Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2005., 14:40   #21
sve ugg koje sam ja vidjela imaju djon kao najprostije japanke od 13kn...tako da nisu ni za kakvo vlazno/mokro/snjezno vrijeme...i zato im uopce ne razumijem svrhu...???

a ove cavallice su meni bas svit
__________________
Iznad ravne tuge lisnih drvoreda
prolaze,visoko oblaci od vune
kajbrijes is offline  
Old 21.11.2005., 09:23   #22
Quote:
serbiaz_finest kaže:
ohhh zovu se ugg? nisam to znala..a vidjam ih svagde..gde god da se okrenem..tako su ruuuuuuuuuuuuuzne pitam se kako su se usudili napraviti nesto tako odvratno..toliko su ruzne da cak ni macke i psi u njih nece da piske
Becka skola
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Old 21.11.2005., 09:29   #23
Quote:
kajbrijes kaže:
sve ugg koje sam ja vidjela imaju djon kao najprostije japanke od 13kn...tako da nisu ni za kakvo vlazno/mokro/snjezno vrijeme...i zato im uopce ne razumijem svrhu...???

a ove cavallice su meni bas svit
Ali koriste ih surferi?
UGG history

Quote:
From their early origins as foot warmers for Australian farmers to their 1970's incarnation as apres sport footwear for surfers, Uggs have had a basic, well-earned reputation for comfort. The inner lining of shearling wool naturally insulates the feet in cold weather, keeping them warm. In warmer weather, the same soft fibers act as a natural air conditioner to keep feet cool.



Ugg Boots are so comfortable, in fact, that they are meant to be worn without socks or stockings. The snug, luxurious fit of the sheep shearling makes a pair of Ugg Boots all your feet need to travel in comfort.



Ugg Boot Style
Ugg boots comfort alone could not propel Uggs into the world of fashion and onto so many smart feet. Brian Smith, a young Australian, adopted the basic concept and construction of Uggs to start his own company: Ugg Boots Australia. Smith and his team added style and luxury to the Ugg design, creating a whole new fashion phenomenon.



Today, Ugg Boots come in a variety of colors and styles. Men, women and kids can chose from the sleek Classic line or go with Ultras, which sport reinforced heels and toes, as well as non-slip rubber soles.



Each Fall, new Ugg Boot designs are offered for men and women. Men can choose from casual, hiking or dress designs, and women have dress, causal and high fashion styles to ponder. The women’s boots come in short ankle lengths or reach up to cover thighs. Men can pick from masculine black, tan and brown shades, while women have a rainbow of choices, such as pink, red, lilac and blue.



Beyond Boots
But Ugg offers more than boots. The same quality and style brought to each pair of boots is also offered in hiking shoes, clogs and slip-ons. Ugg Boots also makes sheepskin handbags, as well as sheepskin outwear for women and men.



Ugg Boots define luxury sheepskin footwear by including durable EVA soles, quality stitching and high design. Grade A shearling and fine, undamaged sheep skin go into each and every pair. For star quality, luxurious comfort and style, nothing beats footwear from Ugg Boots.

Originalne UGG-sice mozes nositi po snijegu i kisi.
Bez obzira, svidajo vam se dizajn ili ne, to su stvarno kvalitetne cizme.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Old 21.11.2005., 10:29   #24
Joooj, to su one Kikine buce.
Gazda is offline  
Old 22.11.2005., 03:23   #25
Pljujte po Uggsicama koliko hoćete, ništa nije odvratnije od špiceva od deset centimetara koji vladaju ovim prostorima. U usporedbi s tim su Uggsice oznaka normalnih ljudi.
Kesten is offline  
Old 21.03.2006., 18:34   #26
Quote:
piccola kaže:
samo je problem sto one nisu za snjeg i bljuzgu,nego za suho vrijeme. ali tople jesu.prave ugg aus cizme ne kostaju 10 dolara.nesto slicno,to da.
ali imas pravo,ovo sto vecina cura nosi ovde ,vani kosta par dolara .
'Prave' UGG's koštaju puno više od par dolara. Na Googleu kad upišete "uggs" naći ćete njihovu stranicu, a tamo su i cijene, naravno. Mislim da nema jeftinijih od 100 dolara.
tamis is offline  
Old 21.03.2006., 19:42   #27
pogledala sam i ne sviđaju mi se i nebi ih kupila, eventualno one šlapice Buckleroo
teichy is offline  
Old 22.03.2006., 01:01   #28
bez uvrede ikome, ali te čizme su mi totalno
pin_up is offline  
Old 22.03.2006., 05:12   #29
Quote:
talia kaže:
Jesu li Ugg cizme popularne u Hrvatskoj?
Kako vam se svidaju?
Sto mislite o cijeni?
to se jos fura u zg????nemojte me zajebavati...
AFRODITA69 is offline  
Old 22.03.2006., 10:32   #30
joj, molim te afrodita...a što se tek kod vas nosi


