Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2014., 00:18   #21
Dakle, ovako.

Djevojka sam sa svojih 28 godina. Životni put, mladenačka glupost i prstohvat sudbine, doveli su me do toga da radim u dućanu, no u dananašnje vrijeme i to je dobro. Ne žalim se. Sasvim sam normalna i prosječna osoba sa hrpom mana, ali i vrlina. Nedavno sam upoznala ljubav svog života: ZNAKOVNI JEZIK. Potpuno sam se posvetila tome, te pokusavam uspjeti. E sad, tu postoji kvaka. Tesko je napredovati ako nemam s kime razgovarati. Dakle, ono što je moja želja je, upoznati gluhu osobu i prije svega sprijateljiti se.

Dakle, ako postoji netko tko je gluh i ima volju/želju upoznati čujuću osobu koja je trenutno na 2 semestru znakovnog, neka mi se javi. Nadam se jednom lijepom i novom prijateljstvu!
__________________
Ima tišina kojih se sjećam više nego najljepših riječi....
Đorđe Balašević
Pepelguza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 09:42   #22
Da ponovimo za polupismenu ekipu:

Quote:
1. Oglasi se (više) ne brišu na zahtjev. Razmislite o tekstu oglasa, prije nego ga postate.
Quote:
2. Profilima ispod 100 postova nije dozvoljeno postanje oglasa.
Svi oglasi s takvih profila biti će obrisani bez daljnjeg objašnjenja.

Očekujemo od korisnika da imaju minimalno 100 smislenih postova na forumu, te da je profil star minimalno 15 dana.

Modovi zadržavaju pravo da pogledaju postove, u slučaju da se radi o postovima nakucanim isključivo na različitim chat temama, te obrišu oglas. "Zatvaranje" starog profila te otvaranje novog, također spada pod ovo pravilo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 23:21   #23
Daklem,

dečko iz zg-a, 26 god, traži nekog, nešto..
Ne tražim apriorno niš konkretno, dost sam izbirljive prirode, rijetko ko mi se stvarno svidi tak da bi neko novo poznanstvo, 'klikanje' na razini gotivljenja bilo skroz ok za početak
Fali mi trenutno netko za kino, šetnju, istraživanje gornjeg grada pa nek se jave osobe sa sličnim aspiracijama
Nemam tip osobe koji mi leži no velki plus je ak voliš ispijat pivo na klupici, 80s i elektronsku glazbu i puno filozofirat
Ne pripadam nikakvoj subkulturi, u obzir dolaze isto takve osobe, sumnjam da bi se poklopil s jednim hc metalcem haha
Prednost fakultetlijama, čisto radi preferiranja intelektualne nastrojenosti jel..
Kaj se tiče fizičkog izgleda, izgledam dost dobro no ne tražim neki pandan sebi haha, bitno mi da osoba ne pati od nekih težih kompleksa i smatra se bar simpatičnom i otvorenom
Eto, ko se pronalazi u napisanom, slobodno se javi..oni koji vole sjedit na dva i više stolca, rastavljeni, samohrane mame nek zaobiđu
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 14:26   #24
Hajde da se i ja okušam

Muškarac sam od 27 godina.

Tražim otvorenu žensku osobu, osoba koja voli pričati, analizirati i otkrivati osobu koja sjedi nasuprot nje.
Tražim osobu koja se grozi pomisli da se budi pored osobe s kojom njoj je glavni razgovor onaj o vremenskoj prognozi.Tražim osobu koja je djelomično sanjar a djelom pre realistični pesimist Tražim osobu koja voli glazbu i književnost. Tražim osobu koja voli prirodu i koja se barem jednom probudila ukočena nakon prospavane noći na stijenama neke obale.Prije svega tražim osobu koja voli iskrenost i isto to traži.

Poštujući zadnju rečenicu za sebe ću reći kako se smatram osobom ok građe, visok 177. Uglavnom se bavim softwareom i webom. Poprilično sam maštovit i kreativan. Mislim da za sebe mogu reći kako sam blago introvertna osoba, ponekad jednostavno preferiram samoću ili samo društvo najbliže osobe.

Eh, da, maštovitost i spremnost na istraživanje, nas samih...
I psi, volim pse


p.s. istra i okolica rijeke
babaSkolacima is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 21:20   #25
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Da ponovimo za polupismenu ekipu:





Svi oglasi s takvih profila biti će obrisani bez daljnjeg objašnjenja.

Očekujemo od korisnika da imaju minimalno 100 smislenih postova na forumu, te da je profil star minimalno 15 dana.

