Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2013., 01:06   #41
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Da ga nisam pitala kajala bi se do kraja zivota,ne opravdavam se,nije me sramota reci da ga volim bez obzira kakav je
ne volis ti njega
ti volis sazalijevati sebe i sazalijevanje drugih
__________________
Svijet bez mene ne bi bio isti
xcal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 08:40   #42
Moj cijeli svijet se uzdrmao kad mi je rekao da nije sretan,nekad mi je bio najvazniji u zivotu,voljela bih da je sretan s njom. Znam da me osudujete zbog svega,ali meni je trebalo njegovo ne da nastavim dalje. ja sam 7 godin bila sretna sa svojim muzem,sad sam pogrijesila,ali to je gotovo,on je bio moja ludost i sad je moja proslost
ljubica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 10:06   #43
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Moj cijeli svijet se uzdrmao kad mi je rekao da nije sretan,nekad mi je bio najvazniji u zivotu,voljela bih da je sretan s njom. Znam da me osudujete zbog svega,ali meni je trebalo njegovo ne da nastavim dalje.
Ne "osuđujem te" nego te jednostavno rečeno ne razumijem.

Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
ja sam 7 godin bila sretna sa svojim muzem,sad sam pogrijesila,ali to je gotovo,on je bio moja ludost i sad je moja proslost
A sada te već odlično razumijem...

I btw... Nemoj govoriti mužu da si spavala sa njim. Imala si jednostavno rečeno ono sranje koje vi žene zovete "emotivnim trenutkom" i ta koja je spavala sa njim nisi bila ti. To su bile tvoje emocije.

Glavu gore ženo i samo naprijed. Nema nazad.
gpeditmsc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 10:43   #44
Znam da nema nazad,kajem se,bojim se da cu se uvijek pitati zasto mene nije izabrao,lijepa sam,uspjesna zena,imam sve,a dozvolim se si da me on gazi
ljubica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 10:58   #45
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Moj cijeli svijet se uzdrmao kad mi je rekao da nije sretan,nekad mi je bio najvazniji u zivotu,voljela bih da je sretan s njom. Znam da me osudujete zbog svega,ali meni je trebalo njegovo ne da nastavim dalje. ja sam 7 godin bila sretna sa svojim muzem,sad sam pogrijesila,ali to je gotovo,on je bio moja ludost i sad je moja proslost
To NE je izrakao puno puta, samo ga ti nisi željela čut, jer očito nisi bila u stanju prihvatiti NE kao odgovor, vjerujem kako je barem ovaj put došlo do tebe.
Saberi se i reci NE njemu, i NE onoj malenoj djevojčici iz prošlosti koja je ostala povrjeđena. Usmjeri se na ljude koji to zaslužuju i znaju cijeniti!
Formula Uspjeha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 11:05   #46
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Znam da nema nazad,kajem se,bojim se da cu se uvijek pitati zasto mene nije izabrao,lijepa sam,uspjesna zena,imam sve,a dozvolim se si da me on gazi
Ako uživaš u gaženju onda nema problema...

Sjebi si kompletan život i dozvoli mu da te gazi što on, koliko vidim, odlično radi.
gpeditmsc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 11:12   #47
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Znam da nema nazad,kajem se,bojim se da cu se uvijek pitati zasto mene nije izabrao,lijepa sam,uspjesna zena,imam sve,a dozvolim se si da me on gazi
Možda te nije izabrao baš iz razloga što si lijepa i uspješna.
Možda se ne može sa time nositi.
Možda je samo debil....
Možda....na kraju kog briga...ono, čovjek je nula, a ti se boriš sama sa sobom.
Ne sa njime...boriš se sa svoji samopouzdanjem i kompleksima.

Ali ja nekako mislim da za sve postoji razlog...i da ti je on opet dan u život zbog toga što moraš proraditi na sebi. Ovo to je čisti dokaz. Nisi se ustabilila i radi na tome...on je samo okidač za tvoje probleme. Jer da si se tokom života polovila nema šanse da bi ovaj čovjek izveo opet isti scenarij.
Dakle...znaš što moraš.

Ovo za gaženje...sve mi to prođemo, neke i više nekoliko puta..., ali svaki otisak stopala na svojim leđima još i danas vizualiziram i svjesna sam da su ti otisci, samo otisci moje nemoći. I da mogu biti jača...jer odluka je samo naša...tvoja, moja...ti odlučuješ da li ćeš dozovoliti idiotu da ikada više stavi čizmu na tvoja leđa...i da li ćeš pri tome biti savitljiva??? Beskičmenjak!

