Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2006., 22:01   #1
David Icke

Ne znam da li je netko od vas čuo za njega, ali čovjek ima vrlo zanimljive teorije. Evo par linkova gdje se mogu pogledati neka od njegovih "predavanja".

http://www.youtube.com/results?searc...&search=Search

http://video.google.com/videosearch?q=david+icke
didler is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 05:22   #2
ajmeee koji ludjak pukno je skroz na skroz
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 07:36   #3
Covjek iznosi neka vrla zanimljiva stajalista,.. specijalno u dijelu o iluminatima,... da budem iskren ovo sam cuo i prije sa vise od jednog izvora,...
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 10:11   #4
Naravno da sam čuo za njega, imam i nešto knjiga od njega. Par se knjiga u PDF formatu mogu pronaći i na netu.

Ima zanimljive teorije koje na prvi pogled ne izgledaju normalno no mora mu se priznati da je sa tim teorijama uspio obuhvatiti sve na zemlji. Od ekonomije do okultizma.

Zanimljivo je što svaku teoriju potkrepljuje činjenicama i dokazima tako da svatko može probjeriti to o čemu priča.

Bar su to za njega dokazi.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 11:32   #5
Ima neke sulude teorije, pa se čovjeku u početku može činiti da je malo lud, međutim sve što kaže ima smisla. Definitivno se isplati iscrpnije proučiti njegove teorije i otkrića. Čovjek je genije.
didler is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 13:18   #6
Ostap Bender našeg vremena

Quote:
Baphomet kaže:
Bar su to za njega dokazi.
I za neke teške naivce.
Nigdje još nisam primjetio ni trunke dokaza -
samo fantastično tumačenje, nekih općepoznatih stvari.
Čini mi se da je suština njegove misije:
širenje STRAHA & BEZNAĐA.
A za to ga jamačno netko debelo plaća.
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 15:06   #7
Pratim njegov rad duže vrime, iman sve njegove knjige, audio i video dokumentarce....po svemu sudeći preko 10 GB i ja kažem da je čovik ok a vi ostali napravite svoje istraživanje barem 10 dana da obuhvatite sve i stvorite svoje mišljenje, nemojte mi samo neke nebuloze pričat vi koji ste 5 min pročitali neke stvari.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 15:24   #8
ludjaci su inace genijalci jer mnogi ljudi se nevjerovatno priljepe za njih ja mislim da je on zreo za psihijatriju,neke teorije su i tocne ali to je cisti krump.
zanimljivo mi je to kako ljudi vole takve freakove i to normalni ljudi eto npr hitler totalni psiho ali svi su ga sljedili pa naprimjer nas dr pavelic kiroprakticar totalni ludjak a opet 1000 ljudi je vidlo u njemu boga
mislim to govorim jer mi je jedan frend skreno i zavrsio u vrapcu prije neg kaj je skreno isto je imao jebene teorije ono dost ljudi je pusilo dok pred sam kraj nije poceo brijat tipa o gusterima i sl..
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 15:59   #9
čuo sam i ranije za njegove teorije da reptili iz svemira upravljaju svijetom kroz tajne organizacije. pa i Zecharia Sitchin se proslavio govoreći slično.
svakako da svijetom upravljaju tajne organizacije- možda ne tako tajne već u tajnosti-, ali mislim da baš i nisu reptili. jedna druga knjiga Stoljeće rata od Endehala objašnjava kako je zapravo nastao ovaj vladateljski ustroj i kako on djeluje...
mr.Natural is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 17:41   #10
Quote:
Sunch4ny kaže:
ludjaci su inace genijalci jer mnogi ljudi se nevjerovatno priljepe za njih ja mislim da je on zreo za psihijatriju,neke teorije su i tocne ali to je cisti krump.
zanimljivo mi je to kako ljudi vole takve freakove i to normalni ljudi eto npr hitler totalni psiho ali svi su ga sljedili pa naprimjer nas dr pavelic kiroprakticar totalni ludjak a opet 1000 ljudi je vidlo u njemu boga
mislim to govorim jer mi je jedan frend skreno i zavrsio u vrapcu prije neg kaj je skreno isto je imao jebene teorije ono dost ljudi je pusilo dok pred sam kraj nije poceo brijat tipa o gusterima i sl..

Žao mi je tvog frenda koji je završio u vrapču, ali luđaci nisu genijalci, već je malo obrnuto - genijalci su malo ludi. U modernom društvu je sve što je izvan zacrtanih normi društva - "ludo".
Nesumnjivo ima strahovito puno ljudi koji se ljepe za freakove i sljede ih. Za razliku od njih David Icke nema "sljedbenike" i svoju religiju.
didler is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 18:18   #11
NEMA al ce zaradit ili je zaradio brdo para ko deniken i ostala klapa koja uzima cinjenice koje postoje malo ih nategni i naprave neku revolucionarnu teoriju..
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 21:01   #12
David Icke je teska legenda.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 05:46   #13
Quote:
adriatic kaže:
I za neke teške naivce.
Nigdje još nisam primjetio ni trunke dokaza -
samo fantastično tumačenje, nekih općepoznatih stvari.
Čini mi se da je suština njegove misije:
širenje STRAHA & BEZNAĐA.
A za to ga jamačno netko debelo plaća.
Pa upravo o tome i on prica,.....
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 08:42   #14
volim zabrijat u neke teorije,alternativu,mistiku...
ali ga je ovaj fakat pretjerao

tebe game znam sa iskona..ti si mentol zrel za psihijatriju
maniche is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 14:56   #15
Quote:
maniche kaže:

tebe game znam sa iskona..ti si mentol zrel za psihijatriju
To će ti svako reći tko se ne slaže s tvojim pogledima ili razmišljanjima.
Slobodno odi u nekog psihića i reci da vjeruješ da je isus bio bog i tako to...i u slučaju da je psihić ateista dobit ćeš dijagnozu da si malo puka i tablete....ako ne vjeruješ probaj.

