Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2007., 08:30   #1
Istina o padu krajine i podjeli Bosne

LINK


Ovo nakraju sve ima veze i sa Kosovom

Da li vi stvarno mislite da JNA koja je posedovala rakete zemlja-zemlja 9M21F Luna-M koje ostavljaju krater minimum 800m mogla da izgubi od sacice Slovenaca,nenaoruzanih Hrvata i Muslimana?Pa naravno da nije sve su se Slobo i Franjo dogovorili.
petarjak is offline  
Old 11.04.2007., 08:54   #2
Još jedna glupa tema, koja bi trebala relativizirati srpske poraze u ratovima koje su pokušavali voditi, a izgubili su sve kad je pred njih stao iole ozbiljniji protivnik..

Na kraju se ta "silna i strašno naoružana JNA" morala povući čak i sa Kosova.. Ako niste mogli obraniti niti sačuvati niti kolevku srpstva, jedanko tako ste ispušili i sve ostalo!

I Bosnu ste 1995. već izgubili na vojnome planu, ali vas je MZ spasila da ne odnesete gaće na štapu u još jednoj traktor-revoluciji..
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Old 11.04.2007., 09:16   #3
Quote:
petarjak kaže: Pogledaj post
Da li vi stvarno mislite da JNA koja je posedovala rakete zemlja-zemlja 9M21F Luna-M koje ostavljaju krater minimum 800m mogla da izgubi od sacice Slovenaca,nenaoruzanih Hrvata i Muslimana?Pa naravno da nije sve su se Slobo i Franjo dogovorili.
A može li moja malenkost priupitati zašto se Slobo dogovarao sa Franjom umjesto da pravi kratere od 800 metara?
Naša Kvačica is offline  
Old 11.04.2007., 09:16   #4
Quote:
petarjak kaže: Pogledaj post
LINK
Ovo nakraju sve ima veze i sa Kosovom
Da li vi stvarno mislite da JNA koja je posedovala rakete zemlja-zemlja 9M21F Luna-M koje ostavljaju krater minimum 800m mogla da izgubi od sacice Slovenaca,nenaoruzanih Hrvata i Muslimana?Pa naravno da nije sve su se Slobo i Franjo dogovorili.
Sve je moguce prijatelju moj.
I vrabci na grani znaju da je tadasnje srpsko-hrvatsko vodjstvo dogovaralo oko podjele BiH.O tome je svjedoceno i u Haagu a od strane hrvatskih politicara.

Nego,to sto pricas o vojnoj moci JNA o raketama i projektilima,tu se nebih slozio sa tobom.Nije dovoljno biti naoruzan do zuba i sa modernim naoruzanjem da bih se dobio rat.

Sta je sve Sovjetski Savez posjedovao kada je krenuo na Afganistan??
Koliko se ja sjecam,CCCP je izgubio rat protiv sacice slabo naoruzanih i polupismenih afganistanaca.
lekoko is offline  
Old 11.04.2007., 09:17   #5
Ti neverujes svom predsedniku?????????????????
petarjak is offline  
Old 11.04.2007., 09:19   #6
Quote:
lekoko kaže: Pogledaj post
I vrabci na grani znaju da je tadasnje srpsko-hrvatsko vodjstvo dogovaralo oko podjele BiH.
E da, dogovaralo, jedini problem je što se nisu dogovorili.
Naša Kvačica is offline  
Old 11.04.2007., 09:51   #7
Quote:
petarjak kaže: Pogledaj post
LINK


Ovo nakraju sve ima veze i sa Kosovom

Da li vi stvarno mislite da JNA koja je posedovala rakete zemlja-zemlja 9M21F Luna-M koje ostavljaju krater minimum 800m mogla da izgubi od sacice Slovenaca,nenaoruzanih Hrvata i Muslimana?Pa naravno da nije sve su se Slobo i Franjo dogovorili.
Opet se Srbi tješe...izdaja,izdaja!

Što bi oni izgubili rat,a kamoli 3 rata!

Izgubili ste jer ste totalno nesposobni! To se i danas vidi! Dvanaest godina nakon rata,a vi ostali zaostali kao i 95.