Uostalom možemo i po tebi zaključiti
Lapulapu is offline  
Old 22.03.2006., 16:23   #31
Quote:
Lapulapu kaže:
joj, molim te afrodita...a što se tek kod vas nosi


Uostalom možemo i po tebi zaključiti
i onda smo mi jalne...
a di ti je potpis
crvenkapica33 is offline  
Old 22.03.2006., 17:49   #32
Quote:
Lapulapu kaže:
joj, molim te afrodita...a što se tek kod vas nosi


Uostalom možemo i po tebi zaključiti
tu se sve fura,ali zaostala raja je ove sezone u uggsama jer su pojeftinile.inace ja ih nemam i ni ne namjeravam.uglavnom nose se visoke kozne cizme na visoku petu...to je jako in.
AFRODITA69 is offline  
Old 22.03.2006., 23:44   #33
Danas vidila u Storyu Bojanu seta u Uggs na subotnjoj spici.
Bootylicious is offline  
Old 23.03.2006., 00:13   #34
Quote:
tamis kaže:
'Prave' UGG's koštaju puno više od par dolara. Na Googleu kad upišete "uggs" naći ćete njihovu stranicu, a tamo su i cijene, naravno. Mislim da nema jeftinijih od 100 dolara.

ljepo procitaj moj komentar ispocetka, jel moze?
piccola is offline  
Old 23.03.2006., 00:25   #35
Quote:
Kesten kaže:
Pljujte po Uggsicama koliko hoćete, ništa nije odvratnije od špiceva od deset centimetara koji vladaju ovim prostorima. U usporedbi s tim su Uggsice oznaka normalnih ljudi.
joop is offline  
Old 23.03.2006., 02:25   #36
uggsice(prave)se mogu nabaviti samo po boljim ducanima i kad su bile aktuelne cijena je bilo oko 250$.sve ono ispod je kopija koja se vodi pod imenom uggsice.a takvih ima i po 25$
kaj se spicoka tice,preveliki spicoki pa koji jos strse na gore su odvratni na bilo kome.kao i hit ovog proljeca koji osvaja manhattanske izloge-sandale na visoku peturinu,od drveta.
AFRODITA69 is offline  
Old 23.03.2006., 11:33   #37
Afro...uggsice da bi bile prave ne moraju kostati 250 dolara nego biti napravljene od prave ovcje koze...Danas tako i tako vecina cizmi s ugg markicom je made in china

Ne moraju se kupiti samo u skupim ducanima,mos ih i sa N.Z naruciti, od tamo su i krenule po svijetu.

I kod njih nije stvar u izgledu nego u udobnosti..i vjerojatno kada modna poplava prodje, ce ih i dalje nositi ljudi kojima je udobnost bitna.Mozda i bitnija od izgleda.
Pa i ako ne izgledaju cool,nikom nish.Jer se ni ne trude.Bed je s onima koji se trude.Pa im ne uspijeva.
Noemi is offline  
Old 23.03.2006., 18:08   #38
neznam kak je kod tebe ali ja samo velim kolko ovdje dodu i gdje se mogu nabaviti,a pod prave sam i misla na kozu.meni su se zgadile od kad su po calif furali usred ljeta i zege...nesto odvratnije nikad nisam vidla.jebiga,ugodne jesu ali i druge cizme koje su in su ugodne isto...ja volim one na punu petu,visoke sa remenjem i mufekom oko koljena.one su totalno in vec dve god i suoer ugodne...a i zenstvene su jako i na hlace i na sos.kaj se ugode tice.inace sam jos uvjek za visoku petu i lijepu koznu cizmu.
AFRODITA69 is offline  
Old 23.03.2006., 23:33   #39
jedne su ugg cizme, i kostaju kao sto afro kaze preko 200$
sve drugo su kopije.ima ih i po sto kuna al to nije to.
piccola is offline  
Old 24.03.2006., 00:55   #40
ja bi ih...jos uvijek...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.