Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 13:04   #201
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
molim te...koji je to nastavak i koji je to usisivač? poludit ću od tih dlaka
imam i onaj mali ručni usisivač s nekoliko nastavaka, al je preslab za dlake
To ti je preslabo, imala sam i ja takav, ali moraš nabaviti neki jači koji ima izmjenjive vrećice baš za dlake. Većina malo jačih usisavača sada ima i takve serije, pitaj u trgovini, pa odaberi. Koštaju cca 2500kn, tako da nije malo, ali se isplati
E da, i ima rotirajuču četku kao nastavak, jer jedino ona bolje sakuplja dlake, vjerujem ako znaš ove karakteristike možeš naći i jeftiniji

Veselim se ovom filmu o Hachikou, nisam ni znala za to! Hvala za info

Zadnje uređivanje vita_jela : 06.04.2012. at 13:11.
vita_jela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 13:45   #202
Quote:
vita_jela kaže: Pogledaj post
To ti je preslabo, imala sam i ja takav, ali moraš nabaviti neki jači koji ima izmjenjive vrećice baš za dlake. Većina malo jačih usisavača sada ima i takve serije, pitaj u trgovini, pa odaberi. Koštaju cca 2500kn, tako da nije malo, ali se isplati
E da, i ima rotirajuču četku kao nastavak, jer jedino ona bolje sakuplja dlake, vjerujem ako znaš ove karakteristike možeš naći i jeftiniji

Veselim se ovom filmu o Hachikou, nisam ni znala za to! Hvala za info
2500 ?? ma daj..too much.. rađe bi onda investirala u onu roombu šta je programiraš da sama usisava i kupi dlake od živinčadi

roomba (





ne znam šta da ti kažem za film, ako si mazohist-pogledaj ..ja sam plakala od polovice do kraja ko da je moj pas!
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 13:59   #203
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
2500 ?? ma daj..too much.. rađe bi onda investirala u onu roombu šta je programiraš da sama usisava i kupi dlake od živinčadi

roomba (





ne znam šta da ti kažem za film, ako si mazohist-pogledaj ..ja sam plakala od polovice do kraja ko da je moj pas!
Pa rekoh ti karakteristike, što me navlačiš
Oš neš Bangladeš
Nisam mazohist, ali mi je to super priča.
Ispričavam se
vita_jela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 14:08   #204
Quote:
vita_jela kaže: Pogledaj post
Pa rekoh ti karakteristike, što me navlačiš
Oš neš Bangladeš
Nisam mazohist, ali mi je to super priča.
Ispričavam se
ja sam mazohist...pa ti zato kažem
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 15:22   #205
ja sam kupila neki novi od Philipsa baš radi tih dlaka po tepisima i zadovoljna sam s njim al ne namjeravam svakodnevno usisavat krevet i posteljinu sam da bi pseto spavalo kraj mene. žive oni ko carevi a da toga nisu ni svijesni,a to spavanje u istom krevetu bi bio vrhunac svega. Ne dozvoljavam im spavati po kaučima, imaju svoje korpe ili dolje na tepihu. Neki red mora biti
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 15:39   #206
Quote:
wing kaže: Pogledaj post
ja sam kupila neki novi od Philipsa baš radi tih dlaka po tepisima i zadovoljna sam s njim al ne namjeravam svakodnevno usisavat krevet i posteljinu sam da bi pseto spavalo kraj mene. žive oni ko carevi a da toga nisu ni svijesni,a to spavanje u istom krevetu bi bio vrhunac svega. Ne dozvoljavam im spavati po kaučima, imaju svoje korpe ili dolje na tepihu. Neki red mora biti
meni je za to već kasno...a i ja volim da on spava na kauču kraj mene dok sam ja na laptopu
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 16:43   #207
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
meni je za to već kasno...a i ja volim da on spava na kauču kraj mene dok sam ja na laptopu
nije kasno nikad. od sveg ga se može odviknut. to što ga volim ne znači da on može s menom radit kak ga volja. kad sam mu to dopustila, počel mi je pišat po kući.. i onda sam rekla dosta! sa psima se mora postupat drugačije nego sa djecom,a opet ih treba puuuno voljeti.... u suprotnom imaš gadan učinak.

