Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2009., 13:51   #201
Quote:
piydek kaže: Pogledaj post
Koji vam je K deca?
K records?
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 14:57   #202
Svi mi koji ga slušamo znamo o čemu je čovjek govorio a ona slika dosta toga govori!
__________________
Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti. Mi cemo ga držati. Vaši Pradjedovi
Saha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 15:21   #203
Quote:
Saha kaže: Pogledaj post
Svi mi koji ga slušamo znamo o čemu je čovjek govorio a ona slika dosta toga govori!
On je o nečemu govorio?
Iksbrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 16:23   #204
Nirvana je dobar bend!
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 17:21   #205
Quote:
Ponor kaže: Pogledaj post
Meni ti već sad izgledaš smiješno. Daj odustani, pa neće shvatit jer si im ti reko.
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
piydek, ne budi naivan. to je ko da razumom pokušavaš odvratit skupinu fanatika od njihove namjere. nejde to tak. end he lajks tu sing along, and he lajks tu šut his gans. bat he dont nou vot it minz. tak je navek bilo.
Ma u pravu ste oboje, ali jebiga, moram vjerovati da se ljudi mogu promijeniti (ne samo s vremenom). Ali da, ne može se nikoga poučiti preko foruma. previđam to.
__________________
ChRoNoS
piydek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 17:30   #206
Quote:
Iksbrown kaže: Pogledaj post
On je o nečemu govorio?
Nisam mislio na to da je o nečemu govorio - pogrešno sam se izrazio (moja greška) već na to da kužimo ono što je htio reći! U nekim pjesmama se to osjeti ak me kužiš?
__________________
Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti. Mi cemo ga držati. Vaši Pradjedovi
Saha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 20:34   #207
Quote:
crippled angel kaže: Pogledaj post
da ispravim ikstomija,oni se nisu toliko mrzli,posvadjali su se kad je axl jednom prilikom ispljuvao courtney...a ta zena je obicna krava...citala sam knjige i po mom misljenju ona je kriva za smrt,ona ga je ubila,mislim,platila ubojstvo...je da su se volili,al ona zeli materijalno.jbg...
a za uvodni post-zasto bi se sramio onoga sta slusas...???kad se cajkasi mogu hvalit cecom i onom karleusom,kojima je mozak velicine kokosijeg(joj i kokosi cak vrijedjam!!!),onda bi ti spomenutog genijalca trebao uzdizati do neba!!!!
osobno jako volim kurta...ponekad je bio nepodnosljiv,al sve u svemu je legenda koja ce zauvijek biti u srcima svih fanova!!
Kurdt I will always love you!!
R.I.P. angel....


I totally agree with you.
Kurdt Gallagher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 20:36   #208
Quote:
Saha kaže: Pogledaj post
Svi mi koji ga slušamo znamo o čemu je čovjek govorio a ona slika dosta toga govori!
Da,mislim da ako ga stvarno slušate,znate o čemu govori....
Kurdt Gallagher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 20:48   #209
Quote:
crippled angel kaže: Pogledaj post
da ispravim ikstomija,oni se nisu toliko mrzli,posvadjali su se kad je axl jednom prilikom ispljuvao courtney...a ta zena je obicna krava...citala sam knjige i po mom misljenju ona je kriva za smrt,ona ga je ubila,mislim,platila ubojstvo...je da su se volili,al ona zeli materijalno.jbg...
a za uvodni post-zasto bi se sramio onoga sta slusas...???kad se cajkasi mogu hvalit cecom i onom karleusom,kojima je mozak velicine kokosijeg(joj i kokosi cak vrijedjam!!!),onda bi ti spomenutog genijalca trebao uzdizati do neba!!!!
osobno jako volim kurta...ponekad je bio nepodnosljiv,al sve u svemu je legenda koja ce zauvijek biti u srcima svih fanova!!
Kurdt I will always love you!!
R.I.P. angel....
da ispravim crippled angel.....on su se MRZILI:..barem Kurt gunse...
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 20:56   #210
e onda oke....
da pitam....
ti voliš nirvanu?
šta još uz nirvanu?
Kurdt Gallagher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:03   #211
Quote:
Kurdt Gallagher kaže: Pogledaj post
e onda oke....
da pitam....
ti voliš nirvanu?
šta još uz nirvanu?
nirvana moj prvi band....koji me je uveo u svijet prave glazbe...moj najdrazi band slusam duuuggo....a od zanrova slusam Black/death metal....Industrial metal, Metalcore ,post punk , volim poslusat Indie...Hardcore bandove...i tako.....puno glazbe slusam
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:10   #212
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
nirvana moj prvi band....koji me je uveo u svijet prave glazbe...moj najdrazi band slusam duuuggo....a od zanrova slusam Black/death metal....Industrial metal, Metalcore ,post punk , volim poslusat Indie...Hardcore bandove...i tako.....puno glazbe slusam

