Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2014., 21:50   #41
Quote:
Brigitte-Bardot kaže: Pogledaj post
Nije razlog svađe to što on neradi nego kako se ponaša već godinama a sad kad imamo financijskih problema nezaposlenost je bila samo kap koja je prelila čašu.on živi neki svoj život sa svojim prijateljima a ja i dijete mu dođemo onako usput da može reć da ima ženu i dijete...meni je toga više dosta...i ja netražim da on mene uzdržava, nikad i nije nego da napokon više se trgne i shvati što su mu prioriteti u životu...prijatelji izlasci,droga, mutni poslovi ili obitelj. najlakše je sjedit doma, neradit ništa, vucarat se sa svojim idiotima a ja ću mu plaćat režije, kuhat, prat i ostalo...nije loše...i ja bi tako
Ljudi uglavnom jako dobro znaju što su im prioriteti u životu.

Da li je i jedno od vas dvoje IKAD radilo? Kakvo vam obrazovanje? Zašto si uvjerena da ćeš teško naći posao?

Od čega ti njemu plaćaš režije? Ako živite od socijalne pomoći i dječjeg doplatka, novci su zajednički. Ne uzdržava on tebe niti ti njega. Oboje vas uzdržavaju porezni obveznici, a pretpostavljam i njegovi roditelji.

Da li tebe uopće zanima rješavanje problema ili si se samo došla požaliti? Ako ih zaista želiš rješiti, ja bih ti savjetovala da digneš ruke od njega i od braka, ostaneš živjeti kod njega dok se dodatno ne obrazuješ i nađeš posao, a nakon toga nađeš posao i počneš sama uzdržavati sebe i dijete.

Dijete od tri i pol godine sigurno nema bogat društven život radi kojeg se ne bi mogla odseliti.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:12   #42
Quote:
June kaže: Pogledaj post
Ispast ću grozna, al malo mi je nevjerojatna činjenica da pokraj dvoje nezaposlenih roditelja koji žive od socijalne pomoći, dijete ide u vrtić koji se poprilično plaća. (znam da je vrtić super stvar za socijalizaciju, financijski aspekt mi nije jasan).
Inače, slažem se s ostalima...mislim da Brigitte mora odrasti, prihvatiti situaciju takvom kakva je (udala se za seronju, svjesno i svojevoljno) i početi je racionalno rješavati. Prvo u centar za socijalnu skrb, objasniti im situaciju možda imaju nekakvu metodu privremenog smještaja za nezaposlene majke (gradski stan ili nešto takvo). Pričati s mužem i objasniti mu da je kraj, pa onda lijepo na sud podnijeti zahtjev za sporazumni razvod. Posredovanje se mora pokrenuti u roku 15 dana od sudskog ročišta i mora se završiti 3 mjeseca od početka posredovanja. Preporučam da se prije svega toga dogovorite o tome s kim će dijete živjeti, kontakte s drugim roditeljem i alimentaciju.
Draga vrtić državni petosatni program dođe kod nas 230kn što mislim da nije puno izdvojit za svoje dijete..uz socijalnu pomoć normalno da nam pomažu njegovi ali i moji roditelji također ali ovdje nije problem u financijama samo i nisam otvorila ovu temu radi toga problema nego radi problema koje imam u braku i da me ljudi koji su to prošli savjetuju što dalje,daju podršku itd...ja smatram da sam jako zrela za svoje godine (25g) i da se znam nosit sa problemima samo mi treba malo hrabrosti više da se pokrenem....nije to lako, kakav god da je taj čovjek je ipak moj muž i otac moga dijeteta.

I kako on meni može plaćat alimentaciju ako je i sam nezaposlen i nema ništa na sebi?

Zadnje uređivanje Brigitte-Bardot : 04.01.2014. at 22:36.
Brigitte-Bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:21   #43
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ljudi uglavnom jako dobro znaju što su im prioriteti u životu.

Da li je i jedno od vas dvoje IKAD radilo? Kakvo vam obrazovanje? Zašto si uvjerena da ćeš teško naći posao?

