Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2011., 14:03   #41
odlucila sam mu pokusati oprostiti,rekla sam mu da mi treba vremena i da to nemogu preko noci...neznam dal cu moci tako zivjet i to sam mu rekla.vrijeme ce pokazat.
__________________
Od tad mi, niko drugi ne postoji dodiri na koži tvoji zauvjek vežu me,kao žig, na papiru, u futroli,i kad mazi i kad boli kao lanci ljubavi te...
Monika001.h is offline  
Old 03.11.2011., 20:04   #42
Quote:
Monika001.h kaže: Pogledaj post
odlucila sam mu pokusati oprostiti,rekla sam mu da mi treba vremena i da to nemogu preko noci...neznam dal cu moci tako zivjet i to sam mu rekla.vrijeme ce pokazat.
ako oprostiš, tada je tvoje srce puno ljubavi... a vjerojatno njemu prvi takav glupi ulet u glupu stvar zvanu prevara
ako se stvarno kaje a ti voliš, oprosti mu... trebat će vremena da zaboraviš to a trebat će i njemu da oprosti samom sebi
ove stvari ionako znate najbolje vas dvoje između sebe

vrijeme uvijek čini svoje, neki sumnjaju u to al sumnjati ne treba jer vrijeme je ipak vrijeme
oprostiti je jedno a zaboraviti sasvim drugo... zaboraviti ne možeš jer se desilo i memorirano je u tvoje sjećanje
al oprost učini veću stvar

sjednite, razgovarajte, otvoreno i posve, i vidite kako ćete dalje, zajedno ili daleko jedno od drugog, ionako je na vama

sretno!
Pravi Život is offline  
Old 17.11.2011., 11:02   #43
Evo ja oduševljena....čitala ljube,preljubnice i pisala na istima .....i pitala se gdje je ovaj kutak-čisto radi ravnoteže...

Mislim da nisam bila klasično varana,ali sam dijete žene koja bi na ovom kutku mogla ispisati roman...

Dakle,imat ćete u meni vjernog čitatelja i dobroćudnog padobranca!
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Old 17.11.2011., 11:52   #44
Evo jedne stare.

Pozdrav svima!

xleona is offline  
Old 17.11.2011., 18:15   #45


pozz ekipi i starih i novih i najnovijih
__________________
Zaboraviti ne znaci:brisati iz sjecanja.Zaboraviti znaci: sjecati se bez bola
SorrowTuga is offline  
Old 17.11.2011., 19:51   #46
Quote:
xleona kaže: Pogledaj post
Evo jedne stare.

Pozdrav svima!

evo i mene sa mojim nickom




citam stare posteve https://www.forum.hr/showthread.php?t...t+za+prevarenei sve mi nekako milo oko srca...toliko toga se desilo....

jos jednom..pozz svima
__________________
Zaboraviti ne znaci:brisati iz sjecanja.Zaboraviti znaci: sjecati se bez bola.
Sorrow69 is offline  
Old 17.11.2011., 19:59   #47
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
Evo ja oduševljena....čitala ljube,preljubnice i pisala na istima .....i pitala se gdje je ovaj kutak-čisto radi ravnoteže...

Mislim da nisam bila klasično varana,ali sam dijete žene koja bi na ovom kutku mogla ispisati roman...

Dakle,imat ćete u meni vjernog čitatelja i dobroćudnog padobranca!
hej
citala sam te kao "padobranku" na preljubnicama..doduse i na jos nekim temema

kazes da ti je mama bila prevarena....jel ikad s tobom pricala o tome,ili samo "znas"?
Naravno,nemoras odgovorit ako neces/nezelis
__________________
Zaboraviti ne znaci:brisati iz sjecanja.Zaboraviti znaci: sjecati se bez bola.
Sorrow69 is offline  
Old 17.11.2011., 22:01   #48
Quote:
Sorrow69 kaže: Pogledaj post
hej
citala sam te kao "padobranku" na preljubnicama..doduse i na jos nekim temema

kazes da ti je mama bila prevarena....jel ikad s tobom pricala o tome,ili samo "znas"?
Naravno,nemoras odgovorit ako neces/nezelis
Sad ću se umisliti da je i mene netko zamjetio.