Draga, probudi se.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 11:14   #48
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Znam da nema nazad,kajem se,bojim se da cu se uvijek pitati zasto mene nije izabrao,lijepa sam,uspjesna zena,imam sve,a dozvolim se si da me on gaz
Zašto te nije izabrao?-ZATO ŠTO TE NIJE VOLIO!
Formula Uspjeha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 12:17   #49
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Moj cijeli svijet se uzdrmao kad mi je rekao da nije sretan,nekad mi je bio najvazniji u zivotu,voljela bih da je sretan s njom. Znam da me osudujete zbog svega,ali meni je trebalo njegovo ne da nastavim dalje. ja sam 7 godin bila sretna sa svojim muzem,sad sam pogrijesila,ali to je gotovo,on je bio moja ludost i sad je moja proslost
Ne razumijem zašto se tvoj cijeli svijet uzdrmao kad ti je rekao da nije sretan. To je njegov život, sam ga je odabrao. To tebe nebi trebalo "dodirivati" jer imaš supruga s kojim si 7 godina sretna.
Zašto riskirati svoj brak, zbog nečega što je prošlo svršeno vrijeme? Barem bi trebalo biti.
Tvoj ex se poigrava s tobom, iskorištava tvoju "slabost", zna gdje si osjetljiva..i nije pouzdan.
7 godina živiš s čovjekom kojeg "voliš" i koji voli tebe...i onda ti se javi ex i ti "padneš"...
Kad su ljudi sigurni u svoju ljubav, nema tog ex ili te ex koji tu ljubav mogu poljuljati ili uzdrmati..
Kako god odlučila, sretno.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 12:47   #50
Ne znam zasto me uzdrmao,uvijek cu biti slaba na njega,ali gotovo je,ne mogu gradit svoju srecu na tudoj boli,jadne smo i ja i njegova zena
ljubica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 12:55   #51
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto me uzdrmao,uvijek cu biti slaba na njega,ali gotovo je,ne mogu gradit svoju srecu na tudoj boli,jadne smo i ja i njegova zena
Daj molim te prestani govoriti o sebi kao da si zadnje smeće,nisi jadna ni bijedna.
Imaš muža,imaš brak itd..sad znaš gdje si usrala i imat ćeš grižnju savjesti do kraja života možda ali kreni dalje kroz život.
Ako je neko bijedan i jadan onda je to ON.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 12:58   #52
Ne smatram se zadnjim smecem,nadam se samo da cu jednom ja njega imati snage odbiti,nadam se da me nece zvati ni gnjaviti
ljubica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 13:04   #53
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto me uzdrmao,uvijek cu biti slaba na njega,ali gotovo je,ne mogu gradit svoju srecu na tudoj boli,jadne smo i ja i njegova zena
Naravno da ne možeš graditi svoju sreću na tuđoj boli, jer bi te to progonilo cijeli život i došlo bi kad tad na naplatu. Uzdrmao te zato što je on samoživi gad koji zna da si bila slaba na njega i da si ga voljela. On se poigrava sa tuđim životima i osjećajima onako kako njemu paše. Zar si želiš takvog u životu?...
I prekini razmišljati da si jadna... zašto bi bila? Imaš muža koji te voli i cijeni... nemoj samo misliti da bi taj prvi bio bolji od tvog muža jer ste se nekad davno voljeli... da te je taj prvi iskreno volio, sigurno ti ne bi napravio to što je napravio... Sad si odrasla i zrela žena, a ne ona mlada djevojka koja je nosila ružičaste naočale. Kad pomisliš na njega, onda se sjeti svih onih ružnih trenutaka s njim zbog kojih ste prekinuli, a ne o onima kad ti je bilo lijepo.... to je jedini način da ga zaboraviš i staviš na mjesto koje mu pripada.... prošlost.
chipichips is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 13:06   #54
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Ne smatram se zadnjim smecem,nadam se samo da cu jednom ja njega imati snage odbiti,nadam se da me nece zvati ni gnjaviti
ako je on nedojeban, ne moraš i ti biti. ženo, imaš muža koji je s tobom u dobru i u zlu već 7 godina, a ti nemaš snage odbiti tog lakrdijaša od ex?
napiši ex-u nek odjebe u troskoku i prestani mu odgovarati na poruke...
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 13:08   #55
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Ne smatram se zadnjim smecem,nadam se samo da cu jednom ja njega imati snage odbiti,nadam se da me nece zvati ni gnjaviti
Da li si ti svjesna svojih riječi ?
Što ako te nazove opet i opet od tebe napravi budalicu ?
Čini mi se da si ti zaslužila nogometnim riječnikom-kazneni udarac.
Meni nije baš žao tebe,više mi je žao tvog muža.
Dok ne izgubiš sve što imaš neće iz guzice u glavu..
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 13:17   #56