Ja sam zreo za razliku od tebe ali ne za to što kažeš nego zreo u znanju o temi o kojoj trenutno pričamo jer za razliku od tebe znam mnogo toga i proživio sam mnogo toga i upoznao sam mnogo osoba koji se razume u ovo ali nikad nisu htjeli u javnost.

I ne samo tebi već svima će ovo biti ludost dok se to javno jednog dana ne prizna a to će biti u bližoj budućnosti, a nas pojedince to ništa neće spasiti jer ćete nas vi već pobacati po ludnicama samo zato jer imamo drugačija mišljenja...viđenja..znanja i mogućnosti.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 00:57   #16
Quote:
GameDeveloper kaže:
za razliku od tebe znam mnogo toga i proživio sam mnogo toga
hm jesi...ako se dobro sjecam,kao klinac si otet od vanzemaljaca koji su vrsili pokuse na tebi i ugradili ti neke cipove,onda su ti najboljeg prijatelja ubili jer je izmislio orgon pa je bio prjetnja korporacijama..mogu u nedogled kakve si sve nebuloze pricao.i uopce me ne zivciras kao pojava niti imam nesto protiv tebe,zivcira me cinjenica da je jedna mlada osoba poput tebe potpuno zabrijala i izgubila dodir sa realnosti.
gle,volim alternativu i proucavam ju,nisam jedan od onih koji sve gledaju sa znanstvenog stajalista,volim sagledati jednu stvar iz vise kutova tako da sam poceo citati i davida icke-a ali covjece on stvarno pise nebuloze i nema niti JEDNOG DOKAZA za stvari koje prezentira.
tako isto i tebi kazem,ponudi mi JEDAN REALAN DOKAZ na stvari o kojima pricas i bit cu spreman poceti ih proucavati.ti i ljudi slicni tebi u svemu ce naci zavjeru jer se zavjere doista mogu naci u svemu,uzmi bilo koju situaciju,malo izvrni cinjenice,dodaj malo maste i voila!zavjera je tu,sad idemo tipkat pa ce i bankovni racun dobiti koju kilu.
IMO,osobe poput tebe(bez uvrede) se jednostavno ne mogu nositi sa zivotom pa se zatvore u 4 zida i za svoje neuspjehe okrivljuju neke tajne sile koje kontroliraju njihove zivote,raznorazne zavjere ih koce,osjecaju se posebnima jer su dio grupice koja jedina zna "istinu" itd itd...
s druge strane,uzmimo u obzir da su sve stvari o kojima vi pricate npr. na galaksiji tocne,vi tu ne mozete nista promjeniti,tako je uvjek bilo,uvjek ce i biti,zivot svejedno ide i o tebi ovisi dali ces uzivati u njemu ili dane i noci potrositi na gledanja raznoraznih kvazi-dokumentaraca,proucavanja raznoraznih teorija itd itd...
sve je u tvojoj glavi,svijet je onakav kakvim ga percipiras,zato glavu gore i uzivaj
maniche is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 01:25   #17
Maniche ajde nemoj da rečen šta, prvo krivo si citira i interpretira o čemu sam priča i drugo nije mi ubilo prijatelja nego autora knjige koji je napisao o orgonu i kako ga primjeniti.

Druga stvar, doticaj sa realnošću nisam izgubija nikad pa ni sad, a druga stvar ja neću tebi nudit nikad ništa jer takvi kao ti samo čekaju da im se nešto ponudi na pjatu kao gotov proizvod bez da bi mrdnuli guzicom zato budi faca i traži sam riješenja i odgovore jer mi je dosta više takvih izjava.

Nemoj mi govorit "osobe poput mene", niti sam se zatvorija u 4 zida niti sam takav niti je itko takav od mojih koji se bave time već imamo svoju firmu i radimo kao normalni ljudi što i jesmo.

Loše čitaš osobe, bog ti da nemoj se vatat mojih izjava nego sam proučavaj ili ne proučavaj šta te je god volja jer je najlakše udrit po drugima a bez da pogledaju sebe.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 12:13   #18
rekao si na galaksiji da ti je osoba koja je izmislila orgon dobar prijatelj...a ja ak se ne varam taj lik je bio australac tako da...
nemoraš mi ništa nuditi,takve stvari ne želim znati jer su dio znanstvene fantastike.
kako god,sretno tebi u danjim istraživanjima
maniche is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 14:56   #19
Rekao sam na galaksiji da mi je prijatelj uspio pokrenuti auto na orgon a ne izmislila i vidi se da jako puno znaš o orgonu pa pričaš takve stvari jer orgon se ne može ismisliti.
Ja sam svojim očima vidio djelovanje toga, a ako je tebi to znanstvena fantastika onda nek ti bude tako.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 02:52   #20
Quote:
Sunch4ny kaže:
mislim to govorim jer mi je jedan frend skreno i zavrsio u vrapcu prije neg kaj je skreno isto je imao jebene teorije ono dost ljudi je pusilo dok pred sam kraj nije poceo brijat tipa o gusterima i sl..

a sta su mu dijagnosticirali??
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:40.