Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2007., 16:28   #201
nije odusto...nego mu je to prvi izbor...

fazidajs koliko si ti imao bodova prošle godine?
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Old 16.06.2007., 17:20   #202
nisam ja odustao , al nema toga kaj bu me spriječilo da upišem mef...
hoću da me zovu doktore šala,šala
ma ne, vjerujem ja da je podjednako zanimljivo i na fsb i na fer-u i na mef-u, al evo nekak mi biologija prirasla srcu...
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 16.06.2007., 17:30   #203
ja isto cekam dan kad cu ima bjelu kutu i kad ce me zvati doktore

skupio sam 390 i kursur...bio sam lakom zaokruzivo sam lakomisleno
FuzzyDice is offline  
Old 16.06.2007., 20:10   #204
ma kani se ti strojeva..drži se ti ljudi...
390 i kusur samo na prijemnom ? 390 pa si bio malo ispod crte??? vaoooo pa to je punoooo..bar se meni čini prema matku fiziću..ili je stvarno lak test kad nisi zadovoljan s toliko bodova?..a lakši je test..

nadam se da će mi bogovi biti naklonjeni 11.srpnja
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Old 17.06.2007., 01:06   #205
bio sam ispod crte kad su dosli prvi rezultati al onda kak je ekipa sa direktnim upisom odustajala crta se pomakla za nekih 150 mjesta.

npr dode zadatak iz topline u onim formulama s fera nema bas formula i ja se probam sjetit kak ide. dobim neko rjesenje koje je negdje izmedu 2 ponudena i onda ja zaokruzim jedno i cap 4 boda manje. i tak jos par puta i spusti ti se bodovi
ja sam ljepo poslusno dofuro samo formula s fera a ekipa oko mene razvlaci koje kakve mementoe iz fizike i matematike...nemres gledat u to kolko je sareno
FuzzyDice is offline  
Old 19.06.2007., 10:17   #206
@fuzzy ti sad upisuješ 2. godinu...možeš li se ti sad prebaciti sa strojarstva na brodogradnju i obrnuto?
i mogu li se ja sad prijaviti kad budu prijave 2-6 srpnja na strojarstvo, pa prođem prijemni i onda se kad budu upisi 16-18 srpnja prebacit na brodogradnju ako bude slobodnih mjesta?
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Old 19.06.2007., 11:38   #207
Sad neznam za ta prebacivanja poslje prijamnog, al kad zavrsis 1. godinu onda se mozes prebacit sa brodogradnje na strojarstvo ili obrnuto, samo se javi u referadu na vrijeme sljedece godine
FuzzyDice is offline  
Old 19.06.2007., 14:59   #208
na prijemnom su matematika i fizika??
zajeBANcija is offline  
Old 19.06.2007., 15:47   #209
ooo zajebancija se vratio..jesu , to dvoje i nacrtna geometrija
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Old 19.06.2007., 15:56   #210
ma vidis da nas zajebava
FuzzyDice is offline  
Old 19.06.2007., 17:06   #211
Quote:
izzz kaže: Pogledaj post
đuro đaković je radio tenkove,možda još uvijek radi
hs produkt radi puške i pištolje...
radi đuro đaković tenkove još uvijek, specijalna vozila kao što su razminiravači i slična vojna tehnika,...

e sad svi se ovdje boje da se prisustvom strojarstva u novinama povisila znatiželja za njega ali pojedine ankete govore drugačije;

pogleč

ljudi su priglupi, svi bi silom na neke fensi fakultete a nemaju pojma koliko je strojarstvo trenutno traženo u hrvatskoj i koliko je to zapravo dobro plačen posao i više kul nego što je psihologija i ini filozofski kul smijerovi

netrabunjam, iz iskustva govorim

studiram strojarstvo al ne na FSB-u i preporučujem ga svakom ko ima volje za takvom vrstom znanosti, zanimljivo, moderno, pametno,....

a posao te čeka prije nego diplomiraš
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 19.06.2007., 19:18   #212
je, al na FSBu je teže strojarstvo... s pravom je strojarstvo nepopularno..jer na njemu treba učiti..strojarstvo je teže od FERa...
na prvu ih se upiše 300, na drugoj se prepolove ...četrvrtu godinu ih je upisalo samo 8....

nisu ludi koji ne idu na strojarstvo...

a ova anketa ti ništa ne govori...
možeš na njoj glasati sam više puta i poznato je da s pojedinih fakulteta jedan zaposlenik glasa na takvim anketama po 40-50 puta da podigne ugled faksa...tako da ti ova anketa ništa ne znači...
interes je porastao i bit će gužve ove godine...ukinuli su ove godine izravan upis za odlikaše upravo radi toga...da odlikaši ne popune sva mjesta...bit će gužva ko na feru ove godine kažu neki...
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Old 19.06.2007., 20:26   #213
to je vječna prepirka da je FSB najteže strojarstvo, al nisam baš siguran, imam rođu koji je nedavno diplomirao kod vas, lik je učio mnogo ali ne baš drastično više od mene
imate kvalitetnije laboratorije i eventualno neke profesore ali i manji fakulteti imaju svoje adute

al strojar je strojar i to nemože previše oscilirat tako da svakom strojaru kapa dolje

isplati se znoj
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 26.06.2007., 01:45   #214
Quote:
Shipyard kaže: Pogledaj post
ooo zajebancija se vratio..jesu , to dvoje i nacrtna geometrija
ok lik nacrtna geometrija koji k?? kaj jel to crtanje geometrijskih likova i tijela i ta sranja?? jel postoje pripreme za to?
zajeBANcija is offline  
Old 26.06.2007., 11:02   #215
ma to ti je nekaj prelagano, 4 zadatka. shipyard daj mu baci link na to
FuzzyDice is offline  
Old 26.06.2007., 15:50   #216
daju ti tlocrt, nacrt i bokocrt i onda ti ponude nekoliko likova u izometriji (3D) i zaokruži koji je od tih,.... prelagano, za osnovnu školu

eo ti primjer razredbenog ispita sa mog faksa

pdf prijemni
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 28.06.2007., 17:54   #217
aha, a oce ja imat neki slican ovakav test ili tezi?jer ti si pdf (sto god to bilo ) i ovo sam jedno 25 (+ova4) znao onak napamet rjesit a ostalo bi isto vjerojatno znao...
e da jos jedno pitanje, jel se treba prijavit prvo online...ili samo treba doc do 4.7. predat papire ??
zajeBANcija is offline  
Old 28.06.2007., 17:57   #218
one prijave su ti za one što će sljedeće godine upisivati drugu godinu..mi trebamo doći dotle...

do 6. srpnja su prijave

ako ne bude test lagan kao što nas svi koji su prošlih godina upisali uvjeravaju da će biti..hrpa će nas najebat...

bolje bi bilo da su mi rekli da je težak..barem bih učio...ovako ništa ne radim...
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Old 28.06.2007., 18:20   #219
nemoj se tolko zajebavat...pocni ucit 2.7.
FuzzyDice is offline  
Old 28.06.2007., 18:28   #220
hoće li biti dovoljno?

sad sam još doma.ne da mi se ništa ovdje...2.srpnja ću bit u zg.valjda ću nešto učit.
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.