Ovako,starci se uzeli jaaaaako mladi.
Tata neiživljen i totalno nezreo za brak ponašao se kao da se nije oženio.
Oboje sa 20ak godina nisu znali da se ne bi smjelo svađati pred djetetom...
I tako ....baš puuuuuno toga sam gledala i čula u puno godina.
Mama je opraštala i opraštala.
Njena prva i jedina ljubav.
Tatu je rat promjenio nabolje i sad joj je savršen već jaaaaaako dugo.
Zanimljivo- on je uvijek tvrdio da je volio samo mamu,da mu je nazad da bi oženio opet nju,ali ne sa nepunih 20,nego tek sa 30....
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Old 17.11.2011., 22:24   #49
A sta mama kaze danas?
xleona is offline  
Old 17.11.2011., 22:31   #50
Quote:
xleona kaže: Pogledaj post
A sta mama kaze danas?
uzela mi pitanje s tipkovnice..
bas sam to htjela pitat..jer tatu je opisala,kako i sta je on osjecao,osjeca..a mama?
__________________
Zaboraviti ne znaci:brisati iz sjecanja.Zaboraviti znaci: sjecati se bez bola.
Sorrow69 is offline  
Old 17.11.2011., 23:29   #51
Quote:
xleona kaže: Pogledaj post
A sta mama kaze danas?
Konkretno što danas kaže...ono doslovce....ne bih znala...
No,negdje 91. kad se tata počeo mjenjati na bolje...ona kao da je bila u nekoj novoj mladosti...

No,znam da je na nju ostavilo prevelik trag i da sam puno puta od nje čula kako kaže da joj je stari uništio mladost i živce,pa kad bi ona tu i tamo imala ispade nerazumnog ponašanja- rekla bi da tko mu je kriv što je od nje napravio sada neka ispašta...

No,rekla je nebrojeno puta da ne zna bi li opet sa njime po cijenu svega.

Kao bivšu ljubu (jedna je navela da me čitala pa valjda zna taj bitan detalj!)
jedno me progoni godinama...kako to da sam ja...upravo ja ...dijete koje je gledalo majčinu patnju i suze napravila takav promašaj i spetljala se sa oženjenim!?
Nije mi jasno...
Ne bi htjela zvučati patetično,više nisam balavica,ali evo i noćas se sjećam kako ona gotovo nikad nije spavala...bili smo tada siromašni...moj krevet bio je u njenoj sobi i ja bi ju gledala...polumrak i ona poluležeći puši na krevetu i čeka ga...
Puno godina kasnije sam ju znala kritizirati da kako je mogla pušiti u sobi u kojoj sam ja,njeno dijete...
Ona mi je rekla...da sam mogla,ja bi gutala cigarete,a ne pušila ih...
Nažalost,tek sada mogu pretpostaviti koliko joj je bilo teško.
Pisala sam na ljubama,na preljubnicama i na masu sličnih tema...sve bih dala da mogu izmjeniti svoju prošlost.
A ne mogu.
Eto,imala sam potrebu napisati da sam ja ta crna ovca,ali kojoj je iskreno žao.
Žao mi je što u startu nisam bila karakter.
Što kad sam saznala nisam otišla bez osvrtanja.
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Old 17.11.2011., 23:45   #52
Bok dragi forumaši i forumašice. Ja nisam prevarena žena, već nekad davno prevareno dijete i suosjećam s vama. Znam da vam nije bilo lako, a nekima nije ni sad. Jednom kad skupim snage ispričat ću vam svoju dugu, tužnu i jako kompliciranu priču. Došla sam vam dati samo malo podrške......
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline  
Old 17.11.2011., 23:49   #53
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
A ne mogu.
Eto,imala sam potrebu napisati da sam ja ta crna ovca,ali kojoj je iskreno žao.
Žao mi je što u startu nisam bila karakter.
Što kad sam saznala nisam otišla bez osvrtanja.
Kad ćeš se prestati više kriviti. Ti si svoje sve već okajala, nemaš se više čega stidjeti, to je stvar daleke prošlosti, prošlosti u kojoj smo svi mi griješili, ali najbitnije je da smo naučili na svojim greškama.....
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline  
Old 17.11.2011., 23:53   #54
dijetesjene,shicki...
sutra cu vam odgovoriti
a sigurna sam da ce nas se jos pojaviti

mozak mi na rezervi,vrijeme za horizontalu

noc svima
__________________
Zaboraviti ne znaci:brisati iz sjecanja.Zaboraviti znaci: sjecati se bez bola.
Sorrow69 is offline  
Old 18.11.2011., 18:27   #55
bok svima!

Ne znam kamo će me ovo odvesti, ali se, evo, javljam, jer se osjećam prevarenim. U braku, u životu, u budućnosti.
100puta is offline  
Old 18.11.2011., 19:29   #56
Quote:
100puta kaže: Pogledaj post
Ne znam kamo će me ovo odvesti, ali se, evo, javljam, jer se osjećam prevarenim. U braku, u životu, u budućnosti.
Nisi puno napisala.
Polako.

