Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest

Povijest Politička, društvena, kulturna, univerzalna povijest.
Podforumi: Vojna povijest i tehnologija, Domovinski rat

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 20:03   #61
Quote:
Liudewitus kaže: Pogledaj post
Koja je tvoja svrha ovom forumu? To te pitam već četvrti puta. Osim što svako malo napadaš ljude, vrijeđaš ih, mudruješ, moraliziraš bez pokrića, ništa pod milim bogom...NULA. Svaki moderator koji to želi može lako provjeriti tvoj učinak na podforumu povijesti.
Sta tebe boli ku*ac koja je moja svrha na forumu ?
Koje ljude, napadam i vrijedjam, sem sto za vas 3-4 kazem da ste nenormalni (sto je suva istina).
Unistili ste ovaj forum svojom gluposcu, iritantnoscu i odvratnim upisima punim mrznje prema citavom jednon narodu. Ali i ne samo jednom vec i vise njih.

Od vas covijek ne moze voditi normalnu diskusiji o istoriji vise, je*o vas onaj koji vas nagovori da se registrujete.

Dok moderatura cisti ove retardirane Srbe koji dodju sa svojim glupostima, eto vas vec koliko ovdje serete i unistavate svaku normalnu raspravu.

I nromalno ljudi odustaju kad vide sa kim imaju posla. Jebote, ja od vas nisam neki normalan post, tezu i misljenje napisao vec par mjeseci jer naravno vi sve userete sa svojim nacionalnim-romantizmom i usranom mitomanijom.

Ne mogu ni otovriti novu temu jer bi je vi unistili. Ti i ta tvoja klika i banda.
Unknown Archont is offline  
Old 16.08.2017., 21:18   #62
Quote:
Unknown Archont kaže: Pogledaj post
Sta tebe boli ku*ac koja je moja svrha na forumu ?
Koje ljude, napadam i vrijedjam, sem sto za vas 3-4 kazem da ste nenormalni (sto je suva istina).
Unistili ste ovaj forum svojom gluposcu, iritantnoscu i odvratnim upisima punim mrznje prema citavom jednon narodu. Ali i ne samo jednom vec i vise njih.

Od vas covijek ne moze voditi normalnu diskusiji o istoriji vise, je*o vas onaj koji vas nagovori da se registrujete.

Dok moderatura cisti ove retardirane Srbe koji dodju sa svojim glupostima, eto vas vec koliko ovdje serete i unistavate svaku normalnu raspravu.

I nromalno ljudi odustaju kad vide sa kim imaju posla. Jebote, ja od vas nisam neki normalan post, tezu i misljenje napisao vec par mjeseci jer naravno vi sve userete sa svojim nacionalnim-romantizmom i usranom mitomanijom.

Ne mogu ni otovriti novu temu jer bi je vi unistili. Ti i ta tvoja klika i banda.
Zamolio bih te da mi se više ne obraćaš niti spominješ na forumu. Niti izravno, niti neizravno. Tvoja bazobraština je prevršila svaku civiliziranu mjeru.
Liudewitus is offline  
Old 17.08.2017., 00:36   #63
Quote:
Liudewitus kaže: Pogledaj post
Pun je Beograd latinice. I to upravo ove: https://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatska_abeceda

Što bih trebao zaključiti iz činjenice da Srbi u Beogradu koriste hrvatsku abecedu?
glupost.
bubica74 is offline  
Old 17.08.2017., 00:38   #64
Ponavljam još jednom. Tesla je sam rekao ko je i šta je i to što smeta nekim budalama i kompleksašima to je njihov problem.
bubica74 is offline  
Old 17.08.2017., 00:56   #65
Quote:
bubica74 kaže: Pogledaj post
glupost.
Što je glupost? Činjenica da u Srbiji koriste gajicu?

Quote:
bubica74 kaže: Pogledaj post
Ponavljam još jednom. Tesla je sam rekao ko je i šta je i to što smeta nekim budalama i kompleksašima to je njihov problem.
Svašta ljudi kažu iz kurtoazije. Npr. Kennedy je izjavio jednom prilikom da je Berlinac:

https://en.wikipedia.org/wiki/Ich_bin_ein_Berliner

Zadnje uređivanje Liudewitus : 17.08.2017. at 01:11.
Liudewitus is offline  
Old 17.08.2017., 01:11   #66
A ma ljudi Srbin koji je živio u Hrvatskoj, ni prvi ni posljednji. I kraj priče. Pa čemu sve ovo
Mihail Suslov is offline  
Old 17.08.2017., 01:13   #67
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
A ma ljudi Srbin koji je živio u Hrvatskoj, ni prvi ni posljednji. I kraj priče. Pa čemu sve ovo
Takva tema. Kad je bal nek je bal.
Liudewitus is offline  
Old 17.08.2017., 01:25   #68
Quote:
Liudewitus kaže: Pogledaj post
Takva tema. Kad je bal nek je bal.
A i to što kažeš .