Od čega ti njemu plaćaš režije? Ako živite od socijalne pomoći i dječjeg doplatka, novci su zajednički. Ne uzdržava on tebe niti ti njega. Oboje vas uzdržavaju porezni obveznici, a pretpostavljam i njegovi roditelji.

Da li tebe uopće zanima rješavanje problema ili si se samo došla požaliti? Ako ih zaista želiš rješiti, ja bih ti savjetovala da digneš ruke od njega i od braka, ostaneš živjeti kod njega dok se dodatno ne obrazuješ i nađeš posao, a nakon toga nađeš posao i počneš sama uzdržavati sebe i dijete.

Dijete od tri i pol godine sigurno nema bogat društven život radi kojeg se ne bi mogla odseliti.
Ja sam počela radit sezonski odma po završetku prvog srednje tako da imam radnog staža čak više od njega koji je 10god stariji od mene...nisam ja lijena, stalno šaljem molbe ali jednostavno ništa se nije realiziralo a mislim s obzirom na stanje kakvo nam je u državi da će još ljudi dobivat otkaze a ne zapošljavat se.
želim riješit ovaj problem ali kako da uzdržavam sebe i dijete u podstanarstvu sa ovom mizerijom od socijale šta imam (a po raskidu braka nebi više ni to primala)
i nije stvar samo u dijetetu zašto se neželim vratit kod roditelja...ima puno drugih razloga, pisala sam o tome u postovima prije.
neznam jedino da nastavim ovako dalje živit s njim dok nenađem neki posao i nebudem sigurna da sebi i dijetetu mogu pružit pristojan život i onda odem zauvijek.
Brigitte-Bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:26   #44
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Sad vidim odgovore na svoja pitanja- nemoj očekivati promjenu, i ostani ako želiš ostati, vjerojatno ćep ostati. Ja vjerujem da bi otišla, iako sam načelno protiv rastava
Otić ću ja kad-tad samo prije toga želim nać posao da mogu sebi i svome dijetetu osigurat normalan život iako na današnje plaće neznam baš kako bi uspijela preživit u podstanarima.
Brigitte-Bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:29   #45
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
pitaj na rastavama, oni su u toku...ja bi ti samo rekla da te kad kreneš rješavati problem u jednom trenutku strese spoznaja da si dovoljno jaka i odrasla da vodiš računa o svemu. o životu. i da malo po malo svijet ipak dobiva na ljepoti. i nema boljeg osjećaja od spoznaje da možeš ako hoćeš biti i sam ili s nekim....samo malo hrabrosti na početku. traži pomoć od koga kod misliš da ju možeš tražiti.ljudi obično hoće pomoći kad ih netko to traži.
Hvala puno na lijepim riječima i ohrabrenju...eto, to sam tražila, a ne osude i pametovanja.
Brigitte-Bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:40   #46
Ako stalno šalješ molbe i do sad se ništa nije realiziralo, nešto ne valja. Ljudi koji su obrazovani i koji se dobro prezentiraju uglavnom i nađu posao. Nije da u čitavoj državi nitko nije zaposlen.

Što se braka tiče, nije baš razborito udavati se radi trudnoće i s premisom kako će on od neodgovornog kriminalca i narkomana odjednom postati zrela osoba.

Previše razmišljaš što bi trebalo biti. Zamišljaš si neki svoj svijet u kojem bi on trebao biti zrela osoba jer je već prestar da bi bio nezreo i u kojem bi njemu prioritet trebala biti obitelj jer je, eto, ima. Ne treba on ništa. Nije on tebi ništa dužan.

