Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2017., 13:32   #61
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ne kužim, sve što možeš u paru možeš i solo.
Na razvodnome dijelu foruma periodično osvane poneki otac s problemom neodrađene razvodne ljutnje, i u raspravi o iznosu alimentacije krene nabrajati što se sve ne bi smjelo ubrajati u djetetove osnovne potrebe. U pravilu su te rečenice formulirane slično tvojoj: ""ne kužim, zašto dijete mora imati...", i onda krene popis onoga što dijete doista ne mora imati, jer će i bez toga - preživjeti.

Baš kao i gnjevni razvedeni očevi, i ti si, tehnički gledano, apsolutno u pravu: sasvim se uredno može preživljavati i solo.

Samo, možda je življenje ljepše od preživljavanja?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 13:35   #62
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Na razvodnome dijelu foruma periodično osvane poneki otac s problemom neodrađene razvodne ljutnje, i u raspravi o iznosu alimentacije krene nabrajati što se sve ne bi smjelo ubrajati u djetetove osnovne potrebe. U pravilu su te rečenice formulirane slično tvojoj: ""ne kužim, zašto dijete mora imati...", i onda krene popis onoga što dijete doista ne mora imati, jer će i bez toga - preživjeti.

Baš kao i gnjevni razvedeni očevi, i ti si, tehnički gledano, apsolutno u pravu: sasvim se uredno može preživljavati i solo.

Samo, možda je življenje ljepše od preživljavanja?
Ja to ne doživljavam kao preživljavanje. Stvar je percepcije
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 13:35   #63
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Mislim da dovoljno govori spotted. Gdje lik ili zenska stoji pored lika, da bi isti tren uploadali sliku na net i pitali kako se lik ili zenska zove i da im se javi. A stajali su pola metra jedno od drugog i nitko nista. Toliki je strah ljudi danas, i bome za svaku sitnicu danas zbilja treba hrabrosti jer ju nazalost dobar dio ljudi nema obzirom da su se neke osnovne stvari u ljudskim odnosima promjenile. Kao npr. Osnove komunikacija. Cak i sam prilaz vani ponekad je smatran neugodnoscu obzirom da postoji face preko kojeg se mozes javiti. Pa ispada da su se ljudi sveli na apartmane za najam jer se prije moras bookirati.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
o tome se da razgovarati, ali nekako nisam temu shvatila na tom tragu i svejedno i dalje ne mislim da je to hrabrost vrijedna...diskusije uopće, a kamo li slavljenja.
vjerojatno je razlog u tome što se riječ 'hrabrost' provlači od naslova kroz cijelu temu, a tome svi pristupamo iz svojih pozicija i iskustava. meni osobno je to jaka riječ s kojom se ne razbacujem okolo.
i na popisu svih teških stvari koje sam u životu prošla i kasnije sebi čestitala kako sam to izgurala, biti singl...se uopće ne nalazi na tom papiru.
a nije da me trema nije hvatala u nekim situacijama prilaženja i slično. jednostavno, ovisno o vlastitim iskustvima radimo gradaciju važnosti nekih događaja, i za mene osobno biti singl veze nema s tim pojmom, napisala sam i zašto u nekom od prethodnih postova.

edit- također možemo pričati o tome da je biti singl nekad skuplje, a nekad je i jeftinije, svakako je često logistički zahtjevnije, ali u 21. stoljeću, u 2017. godini smatrati to nekakvim revolucionarnim oblikom otpora je smiješno.
posebno je smiješno kad dolazi od ljudi koji su sami spletom okolnosti.

inače mi se jako sviđaju tvoji postovi na ovoj temi i slažem se s njima, ali nešto mi se čini da se ipak ne odnose toliko na autoricu jer me kod nje 'smeta' podizanje svoje vrijednosti preko pljuckanja drugih.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 13:53   #64
već bih bio odlikovan za hrabrost
bvcxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 13:54   #65
Biti single je izbor, a hrabrost je biti danas u vezi 😀
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 13:58   #66
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
hrabrost je jedna iznimna i plemenita osobina. biti single sigurno ne bih nazvala hrabrošću? to mi dođe kao ismijavanje svih jezivih životnih trenutaka u kojima ljudi budu i ostanu hrabri.
a sasvim sigurno u taj koš ne spada slučajan singl status.
Gle, to ti je jednostavno. Ljudi koji su jako malo prozivjeli u zivotu ne vide sto vide oni koji su prozivjeli puno. Onaj tko je prozivio malo naravno da tu ne vidi udio elemenata o kojima se pise. Onaj tko je prozivio dosta zna koliko puta je kleknuo i koliko mu je hrabrosti trebalo da se trgne i nastavi dalje.