Modovi zadržavaju pravo da pogledaju postove, u slučaju da se radi o postovima nakucanim isključivo na različitim chat temama, te obrišu oglas. "Zatvaranje" starog profila te otvaranje novog, također spada pod ovo pravilo.
Čisto iz znatiželje htio bih nešto zapitati. Mislio sam na privat, ali sam se predomislio kako možda nije loše da i drugi vide.
Dakle naravno/normalno da nisam pročitao sva pravila foruma, ali očito se stari postovi brišu nakon određenog vremena. Imao sam par tisuća postova (preko 3 000) ali broj se drastično smanjio u zadnje vrijeme, trenutno na 478, očito jer nisam baš nešto aktivan.
Ako bude pao ispod 100 jel baš moram nabacati neki smisleno besmisleni post samo da pokrijem uvjete makar da imam registraciju već duže vrijeme i nikad nisam radio klonova
Sve je ovo meni skroz nebitno jer se nisam zajurio stavljati oglas, ali me čudilo što će ako se neki nađe u sličnoj situaciji, pa ne bilo loše znati na čemu je.
E, lijep pozdrav svima i svu sreću svima želim!

Zadnje uređivanje HawkStr : 02.04.2014. at 21:25.
HawkStr is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 20:55   #26
Pozdrav!

Evo, ovako; prije ili kasnije vrijeme je da se okrene novi list u životu.

U mom slučaju, to znači da očajnički trebam prijatelje; i to i ženske i muške prijatelje.

Trebam nekog za ozbiljan razgovor, za neozbiljan razgovor, za druženje ili samo dopisivanje, sve prema tvojim željama.

Muško sam, u "najboljim" godinama, i nitko neće požaliti što će se družiti sa mnom.

Više o meni, preko pp.

Navalite.

EDIT: blagu prednost imaju stanovnici Varaždina, Čakovca i njihove okolice, jednostavno zbog blizine.

Zadnje uređivanje Smotani2 : 04.04.2014. at 21:07.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 20:49   #27
Djevojce uskoro 30 god trazi dececa za vezu
Moze malo mladi stariji kaj god bitno da je iskren...Slika bi bila pozeljna...Toliko od mene lp...Ps:lokacija mi nebitna
yamato zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 21:11   #28
Student, uskoro 24 godine, Split...
Interesi: književnost, dobra muzika, sport... Je li ima neka prizemna Dalmatinka ovdje?
LUKOBRAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 21:57   #29
Well, well, well

Imam 21. godinu, trenutno sam u Rijeci.
Volim izlaziti, putovati, ići na festivale. Ma svugdje! Jako sam društvena i komunikativna. Nažalost, moje frendice su posvuda. Nekima se neda toliko putovati i izlaziti, nekima se neda trošiti, najbolje frendice su mi u Zg tako da ih trenutno viđam dosta rijetko, neke su u vezama pa znate kako to već ide.

Dakle, ako je neko voljan zabave i "druškanja", možda skoknuti do Beča ili na neki festival? Meni svejedno, ja sam za svaku opciju, samo da se ide
Btw. po mogućnosti da bude tu negdje mojih godina

Ne tražim dečka ni ništa takvo, prekinula sam nedavno vezu od tri godine i nisam za to. Samo na prijateljskoj bazi

Pozz
Aphrodite Venus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 20:40   #30
Pozdrav!

Kratko i jasno, tražim društvo za kazalište (zg)

