Kušnju i Potragu.....javite se sa pp
imam ga ja ali nisam ga do kraja citala,nije mi bas sjela knjiga,ocekivala sam nesto drugacije
beze is offline  
Old 06.04.2012., 13:37   #9525
Olovni ponedjeljak je odlican,preporuke za sve koji vole trilere,ne pusta se iz ruku!
beze is offline  
Old 06.04.2012., 20:02   #9526
Kupila sam danas Sanjanje i Olovni ponedjeljak i to će biti to od ovomjesečnog KDS-a.
Doonja is offline  
Old 06.04.2012., 22:37   #9527
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Olovni ponedjeljak je odlican,preporuke za sve koji vole trilere,ne pusta se iz ruku!
Ne radite mi to, opet ću morati kupovati

Inače, info, u Konzumu u Vukovarskoj ima jeftino nekih tvrdo uvezanih knjiga. Nisam upamtila naslove, al kupila sam Ljubav malim slovima, tvrdi uvez, super stanje, za 20 kuna
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 06.04.2012., 22:44   #9528
Olovni ponedjeljak mi je jedini na to buy listi, drago mi je za poz kritike iako - ništa bez lexa

Posudila od frenda Brži od smrti, ali razvlačim ga ko dete kaugumu, ne znam u čem je problem
assi is offline  
Old 07.04.2012., 10:42   #9529
Sada ste i mene zainteresirali za taj Olovni ponedjeljak.. A nemam više kamo sa knjigama, police su mi prenatrpane
__________________
Izmislili su milijun načina da vrijeme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nije neko vrijeme za zaustavljanje.
cicibela86 is offline  
Old 07.04.2012., 11:40   #9530
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Olovni ponedjeljak je odlican,preporuke za sve koji vole trilere,ne pusta se iz ruku!
A nemojte mi to raditi, taman mislim kako napokon jedan mjesec neću uzimati nijednu knjigu da malo odmor kad sad ova priča...
Davor2403 is offline  
Old 07.04.2012., 16:34   #9531
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
imam ga ja ali nisam ga do kraja citala,nije mi bas sjela knjiga,ocekivala sam nesto drugacije

Nabavila! Ali hvala!
casper24 is offline  
Old 07.04.2012., 16:37   #9532
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Pročitala je ja jučer. Super mi je Na istu je šemu kao i Princ na bijelom konju, ako ti se ta svidjela, svidjet će ti se i ova

Sad čitam Sanjanje, totalno moj tip knjige
Ako je na totalno istu šemu, onda mi se ne isplati kupovati...
casper24 is offline  
Old 07.04.2012., 16:38   #9533
Quote:
Penelope69 kaže: Pogledaj post
Javiti cu svakako svoje dojmove, ali ovu sporije citam jer imam dosta za uciti pa ako ti se nije problem malo strpiti
I nema na cemu
Neka, samo ti uči, znam ja kako je to, kad pročitaš, napiši par redaka.... ako je jako slična Princu onda mi je bezveze kupit
casper24 is offline  
Old 07.04.2012., 16:44   #9534
Quote:
casper24 kaže: Pogledaj post
Ako je na totalno istu šemu, onda mi se ne isplati kupovati...
A ono, putovanje u prošlost, rješavanje nekih sukoba u prošlom životu da bi bilo bolje u ovom, yada, yada, yada. Slično je, al opet je predivno napisano
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 07.04.2012., 18:48   #9535
Kupio sam Olovni ponedjeljak,na prvi pogled izgleda dobro.
lexluthor84 is offline  
Old 08.04.2012., 21:56   #9536
Ja preporučujem da kupite Robinju od ovoga mjeseca, knjiga me privukla na prvu i nije me razočarala Govori o ropstvu na kraju 20. stoljeća, što je najvažnije, to je zapravo autobiografija jer je autorica zaista bila oteta. Svakako kupite, nećete ostati raočarani (bar ja nisam)

BTW ja sam Olovni ponedjeljak namjerno preskočio jer mi se nakupilo knjiga slične tematike, ali sad tko zna, ako je tako dobar kako kažete, mislim da mi ne gine kupnja
iPodtouch is offline  
Old 09.04.2012., 17:16   #9537
Quote:
casper24 kaže: Pogledaj post
Neka, samo ti uči, znam ja kako je to, kad pročitaš, napiši par redaka.... ako je jako slična Princu onda mi je bezveze kupit
Evo konačno dovršila Stvoreni za ljubav, i nakon pročitane knjige slažem se s ovim što je borntobewinner napisala:

Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
A ono, putovanje u prošlost, rješavanje nekih sukoba u prošlom životu da bi bilo bolje u ovom, yada, yada, yada. Slično je, al opet je predivno napisano
Slično, ali opet dovoljno različito, i mislim da će se ova knjiga svidjeti svima kojima se svidjela njezina prethodna.
Dok je u prošloj knjizi (Princ na bijelom konju) putovala u prošlost za onim vitezom, ovdje putuje u svoje prošle živote koji su u potpunosti isprepleteni sa njezinom srodnom dušom, pokušavajući popraviti stvari iz prošlosti kako bi imala sretnu budućnost.
Svaka čast autorici, mene je i ova njezina knjiga ostavila bez daha i uistinu sam se u potpunosti uživjela dok sam je čitala, kao i prethodnu. Divna ljubavna priča s mnogo spletki, borbi, iščekivanja i nadanja. Svakako preporučujem za čitanje i, u ovoj mi se čak u potpunosti sviđa kraj
Penelope69 is offline  
Old 09.04.2012., 20:03   #9538
Pročitala sam Bogate nasljednice Tare Hyland.
A šta reć? Čitljivo, ali ništa posebno. Posjeća me malo na knjige Danielle Steele.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Old 10.04.2012., 10:58   #9539
Pročitala sam Grijesi obitelji Borgia i nije me oduševila... razvučena radnja sa previše likova koje moj mali mozak jednostavno nije mogao pohvatati...možda je do mene 3/5

U 2 sata sam progutala Protiv sjevernog vjetra, koju sam rekla da ću pročitati samo ako mi je netko pokloni (nije baš moj tip knjige)... uzela sam je na akciji 2+1 da vidim zbog čega se digla ta silna prašina i moram priznati da me ugodno iznenadila... Emmi i Leo su me osvojili...i kraj je baš onako kako bi trebao biti 4/5
__________________
08.10.10. the greatest love of all
ANE10 is offline  
Old 10.04.2012., 11:13   #9540
Quote:
ANE10 kaže: Pogledaj post
U 2 sata sam progutala Protiv sjevernog vjetra, koju sam rekla da ću pročitati samo ako mi je netko pokloni (nije baš moj tip knjige)... uzela sam je na akciji 2+1 da vidim zbog čega se digla ta silna prašina i moram priznati da me ugodno iznenadila... Emmi i Leo su me osvojili...i kraj je baš onako kako bi trebao biti 4/5
Slazem se, knjiga je vrhunska, likovi odlicni
A kraj... Djeluje kao da je napisan tako da ostavi prostora za nastavak (koji je izdan, mislim da kod nas nije preveden, ali nadam se da ce biti )
Penelope69 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.