Veca sranja te zadese kad si solo nego u vezi. Zbog jedne jedine stvari, samci ako nisu kao neki koji ovdje pisu pateticne izljeve i frustrirane postove su cesto znatizeljne osobe i avanturistickog duha.

Osoba koja kaze da ne razumije sta je tu hrabrost kad putujes sam je osoba koja nikad nije putovala sama vec si je izgradila pojednostavljenu viziju solo putovanja kako bi imala razloga napisati komentar jer je ova tema trenutacno aktivnija od svih drugih na forumu.

Hrabrost nije plemenita i problem je sto si ljudi dizu na pijadestal određene vrijednosti kojima tamo nije mjesto, uz to je problem idealiziranje hrabrosti sa kojom se poistovjecuju cesto borbe za vise ciljeve od sebe samoga, kao borba za druge. To je krivo. Hrabrost je produkt znanja, sto je osoba pametnija i kreativnija sama po sebi je hrabrija i u odnosu na to ce donositi direktnije stavove. Zato jer se radi o jednostavnoj analizi rizika, a pametne i kreativne osobe znaju kako smanjiti potencijalne rizike ili eliminirati ih te se pripremiti na moguce negativne ishode, tada se javlja hrabrost kao produkt znanja. Inace sve ostaje strah.

Tako da, evo iz svoje perspektive osobe koja putuje biciklom i vrecom za spavanje, ne koristim hotele, kampove, vec spavam po plazama, rivama, planinama, sumama, kolodvorima i parkovima i napustenim objektima mogu reci iz iskustva da ljudi nemaju hrabrosti za takvo nesto. Iz dva razloga, boje se mraka, boje se otvorenog prostora jer su navikli bit izmedju zidova i zivjeti izmedju zidova, ne znaju razmisljati i ne znaju se informirati. Lakse je u grupi ili paru, dvoje vas je ipak zar ne?! Da neki par odluci tako putovat imali bi osjecaj sigurnosti jer putuju sa jos jednom osobom. Samac nema tu mogucnost, on mora izgraditi odredjen stav, provest analizu i osloniti se samo i iskljucivo na sebe.

Ako uzmes u obzir osnovnu komunikaciju, ljudi se boje otvoreno vani pristupiti nekom. Pogledaj slucajne susrete. Ti ljudi imaju strah od prilazenja. Svima njima treba hrabrosti. Tako da ne slazem se da se ivdje radi o ismijavanju icega. Gdje god postoji strah potrebna je hrabrost. To sto se tebi neki problem kod nekoga cini minornim ne znaci da toj osobi njezin problem ne predstavlja najvece spoticanje u zivotu koje ju koci.

Nit je hrabrost plemenita, nit je zivot jeziva tamnica. Međutim što čovjek više zna, to su njegove odluke hrabrije jer je sklon kritičkom promišljanju i analiziranju kako bi došao do odgovora koji eliminiraju nepoznato a sa nepoznatim i strah koji ide uz to. To je hrabrost i prisutna je svuda a be samo u "jezivim" životnim trenucima.

Isto tako ljudi koji se se uhvatili redefiniranja hrabrosti, a koja uopce nije tema ove teme su ljudi koji o hrabrosti znaju najmanje. Jer svi drugi uredno se bave problemom autorice a ne reviziranju definicije hrabrosti.

Isto tako koliko vidim ti isti ljudi koji reviziraju pojam hrabrosti u autoricinoj temi ne koriste svoje razmisljanje da izgrade konsttuktivni odgovor vec da autorici poljuljaju samopouzdanje jer se vidi u kojem smjeru su ti odgovori postavljeni. Ako se ne varam takav joj je bio i bivsi, pa je zanimljivo vidjeti koliko ljudi slicnih osobina ispliva u ovakvim temama. Ovo ne govorim za tebe, vec vidjeh par korisnika koji su se zestoko uhvatili polemiziranja oko definicije hrabrost gdje napadaju sami karakter osobe, a isti koliko vidim najveca hrabrost im je spustanje nekoga na njihov nivo. I zato hrabrost nije plemenita, neki je koriste za dobro, a neki kao pojedinci ovdje kako bi napali nekoga tko njih uopce nije napao, samo zato sto zele nekom nesto objasniti sto ni oni sami ne razumiju.

