Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2008., 11:35   #1001
Quote:
horus kaže: Pogledaj post
imam pitanje oko naoruzanja, a tj tkoje klase brodova mogu koristiti koje laser turrete (small, medium, big)...?
jel npr fregata moze koristiti i medium ili ne?
etc...
Nabavi si program Eve Fitting Tool iliti EFT. Prije nego kreneš fitati brod u Eve, prvo ga fitaj u EFT.

Fregata koristi small turrete...
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 12:38   #1002
U kratkim crtama, ovo ti se ne odnosi na rakete.
small - fregte i destrojeri i sve t2 varijante uz neke iznimke
med - cruiser i battlecruiser
large - battleship
capital - dred,

Sry na lošem engleskom
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 10:44   #1003
Zabranjeno nam je postanje na caod-u, slijedi ban ako se šta posta. Crnjak
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 12:42   #1004
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Zabranjeno nam je postanje na caod-u, slijedi ban ako se šta posta. Crnjak
Kome nama? I zašto?
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 17:42   #1005
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Zabranjeno nam je postanje na caod-u, slijedi ban ako se šta posta. Crnjak
na "Corporation, Alliance and Organization Discussions"?
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 19:35   #1006
Mislim nama u Bruce-u
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 23:50   #1007
evo nakon tjedan dana s novim charom, dokopal sam se amarr cruiser lvl2, te omena...

jel mi se isplati ici trenirat battlecruiser-e kasnije, ili je bolje da odmah predem na battleship (posto mi za njega treba cruiser IV skill)?
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 06:16   #1008
Quote:
horus kaže: Pogledaj post
evo nakon tjedan dana s novim charom, dokopal sam se amarr cruiser lvl2, te omena...

jel mi se isplati ici trenirat battlecruiser-e kasnije, ili je bolje da odmah predem na battleship (posto mi za njega treba cruiser IV skill)?
e da, cito sam kritike na racun omena, sta je pametno? da ostanem s njim ili kupim mallera?
dok se ne dokopam harbingera...

/i koji je najbolji neoficijelni forum/stranica?

Zadnje uređivanje horus : 02.05.2008. at 06:58.
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 10:54   #1009
omen za pvp, maller za pve
pa ti biraj
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 11:22   #1010
Jedan update, Bruce se počeo raspadati pa će mo vidjeti koliko će još izdržati. Promjena vodstva je tu. FOOM odlazi. Kreator brucea. Dajem nam tjedan ili dva maksimalno.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 17:48   #1011
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Jedan update, Bruce se počeo raspadati pa će mo vidjeti koliko će još izdržati. Promjena vodstva je tu. FOOM odlazi. Kreator brucea. Dajem nam tjedan ili dva maksimalno.
zasto?
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 23:50   #1012
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Jedan update, Bruce se počeo raspadati pa će mo vidjeti koliko će još izdržati. Promjena vodstva je tu. FOOM odlazi. Kreator brucea. Dajem nam tjedan ili dva maksimalno.
Cool. Budemo vidjeli. TRI je isto lagano u banani, al budemo vidjeli kako ce to zavrsiti. U TRI teritoriju sam trenutno, mogu reci da se goonsa nakotilo naveliko. gangovi po 20ak ljudi se skicu okolo svakodnevno, mozda bi moglo biti i neceg veceg...
__________________
...
imPerfect is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 08:57   #1013
U biti došli smo do prvog velikog izazova. Obilo nam se i o glavu što nismo aktivniji bili u Deleve. Generalno postali smo debeli i tromi od skupljanja isk-a i izgubili agresivnost. Ma puno je razloga ali sada kada Fridrih odlazi gubi se smisao brucea, pošto je i on osmislio tu ideologiju ail kroz forume i kroz opove se počelo u zadnje vrijeme vidjeti da gubi živce.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 04:29   #1014
@Horus kako tebi ide? Amarr se bolje "razvijao" ?
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 19:35   #1015
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
@Horus kako tebi ide? Amarr se bolje "razvijao" ?
trenutno nisam doma, tak da nemrem igrat... kad se vratim za nekoliko tjedana nastavljam... iako cu si sada nabavit time card , i dat od vriemena do vriemena trenirat skillove, tak s malo sriece budem mogo koristit battleshipe...

vidit cemo...

edit<kupil sam time card 30dana, sad cekam poziv...

kak kod tebe?
sta ima nova?