Quote:
Brigitte-Bardot kaže: Pogledaj post
Otić ću ja kad-tad samo prije toga želim nać posao da mogu sebi i svome dijetetu osigurat normalan život iako na današnje plaće neznam baš kako bi uspijela preživit u podstanarima.
U kojoj ti zemlji živiš? Ako si u Hrvatskoj, s prosječnom plaćom možeš priuštit sebi i djetetu život u podstanarstvu. Rekla bih i kvalitetniji od života na socijalnoj pomoći. Rekla si da ti njegovi i tvoji roditelji pomažu. Zar ti ne bi i dalje pomagali?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:47   #47
Quote:
Brigitte-Bardot kaže: Pogledaj post
Pa znala sam ja da neće bit lako ali nadala sam se da će se promijenit, bar donekle bit normalan ali on stalno iz šupljeg u prazno i tako ukrug. nema tamo posla, jedino nešto sezonski ali i to mi je problem onda radi čuvanja male jer moji svi rade (mama,tata,brat) a vrtić tamo čudno radi.do 13h i udaljen je 10km od mjesta mojih roditelja...a ovaj vrtić u gradu nepokriva socijalno nažalost.
sta ti nije lakse otici kod svojih pa ti ima tko cuvat dijete,meni nazalost nema tko ni meni se nesvida sta sam u ovoj jebimetini od selendre,a radila sam u gradu i to imala ponudu za stalni i ja jbg naivna budala povjerovala u gadovu laznu pricu
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 23:03   #48
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ako stalno šalješ molbe i do sad se ništa nije realiziralo, nešto ne valja. Ljudi koji su obrazovani i koji se dobro prezentiraju uglavnom i nađu posao. Nije da u čitavoj državi nitko nije zaposlen.

Što se braka tiče, nije baš razborito udavati se radi trudnoće i s premisom kako će on od neodgovornog kriminalca i narkomana odjednom postati zrela osoba.

Previše razmišljaš što bi trebalo biti. Zamišljaš si neki svoj svijet u kojem bi on trebao biti zrela osoba jer je već prestar da bi bio nezreo i u kojem bi njemu prioritet trebala biti obitelj jer je, eto, ima. Ne treba on ništa. Nije on tebi ništa dužan.



U kojoj ti zemlji živiš? Ako si u Hrvatskoj, s prosječnom plaćom možeš priuštit sebi i djetetu život u podstanarstvu. Rekla bih i kvalitetniji od života na socijalnoj pomoći. Rekla si da ti njegovi i tvoji roditelji pomažu. Zar ti ne bi i dalje pomagali?
ja imam završenu SSS,upisala sam fakultet došla do 2.god ostala trudna i to je ostalo na tome tako da nać posao u struci ravno je dobitku na lotu jer danas svi ti malo bolji poslovi idu preko veze.a rad u nekom dućanu i sl plaća je minimalac od 2 800kn pa ko može sa tim živit u podstanarstvu onda svaka čast. a neznam za njegove roditelje, oni mi financijski nemogu baš pomoć.moji mogu možda donekle ali vjerovatno bi mi rekli da dođem kući i to je to
Brigitte-Bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 23:09   #49
Quote:
CROBRA kaže: Pogledaj post
sta ti nije lakse otici kod svojih pa ti ima tko cuvat dijete,meni nazalost nema tko ni meni se nesvida sta sam u ovoj jebimetini od selendre,a radila sam u gradu i to imala ponudu za stalni i ja jbg naivna budala povjerovala u gadovu laznu pricu
Moji rade, nema mi ko čuvat dijete. uostalom da se vratim kući financije nebi bile toliki problem jer moji relativno imaju dobre plaće i mogli bi se skrpat nekako ali ja sebe nevidim tamo.imam osjećaj da bi u samo još veću depresiju upala žao mi je što to čujem, neznam koja je vaša životna priča ali vidim da ni vama nije lako.
Brigitte-Bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 23:13   #50
To što pišeš baš i nije istina i posao nalaze i ljudi samo sa završenom srednjom školom i ljudi koji nemaju veze. No to nema veze s temom.

Pošto ionako ne radiš, zašto ne završiš fakultet do kraja? Makar prve 3 godine. Ili barem višu školu.

Ne znam koliku socijalnu pomoć primate, ali prilično sam sigurna da je manja od minimalca. Ako vam niti njegovi niti tvoji roditelji ne mogu pomagati, od čega pobogu živite?

