Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2019., 00:25   #2641
Svaki put kad su se posvađale dosad Dilara reče ovako nešto:"Ja sam ti nebitna, uvijek sam ja tu za tebe i tvoje probleme, ti za mene nisi nikad. Kao ja sam tebi prijateljica, ti meni nisi, uvijek slušam samo o tvom životu..."
Govorim o Dilari i Sureji. Ne bih se baš složila s tim. Sjećam se ono kad su se vratili u konak, kad su svi ukućani govorili protiv Adema, Sureja bi ih uvijek upozoravala da šute pred Dilarom. Bilo je baš puno takvih situacija, onda bi Dilara pobjegla da to ne sluša, Sureja je uvijek išla za njom i tješila je. Zapravo cijela obitelj ju je bila prihvatila bez obzira što su se ljutili na Adema.

Slažem se da se ne treba bas toliko ljutiti na Sureju.
Drugo je Senem, ona je ta koja je sve zakuhala sa svojim lažima, i ona je napravila budalu od nje onaj dan kad kad su pile kavu sa Guneš.
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 22:06   #2642
kako je meni mučno gledat ovo između Ipek i Fiketa, mrzim takva nesporazume!
i bas mi ide na zivce ova situacija oko odvjetnika, umjesto da mu kaze da nema veze sa tim ona suti i još ga napada i samim time ispada kriva
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2019., 12:23   #2643
Šta se dešava sa ovom serijom?
Ove zadnje ep ko' da su na nekom stand byu... samo neki beskrajni monolozi, dijalozi, vračanja u prošlost... a radnja 0 bodova

Imam feeling ko' da neznaju u kojem bi smjeru krenuli dalje pa ovim tapkanjem na mjestu dobivaju na vremenu...
Svaka čast onome tko još uz to odtrpi i Novine reklame... ja seriju nasnimam pa kasnije pogledam uz prematanje reklama, a ovaj tjedan sam mogla bez beda prevrtit i dobar dio serije i ne bi propustila ništa
-Joanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2019., 23:00   #2644
Iako nitko ne komentira vise seriju...
Ovo sa Farukom mi totalno glupo, kad je odlazio iz Boran holdinga žalio se da mu je dovoljno očevog sakoa koji mu je nametnut, ide tražit sebe...ok kužim
...ali kako se pronašao??? Tako da sad oblaci tastov sako

Ako je već u sebi pronašao masterchefa i odlučio se okušati u tom biznisu zar nije mogao ono bas nešto skroz svoje originalno...
On misli da to veseli Sureju, a očito nema pojma da ona bas nema lijepa sjećanja na restoran svojih roditelja...
-Joanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2019., 00:17   #2645
ja ne kuzim kakve su sada ovo gluposti oko njezinih roditelja? citavu seriju se provlaci to kako su bili happy family ovo ono ljubav veselje, i sad ovo
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2019., 14:15   #2646
totalno u čudnom smjeru krenula serija, izbacili sve negativce i sad nas dosađuju. al uskoro je serija i gotova, tak da će valjda malo izdramatizirati sad na kraju s tim djetinjstvom i još pokojim incidentom i to je to. a i Sureja još uvijek ne zna da je njezina teta kriva za smrt roditelja, to ne može proć zatajeno.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2019., 14:28   #2647
ko zna mozda su to scenaristi zaboravili
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2019., 19:06   #2648
Da...ili očekuju da su gledatelji to zaboravili
Sad nam pokušavaju tu tetu prikazati ko neku full pozitivku koja je uvijek i oduvijek bila tu i za Sureju i za Dilaru, a koliko se sječam na početku serije je ta ista teta bila frustrirana žena koja je dane provodila na kauču ispred tv-a i parazitirala na Surejin račun...
...a da uopće ne govorim o krivnji za smrt njenih roditelja.
-Joanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2019., 19:17   #2649
Quote:
-Joanna kaže: Pogledaj post
Da...ili očekuju da su gledatelji to zaboravili
Sad nam pokušavaju tu tetu prikazati ko neku full pozitivku koja je uvijek i oduvijek bila tu i za Sureju i za Dilaru, a koliko se sječam na početku serije je ta ista teta bila frustrirana žena koja je dane provodila na kauču ispred tv-a i parazitirala na Surejin račun...
...a da uopće ne govorim o krivnji za smrt njenih roditelja.
Nakon malo strpljenja vidjeti ćete zašto je teta svo vrijeme provodila na kauču.
Senem je iritantna osoba, ali .......Odgledati ćete i sami.

Gledatelji naravno nisu ništa zaboravili, no neke stvari se u životu mjenjaju i dolazi se do novih saznanja.

Sutra se gleda veliko finale. Završava serija sa 87. ep. Bila mi je jako dobra, ali ipak jedva čekam kraj, jer tri sezone za moj ukus je previše.
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2019., 21:27   #2650
Zakaj je teta kriva za smrt njezinih roditelja? Nisam pratila seriju od početka pa ne kužim
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2019., 14:38   #2651
Koliko ima jos do kraja serije?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2019., 12:28   #2652
kad završava serija?????????
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2019., 13:10   #2653
jučer je bio dio 83. epizode. pretpostavljam da završava 5.7.
od idućeg tjedna ide i petkom
u pon 83
uto 83
sri 84
čet 84
pet 84
24.6. pon 85
uto 85
sri 85
čet 86
pet 86
pon 86
uto 87
sri 87
čet 87
5.7.(finale) pet 87
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.