Hrabrost je jednostavno odluka, želja da se riješe određene prepreke u životu. Nekom je to strah od komunikacije sa novim osobama suprotnog spola, nekom strah od putovanja solo jer znamo kolike rizike to sve nosi, nekom je to prvi razgovor za posao, nekom birba sa bolesti ili paralizom... Ima jako puno hrabrih ljudi, ali i onih koji hrabrost zloupotrebljavaju.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 13:59   #67
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
hrabrost je biti danas u vezi 😀
To što je ova tvrdnja inverzija naslovne, ne čini ju ništa manje blesavom.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:07   #68
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Uz sve kvalitete koje imam (zgodna, obrazovana, radišna, držim do sebe, imam puno empatije za druge, otvorena na različitosti, tolerantna, a imam i kvalitete dobro partnerice, da sad ne idemo u detalje
s obzirom da ti je konkurencija ocito u startu podredena, u cemu je problem? onako iskreno se zapitaj?

ne znas se zajebavati? sexy si kao telefonski stup? nisi zenstvena? nisi otvorena? nemas tema za razgovor ili djelujes nezainteresirano? ne smijes se? ponasas se kao da ne trebas nikada nikoga? something?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:10   #69
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Gle, to ti je jednostavno. Ljudi koji su jako malo prozivjeli u zivotu ne vide sto vide oni koji su prozivjeli puno. Onaj tko je prozivio malo naravno da tu ne vidi udio elemenata o kojima se pise. Onaj tko je prozivio dosta zna koliko puta je kleknuo i koliko mu je hrabrosti trebalo da se trgne i nastavi dalje.

Isto tako koliko vidim ti isti ljudi koji reviziraju pojam hrabrosti u autoricinoj temi ne koriste svoje razmisljanje da izgrade konsttuktivni odgovor vec da autorici poljuljaju samopouzdanje jer se vidi u kojem smjeru su ti odgovori postavljeni. Ako se ne varam takav joj je bio i bivsi, pa je zanimljivo vidjeti koliko ljudi slicnih osobina ispliva u ovakvim temama. Ovo ne govorim za tebe, vec vidjeh par korisnika koji su se zestoko uhvatili polemiziranja oko definicije hrabrost gdje napadaju sami karakter osobe, a isti koliko vidim najveca hrabrost im je spustanje nekoga na njihov nivo. I zato hrabrost nije plemenita, neki je koriste za dobro, a neki kao pojedinci ovdje kako bi napali nekoga tko njih uopce nije napao, samo zato sto zele nekom nesto objasniti sto ni oni sami ne razumiju.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
nisam fan cjepkanja postova, pa da ne masakriram, osvrnut ću se samo na ovo.
ljudi su se zakačili za revidiranje tog pojma jer je tema tako postavljena. doslovno, to je uvodno pitanje. meni je plemenita osobina jer se ne testira samo u odnosu na samoga sebe.
editirala sam svoj prethodni post, jasno mi je da solo život ima neke svoje određene specifičnosti i zakonitosti.

no, donekle se slažem da će tema otići u penis jer ima u uvodnom postu i drugog štofa. meni namjera nije bila popljuvati autoricu, ne mislim da ima išta loše ili neskromno u prepoznavanju vlastitih vrlina. iako npr.obrazovanje nikad ne bih stavila u vrlinu.

ali, onda možemo o tome kako to da je okružena ljudima kojima nije dobrodošla u društvo jer je sama ili zašto se druži sa ženama s kojima nema dodirnih točaka i po njenom mišljenju su isprazne.

inače potpisujem svaki tvoj post o samodostatnosti kao problemu- osobno ne mislim da je to uopće problem, ali vidim u praksi da je.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:15   #70
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Osoba koja kaze da ne razumije sta je tu hrabrost kad putujes sam je osoba koja nikad nije putovala sama
Wow, vidovit si?
Quote:
spavam po plazama, rivama, planinama, sumama, kolodvorima i parkovima i napustenim objektima mogu reci iz iskustva da ljudi nemaju hrabrosti za takvo nesto.
A ovo je uobičajeni, tipičan način putovanja i adekvatan primjer za razmatranje hrabrosti?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:16   #71
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
mislim, nemojte se ljutiti, ne želim nekoga uvrijediti, ali ako je nekome najveća hrabrost u njegovom cjelokupnom životu otići sam na večeru ili otići na more, onda vam od sveg srca- čestitam. živite jako lijep i siguran život.