Ja niti u jednom tvom postu nisam vidjela niti minimum želje da se potrudiš i riješiš situaciju u kojoj si se našla. Muž ti ne paše (što je normalno jer on vjerojatno ne bi pasao niti jednoj osobi zdravog razuma), doma se ne želiš vratiti... Što zapravo želiš?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 23:25   #51
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
To što pišeš baš i nije istina i posao nalaze i ljudi samo sa završenom srednjom školom i ljudi koji nemaju veze. No to nema veze s temom.

Pošto ionako ne radiš, zašto ne završiš fakultet do kraja? Makar prve 3 godine. Ili barem višu školu.

Ne znam koliku socijalnu pomoć primate, ali prilično sam sigurna da je manja od minimalca. Ako vam niti njegovi niti tvoji roditelji ne mogu pomagati, od čega pobogu živite?

Ja niti u jednom tvom postu nisam vidjela niti minimum želje da se potrudiš i riješiš situaciju u kojoj si se našla. Muž ti ne paše (što je normalno jer on vjerojatno ne bi pasao niti jednoj osobi zdravog razuma), doma se ne želiš vratiti... Što zapravo želiš?
Za završit fakultet treba mi jedno 1 000eura po godini (prije se godina plaćala 5 000KN sad je 1000eura) riječ je o upravnom pravu viša 3god. tako da me to prije svega koči da nastavim sa fakultetom. i uostalom šta bi ja još 3godine dok ne završim fakultet trebala trpit ovu situaciju?i ko mi onda garantira da ću nać posao

Njegovi nam pomažu tako da dodemo ponekad na ručak, daju za malu, kupe nekad nešto od hrane itd.moji mi uplate svake mjesec nešto, koliko mogu.

Ja bi zapravo htjela naći posao u struci sa pristojnom plaćom (4 000kn) i da se mogu odselit odavde i živit u miru sa svojom malom.eto, netražim previše valjda
Brigitte-Bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 23:49   #52
Quote:
Brigitte-Bardot kaže: Pogledaj post
Za završit fakultet treba mi jedno 1 000eura po godini (prije se godina plaćala 5 000KN sad je 1000eura) riječ je o upravnom pravu viša 3god. tako da me to prije svega koči da nastavim sa fakultetom. i uostalom šta bi ja još 3godine dok ne završim fakultet trebala trpit ovu situaciju?i ko mi onda garantira da ću nać posao

Njegovi nam pomažu tako da dodemo ponekad na ručak, daju za malu, kupe nekad nešto od hrane itd.moji mi uplate svake mjesec nešto, koliko mogu.

Ja bi zapravo htjela naći posao u struci sa pristojnom plaćom (4 000kn) i da se mogu odselit odavde i živit u miru sa svojom malom.eto, netražim previše valjda
A tu situaciju misliš promijeniti... kako? Nemaš nikakav plan što i kako da napraviš, a imam osjećaš da misliš da ti netko nešto duguje.

Ne duguje ti nitko ništa. Nikome od nas nitko ništa ne duguje. Svatko si sam mora posložiti život i mora snositi posljedice onoga što je napravio.

Ti si se dovela u situaciju da si iz nepažnje ostala trudna. Dovela si se u situaciju da si se udala za osobu za koju si mogla pretpostaviti da neće biti dobar muž i brižan otac. Dovela si se u situaciju da ovisiš o drugim ljudima. Sad se moraš izvuči iz te situacije i shvatiti da to izvlačenje neće biti lako.

Jesi li se raspitala o mogućnostima prekvalifikacije ili besplatnom studiranju? Učiš li strane jezike? Jesi li pokušala završiti koji tečaj? Što si konkretno do sad napravila da si poboljšaš situaciju?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 23:52   #53
Ti si ovdje iznijela toliko izgovora da sa takvom zivotnom pasivnoscu najbolje bi ti bilo da budes tu gdje jesi, pomiris se sa situacijom takva kakva je, i nastavis svoj zivot.