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Ne smatram se zadnjim smecem,nadam se samo da cu jednom ja njega imati snage odbiti,nadam se da me nece zvati ni gnjaviti
Ako ti je to problem, rješenje je - PROMIJENI BROJ MOBITELA I OBRIŠI FB. Ali meni se sve čini da ti želiš da te on nazove i da ti kaže da te voli.
Pa daj ženo odrasti već jednom. Nemoj samo pričati o velikoj ljubavi i da si ne možeš pomoći. Takve priče su za tinejđere koji nemaju blage veze o životu i pucaju ih hormoni. Budi napokon realna da ti se ne bi desilo da izgubiš i ono što sada imaš - dobrog muža koji te voli.
Da si ostala sama, možda bi te i shvatila, ali ovako stvarno ne kužim cijelu tvoju dramu oko bivšeg muljatora koji ti je uzdrmao život. Pa ženo, on te je prevario još u mladosti i napravio drugoj dijete i oženio ju... zar ti treba veći dokaz da te NE VOLI .... ajde shvati već jednom i prekini dramiti.... sigurno si riba u horoskopu kad cmoljiš u zrelim godinama za takvom budalom... daj se više opameti
chipichips is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 13:26   #57
Pozadina ovog "problema" je samo refleks tvog unutarnjeg stanja koje je ovisno o odobravanju i prihvacanju. Ogledala vanjskog svijeta su veoma bitna, kao i imati dobar vid prepoznati sliku nas u ocima drugih. Ali ono sto je kljucno je biti sabran, sebe dobro spoznati i umijeti osluhnuti, jer bez toga ova zrcala o kojima sam govorila postaju iskrivljena, a covjek vjecno ima potrebu nesto mijenjati u vezi sebe ne bi li je "ispravio" (odraz u ogledalima).
Iz nekog razloga, tvoj odraz u njegovom ogledalu ostao je zgrcen, nedopadljiv, za tebe posramljujuci i sve ovo sto si napisala, samo je pokusaj da ispravis tu sliku.
Tvoj problem je nivelacija vrijednosti i cinjenica da ti skalu cini tudji dozivljaj tebe. Dozivljaj koji je prije svega subjektivan, promjenjiv, podlozan promjenjivim emocijama. I sto dobivas od sebe? Jedrenjak spreman okrenuti se kako vjetar puhne. Uopce me ne cudi sto si se nasukala. U posljedice tog nasukavanja po tvoj brak nemam sto reci, kao ni o odnosu s tim covjekom. Jedina dubina, treca dimenzija u prici si TI koja nemas ukljucem autopilot. Zaista ne vidim nista fatalno u prici. Onako plosno ljudi su ti vec iznijeli kako stvari stoje, da kad muskarac zeli zenu onda je ucini da bude njegova. Ostalo su ti nesto manje drame o tragedije, a vise apsurdi u kojem se nalazis i sama.
__________________
Mnoge žene umjesto da metu, uhvate se tetoviranja i napinjanja strele. A poslije se čude nad "pečatom" sudbine.
NoirBaccall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 15:08   #58
Ljudi kao ti (a ima ih) najčešće izaberu tog starog, krivog, pa onda nakon nekog vremena vide da to opet ne funkcionira, jer ako nije prije, neće ni sad. Da je to sve valjalo prije, niti bi on slušao mamu, niti bi bio s nekom drugom. Onda, kad se raspadne sve opet, lupaju glavom u zid jer shvate da su imali odličan brak sa odličnom osobom. Ali su sve srušili zbog budale. Daj razmisli malo o svom mužu. Kažeš da te voli, poštuje, da imate dobar brak. Kažeš da ga voliš. Pa znaš li ti koliko je TO teško imati, postići u životu? Vidiš li oko sebe koliko se brakova raspada, koliko loših veza se gura bez ljubavi, zbog djece, zbog više sile, zbog ničega? Znaš li koliko je bogatstvo imati mir? Ti imaš sve to i ne odbacuj sve to što si godinama gradila zbog nekoga željnog avanture i malo uzbuđenja u životu. Pa što ti to treba? Leptiriće, onu strašnu, jaku strast možda više nikad nećeš osjetiti s mužem, kao što s ovim osjećaš. Ali muž ti daje nešto puno, puno više od toga. Nemoj ništa priznavati, ne kopaj više po prošlosti, razmisli o vrlo mogućem scenariju koji ni se dogodio da ostaneš s novim/starim. Bila bi mu ljubavnica, on nebi mogao ostaviti ženu i dijete godinu dana, dvije, nikad. Manipulirao bi tobom, kao što i sad manipulira. Nikad s njim nebi imala mir i unutarnje zadovoljstvo a i strast i leptirići bi brzo nestali. Razmisli malo, da je on tako nesretan, da ne voli ženu, da mu je ona toliko loša, razveo bi se od nje, bez obzira na tebe. Nauči cijeniti to što imaš ,jer je to prava vrijednost
jota is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 15:35   #59
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Ne smatram se zadnjim smecem,nadam se samo da cu jednom ja njega imati snage odbiti,nadam se da me nece zvati ni gnjaviti
Znači ako će te taj bezveznjak zvati i moljakati, cviliti i naricati nad svojom (lažno lošom jer frajer mulja naveliko ) tužnom bez seksa i zagrljajčića...sudbinom ti ćeš pasti ah.
Tvoja je dužnost njemu biti ljubavnica ? Kaj ti to njemu duguješ ?
Ti znači nemaš snage reći Ne...i držati se toga ?

