Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2010., 15:04   #4181
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Misliš lokacijski?
Jer koliko ja znam to su braća, jedan drži dućan u Splitu (Ivan) a drugi u Zagrebu (Alen) Ali to je ista firma...
Meni su cipele rađene u Splitu i mislim da sve i rade tamo pa šalju za Zagreb.
Hm...ja sam čula da ne pričaju već godinama
sad stvarno niš ne znam
__________________
Gle malu plaću,poslije kiše...dođe račun i nema je više!
lady moss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 15:32   #4182
[QUOTE=kika78;24657863]Evo, na slici malo izgledaju tirkizne ali su u "živo" grimizno zelene.[QUOTE]

Stvarno su predivne. Mislim da ću i ja do njega...

Jako su mi se svidjele ove http://www.alenledenko.com/pictures/ledenko-133.jpg

Iako ja sve radim nekako u zadnji tren pa će vjerojatno cipele još pričekati neko vrijeme
__________________
Prodajem NOIR vjenčanicu vel 38 https://imageshack.com/a/zBsF/1
mijauuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 21:12   #4183
A shoo

Da li je netko radio cipele kod njih?
Dućan je kod shopping centra Prečko.
http://www.ashoo.net/
Strizibuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 21:53   #4184
Quote:
Strizibuba kaže: Pogledaj post
Da li je netko radio cipele kod njih?
Dućan je kod shopping centra Prečko.
http://www.ashoo.net/
to i mene zanima
iako sam čula dosta pohvala na njezine cipele
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 14:59   #4185
Quote:
Strizibuba kaže: Pogledaj post
Da li je netko radio cipele kod njih?
Dućan je kod shopping centra Prečko.
http://www.ashoo.net/
Moja frendica je kod nje radila cipele za svoju svadbu cipele i kaže da su super udobne i da je ženska napravila točno ono što si je frendica zamislila. Uglavnom sve same pohvale. E sad... cijena je bila oko 1800 kn.
__________________
Štucko 4.8.2011.
prasence82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 18:29   #4186
evo i obećanih fotki balerinkica
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 19:01   #4187
ja bi nekaj slično ili bar malo u špic, samo malo tamnija boja
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 19:03   #4188
ma sad će biti velik izbor po gradu kad dođe nova kolekcija...
ja sam si tražila samo zlatne, a i ovo je neka stara kolekcija...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 19:08   #4189
ali su lijepe
našla sam cipele smeđe boje kakvu bi htjela u robertu, ali imaju petu i to takvu da ne bi znala u tome hodat
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 19:24   #4190
hvala, hvala
ma ja sam imala one bijele na petu i ove... ove sam nosila 90% vremena
ma budeš si našla svašta sad kad dođe ta proljetna lkolekcija,...vidjela sam da su već počele polako dolaziti
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 20:14   #4191
Quote:
lady moss kaže: Pogledaj post
Hm...ja sam čula da ne pričaju već godinama
sad stvarno niš ne znam
Ivan ima ducan i u Splitu u Nigerovoj ulici...meni osobno pravi bolje cipele i moze se narucit ravne dok kod alena peta mora biti minimalno 4 cm
roxy545 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 20:57   #4192
Cure, ajde mi nešto molim vas objasnite

Ledenko u Teslinoj; da li taj dućan uopće radi i da li je netko bio nedavno u njemu?
Jer sam ja jučer otišla do njega i te stepenice koje vode u dućan izgledaju kao da ih mjesecima nije nitko pomeo, računi leže na podu, radno vrijeme je vrlo nejasno...pa me zanima da li je to baš taj Ledenko? I da li se kod njega treba naručiti?
Maja D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 10:42   #4193
Quote:
Maja D. kaže: Pogledaj post
Cure, ajde mi nešto molim vas objasnite

Ledenko u Teslinoj; da li taj dućan uopće radi i da li je netko bio nedavno u njemu?
Jer sam ja jučer otišla do njega i te stepenice koje vode u dućan izgledaju kao da ih mjesecima nije nitko pomeo, računi leže na podu, radno vrijeme je vrlo nejasno...pa me zanima da li je to baš taj Ledenko? I da li se kod njega treba naručiti?
Da, to je to. Po stepenicama dolje.. I ja sam se (ne)ugodno iznenadila kada sam vidjela kakav im je prodajni salon.
Ali kad dobiš cipke koje su predobre tak ti je svejedno gdje i kakav im je dućan. A curka koja tamo radi je stvarno genijalna, meni je čak dala svoj broj mobitela da zovem ak me nešto još bude zanimalo...