Zadnje uređivanje horus : 09.05.2008. at 21:42.
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 02:03   #1016
Quote:
horus kaže: Pogledaj post
trenutno nisam doma, tak da nemrem igrat... kad se vratim za nekoliko tjedana nastavljam... iako cu si sada nabavit time card , i dat od vriemena do vriemena trenirat skillove, tak s malo sriece budem mogo koristit battleshipe...

vidit cemo...

edit<kupil sam time card 30dana, sad cekam poziv...

kak kod tebe?
sta ima nova?
Ništa baš novoga. Slabo igram u zadnje vrijeme, nemam nešto vremena. Danas sam nakon 10-ak dana čak nešto ISKa i zaradila :yes:
Drugo sve po starom. Skilla se
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 12:26   #1017
Na moje opće iznenađenje držimo se te ćak i oporavljamo. Pnqy je posto u biti ono na što smo mi navikli u syndicateu da imamo hub konstanih borbi, sa uvijek prisutnim crvenim koji dolaze na fight. Barem smo se malo trznuli i vratili se u stare dane.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 19:41   #1018
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Ništa baš novoga. Slabo igram u zadnje vrijeme, nemam nešto vremena. Danas sam nakon 10-ak dana čak nešto ISKa i zaradila :yes:
Drugo sve po starom. Skilla se
tak i ja od prilike... samo sto sam frenda degradiro na human-evemon-a... netko mi treba aktivirat skillove da mi se liepo treniraju...dok mene nema

evo jos par pitanja; dali mi se uopce isplati trenirati battlecruisere?
posto sam mislio ici na battleshipove...
a tako me zanima jesu li battleshipovi koristni u pvp-u? (glupo pitanje mozda, ali sad sam rietko na netu, pa ne stignem sve pretraziti...)
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 15:38   #1019
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Na moje opće iznenađenje držimo se te ćak i oporavljamo. Pnqy je posto u biti ono na što smo mi navikli u syndicateu da imamo hub konstanih borbi, sa uvijek prisutnim crvenim koji dolaze na fight. Barem smo se malo trznuli i vratili se u stare dane.
Ma gle samo se vi drzite.Ja se vama divim i postujem vam jer se stalno borite.Borite se i kad vas je vise i kad vas je manje.Mozda nemate tolko iskustva i bas mi se nesvidjaju vasi fitovi.

No kako Cleist kaze:"Congrats to all the Bruce that fought, you never sieze to amaze me your ability to want a fight, keep it up chaps".

Svaka vam cast na tome i mogu vam priznat pruzate veci otpor nego jedan "veliki" MC.Cinjenica je da na vas ne bacamo sve,ali da bacimo nebi imalo smisla jer bi vas blobali totalno.Ovako se desavaju dobri fajtovi i vi ih uvjek donosite sto se meni/nama sviđa.

Ajd gajtores nemoj te pokleknut pod pateticnom legijom.Oni su cobani.Samo znaju stajat sastrane i rokat po straglerima.Ko juce u fajtu pateticna stajala na plantu 8 i rokala i nase i vase koji su izvarpavali.no dobili su poslje po pici.

Uglavnom gajtores gf
__________________
VUKOVAR HEROJ GRAD
Tudum Zagorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:31   #1020
Ma no wory za PL, oni su za mene tete. Ćak nas ne ometaju u majnanju, nikada mi nece napasti comand shipa, samo lete na minere. Bas sam majnao neki dan pa me nisu impresionirali. Nisu ni blizu goonsima koji su nam skoro industiju uništili. Fitovi nam se sada mijenjaju jel dosta je korporacija uvjetovalo svoj ostanak promjenom fitova jel ruku na srce fridrih je htio on BS-a napraviti multifunkcionalu platformu a dobio na kraju bananu od brodova. Bas sam to bio pisao kod nas na forumu odlazak Fridriha i FOOM-a i poslije toga dosta corpova cmizdravih, te vasi konstanti dolasci su nas vratili u doba Syndicate gdje smo se borili svaki dan, nije bilo dana bez crvenih u localu. To nas je prodrmalo i vratilo u život. Jel znalo je proći tjedna ili dva da mi idemo u neki organizirani pohod. Ja sam znao majnati danaima a da ni jedan crveni ne prodje od pnqyja prema Unicornu.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.