Quote:
Brigitte-Bardot kaže: Pogledaj post
Ja bi zapravo htjela naći posao u struci sa pristojnom plaćom (4 000kn) i da se mogu odselit odavde i živit u miru sa svojom malom.eto, netražim previše valjda
Ma ne, ne trazis previse, samo razmisljas nerealno i neracionalno kao i uostalom vecina takvih tipova kao ti, koji zive u fantazijama, kukaju i kenjkaju a realno ne poduzimaju nista.
tsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 23:53   #54
Jeba te fakultet, šta ćeš se usrićit s višon upravnon.

Nego, uzburkaj malo more, reci njemu da odlaziš, uzdrmaj magarca, možda on misli da si glupa tuka (vjerojatno).
Drugo, reci njegovima da ne vidiš tu budućnost. Možda se i neko zauzme konkretno za tebe (za vas dvi). Ako ništa, zatalasat ćeš.
Treće, da odeš kod svojih (otok?), dogovoriš da sezonska kinta ide za tvoj faks, napraviš s njima neki novi plan, pa tvoji su, saslušat će te. Vidit će da si se više makla, da ne piješ šuplje priče od redikula.
Pitaj pomoć, ne boj se toga. Svak će ti pomoć kad vidi da si se rješila tereta.

Prvo rješi muža. Ne po noći kad nadrogiran zaspe , nego nek vidi da tvoje nezadovoljstvo dolazi kraju i da imaš još kojeg asa u rukavu osin nepričanja.
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 23:58   #55
A kako će joj to točno pomoći? Zaprijetit će mu da će otići i što onda? Što ako mu bude svejedno? Misliš da će on odjednom postati fiskalno odgovorna osoba zato jer mu je žena do koje mu baš i nije stalo pokazala zube i zaprijetila odlaskom?

Ako kaže da joj roditelji baš i ne mogu novčano pomoći, odakle si točno izvukla sezonske novce?

I gdje ti ljudi uopće rade ako im treba 3 sata do civilizacije?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 00:11   #56
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
A kako će joj to točno pomoći? Zaprijetit će mu da će otići i što onda? Što ako mu bude svejedno? Misliš da će on odjednom postati fiskalno odgovorna osoba zato jer mu je žena do koje mu baš i nije stalo pokazala zube i zaprijetila odlaskom?

Ako kaže da joj roditelji baš i ne mogu novčano pomoći, odakle si točno izvukla sezonske novce?

I gdje ti ljudi uopće rade ako im treba 3 sata do civilizacije?
Bit će mu svejedno šta mu vodi dite? Super, po nju nema boljeg odgovora.
Al valjda mu triba reć želin vanka, nisan vidija da je dotle stigla njihova velebna komunikacija. Vidin samo da ona jede njegova govna i kupi muda za odlazak.
To nije dovoljno za rastavit se....

Vjerojatno njeni žive na otoku i vaporon triba 3 ure do nekog grada na obali. Njeni joj misečno šalju neku kintu, ako bi se tamo pojavila s njihovon unukon, pa valjda se mogu stisnit. U malom mistu je ipak lakše živit, debelo, debelo lakše šta se tiče izdataka.
Možda tamo kod svojih isto može sezonski radit, nađe se posla. Za neko vrime to joj je dobra opcija.

Kapiš?
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 00:17   #57
To što će njemu biti žao što mu netko vodi dijete može značiti jedino da to dijete doživljava kao osobnu imovinu. Sudeći po njenim upisima, nije baš brižan otac kojem je stalo do dobrobiti djeteta.
To što bi se on uzjebao jer mu odvodi dijete za koje i ne mari puno, ne znači da bi postao išta bolja i odgovornija osoba, tako da su te prijetnje besmislene.

Sama je napisala da njeni nemaju puno love viška da joj pomažu, da rade svi po redu (a civilizacija je udaljena 3 sata) i da iz nekih razloga ne želi živjeti s njima.