Al pošto ti ispod nicka piše "psihopat" dođi na pdf psihologija pod temu Osoba s ASPD . Nemam sugovornika tamo izuzev Leteće a tu bi mi bal odgovoarao
Mihail Suslov is offline  
Old 17.08.2017., 01:42   #69
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
A i to što kažeš .

Al pošto ti ispod nicka piše "psihopat" dođi na pdf psihologija pod temu Osoba s ASPD . Nemam sugovornika tamo izuzev Leteće a tu bi mi bal odgovoarao
Pomiješao si dijagnoze. Drži se ti dalje od "psihologije" da ne bi kakvu štetu napravio...
Liudewitus is offline  
Old 17.08.2017., 01:49   #70
Quote:
Liudewitus kaže: Pogledaj post
Pomiješao si dijagnoze. Drži se ti dalje od "psihologije" da ne bi kakvu štetu napravio...
Ne, to jest ta dijagnoza samo ju je zbog "korektnosti" psihijatrija preimenovala u ASPD.

Drugo, ako ne kužiš šalu onda me ni ne čudi tvoja nemoć u prihvaćanju najobičnije nacionalnosti čovjeka kojeg to nije niti interesiralo čak
Mihail Suslov is offline  
Old 17.08.2017., 02:40   #71
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Ne, to jest ta dijagnoza samo ju je zbog "korektnosti" psihijatrija preimenovala u ASPD.
Maloprije si spomenuo psihologiju a ne psihijatriju, a ASPD je sociopatija ako se ne varam.

Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Drugo, ako ne kužiš šalu onda me ni ne čudi tvoja nemoć u prihvaćanju najobičnije nacionalnosti čovjeka kojeg to nije niti interesiralo čak
Tekst iznad mog avatara jest šala. Onaj tko to nije "uhvatio" taj ima problema. Za sada ste dvojica...

Naravno da Teslu nije interesirala "nacionalnost". Zato se čudim nekima koji ga svrstavaju na jednu stranu isključivo na temelju njegovog (navodnog) samoizjašnjavanja.

No shvaćaš li da tu nije riječ o Tesli i njegovom podrijetlu već o besramnoj eksploataciji njegovih navodnih krvnih zrnaca za samoreklamiranje jedne balkanske države koja s tom osobom nema nikakve veze niti je ičime doprinjela u njenom formiranju. Radi se o uzurpaciji branda, da upotrijebim taj "mrski" kapitalistički izraz. Ima ih i u Srbiji koji tako misle.
Liudewitus is offline  
Old 17.08.2017., 10:55   #72
Quote:
Unknown Archont kaže: Pogledaj post
Sta tebe boli ku*ac koja je moja svrha na forumu ?
Koje ljude, napadam i vrijedjam, sem sto za vas 3-4 kazem da ste nenormalni (sto je suva istina).
Unistili ste ovaj forum svojom gluposcu, iritantnoscu i odvratnim upisima punim mrznje prema citavom jednon narodu. Ali i ne samo jednom vec i vise njih.

Od vas covijek ne moze voditi normalnu diskusiji o istoriji vise, je*o vas onaj koji vas nagovori da se registrujete.

Dok moderatura cisti ove retardirane Srbe koji dodju sa svojim glupostima, eto vas vec koliko ovdje serete i unistavate svaku normalnu raspravu.

I nromalno ljudi odustaju kad vide sa kim imaju posla. Jebote, ja od vas nisam neki normalan post, tezu i misljenje napisao vec par mjeseci jer naravno vi sve userete sa svojim nacionalnim-romantizmom i usranom mitomanijom.

Ne mogu ni otovriti novu temu jer bi je vi unistili. Ti i ta tvoja klika i banda.


