Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2008., 22:13   #41
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Kako je troll?

E da,i zašto se riječ crnac odnosno crnkinja pišu velikim slovom?
Da ja recimo napišem "Ja sam Bijelac" pretpostavljam da bi me prokazali kao rasista,šovinista i nazadnjaka??
a i ti si zensko, sad te potpuno shvatam, jos si nevina, pa ti ne stima tema, strah te je
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 22:15   #42
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
a i ti si zensko, sad te potpuno shvatam, jos si nevina, pa ti ne stima tema, strah te je
Ali pokušaj mi ponuditi barem provizorni odgovor.
Zašto je riječ crnac ili crnkinja poželjno pisati velikim slovom?
Zašto onda riječi bijelac ili bjelkinja ne pišemo velikim slovom?
FassGoHard is offline  
Old 10.08.2008., 22:16   #43
Quote:
Afrika kaže: Pogledaj post
Otvorija je temu na crnce i crnkinje,a meni uputija javni odjeb da ne žali imat ništa s Afrikankama. Ko tu koga?
vidis, afrikanke sam isfuro tako da tu ispadas iz konkurencije,
a ta coff , hm, vec sam rekao da je nase sevap nekad ne jebat, da ih se uzemlji,
pa dobro mozda pretjerujem, al uzas mi je furka.
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 22:19   #44
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Ali pokušaj mi ponuditi barem provizorni odgovor.
Zašto je riječ crnac ili crnkinja poželjno pisati velikim slovom?
Zašto onda riječi bijelac ili bjelkinja ne pišemo velikim slovom?
vidis ja ti tu nisam bas najpametniji, al koliko je crnim naneseno stete u historiji, treba pisati pod navodnivima, a bijeli se pise malim, zato sto je zabranjeno deranje da forumu.
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 22:21   #45
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
al koliko je crnim naneseno stete u historiji
Jel?
A bijelcima i "žutima" nije?
FassGoHard is offline  
Old 10.08.2008., 22:21   #46
Quote:
coff kaže: Pogledaj post
..to sam kazala lakiju jer hoce da me napuca sa teme,kaze da je tema jebacka i da brisem na us pa da tamo filozofiram....znaci nisam prava jebacica cim ne mastam o crncu sa toljagom....kuzis?..laki se nije namjeravao raspravljati na svojoj temi......
pregledao sam ti profil, i svdza mi se ona slika na plazi, super je.
sad mi se cak i svidzas, javi mi se na pm, cmok
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 22:23   #47
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
vidis, afrikanke sam isfuro tako da tu ispadas iz konkurencije,
a ta coff , hm, vec sam rekao da je nase sevap nekad ne jebat, da ih se uzemlji,
pa dobro mozda pretjerujem, al uzas mi je furka.
Ti već sit crnkinja,pa kako ti se da otvarat temu o kojoj ti se ne da pričat?
Afrika is offline  
Old 10.08.2008., 22:24   #48
...standardno si bezobrazan..ja sam samo pokusala reci da normalna zena nece mastat o crncu samo zbog velikog kurca..prosto je sama boja koze dovoljno egzoticna za nas bjelkinje pa je dovoljan i k normalne velicine....ali ne..ti odmah prosipas svoj glupi bezobrazluk....
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 10.08.2008., 22:26   #49
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Jel?
A bijelcima i "žutima" nije?
e vidis crncima je najvise.
i danas dan se nanosi, i nisu nikad prihvaceni kao ostali ljudi.
a zutih je more, oni i sami sebi nanose stetu, al najvise stete nanijeli su bijeli, crnima, i amerika zemlja gdje su sretno zivili crni i crveni, njih i ne spominjem, naseljena je i okupirana od strane bijele rase, koja i danas dan vlada tamo.
nijedan bijelac nije cisti amerikanac, ali nijedan cisti amerikanac nije vladao amerikom otkako su se iskrcali i zapoceli sve.

al ovo bum daje rasravljali na historija, a ovo je ljubav erotika i sex, pa da malo ohladimo.

poljubac od mene, i steta sto nisi mrkulja sad bi ti lizo tabane, da mi das picke,
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 22:26   #50
Quote:
coff kaže: Pogledaj post
...standardno si bezobrazan..ja sam samo pokusala reci da normalna zena nece mastat o crncu samo zbog velikog kurca..prosto je sama boja koze dovoljno egzoticna za nas bjelkinje pa je dovoljan i k normalne velicine....ali ne..ti odmah prosipas svoj glupi bezobrazluk....
Ma jok,to ti je humor. Kako ga ne sfataš?
Afrika is offline  
Old 10.08.2008., 22:28   #51
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
ha ha , koliko vas je sanjalo da mazne kakvu dobru crnkinju, ili djevojke koje su sanjale da je marne kakav dobar crnac.ja sam prvi imao zelju, i ha ha . juznoafrikanka.
mogu se pridruziti i muskarci koji su mastali da ih strefi crnjak, mada je nastrano, al ok.
Meni se čini da ti o tome maštaš.
Vercingetorix is offline  
Old 10.08.2008., 22:30   #52
Quote:
Afrika kaže: Pogledaj post
Ti već sit crnkinja,pa kako ti se da otvarat temu o kojoj ti se ne da pričat?
boze moj koji si ti corak, rekao sam afrikanki, jer ih je kamaru po javnim kucama, pune bolesti, i svega.
volio bih kakvu latisu iz onih filmova kad sam bio mladzi.
onako ne totalno crnu nego ugodno mrku, sa napucenim usnama i pletenicama.
a takvih je malo u juznoj africi,
al u americi ih ima, i njih bi voleo da zagrizem.
al niceg nisam sit, ne furaj, ne tripuj.