Da,Nirvana je i moj 1. bend........
A metal slušaš?
Ja baš i ne.Iako čujem da su AiC metal,a njih volim.
I Metallicu ali onako.
A punk?
I ja.
Dali je normalno da neko (ja) voli grunge,punk i BRITPOP u isto vrijeme (ciljam na Oasis,Blur mrzim)
Zanima me vaše mišljenje
Kurdt Gallagher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:26   #213
Quote:
Kurdt Gallagher kaže: Pogledaj post
Da,Nirvana je i moj 1. bend........:
A metal slušaš?
Ja baš i ne.Iako čujem da su AiC metal,a njih volim.
I Metallicu ali onako.
A punk?
I ja.
Dali je normalno da neko (ja) voli grunge,punk i BRITPOP u isto vrijeme (ciljam na Oasis,Blur mrzim)
Zanima me vaše mišljenje
vaše!!!
Pa zasto ne....Britpop hm,
mislis na bandova poput Placebo . Coldplay. sto su bandovi koji se cesto nadju na mojoj top playlisti...Oasis..RAdiohead bas i ne volim ni Blur a opcenito za glazbu nema veze sto slusas dva-tri ne povezana žanra...evo i ja metal - volim i britpop,synthpop(rock),čisti industrial,...glazba je po meni odraz duse. i neka se glazba ne moze slusat u svakim uvjetima..npr kada sam malo razocaran upalim neki psihodelicni rock ili nirvanu u zadnje vrijeme , kad sam malo energičan tu dolazi death metal... pa kad sam tuzan balck metal ... iznerviran punk i tako....
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:37   #214
Ajmo, dosta flejma. Ili normalno ili POKER NA BODOVANJE.
__________________
Hello Tiger, thank you for helping sustain the S.J.'s. I wish you could have taken some italian rain.
Maybe Petra will find the words to describe to you what a fun night it was.
How far we have travelled just for this. To be here. Meet you someday, friend. ¡DCB!
oktopod is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:46   #215
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
vaše!!!
Pa zasto ne....Britpop hm,
mislis na bandova poput Placebo . Coldplay. sto su bandovi koji se cesto nadju na mojoj top playlisti...Oasis..RAdiohead bas i ne volim ni Blur a opcenito za glazbu nema veze sto slusas dva-tri ne povezana žanra...evo i ja metal - volim i britpop,synthpop(rock),čisti industrial,...glazba je po meni odraz duse. i neka se glazba ne moze slusat u svakim uvjetima..npr kada sam malo razocaran upalim neki psihodelicni rock ili nirvanu u zadnje vrijeme , kad sam malo energičan tu dolazi death metal... pa kad sam tuzan balck metal ... iznerviran punk i tako....

Svaka čast čovječe.
Ohrabrio si me :
Da psihodelični rock tipa Pink Floyd..Ima momenata da slušam...
Punk..Da...Sex Pistolsi su super kad si ljut
Oasis i Coldplay Totalno volim....Kako si pogodio...Vidi nevolim niti Radiohead niti Blur...Dosadni su....
Svaka čast
Kurdt Gallagher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:49   #216
Ej cripple angel......nemoj tako....poznam curu,totalni je nirvana fanatik.zna sve pjesme počevši od papercuts spank thru ili šta ja znam sve do smells like teen spirit.......i lijepa je.......tako da nemoj spominjat tu neki wc.....molim te,samo bez vrijedanja.......peace
Kurdt Gallagher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:51   #217
Quote:
Kurdt Gallagher kaže: Pogledaj post
Ej cripple angel......nemoj tako....poznam curu,totalni je nirvana fanatik.zna sve pjesme počevši od papercuts spank thru ili šta ja znam sve do smells like teen spirit.......i lijepa je.......tako da nemoj spominjat tu neki wc.....molim te,samo bez vrijedanja.......peace
Lijepo zbori ovaj momak. Govorio sam.
__________________
Hello Tiger, thank you for helping sustain the S.J.'s. I wish you could have taken some italian rain.
Maybe Petra will find the words to describe to you what a fun night it was.
How far we have travelled just for this. To be here. Meet you someday, friend. ¡DCB!
oktopod is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:53   #218
Quote:
Kurdt Gallagher kaže: Pogledaj post
Ej cripple angel......nemoj tako....poznam curu,totalni je nirvana fanatik.zna sve pjesme počevši od papercuts spank thru ili šta ja znam sve do smells like teen spirit.......i lijepa je.......tako da nemoj spominjat tu neki wc.....molim te,samo bez vrijedanja.......peace
it's crippled angel,not cripple.... pa sama je za sebe rekla to za wc....oprosti,ne znam je,al vec nakon 2 procitana posta mi se zgadila...znam ja tu furku s pocetka slusanja nirvane...zao mi je sta svoj 100-ti post trosim na nju...
__________________
bloodshot eyes-metal skin
serpents tongue-dagger claws
dragon wings-crooked horns....K.I.N.G.
crippled angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:56   #219
Quote:
crippled angel kaže: Pogledaj post
it's crippled angel,not cripple.... pa sama je za sebe rekla to za wc....oprosti,ne znam je,al vec nakon 2 procitana posta mi se zgadila...znam ja tu furku s pocetka slusanja nirvane...zao mi je sta svoj 100-ti post trosim na nju...
aha sorry za ime.....a znam nju,naj mi frendica,i stvarno je ok.ali tu na internetu neznam šta joj je.ma sluša one vać dosta i stvarno zna sve o kurtu i nirvani.vjeruj.ma sve okee bit će još postova ......ioako sad ide ća as foruma....
Kurdt Gallagher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:58   #220
Quote:
Kurdt Gallagher kaže: Pogledaj post
aha sorry za ime.....a znam nju,naj mi frendica,i stvarno je ok.ali tu na internetu neznam šta joj je.ma sluša one vać dosta i stvarno zna sve o kurtu i nirvani.vjeruj.ma sve okee bit će još postova ......ioako sad ide ća as foruma....
al sta je,moras priznat da zenska malo priser*je...
__________________
bloodshot eyes-metal skin
serpents tongue-dagger claws
dragon wings-crooked horns....K.I.N.G.
crippled angel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.