Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2013., 12:47   #841
dat hon community
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:00   #842
Kaj vise nitko ne igra hon ?????? Nije valjda da ste svi presli na dotu 2 i lol ..... daj ajmo ozivit ovu temu ...steta da ova tema bude mrtva a igra zapravo igretina je predobra
brko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 20:27   #843
Quote:
brko123 kaže: Pogledaj post
Kaj vise nitko ne igra hon ?????? Nije valjda da ste svi presli na dotu 2 i lol ..... daj ajmo ozivit ovu temu ...steta da ova tema bude mrtva a igra zapravo igretina je predobra
Igrao sam do nedavno, ali sad su nastupile neke promjene i to je to od mene
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 20:35   #844
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Igrao sam do nedavno, ali sad su nastupile neke promjene i to je to od mene
kakve promjene.. pricaj
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 21:24   #845
Vec au se dogodile, saznat ces uskoro (nadam se)
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 22:56   #846
kaj to,
sad i mene zanima
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 01:20   #847
Ništa vezano za igru, već neke stvari izvan igre. Za igrače se ništa neće mjenjati ali bi moglo biti dosta negativnih komentara.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 01:05   #848
HON - Heroes of Newerth

Stari dobri HON! Osobno bolji mi je i od Dote i LOL-a zajedno! Kako vama ide?
Fliper500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 01:14   #849
Quote:
Fliper500 kaže: Pogledaj post
Stari dobri HON! Osobno bolji mi je i od Dote i LOL-a zajedno! Kako vama ide?
Igra je skoro pa mrtva što se zapadne regije tiče.

Ali slažem se, vrhunska igra, loši poslovni potezi su je uništili, igra manje više samo azija.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 14:18   #850
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Igra je skoro pa mrtva što se zapadne regije tiče.

Ali slažem se, vrhunska igra, loši poslovni potezi su je uništili, igra manje više samo azija.
ima sve, grafiku, igrivost, heroje, brzinu, odlican pregled statistika za razliku od DOTE! DOTA je nešto teža ali su mi interface i grafika katastrofa i nema statistika kao u HON-u! LOL mi je kao da igram nacrtanu igru i pre lagana je! više kao neka light varijanta MOBE!
Fliper500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 15:35   #851
rofl.
probajte S2-ov strife. bolji deset puta od hona / dotae.

a hon je propo usrali su ga sa lošim balansom i hrpom nondota heroja. A dota2 je smeće bila od kad je izašla.
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2019., 09:11   #852
Znam da većina nije nikad niti čula za igru, a i ovi koji jesu su je već zaboravili no neki dan je najavljano da HoN ulazi u maintenance mode.

https://forums.heroesofnewerth.com/s...bility-Balance

Quote:
- At this moment in time, patch 4.7.3 is planned to be the final patch that contains major content and major changes.

- Future HoN patches will generally consist of a small amount of balance changes and/or bugfixes, if they are deemed necessary.
Serveri će raditi još neko vrijeme.

U HoN-u sam natukao nebrojene sate plus radio neke stvari koje su sad nebitne. Šteta za igru jer da je imala bolji management bila bi ono što je LoL danas a LoL bi odavno bio zaboravljen. Ovako je situacija obrnuta.

Baš gledam po siteovima i redditu. Masa ljudi i bivših igača se s nostalgijom prijećaju dobrih dana kada je igra još žarila i palila, i nema neke negativnosti.
A što je najžalosnije ova vijest je dala igri više publiciteta nego što je marketing uspio napravit u zadnjih 8 godina.