---
Autorice, i sama sam single i ne bih rekla da je to hrabrost, a niti mi je tko kriv za to. Prvenstveno sam si sama kriva. Možda preteška riječ, ali - tako je. Nikako to ne bih nazvala hrabrošću te zato se i slažem s kvotanim postom. Postoje tolike situacije u životu gdje se naučimo biti hrabri ili se suočimo s takvim situacijama gdje moraš biti hrabar, a nekako to nije nebivanje u vezi, u odnosu na druge situacije.
Ne kažem da ponekad nije teško to kada si single i želiš da se to promijeni te si postavljaš sto pitanja zašto ne ide, hoće li se to ikada promijeniti, ali to je neka druga tema.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:17   #72
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Biti single je izbor, a hrabrost je biti danas u vezi 😀
Apsolutno se slažem. Jednostavno bez puno filozofiranja.
Danas su ljudi previše sebični. Previše gledaju isključivo samo sebe. Nisu spremni djeliti, nisu spremni suosjećati, pomagati, izlazit u susret, i onda se čude kao pura dreku što ne mogu pronaći nikoga i što su im svi nekompatibilni.
Dragi prinčevi i princeze ne vrti se cijeli svijet oko vas i ne ravna se sve prema vama.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:26   #73
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
nisam fan cjepkanja postova, pa da ne masakriram, osvrnut ću se samo na ovo.
ljudi su se zakačili za revidiranje tog pojma jer je tema tako postavljena. doslovno, to je uvodno pitanje. meni je plemenita osobina jer se ne testira samo u odnosu na samoga sebe.
editirala sam svoj prethodni post, jasno mi je da solo život ima neke svoje određene specifičnosti i zakonitosti.

no, donekle se slažem da će tema otići u penis jer ima u uvodnom postu i drugog štofa. meni namjera nije bila popljuvati autoricu, ne mislim da ima išta loše ili neskromno u prepoznavanju vlastitih vrlina.

ali, onda možemo o tome kako to da je okružena ljudima kojima nije dobrodošla u društvo jer je sama ili zašto se druži sa ženama s kojima nema dodirnih točaka i po njenom mišljenju su isprazne.

inače potpisujem svaki tvoj post o samodostatnosti kao problemu- osobno ne mislim da je to uopće problem, ali vidim u praksi da je.
Zar nismo svi okruzeni takvim ljudima? Cak i ja imam dio drustva koje bolinneka stvar za mene i mislim da je nemoguce imati toliko homogeno drustvo gdje ste si svi ko prst i nokat. To smo mogli u vrticu, osnovnoj i slicno. Ali u kasnijim godinama to se svodi svega na par osoba i ako ti se jos dogodi da promjenis grad dolazis do novog drustva. Izolirati se ne mozes jer je naprosto glupo. Naravno da tu uviđaš određene stvari koje te smetaju i normalno je da imas potrebu to podjeliti sa nekim, a ako nemas sa kim a zeljan si neke smislenije komunokacije pokusat ces online kao i autorica. A ak i tamo dozivis sto dozivis u stvarnosti onda se povuces, uzmes knjigu i steras ljude u pm. A cemu?! Ono drustvo sto ona ima u svom zivotu je preslika i ovog ovdje. Identicno.

Isto tako predpostavljam da i sama tema je postavljena kao filter, u jednom djelu da se razvija neka svrsishodna komunikacija, a u drugom da se vjerojatno nadju osobe koju razumiju njezin problem i da se razvije nekakvo novo poznanstvo, ili je autorica trazila samo ispusni ventil, jer svima nam nekad zivot dopizdi i jednostavno autorica je dosla po malo vjetra u leđa pa mi nije jasno zasto je to naučna fantastika za dati osobi. Nije da ce svijet propast ak ljudi to urade.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:29   #74
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
ili je autorica trazila samo ispusni ventil, jer svima nam nekad zivot dopizdi i jednostavno autorica je dosla po malo vjetra u leđa pa mi nije jasno zasto je to naučna fantastika za dati osobi. Nije da ce svijet propast ak ljudi to urade.
Vjetar u leđa je divna stvar. Samo je malo zajebano kad stojiš na rubu Šibenskog mosta bez užeta, pa ti ljudi krenu navijati za tebe i govoriti ti kako si hrabar. Možeš ti to! Bravo! Tup. Bome hrabro.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:31   #75
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Zar nismo svi okruzeni takvim ljudima? Cak i ja imam dio drustva koje bolinneka stvar za mene i mislim da je nemoguce imati toliko homogeno drustvo gdje ste si svi ko prst i nokat. To smo mogli u vrticu, osnovnoj i slicno. Ali u kasnijim godinama to se svodi svega na par osoba i ako ti se jos dogodi da promjenis grad dolazis do novog drustva. Izolirati se ne mozes jer je naprosto glupo. Naravno da tu uviđaš određene stvari koje te smetaju i normalno je da imas potrebu to podjeliti sa nekim, a ako nemas sa kim a zeljan si neke smislenije komunokacije pokusat ces online kao i autorica. A ak i tamo dozivis sto dozivis u stvarnosti onda se povuces, uzmes knjigu i steras ljude u pm. A cemu?! Ono drustvo sto ona ima u svom zivotu je preslika i ovog ovdje. Identicno.