Jebiga lako ste živjeli dok ste imali nas da vas hranimo,al otišlo...sad treba radit,al vam baš neide,ko i ratovanje.
što ono Slobo reče...ako ništa drugo Srbin zna da se bije.E ni to nezna!
__________________
Zašto su komunisti crveni?

Kao što je Bog stvorio ljude na svoju sliku i priliku,tako je vrag stvorio komuniste,na svoju sliku i priliku!
Bojnik is offline  
Old 11.04.2007., 13:16   #8
Quote:
petarjak kaže: Pogledaj post
Ti neverujes svom predsedniku?????????????????
Izgleda ti svom još vjeruješ ?!
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 11.04.2007., 13:36   #9
Quote:
petarjak kaže: Pogledaj post
LINK


Ovo nakraju sve ima veze i sa Kosovom

Da li vi stvarno mislite da JNA koja je posedovala rakete zemlja-zemlja 9M21F Luna-M koje ostavljaju krater minimum 800m mogla da izgubi od sacice Slovenaca,nenaoruzanih Hrvata i Muslimana?Pa naravno da nije sve su se Slobo i Franjo dogovorili.
I Ameri posjeduju svakojako oružje pa su gubili ratove i gubit će ih, a da ne govorimo da u srpskoj JNA vjerojatno nitko nije znao rukovat s pola tog oružja od silne pameti...

Pa pogledaj Trpinjsku cestu, nekoliko desetaka branitelja vam je uništilo toliko M 84, da je izgledalo ko da ste Washington napali...

"Pa gde smo mi bre ovo došli, ovo je strašno":

http://www.youtube.com/watch?v=A1xVvP0Kqvk
sjekira is offline  
Old 11.04.2007., 13:52   #10
Kakav autor, takva i tema ...
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 11.04.2007., 13:56   #11
Nevjerojatna je i tragikomična ova srpska igra promjene indetiteta: u jednom trenutku oni su hrabri ratnici sa strašno močnom i moderno opremljenom armijom, a čim im malo zagusti i nađu se pred ravnopravnim protivnikom, odmah su nenaoružani i ugroženi zemljoradnici, koji samo brane svoja vekovna ognjišta.

Pošto teško mogu prihvatiti činjenicu da su vojno poraženi, onda se tješe teorijama zavjera i dogovora..

Navedite mi samo jedno mjesto gdje su se Srbi junački borili i branili do posljednje kapi krvi, a da nije bilo opće bežanije? Ili usporedite vaše snage i vrijeme potrebno da zauzmete Vukovar, s obrnutom situacijom u Kninu na pr.?
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Old 11.04.2007., 13:59   #12
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Izgleda ti svom još vjeruješ ?!
Normalno!
petarjak is offline  
Old 11.04.2007., 13:59   #13
Kad god pomisliš da ne mreju bit jadniji, evo ti i "snažnog petra"!!!
"Niste nas vi razj_bali ko pjeto kokošinjac, mi smo vas pustili"!! I onda jedan lagani naguz... "Evo vidite, vako smo mi to"... Petre snažni, jesi i ti bijo među komšijama ????
__________________
Na početku ih je malo, i svi ih gledaju s podozrenjem i strahom. Poslije ih je puno, jer nakon Rata Domoljub biti ne košta ništa.

Malo nas je, a još ima i stoke.
from_hell_to_cell is offline  
Old 11.04.2007., 14:00   #14
Quote:
petarjak kaže: Pogledaj post
Normalno!
Lažu te, generale !
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 11.04.2007., 14:07   #15
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
Nevjerojatna je i tragikomična ova srpska igra promjene indetiteta: u jednom trenutku oni su hrabri ratnici sa strašno močnom i moderno opremljenom armijom, a čim im malo zagusti i nađu se pred ravnopravnim protivnikom, odmah su nenaoružani i ugroženi zemljoradnici, koji samo brane svoja vekovna ognjišta.

Pošto teško mogu prihvatiti činjenicu da su vojno poraženi, onda se tješe teorijama zavjera i dogovora..

