Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2015., 09:14   #2681
Znate li neke hotele gdje je noćenje do 40-50 eura po osobi, a da naravno nije predaleko od centra?
mateo777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 22:26   #2682
Otvori booking.com ili hotels.com i postavi zeljene filtere.
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 23:59   #2683
Quote:
mateo777 kaže: Pogledaj post
Bok ekipa!

Idem krajem 5.mjeseca sa 4 prijatelja u Amsterdam i bit ćemo 3 noći.
Može li se obići sve u ti par dana?
Koje hotele/hostele preporučujete? Poslao sam upit za 10 stanova na airbnb.com i niti jedan nije slobodan

Unaprijed hvala!!!
ne znam kakve imate interese i kaj vas zanima. ako idete zbog coffeeshopova, gljiva i red lighta ti nemrem pomoći, jer je meni to spektakularno dosadno i isfurano
ali dosad sam u amsterdamu bio 6-7 puta i svaki put se nanovo oduševio s tim gradom i nizozemskom općenito.

tak da ako vas zanimaju i "ostale" stvari u amsterdamu svakako preporučam vožnju brodom po kanalima. nije preskupo, vodiči znaju bit jako zabavni, a cijela tura je, meni bar, odlična. traje jedno sat, sat i pol ako se dobro sjećam i možete ić recimo kad je lošije vrijeme (a to zna bit dost često), jer su brodovi zatvoreni, pa možeš "ubit" vrijeme na taj način.

nadalje, ono što je meni najveća fora u toj holandiji je ta vožnja s tim biciklima. tak da vam preporučam da si iznajmite bicikle i samo "kruzate" po gradu. di vas put nanese. meni je odlično bilo doživit taj filing takvog načina vožnje bicikla koji je jednoj naciji potpuno usađen u životni stil. ja sam s ekipom bauljao i okolo amsterdama, malo van grada s biciklom i bilo je jebeno. imao sam smještaj u haagu pa sam čak i do rotterdama i natrag išao jedan dan (Haag - Rotterdam), al su mi noge otpale pa to ne preporučam iako je jako zabavno bilo

ako sam dobro upućen, mislim da se nakon 100 godina obnove otvorio Rijksmuseum pa i to ne bi bilo loše posjetit...sad je brijem neka Rembrandtova izložba, al ne znam kolko vas to zanima.

Al možete isto Rembrandtovu kuću posjetit, ona je ako se ne varam blizu kolodvora negdje, i jako jako je fora. uređena u njegovom dobu i baš je ok

ima i heineken pivovara u kojoj nisam bio, mislim da je blizu rijskmuseuma. nisam bio, al sam čuo da je jako cool iako vjerujem da nije jeftin ulaz baš. al se isplati vidit.

mislim, napisao sam ti stvari koje onak budu u svakom vodiču, al evo bar su iz prve ruke meni je amsterdam grad koji se apsolutno mora doživit, jer je svaki njegov kutak zanimljiv i nekak ima dušu, iako mi na k...c idu horde britanskih i američkih klinaca koji dolaze pušit travu i glupirat se po cesti. al dobro

red light mi je spektakularna zabava bila promatrat ekipu kak slini na te kurve tako da je to "must visit", al to vam ne moram ni govorit.

uglavnom, vozite se na bajkovima, bauljajte okolo i upijajte.
i, ako vam se da, odite jedan dan na izlet do rotterdama koji je meni fascinantan grad...

i tak. bit će vam super.
clansman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 00:07   #2684
Quote:
mateo777 kaže: Pogledaj post
Znate li neke hotele gdje je noćenje do 40-50 eura po osobi, a da naravno nije predaleko od centra?
Pogledaj si airbnb.com
Ako je 40-50E po osobi,vjerovatno se moze iznajmiti stan za tu lovu.
VingTsun is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 19:15   #2685
Mi smo preko airbnb iznajmili apartman u centru. 5 dana nas 4 i po osobi nas je ispalo otprilike 1200 kn. Sta je ODLICNOOO!
Malo pogledaj ponudu na airbnb jer se stvarno isplati. a opet sve zavisi o trenutnoj ponudi. Mi smo nas apartman rezervirali vec ima dva miseca.
__________________
Let's go anywhere....
gordica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 09:20   #2686
Pozdrav,
zanima me šta pogledati u Amsterdamu jedno popodne a da najvise imamo od toga, sa nama če biti I jedna curica od 13 godina, tako da želimo, da bi njoj bilo najlepše?
Mbkl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 11:53   #2687
vožnja po kanalima.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 01:07   #2688
S obzirom na ograniceno vrijeme,slazem se sa Lizzie.
Samo bi predlozio da si nadjete na internetu "privatnu" turu brodom umjesto da idete na one klasicne turisticke brodove.
To je nesto skuplja varijanta ali je dozivljaj puno bolji na manjem brodicu gdje se neguzvas sa hrpom drugih turista.Ako ste avanturisti,moze se iznajmiti camac pa se sami vozite okolo po kanalima.
Brod je odlican nacin za za to kratko vrijeme koje imate obidjete velik dio grada posto je cijeli grad na kanalima.
VingTsun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 11:39   #2689
pozz

Zna li netko mozda satnice za malere u nizozemskoj pa i neku firmu gdje bi mogo nac posao hvala
nani-usluge is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 02:07   #2690
dakle; najjednostavniji što bi značilo najjeftiniji način da dođem do Utrechta? znam da mogu guglat, al me zanima da ljudi koji znaju otprilike kako je putovat od hrv-niz i kakva je udobnost čega i koja je najbolja opcija?
ako je kojin slučajen bitno, iden u posjetu na nekih 3-5 dana gdje imam smještaj i hranu, dakle samo me put zanima?
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 02:12   #2691
Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
dakle; najjednostavniji što bi značilo najjeftiniji način da dođem do Utrechta? znam da mogu guglat, al me zanima da ljudi koji znaju otprilike kako je putovat od hrv-niz i kakva je udobnost čega i koja je najbolja opcija?
ako je kojin slučajen bitno, iden u posjetu na nekih 3-5 dana gdje imam smještaj i hranu, dakle samo me put zanima?
Odakle si?
__________________
Sometimes, the best answer is a more interesting question.
Terry Pratchett
Keenado is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 02:14   #2692
neočekivano brz odgovor ^^
split, student sam ako to ima ikakve veze s popustima možda + ako triba još koja informacija pitaj jer mi mozak trokaje u ovu uru, zahvaljujem unaprijed
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 16:43   #2693
Transavia ti ima zrakoplovnu liniju Split - Rotterdam, da se naći, ovisno o datumu, povratno za 120€, možda i manje. Od Rotterdama do Utrechta vlakom je najmanji problem.
nvnk is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 18:36   #2694
Dolazim krajem 6.mj u Amsterdam pa me zanima slijedece: do kada u tjednu i subotom rade dućani ? Da li je nedjeljom išta otvoreno? Preporuka za provesti nedjelju u gradu, jer je nedjelja jedini dan kad ću biti cijelo vrijeme slobodna.
la nutella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 18:39   #2695
Petak ce biti razgled grada, subota neki izleti izvan grada, nedjelja po vlastitom izboru.
la nutella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 14:52   #2696
Quote:
la nutella kaže: Pogledaj post
Dolazim krajem 6.mj u Amsterdam pa me zanima slijedece: do kada u tjednu i subotom rade dućani ? Da li je nedjeljom išta otvoreno? Preporuka za provesti nedjelju u gradu, jer je nedjelja jedini dan kad ću biti cijelo vrijeme slobodna.
Ha sad sta te od ducana zanima? Klasicni shoping? U centru je gomila toga otvoreno od 12 do 18 (ili 20) mislim, ali daj si proguglaj malo, ja se slabo po centru suljam zadnjih godina.
hm.nl, zara.nl, vd.nl, kajaznam.nl

Shopping centri na rubovima grada su otvoreni uglavnom.

Evo vidi ovdje za pocetak: http://www.amsterdam.info/shopping/
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 21:43   #2697
Pitanje
Dali Amsterdam Card pokriva i prijevoz do zaanse schans?
__________________
Let's go anywhere....
gordica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 22:38   #2698
Quote:
gordica kaže: Pogledaj post
Pitanje
Dali Amsterdam Card pokriva i prijevoz do zaanse schans?
ne, opcija ti je vlak do Koog-Zaandijk ili autobus do zaanse schans-a (par eura)
cult1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 23:04   #2699
Quote:
cult1234 kaže: Pogledaj post
ne, opcija ti je vlak do Koog-Zaandijk ili autobus do zaanse schans-a (par eura)
Hvalaaaa
__________________
Let's go anywhere....
gordica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 17:21   #2700
Hello,

Za ljeto planiramo Amsterdam, ali ostavili bi jedan dan za Utrecht. Što prepoučujete tamo?

Vidim da vlakovi idu svakih pola sata, pa pretpostavljam da nema potrebe za rezrevacijom i rnaijom kupovinom istih, ili?
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.