Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2010., 10:42   #1
Bol ispod pazuha

naime,vec 3,4 dana osjetim bol ispod lijevog pazuha,narocito na dodir. al ne boli jako,nego ono,osjetim.
pa bi vas samo htio pitati sti bi to moglo biti,i da li se zbog toga isplati ici kod doktora?
Neodishimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 13:56   #2
Otečeni limfni čvorići na vratu?

Živi i veseli bili
__________________
Maknuti suzu s nečijeg lica, često znači staviti osmijeh na svoje lice.
Pero Gmaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 01:07   #3
iskreno,ne znam tocno ni gdje se nalaze ti limfni cvorovi na vratu,ali vrat me ne boli,sve je oke.
mislis da je pocetak neke mononukleoze mozda u pitanju ili?
Neodishimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 12:54   #4
Možda je problem u deziću. Mene je jako boljelo ispod obje ruke, otišao doktoru i on mi je savjetao da to napravim. Zanimljivo je da sam imao problema sa skupim i inače kvalitetnim dezodoransima dok mi oni jeftini uopće ne smetaju. Vjerojatno mi smeta neki sastojak.
20isedmi12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 15:20   #5
moguće je i da su ti samo limfni čvorovi ispod pazuha natekli iz nekog razloga... moj dečko je primjerice imao problema samo sa preponskim čvorovima.. nije bilo ništa strašno.. idi doktoru da vidi i preporuča ti nešto za prestanak bolova. možda je bol vezana uz nekakvo čudo u blizini pazuha, npr. srce.. idi čisto preventivno

moram dodati i ovaj detalj na kraju posta pošto evo istu stvar uočavam već sigurno 5. put... Pero Gmaz, ti i tvoja porukica na kraju svakog posta.. jednostavno ne mogu da se dobro ne nasmijem... hahah svaka čast
Georgia_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:47   #6
i ja bi rekla da su limfni čvorovi u pitanju..
odi dr..pokušaj mirovati, ne nositi torbu ili bilo što teško sa tom rukom, izbjegavaj dezod i "pojačaj" unos vitamina..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 12:08   #7
Quote:
Neodishimus kaže: Pogledaj post
iskreno,ne znam tocno ni gdje se nalaze ti limfni cvorovi na vratu,ali vrat me ne boli,sve je oke.
mislis da je pocetak neke mononukleoze mozda u pitanju ili?
Ne mora te boliti, da bi bii otečeni. Bole kada su jakooo otečeni. Treba samo probati da li ih osjetiš, jer ako je sve ok ti ih nećeš osjetiti.
Druga stvar, da li te štogod boli između papile (bradavice) i ključne kosti?

Živi i veseli bili
__________________
Maknuti suzu s nečijeg lica, često znači staviti osmijeh na svoje lice.
Pero Gmaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 11:57   #8
jucer navecer sam pocela osjecat neugodnu bol ispod lijevog pazuha. kada opipam osjetim malu kvržicu. sad me boli jace nego jucer, nemogu dignuti ruku do kraja zbog boli, a i postavljena uz tijelo izaziva nelagodu. nisam tip koji trči doktoru pa me zanima ima li netko neki savjet, slično iskustvo?
lorena20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 14:59   #9
Mogao bi biti limfni čvor ispod pazuha.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 15:34   #10
Prije 2mj sam imala baš kvrgicu koju kad bi dodirnila vrištila bih od bolova. Posjetila doktora, točnije kirurga, dao mi neku otopinu,nju stavljala i prošlo. Išla na snimanje i nema kao ništa... I evo opet sad, samo što nemam kvržicu nego me boli cijelo područje pazuha. Šta sad? Opet ic iz početka :-/
Mima88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.