Što se kriterija tiče, studentica sam pa bi se rado družila sa svojim vršnjacima, ne bih baš u kazalište s tetom koja mi može biti mama (ne diskriminiram, samo mislim da s mladima imam više dodirnih točaka)
Spol nebitan, samo da si spreman/na za druženje i smijeh
Mare55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 16:09   #31
Nikad nisam mislila da ću ovdje objavit oglas ali ajde da i to probamo..život je izazov
Ovako, cura 25 godina iz Zagreba sa završenim fakultetom (nažalost nezaposlena ali nikakvo čudo u ovoj našoj divnoj državici) traži dečka također iz Zagreba koji ima između 26 i 30 god.
Ja: cca 165 cm visine i jedno 60 i nešto sitno kg ( izbjegavam vaganje posljednjih mjeseci jer nezaposlenost ipak čini svoje, kg su se malo nakupile )
Ti: važno mi je da nisi previsok, sve iznad 185cm mi je previsoko. Par kg viška mi ne smeta, nisam površna osoba po pitanju izgleda. Ipak, ima jedna stvar koja mi je izrazito važna, nadam se da se neke osobe neće naći uvrijeđene...tražim isključivo dečka s fakultetom. Slijedi objašnjenje...imala sam 2 veze sa osobama bez fakulteta i jednostavno sam shvatila da nismo "kliknuli" (drukčije poimanje svijeta, drukčiji način razmišljanja, neću ići u detalje samo ću reći da sam osoba kojoj jednostavno smeta kad netko napiše Ja ČU ). Nije mi toliko važno dal si zaposlen ili ne, jednostavno želim da se međusobno motiviramo i potičemo u traženju posla/napretku i općenito kroz život (što nisam mogla s bivšim jer me nije razumio, stalno je tupio kako ON ne može naći posao). Također, ne tražim osobu isključivo sa parama ALI da pokoji put želi platit kavu, karte za kino, kupit sitnicu (u prošloj vezi sam u 80% slučajeva ja plaćala).
Ne slušam cajke, rock, metal, domaće i izbjegavam izlaske na takva mjesta stoga molim da mi se osobe koje to slušaju ne javljaju. Volim prošetat po prirodi, po gradu, izaći u kino, ponekad se izađe u disko ali u zadnje vrijeme ne toliko često.
Za početak isključivo tražim prijatelja, znači, prvo ide dopisivanje (chat, forum, sms), nakon toga se možemo naći i neko vrijeme družit na prijateljskoj razini a kasnije ćemo vidjet šta će ispast iz toga.
NISAM osoba koja će nakon 2 izlaska hopa cupa u krevet, tako da to imajte na umu
Samo ozbiljne ponude, molim. I još nešto za kraj, nisam stalker, ukoliko se u jednom trenutku raziđemo u razmišljanjima ili jednostavno kažeš Na pašeš mi kao osoba/fizički mi nisi privlačna..nikom ništa, idemo dalje.
Smirena sam osoba i smatram da svađa nikad ne dovede do ničeg dobrog.
Toliko od mene,
pozdrav
blondina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 19:53   #32
Neka cura za razgovor, upoznavanje? Poželjno iz Zagreba, sve bitno možemo preko PMa.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:09   #33
Tražim neku malecku da se zaljubimo, može i sklapanje prijateljstva. Kažem "malecku" jer ni ja nisam bog zna kaj visok. Dakle nudim svoju malenkost - željan društva, poznanstva, novih pustolovina. Valjda sam ko mali upal u neku bačvu kaj sam takav ispal. Ne cugam niti se ne dimi iz mojih usta, nemam nikaj protiv ak se dimi iz tvojih. Družim se i sa zmajevima. Podrazumijeva se prvo dopisivanje, pa ako "kliknemo" upoznavanje kak spada. Više informacija(god. proizvodnje, ukusi, razmišljanja) za one koje se pristojno jave.
__________________
You don't stand a single chance to win, unless you fight.
blindirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:13   #34
Djevojka, 23 godine, povučenija, traži dečka od 20-30 godina prvo za dopisivanje, kasnije za upoznavanje uživo, na kavu, sok.... Idem u crkvu jer sam vjernica, ako se netko toga grozi nek se ne javlja. Iz Zadra sam, pa je uvjet da si iz mog mjesta. Volim o svemu pričati, totalno nebitno. Koliko toliko pazim na gramatiku i pravopis pa je poželjno da i ti paziš. Fizički sam prosječna. Ne želim nikakve avanture. Tko želi nek se javi.
tužnadjevojčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 01:09   #35
Smile Trazim drustvo...

M, 30 godina, 180cm-65kg, zacet-roden i odgojen u Zagrebu, nezaposlen (znaci skeniranje/javljanje na oglase je moja tjedna rutina), ne religiozan, apolitican, hobiji (iako ja gledam na njih kao primarne stvari/ciljeve) su mi slikanje-crtanje-chrchkanje... bilo da je rijec o platnima ili zidovima ili shperplocama ili staklo ili kreiranje nekih cudnih predmeta (slikam sa akrilnim bojama i sprejevima), jos jedan od hobija mi je pisanje... ove godine sam zapoceo pisati jedan svoj novel-trilogija materijal... takoder imam jos par prica-ideja sa strane zapisano (sve pisem na engleskom posto imam plan/cilj poslat ih van na eng izdavacko trziste), veliki filmofil... noir, kultni, klasici, francuski, svedski i spanjolski filmofan, kaj se tice serija... ne pratim bas ove nove serije... jedino kaj sam pogledao a da mi je bilo super su True Detective i Utopia, muzika je sve strano tj svi strani bendovi/izvodaci... zanrovi: noise rock, shoegaze, post rock, alternative, noise pop, freak folk, weird americana, indie, experimental, psychedelic, industrial, new wave, instrumental hip hop, abstract hip hop, french house, nemam tetovaze ni pirseve, imam fobiju visina i purana.