GG HoN
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2019., 09:32   #853
Sjećam se vremena kad smo frendovi i ja prašili Dotu u Warcraftu. Tukla se partija za partijom. Jednog dana pomislim: jel moguće da nitko još nije napravio samostalnu igru na ovu šemu kad je ovoliko popularno? Odem malo proguglat i nađem dvije igre, HoN i LoL. Skinem obje da probam i nakon tjedan dana obrišem LoL. HoN je bio sve što sam trebo od jedne MOBA igre, a i imo je heroje iz dote, kuš bolje. Tad je nastupilo doba gubljenja noći pred monitorom. Bacit 7-10 partija za redom, mačji kašalj. U zadnjih godinu dana odigro sam možda dvije partije. Još je instaliran, al ne palim ga nikako. Vrijeme je valjda odradilo svoje, 7-8 godina smo se družili, al došlo vrijeme za nove igraće žanrove. Nemam ni ja više reflekse ko nekad. Poćeo ga igrat u dvadesetima, a završio u tridesetima. Ako servere i ugase, poćivaj u miru stari prijatelju.
__________________
I don't necessarily agree with everything I say.
Ingwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2019., 10:01   #854
Quote:
Ingwar kaže: Pogledaj post
Sjećam se vremena kad smo frendovi i ja prašili Dotu u Warcraftu. Tukla se partija za partijom. Jednog dana pomislim: jel moguće da nitko još nije napravio samostalnu igru na ovu šemu kad je ovoliko popularno? Odem malo proguglat i nađem dvije igre, HoN i LoL. Skinem obje da probam i nakon tjedan dana obrišem LoL. HoN je bio sve što sam trebo od jedne MOBA igre, a i imo je heroje iz dote, kuš bolje. Tad je nastupilo doba gubljenja noći pred monitorom. Bacit 7-10 partija za redom, mačji kašalj. U zadnjih godinu dana odigro sam možda dvije partije. Još je instaliran, al ne palim ga nikako. Vrijeme je valjda odradilo svoje, 7-8 godina smo se družili, al došlo vrijeme za nove igraće žanrove. Nemam ni ja više reflekse ko nekad. Poćeo ga igrat u dvadesetima, a završio u tridesetima. Ako servere i ugase, poćivaj u miru stari prijatelju.
Baš
Kad se prvi put upalio HoN to je bila revolucija. Dota samo 10 puta bolje.
Sjećam se kako sam s ekipom bjesomučno nabijao, pa cuge i HoN talk. Baš je bilo jebeno vrijeme.

Ja sam ga igrao sve dok sam radio za kompaniju. Onda kada su prodali HoN Gareni sam prestao. Malo iz revolta, a i zato jer mene su prebacili na Strife koji je propao za pola godine i to je bilo to. Taman je tada došao i Hearthstone pa sam odlučio završiti MOBA karijeru.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2019., 16:01   #855
rip,
proveo sam dosta vremena uz hon, ali bila su to neka druga vremena, bez pameti i obaveza
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2019., 11:01   #856
Igra koja mi je ostala u boljem sjećanju od Heroes of the Storm, iako sam već odavno prestao igrati. Šteta, no danas se puno toga gasi kad je fokus na mobilnim igrama...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2019., 11:55   #857
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Igra koja mi je ostala u boljem sjećanju od Heroes of the Storm, iako sam već odavno prestao igrati. Šteta, no danas se puno toga gasi kad je fokus na mobilnim igrama...
Jedno vrijeme je bila baš jebena. Drapanje na najjače
Iako imala je dosta featurea koji su poticali toxicity.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2019., 16:12   #858
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Jedno vrijeme je bila baš jebena. Drapanje na najjače
Iako imala je dosta featurea koji su poticali toxicity.
mmr any1?

mislim da sam najvise doso do 1770 ili 80, uglavnom sam se držo oko 1650.
bilo je dana kad fino navecer sjednes za komp sa 1720 i odes spavat sa 1600 i posvađan sa ekipom
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2019., 16:34   #859
morao bih provjerit koji accvmi je bio najvise

preko 1900 sigurno
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2019., 16:52   #860
ahahha

pogledajte post nize na zhreadu.

maknuli su objavu.


Neke stvari se ne mjenjaju.

Never change S2, never change
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.