Zrakomlatski is offline  
Old 17.08.2017., 12:36   #73
Quote:
Zrakomlatski kaže: Pogledaj post
:rof l:

:to p::t op:
krivi si dio teksta boldao. Ima ono o retardiranim Srbima koji su banirani...
Liudewitus is offline  
Old 17.08.2017., 20:33   #74
Quote:
Liudewitus kaže: Pogledaj post
Što je glupost? Činjenica da u Srbiji koriste gajicu?
[/url]
Opet glupost. I srpski i hrvatski jezik koriste latinicu kojoj je osnove postavio Gaj, modifikovao Đuro Daničić i Broz dodao slovo đ.
Tako da ti pišeš pismom u čijem stvarnju je učestvovao i Srbin.
bubica74 is offline  
Old 17.08.2017., 20:51   #75
Quote:
bubica74 kaže: Pogledaj post
Opet glupost. I srpski i hrvatski jezik koriste latinicu kojoj je osnove postavio Gaj, modifikovao Đuro Daničić i Broz dodao slovo đ.
Tako da ti pišeš pismom u čijem stvarnju je učestvovao i Srbin.
A Fata je pretpostavljam kuvala kafu pa i Bošnjacima ide dio zasluga. Neka nama živi bratstvo i jedinstvo.
Liudewitus is offline  
Old 17.08.2017., 23:20   #76
Quote:
Liudewitus kaže: Pogledaj post
A Fata je pretpostavljam kuvala kafu pa i Bošnjacima ide dio zasluga. Neka nama živi bratstvo i jedinstvo.
Zar ne znaš? O tome je pisao Evlija Čelebija.
bubica74 is offline  
Old 17.08.2017., 23:58   #77
Moj profa fizike iz srednje nam je to sumirao ovako: "Problem Tesline narodnosti najbolje su riješili Amerikanci. U jednoj njihovoj enciklopediji sam naletio na upis: "Nikola Tesla, američki znanstvenik"."

Potpuno je svejedno je li Tesla bio Hrvat, Srbin ili Tunguzijac, niti Hrvatska, Srbija a bome niti Tunguzija nisu prepoznale njegov genij, dale mu institucionalni okvir za rast i razvoj kao znanstvenika, niti su se potrudile da od njegovih otkrića nešto posebno profitiraju.

Hrvatskoj, Srbiji i Tunguziji je tada, kao i sada, od izmjenične struje bilo bitnije tko ima koliko čijih krvnih zrnaca.

I zato su Srbija, Hrvatska i Tunguzija i dalje ono što jesu (pripizdine), a Amerika je ipak-Amerika.

(P.S. naravno da je bio Srbin ili ako hoćete, srpskog podrijetla. Kao i Štulić i Preradović. Zašto bi ikoga to priječilo da se, barem malo, njima ponosi?)
lijencina1 is offline  
Old 18.08.2017., 00:08   #78
Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post
Moj profa fizike iz srednje nam je to sumirao ovako: "Problem Tesline narodnosti najbolje su riješili Amerikanci. U jednoj njihovoj enciklopediji sam naletio na upis: "Nikola Tesla, američki znanstvenik"."

Potpuno je svejedno je li Tesla bio Hrvat, Srbin ili Tunguzijac, niti Hrvatska, Srbija a bome niti Tunguzija nisu prepoznale njegov genij, dale mu institucionalni okvir za rast i razvoj kao znanstvenika, niti su se potrudile da od njegovih otkrića nešto posebno profitiraju.

Hrvatskoj, Srbiji i Tunguziji je tada, kao i sada, od izmjenične struje bilo bitnije tko ima koliko čijih krvnih zrnaca.

I zato su Srbija, Hrvatska i Tunguzija i dalje ono što jesu (pripizdine), a Amerika je ipak-Amerika.

(P.S. naravno da je bio Srbin ili ako hoćete, srpskog podrijetla. Kao i Štulić i Preradović. Zašto bi ikoga to priječilo da se, barem malo, njima ponosi?)
Aposlutno potpisujem.
Ali malo šale, gdje su Vam kolega REFERENCE?
bubica74 is offline  
Old 18.08.2017., 00:26   #79
Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post
(P.S. naravno da je bio Srbin ili ako hoćete, srpskog podrijetla.
On sam tvrdi da je hrvatskog podrijetla ...

Ma zapravo baš me briga, ali volim ih cimati jer svako malo trtljaju o Srbima Gundulićima, a hrvatsko podrijetlo Tesle kriju kao zmija noge.
Liudewitus is offline  
Old 18.08.2017., 00:29   #80
Quote:
bubica74 kaže: Pogledaj post
Aposlutno potpisujem.
Ali malo šale, gdje su Vam kolega REFERENCE?
Molim te ko Boga, nemoj

Traume su još uvijek svježe, a nisam siguran hoće li se teror REFERENCI vratiti (bojim se da nije permaban već samo obično hlađenje, može li se to igdje provjeriti?)

Mislio sam da ne postoji veći smor i autist koji samo ponavlja jedno te isto od @Satnika sa PDFa politika, no učenik i prosvjetitelj me brzo razuvjerio
lijencina1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.