Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2006., 11:00   #1
Noviderm Boreade

jel ima neko iskustva s tom kremom? tražila sam neko čudo za skupljanje pora pa su mi to preporučoli u apoteci, s time da mi je žnska rekla dsa iako na njoj piše da je za svaki dan, da je u biti za jednom tjedno jer je ful jaka. to mi zvuči super al me zanima dal je neko već isprobao..
woman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 11:21   #2
Quote:
woman1 kaže:
jel ima neko iskustva s tom kremom? tražila sam neko čudo za skupljanje pora pa su mi to preporučoli u apoteci, s time da mi je žnska rekla dsa iako na njoj piše da je za svaki dan, da je u biti za jednom tjedno jer je ful jaka. to mi zvuči super al me zanima dal je neko već isprobao..

ja trenutno koristi jednu novidermovu kremu, isto boreade, ne znam nazalost da li je to ta tvoja... ova je blago obojana, samo da ti da malo boje licu, ne prekriva bas.... s kiselinama...
meni je tak tak... nista cudotvorno, ali to je mozda zato jer ju ne koristim cesto...
kako se zove ta tvoja preporucena...
 
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 11:22   #3
mislim da znam koja je tvoja, čini mi se da je to tvoje emulzija, i da je za mladu kožu. ovo moje je je kao za iznad 25 do 40
woman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 11:29   #4
Quote:
woman1 kaže:
mislim da znam koja je tvoja, čini mi se da je to tvoje emulzija, i da je za mladu kožu. ovo moje je je kao za iznad 25 do 40
e moze da bude... ugl, sve kreme te kolekcije mi je dermatologica jako pohvalila, a njoj nekako vjerujem jer ima ugovor s nekim drugim, a svejedno hvali ove...
sretno...
 
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 11:53   #5
thanx!

još neko?
woman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 17:54   #6
jesl misliš na ovo: http://www.beaute-test.com/exfoliant...e_noviderm.php ?
sad si i mene zainteresirala
Nanusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 17:57   #7
ili ovo: http://www.beaute-test.com/soin_liss...e_noviderm.php ?
Nanusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 14:55   #8
ova prva! boreade 12. baš sam ju danas gledala u apoteci. čini mi se ko jača verzija ove druge. i piše na njoj da ako se osjeti peckanje i to, onda prorijediti upotrebu. a meni je ženska koja mi ju je preporučila naglasila da je za jednom tjedno. super, što jače to bolje 140 kn
woman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 07:20   #9
Noviderm

Prosla sam sve stranice i nisam naisla na ovu marku...ima li netko iskustava s njom? Vidim na netu da imaju proizvode za sve tipove koze.

Bas sam jucer dobila 3 njihova testera za masnu kozu pa ako je netko koristio...

http://www.bamapharm.hr/project/Pages.aspx?IdPage=302
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 09:15   #10
sindet im je odličan, koristim ga već godinu dana
__________________
potpis.
kika123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 15:57   #11
ja trenutno koristim sindet izadovoljna sam,a koristila sam i noviderm boreade 12 snažnu ekfolirajuću kremu,pomogla mi je kod flekica od akni
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 16:40   #12
Ja sam dobila tester Noviderm Boreade-emulsion matifiante,emulziju za masnu i mješovitu kožu ali mi je grozna.
Nekako je ljepljiva i kad se upije onda ostane nekakav čudan film,pa ju ne preporučam kao podlogu za šminku,iako služi kao dnevna krema.A ako se moraš posvrbit onda se sve rulji.
Sve u svemu ne preporučam,ili prije probati tester.
ttanja0706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 21:21   #13
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
ja trenutno koristim sindet izadovoljna sam,a koristila sam i noviderm boreade 12 snažnu ekfolirajuću kremu,pomogla mi je kod flekica od akni
Daj mi reci please koliko ti je pomogla kod flekica, jer sam čula za tu kremu...da li su skroz nestale flekice i koliko si dugo koristila tu kremu?
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 23:30   #14
koristila sam 3 mjeseca,neke su skroz nestale neke izbljedile ,nažalost meni su opet kasnije izbile akne pa opet imam flekice
dosta ti je skroz malo stavit ,i koristi se samo navečer a po danu neka sa spf
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 11:15   #15
Kupila sam i ja tekući sindet.Sve pohvale,a kutijica i pumpica je vrhunska.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 18:54   #16
moram pohvalit ceracuta kremicu sa isušenu kožu
baš me ugodno iznenadila
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 08:58   #17
koristila sam dugo avene, onda je prevagnula ona želja i znatiželja za nečim novim pa sam prešla na noviderm boreade sindet, mogu Vam reć da trošim već 3 bočicu i stvarno sam zadovoljna.. mislim da ću se toga jako jako jako dugo držat
nasty_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 09:56   #18
Ja ga isto imam,njegova ambalaža je najbolja izvedba koju sam vidjela od svih preparata za umivanje lica.Odlično otapa maskaru na očima.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 09:59   #19
meni opet ambalaža baš i nije sjajna smeta mi što je neprozirna i što uvijek malo ostane..ne možeš ti pumpicom iscijediti do kraja to pa me živcira. inače.. bez obzira na ambalažu proizvod mi odlično odgovara.

sviđa mi se kako je blag a stvarno skida šminku bez problema.

koristiš li ti uz njega kakav tonik?
nasty_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 10:27   #20
Ja ne koristim nikakve tonike,samo termalne vode.Sad sam se na to navukla pa sam postala pravi ovisnik.Dobila sam testere od 12 % AHA kremice,ona Melanex trio mi se nije pokazala dobra.Ima li tko iskustva sa ovom?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.