Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2014., 15:14   #9721
Goldie
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Old 10.01.2014., 15:16   #9722
goldie zlato pa ti si živa
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 10.01.2014., 18:35   #9723
Tri moje najdraze (ex) preljubnice konacno skupa na kutku a ja ne mogu na net
__________________
“Iskušenjima treba popustiti, ko zna da li će opet doći.” O.W
Lazljiva Andrea is offline  
Old 13.01.2014., 10:36   #9724
hello

nigdje nikoga... evo sa zakašnjenjem da čestitam svima, jaricama rođendane, a svima ostalima sve Božiće i Nove godine koje ste ovih dana proslavili


pusa velika svima.
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Old 14.01.2014., 07:21   #9725
Dobro jutro

Quote:
golden eye kaže: Pogledaj post
ola kokoške šta se radi.... vidim drvite po Nijansama... ja pročitala sve tri, na jednom radnom odmoru... prvu dobih na poklon, kasnije me zanimalo ima li sexa u ostalim dijelovima..... bah... pizadrija od knjiga
Goldy

Nijanse - knjiga je ni za kurac, osim možda za bulimičarke - potiče na povraćanje.
__________________
43/20,5/skoro 6
Eleonore2 is offline  
Old 14.01.2014., 08:36   #9726
Quote:
Eleonore2 kaže: Pogledaj post
Dobro jutro



Goldy

Nijanse - knjiga je ni za kurac, osim možda za bulimičarke - potiče na povraćanje.
Mene nije ni na povraćanje. Prvo sam se skoro udavila napolitankama od smijeha, a onda zaspala od dosade.
Dobro jutro
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Old 14.01.2014., 12:35   #9727
Ma pustite vi to knjizevne snobice! Da je jedna od nas napisala raj drek sad bi bile triljunasice

Btw, jeste cule da se snima film i da su bili veliki protesti zbog izbora glavnog glumca?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 14.01.2014., 12:53   #9728
http://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity...---313507.html

Awww, al sam se napal'la
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Old 14.01.2014., 14:01   #9729
Ja sam si mam jednu nogu s lisicom za stol zahaklala, ali avaj, sad nemrem do remena da se podupetu izmlatim.


Zapravo, pita, se pitam - da li postojo BDSM masturbacija? Ono, skorz solo? Malo vices - sad cu da te bijem kujice napaljena, a onda malo vices - joj, nemoj, nemoj, necu vise, materemi, nisam napaljena, vec se popiskila od straha
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 14.01.2014., 14:05   #9730
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Ja sam si mam jednu nogu s lisicom za stol zahaklala, ali avaj, sad nemrem do remena da se podupetu izmlatim.


Zapravo, pita, se pitam - da li postojo BDSM masturbacija? Ono, skorz solo? Malo vices - sad cu da te bijem kujice napaljena, a onda malo vices - joj, nemoj, nemoj, necu vise, materemi, nisam napaljena, vec se popiskila od straha
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 14.01.2014., 14:20   #9731
Dobro, nego gdje ste svi?
Vidim da se flekulja vratila sa skijanja i bas bi bilo kolegijalno od nje da nam podastre nekakav izvjestaj.

Ja do jucer bila na moru. Isssssuse, kak je bilo lepo. Kuca nam je u dijelu grada koji je aktivan samo tokom sezone, tako da smo bili sami na svijetu. Kad su otvorena vrata od terase, cuje se sum mora...jaooooo, koja divota

U subotu smo, rockas, bili na fenomenalnoj vecerici, a ostatak vremena smo lezali na kauchu i gledali novu sezonu Whitechapell, ja sam se jako, jako bojala i uglavnom sam virilia dragom ispod pazuha

I jako smo puno vina popili
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 14.01.2014., 14:59   #9732
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Ja sam si mam jednu nogu s lisicom za stol zahaklala, ali avaj, sad nemrem do remena da se podupetu izmlatim.