Prvo udahni, pa napisi otkud razocarenje....svime...
xleona is offline  
Old 19.11.2011., 01:39   #57
ovako,evo me opet.ugl.odlučila sam oprostit mužu,situacija je tak tak.e mene sad zanima vaše mišljenje,pogotovo vas žena koje ste prošle to isto,oprostile svom muževima,dečkima dal ste postale nesigurne u svoj izgled?jer ja jesam..jer muči me što je ona mršavija,mala bla bla,oblači se bolje itd..?sad ja ko da sam poludila,smeta mi moj trbuh neznam ni sama što bi obukla na sebe da si izgledam ono sexy itd..mislim nisam debela,imam 65kg i to je ok..jedino me muči trbuh koji nikak da skinem još od poroda..eto
__________________
Od tad mi, niko drugi ne postoji dodiri na koži tvoji zauvjek vežu me,kao žig, na papiru, u futroli,i kad mazi i kad boli kao lanci ljubavi te...
Monika001.h is offline  
Old 19.11.2011., 09:33   #58
pa ako ti je jedan od glavnih problema kako skinuti trbuh onda pretpostavljam da bi mnogo više korisnih savjeta mogla pročitati na Rekreaciji.

za onaj prvi dio ne mogu govoriti jer nevjeru nisam oprostila. nemam želudac za život u sapunicama.
Azz is offline  
Old 20.11.2011., 23:25   #59
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
Konkretno što danas kaže...ono doslovce....ne bih znala...
...



Ona mi je rekla...da sam mogla,ja bi gutala cigarete,a ne pušila ih...
Nažalost,tek sada mogu pretpostaviti koliko joj je bilo teško.
...........
Eto,imala sam potrebu napisati da sam ja ta crna ovca,ali kojoj je iskreno žao.
Žao mi je što u startu nisam bila karakter.
Što kad sam saznala nisam otišla bez osvrtanja.
bodano...tako poznato...dozivljeno,prezivljeno
Gle,
sta god da ti netko kaze...blesavo je..bilo,proslo..nesto si i "naucila",kao i svi mi..nazalost,najcesce jaaako bolnim putem
a koliko sam citala..sad si happy?i to je najbitnije!
Znas i sama da na neka pitanja neces nikad nac odgovor,bar ne onaj koji bi tebe zadovoljio(to govorim i sebi...tak da

Quote:
shicki kaže: Pogledaj post
Bok dragi forumaši i forumašice. Ja nisam prevarena žena, već nekad davno prevareno dijete i suosjećam s vama. Znam da vam nije bilo lako, a nekima nije ni sad. Jednom kad skupim snage ispričat ću vam svoju dugu, tužnu i jako kompliciranu priču. Došla sam vam dati samo malo podrške......
mogu samo rec uh
jasno da djeca uvijek ispastaju pogotovo kod prevara/rastava..jer koliko ja znam,barem iz moje okoline,ni jedno dijete,nazalost,nije izbjeglo kakvu takvu traumu od sranja koje su roditelji izazvali- prezivljavali..zapravo sad kad mislim,mislil da poznajem na broj 1 "dijete" sad zenu,koja nije (do prije par godina)znala,osjetila da joj starci i nemaju bas super duper brak(tata joj je god imao drugu zenu,ali je ili dobro skrivao ili su oni imali nekakv dogovor,stvarno ne znam)

kako god..zeznuto,komplicirano,bolno....
__________________
Zaboraviti ne znaci:brisati iz sjecanja.Zaboraviti znaci: sjecati se bez bola.
Sorrow69 is offline  
Old 21.11.2011., 10:18   #60
Wink

Quote:
Monika001.h kaže: Pogledaj post
ovako,evo me opet.ugl.odlučila sam oprostit mužu,situacija je tak tak.e mene sad zanima vaše mišljenje,pogotovo vas žena koje ste prošle to isto,oprostile svom muževima,dečkima dal ste postale nesigurne u svoj izgled?jer ja jesam..jer muči me što je ona mršavija,mala bla bla,oblači se bolje itd..?sad ja ko da sam poludila,smeta mi moj trbuh neznam ni sama što bi obukla na sebe da si izgledam ono sexy itd..mislim nisam debela,imam 65kg i to je ok..jedino me muči trbuh koji nikak da skinem još od poroda..eto
Možda je to kod njega bio samo trenutak slabosti pa se malo "odsanjkao". Zašto bi ti zato bila nesigurna u svoj izgled? Dapače budi sigurna u sebe i samim time ćeš njegov pogled ponovno skrenuti na sebe, a njemu dati jasno do znanja da si vrijednja njegove pažnje.
Želim vam svako dobro.
farmer joža is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.