a jedan opisana, jos manja od mene je u mojoj bazi, al nikako da se zagrijem, i da pocnem malo da se aktiviram, jebala mi je filipinka pojam.
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 22:30   #53
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
e vidis crncima je najvise.
i danas dan se nanosi, i nisu nikad prihvaceni kao ostali ljudi.
Ma gdje se to molim te danas crncima nanosi šteta?
Moj stari je 10 godina radio u Americi i kaže da si crnci najviše svojim defetističkim i sammosažalijevajućim ponašanjem kopaju jamu pod nogama.

Danas,143 godine nakon ukidanja ropstva.....Malo je patetično.I smiješno.
FassGoHard is offline  
Old 10.08.2008., 22:31   #54
..aha...svi koji procitaju ovu temu i sve lakijeve zavrse na urgentnom jer im popucaju crijeva od smijeha....i onda im hirurski odstranjuju osmjeh sa lica......a ako se potrefi koji doktor crnac ili crnkinja....ih ludilo.........
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 10.08.2008., 22:36   #55
Quote:
coff kaže: Pogledaj post
...standardno si bezobrazan..ja sam samo pokusala reci da normalna zena nece mastat o crncu samo zbog velikog kurca..prosto je sama boja koze dovoljno egzoticna za nas bjelkinje pa je dovoljan i k normalne velicine....ali ne..ti odmah prosipas svoj glupi bezobrazluk....
pa sta sam ja to bezobrazan toliko,
koliko ja znam ovdje su teme mnogo vulgarnije od moje, a postovi, hm, same gutacice, abortusi, pederluci i slicno.

kao mali ja i par mojih drugara svi smo mastali o nekoj mrkulji sa filmova, i znam da su mrki privlacni nasim djevojcicama i da sve mastaju o toj toljagi.
i to je jasno, al tona je takvih.
e sad ti meni reci gdje sam ja tu bezobrazan.
ali kasnije ste pocele da me masirate, u namjeri da me napravite rasistom ili glupanom, bilo sta samo da ubijete svoju dosadu i istresete se na meni,
ljubim vas obadvije, i jedna od masti je bila i dvije djevojke u krevetu, a ako ste vas dvije raspolozene, a vidim veceras me jebete pravo, onda se javite na pm.
u suprotnom, mani furanja.
Lacky Luck is offline  
Old 10.08.2008., 22:38   #56
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
e vidis crncima je najvise.
i danas dan se nanosi, i nisu nikad prihvaceni kao ostali ljudi.
a zutih je more, oni i sami sebi nanose stetu, al najvise stete nanijeli su bijeli, crnima, i amerika zemlja gdje su sretno zivili crni i crveni, njih i ne spominjem, naseljena je i okupirana od strane bijele rase, koja i danas dan vlada tamo.
nijedan bijelac nije cisti amerikanac, ali nijedan cisti amerikanac nije vladao amerikom otkako su se iskrcali i zapoceli sve.

al ovo bum daje rasravljali na historija, a ovo je ljubav erotika i sex, pa da malo ohladimo.

poljubac od mene, i steta sto nisi mrkulja sad bi ti lizo tabane, da mi das picke,
Pročitaj malo ovo.

Quote:
In the United States in 2005, 37,460 white females were sexually assaulted or raped by a black man, while between zero and ten black females were sexually assaulted or raped by a white man.

What this means is that every day in the United States, over one hundred white women are raped or sexually assaulted by a black man.
http://frontpagemag.com/Articles/Rea...-A4CBA45FCB13}

Poglej statistiku, pa budeš vidio ko kome nanosi najviše štete.
http://www.racismeantiblanc.bizland....categories2002
Vercingetorix is offline  
Old 10.08.2008., 22:38   #57
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
sve mastaju o toj toljagi.
Vidim da cijeniš žene općenito.
FassGoHard is offline  
Old 10.08.2008., 22:38   #58
Crnci i crnkinje su porijeklom iz Afrike. Nauči razlikovat crnke(žene bijele rase,tamnijeg tena i kose)od crnkinja. Možda nisi bio s crnkinjom nego crnkom,pa eto razmisli pa povucii onaj odjeb.
Afrika is offline  
Old 10.08.2008., 22:41   #59
Quote:
Vercingetorix kaže: Pogledaj post
Pročitaj malo ovo.


http://frontpagemag.com/Articles/Rea...-A4CBA45FCB13}

Poglej statistiku, pa budeš vidio ko kome nanosi najviše štete.
http://www.racismeantiblanc.bizland....categories2002
I znaš što je najinteresantnije?
To što će te sigurno neka osjećajna dušica proglasiti rasistom.
Svijet očito nije spreman prihvatiti neke istine.
FassGoHard is offline  
Old 10.08.2008., 22:42   #60
hm ovaj thread
__________________
.
Endimion17 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger