Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.05.2017., 18:42   #1
Ne znam gdje nabaviti CPU fan hardver i kod kojeg servisera (za laptop)

Poštovanje ljudi.

Imam problema u vezi hardvera na laptopu HP pavilion DV 6 koji je star 5 godina. Naime, radi se o komadu hardvera, koji služi kao rashladni uređaj na laptopu, a zove se CPU fan. Bez njega mi se laptop pregrijava i gasi, a pošto je u kvaru, na momente radi, počne krčiti i zapne, pa se laptop gasi nakon pregrijavanja. Bio sam kod 3 servisera u Zagrebu i sva tri nisu mogla nabaviti taj komad hardvera za laptop, nisu mogli pronaći zamjenski dio premda su ujedno i partneri HP-a.

Zanima me poznajete li u Zagrebu servisere, koji imaju na lageru te zamjenske komponente za laptope stare 5 godina i dulje možda? Znam inače da se može to i na internetu pronaći, ali ako ima netko informaciju gdje i kako, to bi mi znatno skratilo vrijeme traženja. Ne da mi se kupovati novi laptop, pošto sam za ovaj već potrošio oko 6500 kuna. Radi se o dobrom laptopu s Intelovom i AMD-ovom grafikom koja može i grafički najzahtjevnije aplikacije izdržati, te intel Core i5 procesorom, koji se i danas koristi praktički svuda. Dakle, da kupim sada i novi, ne bih dobio ništa posebno u odnosu na ovaj sada koji imam, pa bih vas molio ako netko zna da mi kaže.

Unaprijed hvala.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.