Ne znam za radno vrijeme (znam da se ne trebaš naručiti), ali ja sam dolazila tamo uglavnom u jutarnjim satima i radili su normalno.
Ako hoćeš, šaljem ti na pp njihov fiksni i njezin broj moba pa pitaj
__________________
Moja srećica.....

Zadnje uređivanje kika78 : 29.01.2010. at 10:56.
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 10:47   #4194
Izgleda da i Ivan Ledenko ima svoj dućan u Zagrebu,
slučajno sam naletila na ovo ;http://click4you.com/zagreb/main?lan...d=&startPage=1
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 10:54   #4195
Quote:
roxy545 kaže: Pogledaj post
Ivan ima ducan i u Splitu u Nigerovoj ulici...meni osobno pravi bolje cipele i moze se narucit ravne dok kod alena peta mora biti minimalno 4 cm
Bolje - kvalitetnije ili bolje - ljepše? I nije točno da kod alena peta mora biti 4 cm. Samo pogledaj njegovu kolekciju na stranici i vidjet ćeš da u ponudi ima i skroz ravnih cipela...
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 12:10   #4196
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Da, to je to. Po stepenicama dolje.. I ja sam se (ne)ugodno iznenadila kada sam vidjela kakav im je prodajni salon.
Ali kad dobiš cipke koje su predobre tak ti je svejedno gdje i kakav im je dućan. A curka koja tamo radi je stvarno genijalna, meni je čak dala svoj broj mobitela da zovem ak me nešto još bude zanimalo...

Ne znam za radno vrijeme (znam da se ne trebaš naručiti), ali ja sam dolazila tamo uglavnom u jutarnjim satima i radili su normalno.
Ako hoćeš, šaljem ti na pp njihov fiksni i njezin broj moba pa pitaj

Točno, u pravu si, ali pomislila sam da sam na krivom mjestu kad sam došla. I još je bilo devet sati ujutro i ni traga nikome. Ali ne odustajem

Ajde mi molim te daj broj od te cure, pa ću je probati nazvati! Thanks
Maja D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 13:58   #4197
Ja imam od ivana, a par cura s kojima sam dobra ima od alena cipele, i moram reci da je samo jedna zadovoljna sa omjerom dobiveno/ulozeno.
Mislin, to je samo moje iskustvo.
meni nisu nesto extra udobne ( samo 1h max, peta 10 cm), a ni nisu ispale onako kako san ih ja zamislila (ok, tu je mozda i moja krivica sta nisan sve jos jedan put provjerila). i sad mi je zao sta nisan kupila tada u Armanija za iste novce jedne koje su mi se svidile
ne kazen da su losi, nego ipak savjetujem da pogledate u neke ducane u koje inace ne bi isle prije nego se odlucite za narudzbu
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 15:41   #4198
fasinain, naravno.
svatko ima svoje iskustvo i ocjenu uloženog - dobivenog. uvijek će biti onih koji su više i manje zadovoljni istom stvari i to je u redu.
kao što se vidi iz mojih brojnih postova (čovjek bi pomislio da radim za njih ), ja sam oduševljena njegovim cipelama i da imam toliko novaca za cipele kupovala bi ih samo kod njega.
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 15:53   #4199
ove su mi krasne
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 16:54   #4200
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Bolje - kvalitetnije ili bolje - ljepše? I nije točno da kod alena peta mora biti 4 cm. Samo pogledaj njegovu kolekciju na stranici i vidjet ćeš da u ponudi ima i skroz ravnih cipela...
po kvaliteti...tako je bar meni jer imam cipele od jednog i drugog. Za alena sam pitala prije par mjeseci u ducanu dali mi moze napravit ravne cipele rekao je da ne moze nego s minimalnom petom od 4 cm.
roxy545 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.