i moj je prije spaval na kauču, i odviknul se za 2 tjedna. treba ti samo volja da napraviš ono što naumiš.

smetalo me to što si nigdje nisam mogla normalno sjest a da nisam bila puna dlaka ili bilo tko je k meni došao išao je van dlakave guze. mjesta u kući ima kolko oš, zato nemoraju spavat na kauču.
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 16:49   #208
evo ovaj stariji je hrkunjil na ovom kauču, al to smo izbacili i kupili novo, koje nesme ni pogledat;



dobro, ova fotka je tak..al uglavnom vidiš o čem se zapravo radi. pas mora imat svoje mjesto u kući;



i vidiš, niš im ne fali
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 19:10   #209
ja imam "pet hair removal sponge"



auto nemres usisati niti turbo profesionalnim usisavacem. moji su psi jos i kratkodlaki, skoro bez dlake, pa se dlaka opet uvuce u tkaninu da ju nemres ni pincetom izvuci . jos uvijek imam i zastitini pokrivac u autu prije nego uskoce . stvarno nemrem shvatiti one koji se daju maltretirati svim tim dlakama, pa jos i valjda spavati s dlakavcima EEK!
ova spuzva je cudotvorna . na suho, pokupi sve te dlake .
a ima i gumena cetka ...
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 19:24   #210
Ja imam srednjeg snaucera, biber-sol.
To je bice koje neizmjerno volim. Pas koji razlikuje igru od obveze. Pas koji spava sa mnom na istom jastuku jer uziva u mojoj blizini, cisto ono glavica uz glavicu <3
Jedino stvorenje koje zeli sa mnom trcati, jer je moja ekipa uglavnom za neke verzije sjedenja i ispijanja kava. Nisam je ucila da se igra, ali sama je to skuzila. Donese mi svoju igracku i ceka moju reakciju, ne bi li igra pocela.
Ako cu ja spavati do 12, i ona ce isto tako. Ako cu ja ustati ujutro u 6, i ona ce. Moj vjeciti suvozac i prijatelj <3
Inace je jako poslusna, a cak i kad me ne slusa, pa me razljuti, uspije me nasmijati svojim djetinjastim, simpaticnim ponasanjem.

Iskreno, ljudi koji nemaju psa, nemaju pojma kakvo divno iskustvo propustaju. Zalim ih donekle.
__________________
Wherever you look, there's something to be seen.]
WolfWoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 20:46   #211
@wing: super je to.. ima i moj košaru i spava on u njoj..al kad mu dosadi, presmijesti se na kauč! meni ne smeta da je na kauču.. krevet je druga priča.. iako se muštra navečer dok ja krmim popne, a ja onako kroz san ga gurnem dole (nježnooo ).. al onda opet zaspem i on opet gore..
doduše..to radi zimi..kad je hladno

btw..preslatki su

ova spužva gore mi se čini ok još jedan asesoar
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 21:23   #212
Quote:
WolfWoman kaže: Pogledaj post
Ja imam srednjeg snaucera, biber-sol.
To je bice koje neizmjerno volim. Pas koji razlikuje igru od obveze. Pas koji spava sa mnom na istom jastuku jer uziva u mojoj blizini, cisto ono glavica uz glavicu <3
Jedino stvorenje koje zeli sa mnom trcati, jer je moja ekipa uglavnom za neke verzije sjedenja i ispijanja kava. Nisam je ucila da se igra, ali sama je to skuzila. Donese mi svoju igracku i ceka moju reakciju, ne bi li igra pocela.
Ako cu ja spavati do 12, i ona ce isto tako. Ako cu ja ustati ujutro u 6, i ona ce. Moj vjeciti suvozac i prijatelj <3
Inace je jako poslusna, a cak i kad me ne slusa, pa me razljuti, uspije me nasmijati svojim djetinjastim, simpaticnim ponasanjem.

