Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2012., 18:16   #5701
Ja bi isto htjela logopediju,prosjek mi je uvijek oko 3.8 (a sad cu se potrudit da bude preko 4.0) s tim da idem u jako, jako tesku gimnaziju(opcu) mislim da je jedna od tezih u drzavi. planiram ici maturu AAA i psihologija izborni. sta mislite jel imam sanse s obzirom na ocjenei sve?izgleda da je jako velika navala a primaju samo 50 ljudi.
ZoeJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 18:02   #5702
HELLLOUUU , traže se kolegice/kolege s DIPLOMSKOG studija (nebitno koji smjer su),ili netko tko je već završio ERF i ne,ne vičem samo da bude vidljiv post u moru ovih o upisima

1) dakle stariji moje kolege/ice, znate li možda treba li MENTOR za istraživački rad (ne diplomski rad jelte, nego tipa rektorova, rad za objavu u stručnom časopisu) imati stupanj docenta tj.profesora ili kao što je na dr.fakultetima treba samo biti asistent s doktoratom? ili me samo SS jebe u zdrav mozak?

2) i ukoliko rade dva studenta (ovo sad nema veze s rektorovom nego za časopis) koji su s dva različita smjera a tema je interdisciplinarna, moraju li biti dva mentora tj.po jedan od svakog smjera ili može jedan s kojim je dogovorene?
i ne, niš ne piše na str. fakulteta ni rektora vezano za prvo,a na drugo nigdje niš izričito nije kazano

hvala svima koji odgovore
fikus-morbidus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 23:00   #5703
Quote:
ZoeJ kaže: Pogledaj post
Ja bi isto htjela logopediju,prosjek mi je uvijek oko 3.8 (a sad cu se potrudit da bude preko 4.0) s tim da idem u jako, jako tesku gimnaziju(opcu) mislim da je jedna od tezih u drzavi. planiram ici maturu AAA i psihologija izborni. sta mislite jel imam sanse s obzirom na ocjenei sve?izgleda da je jako velika navala a primaju samo 50 ljudi.
Matura ti igra veliku ulogu tako da se bacis na pripreme, navala ce bit bez sumnje
chikitaloca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 12:41   #5704
ja idem na logopediju i iskreno, tesko cete upast s b razinom stranog jezika. a i ako upadnete, bit ce vam tesko jer se engleski nekako uplice i u ostale predmete, od vjezbi na engleskom do citavih knjiga. ali sretno svima
tea44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 16:25   #5705
zavrsila sam preddiplomski sad na ff, i razmisljam o upisu na rehabilitaciju diplomski nakon sto zavrsim diplomski na svom faksu koji sam upisala, ali ja nisam zavrsila rehabilitaciju ne iz razloga sto nisam mogla upasti, već nisam niti išla na taj prijemni; jednostavno nije me to tada zanimalo, a sada nakon volontiranja u jednoj ustanovi mi se proširio spektar interesa i na to polje, neznam zbog čega zaslužujem da me itko zbog tog omalovažava....gadi mi se više sve....
Ivana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 17:24   #5706
evala,

zanima me da li je ko ima diplomski ili magistarski rad vezan za mucanje? Tribalo bi mi za jedno istrazivanje pa eto malo ozbiljniji rad (dipl/mag) bi puno pomoga...
splycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 00:09   #5707
opet bannalo poor broody uistinu tko je nije upoznao stvarno bi je podcijenio (ivana i ja sam imala gađenje prema njoj ali kada ju upoznaš shvatiš da je u pravu)