Kada se ne bavim ovim svojim gore navedenim stvarcicama, onda kuham, cistim, perem, slusam, proucavam i tak... the usual day to day stuff regarding survival and hygiene.

Nemam bas frendova/drustva... zapravo samo dvoje njih (ne racunajuci vlastitog brata).

Trazim tj preferiram vise zensko drustvo posto se mogu s njima bolje sporazumijet (humetnicka dusica i tak to... plus vaga u mixu sa vodenjakom - barem su tak neki ljudi zakljucili), ne pratim nikakve sportove, ne zalazim u birtije i kladionice, ne gledam nogomet a kamoli da navijam za ikoji klub... iskreno ima jedan sport koji me kolko tolko zanima/privlaci ali taj sport i nije nesto ovdje na nasem kontinentu.

Ne gledam toliko na godine, najvaznije mi je da je osoba dobra i zdrava u glavi i srcu. Te da ima cvrst karakter i da nije konzervica. Ako bih trebao rec neki minimum i maximum onda bi to bilo od 20 do 40.

Ako si iz Zagreba, super... mozemo razmijenit par poruka i lagano s vremenom se nac/upoznat, setnja po gradu ili se zicnut negdje na klupicu ili skocit negdje na chajanku. Ako nisi iz Zagreba, nije bed... mozemo ovako komunicirat i tko zna mozda se i nac negdje na pola puta.
__________________
.
tinto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 14:07   #36
Pozdrav!
Imam 24 godine, studiram, zivim u Zagrebu.
Volim zivotinje, setnje u prirodi, filmove, putovanja, finu hranu, more, lezanje na plazi...
Volim automobile i dobru voznju (moja mala muska strana ).
Visoka sam, vitka, duga kosa, manekenski tip.
Apoliticna, agnostik, tolerantna.
Nisam fan izlazaka i opijanja. Vise cijenim casu dobrog vina, veceru, film i zabavne razgovore do jutra.
Bavim se sportom, vrlo bitna stavka za mene.
Hranim se prilicno zdravo, volim kuhati.
Trazim postenu, vjernu, odanu osobu, slicnih godina. Osobu koja je u stanju voljeti svim srcem i vidi se u skladnom braku s djecom, osobu koja drzi do vlastitog izgleda i bavi se nekim oblikom rekreacije.
Trazim osobu koja ili studira ili ima zavrsen fakultet, osobu koja si moze priustit putovanje, skijanje, veceru ili izlet (cisto zato da smo u korak, ja si to sve mogu sama priustit).
Vjerujem u iskrenu ljubav, srodne duse, romanticna sam. Volim iznenadenja, male znakove paznje.
Eto, bila sam iskrena. Od druge strane ocekujem isto to.
Prvo sam za dopisivanje, a ako nam se poklope stavovi i zelje vidimo se na kavi!
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 15:53   #37
Proljetni uredski haiku

Za stolom sjedim,
vodovod crtam. Vani
baš jako puše.


Mladić koji se osjeća pomalo staro. Svi zglobovi škljocaju. Kažu da pomalo bacam na Harryja Pottera.

Fizički prosječan, samo sam ćorav k'o ponoć (-2). Čitam, gledam dokumentarce. Volim horor, trash filmove i crni humor. Odgledao sam sve epizode South Parka više puta.

Može se javiti tko god hoće. Slika postoji na forumu dolje na baš razno.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 04:43   #38
Eogana, dosadno mi je ali ne toliko da ponovno izmišljam oglas, uz opasku da sam u medjuvremenu postao ozbiljniji i zreliji u svakom pogledu

Pa kaže:
Tražim žensku osobu neodređene visine i godina...
Uvjeti:
da voli pivo
da se zna izražavat verbalno (bas sam zahtjevan znam) cak i pod utjecajem alkoholnih derivata proizašlim obradom hmelja
da ne slusa cajke (diskriminacija na djelu) kad pije pivo
da joj je veci dozivljaj otic s nekim na pivo neg se grbavit osam sati za kompom i pisat bezvezne poruke na forumu koje ne vode nicem (pa ni pivu)
da moze popit vise od jednog piva i ostat stajat, ili tri i ostat sjedit
da shvaca da je pivo imenica srednjeg a ne zenskog roda
I ne vidi u tome nikakav problem

Čirs
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 12:57   #39
Tražim zgodnog frajera za dva sata sportske aktivnosti. Nudim rekreaciju i svoje društvo . Lokacija - Zagreb.

(da me ne bi brisali, mislim na pravu sportsku aktivnost)
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 22:34   #40
muski, 36, iz zagorja, trazi priblizno mladu, zensku osobu za upoznavanje...
bosonogi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.