Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2011., 19:10   #1581
ipak niš od slike
ovakva je sad, i to nije dobro.

AnaMališaa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:19   #1582
a ja imam problem da mi te cokoladne ispadnu pretamne, danas se farbam sa svijetlo zlatnosmeđom pa se nadam da necu opet ispast crna
silly3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:36   #1583
eto meni baš suprotno. ovakva sam bila prvi put i to mi je super i želim opet takvu.

kak je moguće da od iste boje tolika razlika :S
AnaMališaa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:40   #1584
Ja također razmišljam o takvoj boji, a inače mi kosa vuče na plavo, svijetlo smeđe više. Uglavnom, dobar izbor!
mellody.222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 12:52   #1585
Quote:
mellody.222 kaže: Pogledaj post
Ja također razmišljam o takvoj boji, a inače mi kosa vuče na plavo, svijetlo smeđe više. Uglavnom, dobar izbor!
i moja je prirodna takva, al nikako mi ne stoji
AnaMališaa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 14:22   #1586
Quote:
AnaMališaa2 kaže: Pogledaj post
i moja je prirodna takva, al nikako mi ne stoji
pa eto onda pokušaj s tom čokoladno-smeđom pa javi dojmove, da li se primila takva ili nešto tamnija itd..
mellody.222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 16:33   #1587
Ima li neka cura iskustva sa smedjim nijansama syoss farbi za kosu?! Farbam se dva puta godisnje, jer radi kvalitete kose ne mogu priustiti cesce bojanje, pa bih ovaj put umjesto loreala uzela syoss ali nisam sigurna koliko su postojane i vjerne nijanse
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 12:03   #1588
Quote:
mellody.222 kaže: Pogledaj post
pa eto onda pokušaj s tom čokoladno-smeđom pa javi dojmove, da li se primila takva ili nešto tamnija itd..
jeesam. vec sam se nekih 5,6 puta farbala. prvi put sam sa čokoladnom ispala ovakva tamna ko na drugoj slici, i drugi put.. a svaki poslje put je bila neka blijeda, čudna :O i sad kad se u istu tu čokoladnu farbam budem onakva svijetla ko na prvoj slici. oćuuuu opetr tamnuu
AnaMališaa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 11:41   #1589
Pozz,
jel mi može tko preporučit smeđu boju za kosu koja ne ispada tamno, već baš onak prirodno smeđe, po mogućnosti bez crvenkastog odsjaja.
Imam trenutno plave i smeđe pramenove koji su mi dosadili pa bih se vratila svojoj prirodno smeđoj boji.
muchacha0808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 12:33   #1590
Quote:
muchacha0808 kaže: Pogledaj post
Pozz,
jel mi može tko preporučit smeđu boju za kosu koja ne ispada tamno, već baš onak prirodno smeđe, po mogućnosti bez crvenkastog odsjaja.
Imam trenutno plave i smeđe pramenove koji su mi dosadili pa bih se vratila svojoj prirodno smeđoj boji.
keune 6.19 je meni ispala baš smeđa, srednje smeđa s prirodnim odsjajem
amanda 1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 09:47   #1591
E hvala za preporuku.
muchacha0808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 21:39   #1592
Imam na glavi ovo


i nadam se da će ispat TAKO, a ne črno il neznamkak.
Nekak su mi se počele sviđat te pepeljaste nijanse smeđe, jel zna netko neku drugu pepeljastu da nije od Loreala?
za slučaj da ovo pođe, hm...Krivo.
moram ubit crvenkastu nijansu ispod.

Ovo mi je dosad jedina boja s kojom se nisam generalno zasrala. Pjena se lako pomiješa, ima je kolko oćeš, fakat ne curi i bez problema se nanosi. Zakon.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 22:52   #1593
Ok, boktemazo.

Crnija nisam bila ni dok sam se s crnom farbala.


katastrofa.
S kojom pepeljastom da to sad skinem? Uključujući jači hidrogen, naravno.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 22:52   #1594
Sad je vjerojatno kasno, al bit će jako tamno, ja sam se prije pola sata farbala s istom takvom tamno plavom i smeđa sam...tamno smeđa

edit:taman dok sam pisala i sama si vidla... btw i mene zanima dal će se to šta isprat i šta sad s tim na glavi
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 23:09   #1595
Dosad mi se to jedino s Paletteom deđavalo..da ispadne gro nijansi tamnija nego na kutiji, bez obzira koju boju uzela. To ko da je pravilo kod njih.
Nisam mislila da će i s Lorealom bit tak
Sutra idem u Muller, tam je velik izbor pa ću nać neku svijetlo smeđu pepeljastu i uzet 9% hidrogen, to bi trebalo malo posvijetlit ovo sranje...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 23:12   #1596
Ovo moje izgleda grozno, nije u pitanju nijansa dvije nego puno njih... Mislim da si se farbala s ovom mojom (70 dunkelblond) da bi ti ispala da koju si ti planirala... Aj javi s čim si ju uspjela malo posvijetliti... ja si sve nekak mislim isprat će se al ne znam baš... totalno me ovo bacilo u depresiju
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 23:15   #1597
I mene
Ovo sam htjela postić

a dobila sam maltene ovo

Ili da se ubijem, ili da se blajham.
Neću više Loreal, meni kad se jednom neka marka zamjerni ma da je besplatna...jok. Naći ću neš drugo.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 23:19   #1598
Da to ti ne bi sad na to tamno čudo više ni primilo...ma joj takva sam ja ko ta na prvoj slici...
al stoji mi užasno...userem se od straha kad naletim na svoj odraz u prozoru...ajme ne mogu vjerovat da mi tak grozno stoji smeđa

Al moram im proznat da osim usrane boje kosa poprilično zdravo i sjajno izgleda, ah šteta šta ću ju sutra spalit s blajhom il nečim sličnim.
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 23:26   #1599
Quote:
jadzi kaže: Pogledaj post
ah šteta šta ću ju sutra spalit s blajhom il nečim sličnim.
Jelda?

Ja ne mogu sad čekat par dana, ili tjedan-dva nedajbožedragi, odoh odmah sutra first thing ujutro čim svane do Trga i uzet ću neku svijetlo smeđu pepeljastu (da, jesam spomenula da ovo crveno ispod JOŠ uvijek egzistira, bez obzira šta je tamna? Da.) i neki žešći hidrogen od Afrodite, oni ne spaljuju, malo imaš halucinacije poslije al dobro, bar ti kosa ostane čitava.

Dakle čujemo se i sutra navečer.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 23:31   #1600
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Jelda?



jesam spomenula da ovo crveno ispod JOŠ uvijek egzistira, bez obzira šta je tamna? Da.
Omg i na mojoj glavi se neš žuti, crveni...kakav je to odsjaj nešto kenjkavo zlatnikasto kestenasto...omg nije mi dobro
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.