dakle, ima tko odg. na moje pitanje? anyone pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz
fikus-morbidus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 13:38   #5708
Quote:
ZoeJ kaže: Pogledaj post
Ja bi isto htjela logopediju,prosjek mi je uvijek oko 3.8 (a sad cu se potrudit da bude preko 4.0) s tim da idem u jako, jako tesku gimnaziju(opcu) mislim da je jedna od tezih u drzavi. planiram ici maturu AAA i psihologija izborni. sta mislite jel imam sanse s obzirom na ocjenei sve?izgleda da je jako velika navala a primaju samo 50 ljudi.
najvažnija ti je matura
martina07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 23:57   #5709
Quote:
Ivana2001 kaže: Pogledaj post
zavrsila sam preddiplomski sad na ff, i razmisljam o upisu na rehabilitaciju diplomski nakon sto zavrsim diplomski na svom faksu koji sam upisala, ali ja nisam zavrsila rehabilitaciju ne iz razloga sto nisam mogla upasti, već nisam niti išla na taj prijemni; jednostavno nije me to tada zanimalo, a sada nakon volontiranja u jednoj ustanovi mi se proširio spektar interesa i na to polje, neznam zbog čega zaslužujem da me itko zbog tog omalovažava....gadi mi se više sve....
Ovak,mali savjet za one koji imaju pitanje o diplomskom..
Najbolje je doci do faksa i tamo postavit pitanje (ili jednostavno telefonom nazvati referadu) jer tu nazalost nece dobiti odgovor..cisto zato kaj tu nema ljudi s diplomskog (sto je zapravo vrlo ocito..).
__________________
... misterij: kako na glupo pitanje pronaci pametan odgovor?
put.u.nepoznato is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 22:09   #5710
pozdrav, nemam baš vremena čitati prošle postove. ali me zanima mišljenje studenata o fakultetu logopedije. kakvi su vam dojmovi? je li teško?
kakve su mogućnosti zapošljenja kasnije? čujem razne inf, neki kažu da logopeda jako fali i da je deficitarno zanimanje, dok neki govore da nisu traženi, jer logopeda u državi jer dovoljno desetak.
najbolje mi se čini raditi u klinikama i bolnicama i privatno naravno, dok mi je rad po školama najodbonija varijanta.
uglavno, pišite dojmove, svaka inf je dobrodošla
maja328 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 09:38   #5711
mene zanima socijalna pedagogija. kakva su vam iskustva i mogucnost nalazenja posla? znam da maturu trebam dobro pripremiti jer je velika navala
Belle Ballerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 15:09   #5712
ima li netko dobru skriptu iz bio ?
maraak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 11:30   #5713
zna li netko osobu koja je završila po starom modelu, prije bologne i sad želi upisati drugi smjer? ima li mogućnosti za to bez da se ide na državnu maturu, postoji li neka opcija s polaganjem razlika?
za one koji sad studiraju - postoji li vandredni studij? dok sam ja studirala prije 10 god. nije postojao ali sam viđala neke studente koje su eto valjda neformalno pustili vanredno.
ja sam završila rehabilitaciju ali sad bih voljela to nadograditi s logopedijom.
još jedno pitanje - ima li nekog tko radi u malom domu, goljaku, suvagu? kako vam je tamo ako vas ima? ili da pogledam na nekoj drugoj temi?
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 20:18   #5714
zanima me koliko ih prima na smijer rehabilitacije
i ima li sanse za upad ako san prva tri razreda prosla sa 3.64 (MIOC :P)
luccijasimic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 19:14   #5715
Jel bude velika navala na rehabilitaciju? :$
ZoeJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 21:04   #5716
Rekli su da bude navala
A jel znas koliko ih prima
luccijasimic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 01:37   #5717
pise ti sve na ovim studentskim stranicama,mislim da oko 50 primaju. znaci bit ce gadno.
ZoeJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 08:38   #5718
Ma nemogu se prijavit na ncvvo pa nemogu vidit
luccijasimic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 15:02   #5719
pozzz ljudi! zanima me jedna stvar oko promjene smjera na ovom faksu. postoji li mogućnost parcijale i gubim li sva prava studiranja ako ponovno upišem godinu i prepišem predmete koje sam položila, a koji su zajednički? ili, mogu li za diplomski jednostavno uzeti smjer koji nisam odstudirala na preddiplomskom? konkretno, idem na 1.semestar socijalne pedagogije i sad sam se predomislila, tj.shvatila sam da bih radije studirala rehabilitaciju. ako netko, zna, nek pomogne! hvala
Frulašica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 03:01   #5720
Quote:
luccijasimic kaže: Pogledaj post
Rekli su da bude navala
A jel znas koliko ih prima

ja sam prva godina na rehabilitaciji i moram ti reći da je poprilična navala,a primaju ih 50,najvažnije ti je rasturiti maturu i motivacijski
Corduroy77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.