Iskreno, ljudi koji nemaju psa, nemaju pojma kakvo divno iskustvo propustaju. Zalim ih donekle.
s obzirom kakav stresan život živimo, oni su mi jedina utjeha, jedina razibriga, jedino veselje.. moja meditacija... Ma nema ljepšeg neg sa njima otić na polje, livadu i čamit tamo sa njima, ganjat se po dva sata... volim kad dođu do mene. gurnu svoje glavice u moje krilo... i gledaju me onim OKAMA, al znam da onda nekaj hoćeju
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 21:24   #213
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
ja imam "pet hair removal sponge"



auto nemres usisati niti turbo profesionalnim usisavacem. moji su psi jos i kratkodlaki, skoro bez dlake, pa se dlaka opet uvuce u tkaninu da ju nemres ni pincetom izvuci . jos uvijek imam i zastitini pokrivac u autu prije nego uskoce . stvarno nemrem shvatiti one koji se daju maltretirati svim tim dlakama, pa jos i valjda spavati s dlakavcima EEK!
ova spuzva je cudotvorna . na suho, pokupi sve te dlake .
a ima i gumena cetka ...
ja imam neku staru deku, kupili smo radi njih karavan pa ih vozimo u haubi
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 10:23   #214
"Ne postoji bolji psihijatar na svijetu od šteneta koji vam liže lice"

Ben Williams
Ivan Ahilej is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 12:06   #215
Quote:
Ivan Ahilej kaže: Pogledaj post
"Ne postoji bolji psihijatar na svijetu od šteneta koji vam liže lice"

Ben Williams
Ima - mačka koju gladite
ilovik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 21:38   #216
Quote:
ilovik kaže: Pogledaj post
Ima - mačka koju gladite
tema su psi a ne mačke... fulala si grupu.
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 14:08   #217
Quote:
wing kaže: Pogledaj post
tema su psi a ne mačke... fulala si grupu.
Samo sam odgovorio na retoričko pitanje... i to vrlo utemeljeno http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...-anorexia.html kao što se može vidjeti iz ovog teksta.
ilovik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 14:26   #218
Quote:
ilovik kaže: Pogledaj post
Samo sam odgovorio na retoričko pitanje... i to vrlo utemeljeno http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...-anorexia.html kao što se može vidjeti iz ovog teksta.
znaš koliko ovakvih tekstova ima o psima? ma samo pogledaj onu emisiju "izvanredni psi" .

volim ja mačke, imaju tu neku svoju čud prgavu..

but, nikad mi ni jedna od mojih mačaka nije vratila ovoliko ko ova moja đukela
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 15:19   #219
Volim ja sve životinje pa i mačke, ali mislim da su psi ipak zakon...
Ivan Ahilej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 21:03   #220
Ovaj tekst na 1 stranici je predivan i dubok..smatram da ljudi koji nemaju pse..ne mogu to shvatiti..to su mali anđeleki koji mene čuvaju i uvijek oraspolože..moj stariji pas uvijek osjeti kada sam ja tužna ili me nešto boli leži kraj mene i ne miće se..i prestane mi bit loše..iscjeli me..i tako već 12-u godinu..ovaj mali je prinova i toliko je vezan za mene da me tuga hvata svaki puta kada odlazim iz stana jer me gleda svojim predivnim velikim očima, tako da ga većinom vodim sa sobom Još je malo glupav jer je štene pa samo skuplja naše čarape i svoje igračke ..ali spava koliko i ja i dečko i ne budi se i ne diže dok se mi ne probudimo
Od prvog dana nije zacvilio za mamom niti jednom što je super s obzirom na to da neki malci cvile dane i noći kada ih se odvoji od mame Odmah je prihvatio mene za mamu i tako živimo iz dana u dan
Evo nekih slikica mojih pasića :

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/fotografija0529o.jpg/][/URL]
A ovak gospođica spava da joj ne ide svijetlo
__________________
Don´t like me??? Have a seat with the rest of the bitches waiting for me to give a fuck!!!!!!!
urban modell 21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.