Zapravo, pita, se pitam - da li postojo BDSM masturbacija? Ono, skorz solo? Malo vices - sad cu da te bijem kujice napaljena, a onda malo vices - joj, nemoj, nemoj, necu vise, materemi, nisam napaljena, vec se popiskila od straha
Udavila sam se sad s kavom skoro od smijeha. I mali me sad pita sto se smijem, a ja mu nemogu odgovoriti.
__________________
Ne... Nismo mi bili ljubavnici... Nikad... Samo smo se ponekad malo gledali, kad nas nisu gledali... I to je sve...
varazdinka is offline  
Old 15.01.2014., 13:18   #9733
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Dobro, nego gdje ste svi?
Vidim da se flekulja vratila sa skijanja i bas bi bilo kolegijalno od nje da nam podastre nekakav izvjestaj.

Ja do jucer bila na moru. Isssssuse, kak je bilo lepo. Kuca nam je u dijelu grada koji je aktivan samo tokom sezone, tako da smo bili sami na svijetu. Kad su otvorena vrata od terase, cuje se sum mora...jaooooo, koja divota

U subotu smo, rockas, bili na fenomenalnoj vecerici, a ostatak vremena smo lezali na kauchu i gledali novu sezonu Whitechapell, ja sam se jako, jako bojala i uglavnom sam virilia dragom ispod pazuha

I jako smo puno vina popili
evo fleke kakti skijašice... posralo me ove godine. smjestaj, hrana, trener, ski vrtići, zgodne tate, bazeni, jutarnja yoga i masaža s hepi endingom...
đizus od svega je naaaajzanimljivija ta masaža, al ne bih o tome ovako javno...
kad se zaželiš masnih priča, znaš gdje sam :P
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Old 15.01.2014., 13:32   #9734
Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
đizus od svega je naaaajzanimljivija ta masaža, al ne bih o tome ovako javno...
kad se zaželiš masnih priča, znaš gdje sam :P
Oću i ja
__________________
43/20,5/skoro 6
Eleonore2 is offline  
Old 15.01.2014., 13:34   #9735
Quote:
Eleonore2 kaže: Pogledaj post
Oću i ja
Čim se spomene nešto masno, eto tete Eli
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Old 15.01.2014., 14:14   #9736
Quote:
Eleonore2 kaže: Pogledaj post
Oću i ja
zachatujemo se ...
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Old 16.01.2014., 07:21   #9737
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Čim se spomene nešto masno, eto tete Eli
Volim masno

Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
zachatujemo se ...
Ok
__________________
43/20,5/skoro 6
Eleonore2 is offline  
Old 19.01.2014., 18:21   #9738
Poštovana ekipo,

moderatorska odluka je da zatvorimo četove. S obzirom da su tijekom godina i godina neopreznih postupaka pojedinaca koji su dozvolili izložiti svoju intimu van foruma pojedinim provokatorima sastajući se s njima uživo i izlažući svoju i intimu svojih kolegica, nastali problemi koji se prelijevaju po cijelom pdf-u, a posebno van naše moderatorske dužnosti i zahtijevaju policijsku obradu, ne preostaje nam ništa drugo.

Također, čet privlači pojedine izuzetno problematične osobe i problemi koji iz toga proizlaze nisu nešto što je u nadležnosti moderatora, a budući da to nije izoliran nego opetovani slučaj i da se prelio i na susjedne četove, ovo je najbolja odluka za sve.

Mi smo dosad radili sve što je u našoj moderatorskoj moći i nadležnosti, međutim stvari su izmakle kontroli, a ne možemo dozvoliti da četovi ugrožavaju dinamiku cijelog pdf-a i postaju izvorište i sastajalište problematičnih individua koje narušavaju cijeli podforum.

Ukoliko želite, možete otvoriti novu čet temu na Off-u, u dogovoru s nadležnim moderatorom.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.