Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 00:09   #21
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
pa zašto postavljaš takva pitanja, a imaš iskustvo suživota? prilagodba je ključna u svakoj takvoj situaciji. moj prag tolerancije je po tom pitanju drastično se snizio s godinama. znaš ono kada si postaviš pitanje; ma chi me lo fa fare?! ah.. no, no e no.
Imam iskustvo ljubavnog suživota. Nemam s cimerskog aspekta jedino. Promišljam.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:11   #22
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
malčice oportunističko razmišljanje?
Zakaj? Ja se trudim uvijek razmišljati realistično.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:13   #23
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Imam iskustvo ljubavnog suživota. Nemam s cimerskog aspekta jedino. Promišljam.
pa imaš s roditeljima. ista pašta više manje.



Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Zakaj? Ja se trudim uvijek razmišljati realistično.
bolje rečeno - pragmatično.
razmišljala sam i ja o tome. nema garancije da će netko biti uz tebe 'u dobru i zlu'..
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:15   #24
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
pa imaš s roditeljima. ista pašta više manje.
Roditelje koristim kao roblje. Sumnjam da to vrijedi i u cimerskom suživotu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:19   #25
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Roditelje koristim kao roblje. Sumnjam da to vrijedi i u cimerskom suživotu.
dobro sumnjaš.
doduše daju se podmitit delicijama raznim.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:21   #26
Prestani tražit medicinsku sestru tu.

Pokušala sam identificirati taj ubod žaljenja koji osjetim kad se približim nečem nalik uvezivanju ili uvežem. Za čim to žalim, što je to... Je li trava uvijek zelenija?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:22   #27
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
dobro sumnjaš.
doduše daju se podmitit delicijama raznim.
Ti si znači ipak došla do zaključka da je solo vrh. Ne znam. Velim. Meni je najveći problem ta nedisciplina prilikom organizacije održavanja prostora, robe. Sve ostalo mi se čini čist fajn kad si solo. I taj lagani stah od skakavaca.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:25   #28
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Prestani tražit medicinsku sestru tu.

Pokušala sam identificirati taj ubod žaljenja koji osjetim kad se približim nečem nalik uvezivanju ili uvežem. Za čim to žalim, što je to... Je li trava uvijek zelenija?
Ma nije to za tebe. Ti živiš kolko već solo? I stalno tražiš da ti netko popuni nekakvu rupu. Kod Wil se baš oseti ljubav prema solo životu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:26   #29
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma nije to za tebe. Ti živiš kolko već solo? I stalno tražiš da ti netko popuni nekakvu rupu. Kod Wil se baš oseti ljubav prema solo životu.
Pa ja znam da nisam pravi soler i nikad neću biti. Ja sam tradicionalna dušica. I ljepše mi je u dvoje. Ali čak i ja takva osjetim nekakve okove na počecima, ne znam to objasniti. I to nema veze s onim što druga strana radi ili ne radi.
Wild je true soler, istina. U to trebam evoluirati ako mi niš ne uspije.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:02   #30
hm...mogu pustit brkove, tj. ne depilirat se
miserlou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:06   #31
Ne smeta ti tvoja zapuštenost? Ono, središ se samo da bi se pokazala nekome drugom?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:08   #32
Nema se tu šta voljet.

Jednostavno prihvatiš da je nekada neizbježno, pa se tješiš kak je zapravo super. Je pizdu materinu.

Lažeš, sam sebe zavaravaš da ti bude bolje. I što je najsmješnije i je dobro. Kurac je dobro.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:15   #33
Ovorena vrata od kupaone uvijek i stalno. To volim. To mi malo fali. Nije da ih i sad ne mogu stalno imati otvorena, ali nije to vise to. Ne mozes noge losionom namazati, a da ti ih odmah ne polize, a o sjedanju na skoljku dok te repom mlati po faci bolje ne pricati :croatiantragedies:
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:44   #34
Setil sam se kaj mi je dobro. Napokon mogu pišat stoječki. Pa ak fulam znam da sam fulal samo sebi. Ima zaista tih nekih finih prednosti to. Sitne su ali su drage.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:48   #35
Meni nema dražeg neg kad se ujutro probudim i sav odvratan skuham kavu i zapalim cigateru, gledam kroz otvoren prozor i prdnem ko konj, uz komentar; uufff jebemtiživot. Ak prdnem još jednom znači da će mi taj dan bit prejeben, ali i ako ne prdnem, budem zadovoljan ovim prvim.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 11:38   #36
Obično to bude prilagođavanje mog komfora toj vezi. Da, sve je to u domeni ok prilagodbi, većinom, ali kad sam solo ne moram razmišljati o tome hoću li se danas brijati(ako to posao ne zahtjeva), hoću li imati vremena za trčanje, teretanu, nešto deseto, ili ću to "žrtvovati". Ne moram brinuti o tome da mi je u autu privremeno skladište, jer neću ići na kviki na neki fukodrom.

Dio toga bi bio drugačiji da sam ČEŠĆE u vezi
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 11:43   #37
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa ja znam da nisam pravi soler i nikad neću biti. Ja sam tradicionalna dušica. I ljepše mi je u dvoje. Ali čak i ja takva osjetim nekakve okove na počecima, ne znam to objasniti. I to nema veze s onim što druga strana radi ili ne radi.
Wild je true soler, istina. U to trebam evoluirati ako mi niš ne uspije.
tko putuje sam, putuje brze

no u dvoje je putovanje ipak ljepse
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 14:19   #38
Što sam više single, to kontam da će mi teže biti opet biti u vezi, tj.živjeti opet s nekim A to najviše primijetim kad odem doma na godišnji, kod roditelja.
Smeta mi svaki kuki i jedva čekam doć nazad u svoj stan 🤣
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:24   #39
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Što volite u svom single životu...
Nesvađanje oko upravljača navecer, uvijek gledam ono što ja želim. Najčešće Zakon i red.

A i paše mi što u stanu nema nikog na koga bi se mogla popiknut ili ga srušit kad nakon posla uletavam u kuću i trčim prema frižideru i šporetu na kojem ću kuhat kavu.

E ali da me netko dočeka s nečim finim kuhanim doma kad dođem to bi vec bilo ok.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:25   #40
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Meni nema dražeg neg kad se ujutro probudim i sav odvratan skuham kavu i zapalim cigateru, gledam kroz otvoren prozor i prdnem ko konj, uz komentar; uufff jebemtiživot. Ak prdnem još jednom znači da će mi taj dan bit prejeben, ali i ako ne prdnem, budem zadovoljan ovim prvim.
pa jel to sve ne možeš uraditi i kad si s curom? malo će reći da si svinja, ali ako se volite bit ćeš opušten to uraditi
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.