Mučno je malo kaj uopće nemaš realnu sliku o ovome čovjeku...sve što misliš o njemu stvorila si u svojoj glavi i mašti.
Od karakterne nule napravila princa paćenika sudbinu i ljubav života.
Ajd da je barem čemu ali ..nije.
Znači da tvoj život i brak ovisi o njemu...ne o tebi ?
Mašala.
Sada mi je žao samo tvoga muža i ja se nadam da će saznati za tebe i ovoga dvoličnog manipulatora pa se spasiti. Zaslužuje bolju osobu za ženu.
Spasiti se od iluzija.
Sebe od tebe
Možda te tek to dovede pameti...kada ostaneš bez ičega.
Znaš ti kako je rijetko naći dobrog čovjeka koji te iskreno voli ? Danas u moru egoista i paradnih tipova , dramatičara, manipulatora, cvilača i budala koji bi te samo iskoristili kao i ovaj tvoj bivši ?
No kako veli Mao ce Tung :I udarac nogom u dupe je korak naprijed..
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 15:46   #60
Quote:
ljubica8888 kaže: Pogledaj post
Hvala vam na podršci,zvao me,mislim da je gotovo,rekla sam mu da ako on mene ne želi sad,ne želim ni ja njega za 10 ili 50 godina,samo teško mi je,plačem,nije mi jasno sto je meni falilo i onda i sada da nikad mene ne izabere
Jesi ikad srela zene i muzeve koji samo pljuju po svojim zivotnim partnerima?
Nesposoban, lijen, kurvar, debil, kreten...
Ludaca, histericna, nesposobna, psihicki labilna...
I onda uglavnom ide the best of recenica: ma samo da mi nije djeteta...
Stvarno ih nikad nisi srela?
Ne da ti ljudi cekaju da dijete odraste, nego naprave jos koje. A nije ni da su nesto posveceni roditelji, dijete im ugl. Dize ono malo samopouzdanja i sluzi kao paravan svrhovitosti vlastitog zivota.
(Sama djeca, neka im dragi bog pomogne...)
Ti ljudi u zivotu (kao i svi) imaju nekoliko opcija
-da teze savrsenstvu, idealu, rade na sebi, uce, evoluiraju...
-prihvate sebe i svoj zivot kakav je
-stave se u sredinu u kojoj oni (relativno i bez po muke) bolje izgledaju.
Kao kad obuces steznik.
Tako tvoj bivsi nikad nece odabrati izazovniju sredinu, a vjerojatno nikad nece prihvatiti sebekakav je i svoj zivot (njegovo maslo).
Sa svojom labilnom zenom i djetetom koje nije htio, on je pacenik i heroj, on je spasitelj...i nek' je sve sanse u zivotu propustio, uvijek ce biti bolji u svojim ocima od ludace koja ga je zarobila djetetom.
Sa tobom...
Pa...
Razmisli.
Sa tobom je izdajica, pizda i jad. Sa tobom je negativac. I uvijek ces ti biti ona koja je postena i bolja i zrtva.
Sad si je malo olaksao...malo vise...ti si sada i preljubnica, ha- jesi mislila o ti postena...da ces kad prevariti savrsenog muza u savrsenom braku. vidis da je dobro izabrao taj mucenik...
On je posten. Ne moze on...rob sudbine.
A eto kakva si ti.
Njegova logicka petlja funkcionira savrseno za njega.
A ti?
Sta funkcionira za tebe?
Otkud tebi kompleks da te neko nije izabrao jer s TOBOM nesto ne valja?
Neplodnost? Ili nesto drugo?
Saznaj i spasi svoj zivot.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.