Navedite mi samo jedno mjesto gdje su se Srbi junački borili i branili do posljednje kapi krvi, a da nije bilo opće bežanije? Ili usporedite vaše snage i vrijeme potrebno da zauzmete Vukovar, s obrnutom situacijom u Kninu na pr.?
Na ovom novom Sedlarevom filmu ti je jen amerski il židovski vojni analitičar, il čiji već, ne znam? Uglavnom, tip je ljepo reko: Tijekom čitavog rata čete su imali jednu taktiku: stavit topove na brda i tuć po gradovima i mjestima, i čekat da ljudi pobjegnu. Nigdje im to nije uspjelo, jer su ljudi BRANILI SVOJE!!
Al, kaže, kad su prvog dana na Knin pale prve dvije granate: Srbska vojska junačka, popraćena "nevinim civilima" -
Zakaj? Mi smo branili svoje, a oni krali tuđe. Nema tu morala, nema se zakaj borit kad zna da ni u pravu, to ti je to. A ove teorije izdaje: X-files na srbskom jeziku. Niste vi nas silom, mi smo vam dali...
__________________
Na početku ih je malo, i svi ih gledaju s podozrenjem i strahom. Poslije ih je puno, jer nakon Rata Domoljub biti ne košta ništa.

Malo nas je, a još ima i stoke.
from_hell_to_cell is offline  
Old 11.04.2007., 14:47   #16
Pa Srbi jos uvjek slabe onakvu "pobedu" u "Kosovskoj bitci"...

To je kao da Roma sada kaze : e jesmo sjebali Man Utd u Rimu...
Samsung2007 is offline  
Old 11.04.2007., 15:56   #17
Ja nemam pojma što je to "Pad Krajine", ja sam jedino čuo za OSLOBOĐENJE Knina i Hrvatskih okupiranih prostora
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 11.04.2007., 16:06   #18
ovo su gluposti- zašto bi se netko tko je posjedovao tako moćnu JNA išao dogovarat sa franjom? doduše, slobo se jeste tobože dogovarao sa franjom, ali s figom u džepu, ono "ajmo franjo podijelit bosnu" a istovremeno ti ja otimam komad hrvatske, čistim hrvate i po bosni i po hrvatskoj iz njihovih kuća i tako. obična srpska podvala.
srbi su rat popušili zato što im je trebalo tisuće mrtvih i tri mjeseca da s omjerom 20:1 u ljudstvu i 100:1 u tehnici osvoje vukovar, a kad se negdje odnos snaga okrenuo, kao u oluji, onda su otperjali za 3 dana.
divizija is offline  
Old 11.04.2007., 16:14   #19
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
Nevjerojatna je i tragikomična ova srpska igra promjene indetiteta: u jednom trenutku oni su hrabri ratnici sa strašno močnom i moderno opremljenom armijom, a čim im malo zagusti i nađu se pred ravnopravnim protivnikom, odmah su nenaoružani i ugroženi zemljoradnici, koji samo brane svoja vekovna ognjišta.

Pošto teško mogu prihvatiti činjenicu da su vojno poraženi, onda se tješe teorijama zavjera i dogovora..

Navedite mi samo jedno mjesto gdje su se Srbi junački borili i branili do posljednje kapi krvi, a da nije bilo opće bežanije? Ili usporedite vaše snage i vrijeme potrebno da zauzmete Vukovar, s obrnutom situacijom u Kninu na pr.?
sve ovo što je prije navedeno stoji, plus činjenica da srbi imaju nekakav paranoični strah od mitskih ustaša. da mi je samo bilo provesti tih par zadnjih sati u kninu kad su čuli da stižu ustaše koja je to panika bila, živi šou
dudu is offline  
Old 11.04.2007., 18:34   #20
Quote:
petarjak kaže: Pogledaj post
LINK


Ovo nakraju sve ima veze i sa Kosovom

Da li vi stvarno mislite da JNA koja je posedovala rakete zemlja-zemlja 9M21F Luna-M koje ostavljaju krater minimum 800m mogla da izgubi od sacice Slovenaca,nenaoruzanih Hrvata i Muslimana?Pa naravno da nije sve su se Slobo i Franjo dogovorili.
Uff ovo je najzesca glupost koju sam procitao u poslijednje vrijeme. Sigurno bi i Ameri htjeli imati takvo oruzje.
matematicar is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.