Kužiš?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 00:32   #58
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
To što će njemu biti žao što mu netko vodi dijete može značiti jedino da to dijete doživljava kao osobnu imovinu. Sudeći po njenim upisima, nije baš brižan otac kojem je stalo do dobrobiti djeteta.
To što bi se on uzjebao jer mu odvodi dijete za koje i ne mari puno, ne znači da bi postao išta bolja i odgovornija osoba, tako da su te prijetnje besmislene.

Sama je napisala da njeni nemaju puno love viška da joj pomažu, da rade svi po redu (a civilizacija je udaljena 3 sata) i da iz nekih razloga ne želi živjeti s njima.

Kužiš?
Ja san pročita da je dite i otac imaju dobar odnos. Onda san pročita da ona želi mislit kako će to dite podnit.
Međutin, to nisu argumenti za moje teze.
Brižitka kretenu mora doć i reć: Slušaj, vole, odlazin s diteton! Gadi mi se tvoj način života, više ga neću gledat niti želin da ga moja mala gleda. Ti si toliki kreten da svak u tvojoj okolini to vidi osin tebe. Falila san šta san ti ikad povirovala. Kad vidin ovo dite, nikad se neću sitit tebe.
.....i takve stvari.
Ne predmijevan da će on trgnit guzicu, al će njoj bit lakše, ako išta. A i dobit će priliku reć mu onu magičnu rečenicu: Ti si najveća greška mog života.

Nakon toga odlazi pošteno i lipo.

Ona se ne želi vrati na otok ka šta se masu cura ne želi. To je jebena zabit zimi, pogovoto ako nema prijatelja. Ovo sve pretpostavljan da je otok, nije niti bitno, bitno je to jahanje do grada.
Poanta je da je boravak tamo privremen, a šansa je za sezonski rad možda bolje plaćen od prosječne plaće (plaćeni stan i hrana .

Poanta je i da Brižitka napravi neki plan, ja san se već umorija crtajući, uf.
Ajde, lipoto, trgni se i hrabro. Život piše romane, ovi tvoj dosad je turbo loš.
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 09:09   #59
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
A tu situaciju misliš promijeniti... kako? Nemaš nikakav plan što i kako da napraviš, a imam osjećaš da misliš da ti netko nešto duguje.

Ne duguje ti nitko ništa. Nikome od nas nitko ništa ne duguje. Svatko si sam mora posložiti život i mora snositi posljedice onoga što je napravio.

Ti si se dovela u situaciju da si iz nepažnje ostala trudna. Dovela si se u situaciju da si se udala za osobu za koju si mogla pretpostaviti da neće biti dobar muž i brižan otac. Dovela si se u situaciju da ovisiš o drugim ljudima. Sad se moraš izvuči iz te situacije i shvatiti da to izvlačenje neće biti lako.

Jesi li se raspitala o mogućnostima prekvalifikacije ili besplatnom studiranju? Učiš li strane jezike? Jesi li pokušala završiti koji tečaj? Što si konkretno do sad napravila da si poboljšaš situaciju?
meni sad nije prioritet završavat faks niti nikakve tečajeve nego izvuć se iz ove situacije.vi ste se svi uvatili oko toga ko da će mi ako se dodatno obrazujem odjednom otvorit sva vrata svijeta..mislim smiješno...
Brigitte-Bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 09:12   #60
Quote:
tsh kaže: Pogledaj post
Ti si ovdje iznijela toliko izgovora da sa takvom zivotnom pasivnoscu najbolje bi ti bilo da budes tu gdje jesi, pomiris se sa situacijom takva kakva je, i nastavis svoj zivot.



Ma ne, ne trazis previse, samo razmisljas nerealno i neracionalno kao i uostalom vecina takvih tipova kao ti, koji zive u fantazijama, kukaju i kenjkaju a realno ne poduzimaju nista.
tražim previše s time što želim nać normalan posao???dostojan svakog čovijeka??da radi i dobije na kraju pristojnu plaću za svoj rad..što je tu točno nerealno??? i naravno da se trudim nać posao ali morate priznat da to nije lako na današnje vrijeme...ako vama je onda mi ga vi nađite, bit ću vam vrlo zahvalna!
Brigitte-Bardot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.