Isto tako predpostavljam da i sama tema je postavljena kao filter, u jednom djelu da se razvija neka svrsishodna komunikacija, a u drugom da se vjerojatno nadju osobe koju razumiju njezin problem i da se razvije nekakvo novo poznanstvo, ili je autorica trazila samo ispusni ventil, jer svima nam nekad zivot dopizdi i jednostavno autorica je dosla po malo vjetra u leđa pa mi nije jasno zasto je to naučna fantastika za dati osobi. Nije da ce svijet propast ak ljudi to urade.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
pa jesmo, ali ne misliš zato da su svi ljudi bezveze i površni, kao što često krene na ovakvim temama? evo već gore- ljudi su sebični, ovakvi, onakvi, blabla.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:37   #76
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pa jesmo, ali ne misliš zato da su svi ljudi bezveze i površni, kao što često krene na ovakvim temama? evo već gore- ljudi su sebični, ovakvi, onakvi, blabla.
Ovo se odnosilo na moj post. Gle ja ne želim generalizirati ali činjenica je da ljudi stvaraju probleme tamo gdje ih zapravo nebi trebalo biti, i to samo zato jer ne vide dalje od svog nosa.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:37   #77
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Vjetar u leđa je divna stvar. Samo je malo zajebano kad stojiš na rubu Šibenskog mosta bez užeta, pa ti ljudi krenu navijati za tebe i govoriti ti kako si hrabar. Možeš ti to! Bravo! Tup. Bome hrabro.
Ako se ne varam i sjecanje me dobro sluzi sa svojih putovanja šibenski most upravo tome i služi obzirom da je na njemu bungee jumping jedan od popularnijih u Hrvatskoj tijekom sezone te i firma koja organizira skokove ima postavljene sve mjere osiguranja. Ak nemas uze uzmi padobran. Prema tome, samo hrabro.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje zekkov : 09.04.2017. at 14:50.
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:40   #78
Napisala sam bez užeta. To ti je promaknulo. Bitno da se navija. :samopozitiva:
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:42   #79
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Ovo se odnosilo na moj post. Gle ja ne želim generalizirati ali činjenica je da ljudi stvaraju probleme tamo gdje ih zapravo nebi trebalo biti, i to samo zato jer ne vide dalje od svog nosa.
stvaraju, iz kojekakvih razloga. nisu ljudi tako plošna bića (ok, neki jesu), u pozadini tog stvaranja problema ili 'stvaranja problema', često su slojevi i slojevi nečijih iskustava, želja, razočaranja...svega. zar ne misliš da je onda šteta otpisati ljude u startu kao a priori sebične ili ovakve ili onakve, bez da znaš pozadinu?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:48   #80
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pa jesmo, ali ne misliš zato da su svi ljudi bezveze i površni, kao što često krene na ovakvim temama? evo već gore- ljudi su sebični, ovakvi, onakvi, blabla.
Da, to je njezino iskustvo i to je sto vidi i trenutacno ne vidi opcija. Jebiga zavrsila je medju ekipom koja ju ne inspirira a kad te nesto ne inspirira te inspiraciju trazis u putovanjima i sl. A ljude analiziras i nikako se ne mozes opustiti.

Ali vecina ljudi uistinu jest takva. Nisu svi kao sto ona kaze, ali vecina jest. Stvar je vjerojatno sto ona ima određene zelje i ciljeve za koje smatra da zasluzuje dok joj je život trenutacno dao drugu situaciju i pitanje je kak ce to rijesiti. To ne znaci da sad treba nac najboljeg probisvjeta, ali ili moze sve odjebati i krenuti traziti novo drustvo ili ostati u starom i spustiti kriterije i stavove i opcenito odbaciti dio na kojem je godinana radila. Sumnjam da ce biti ovo drugo jer to je intelektualno samoubojstvo, tak da vjerojatno ce bit ovo prvo kad bude imala dovoljno energije i vremena da to napravi. Od nje se trazi promjena koju ona mora odrediti, a sad koja ce to bit... Siguran sam da ne zna ni ona sama dok se ne dogodi.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.