Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2018., 19:22   #1561
Quote:
Offshore kaže: Pogledaj post
Baš zato,radi vlastitog skepticizma ti drugarski savjetujem da ne formiraš mišljenje na tuđem mišljenju (likova koje ne poznaješ niti znaš tko su zapravo)
Ne baziram ga na misljenju

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Na ignore: nitko jer ne guram glavu u pijesak
Blowing up balloons since 2020!
woobie is offline  
Old 11.07.2018., 19:58   #1562
Stvarno mi se vise ne citaju te bljuvotine woobija, routea i sljedbenika, pa su doticni na ignore. Ocekujem od vas koji jos imate zeluca i zivaca raspravljati s klaunovima da prijavire administratoruma sva krsenja pravila foruma, kao i sprijeciti vrijedanje i omalovazavanje.
Hvala na razumijevanju.
__________________
Imam dva peseka...jednoga doma, a drugoga koji me ispravlja...
Angelbyu is offline  
Old 11.07.2018., 20:49   #1563
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Stvarno mi se vise ne citaju te bljuvotine woobija, routea i sljedbenika, pa su doticni na ignore. Ocekujem od vas koji jos imate zeluca i zivaca raspravljati s klaunovima da prijavire administratoruma sva krsenja pravila foruma, kao i sprijeciti vrijedanje i omalovazavanje.
Hvala na razumijevanju.
Dakle ovo je primjer pristojnog posta? Oh ironije.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Na ignore: nitko jer ne guram glavu u pijesak
Blowing up balloons since 2020!
woobie is offline  
Old 13.07.2018., 18:36   #1564
osvrt:

Quote:
Offshore kaže: Pogledaj post
Kad sam se prvi put uvjerio u utjecaj kabela na zvuk, bio sam totalni skeptik, a nije da nisam slušao glazbu i prije toga (FYI bio sam i DJ u klubovima, radio stanicama etc nisam baš lajbek) , već sam baš kao i ti govorio da je to "glupost" i da to "nema nikakve veze". I jednostavno, godinama uopće odbijao mogućnost da ih uopće probam.

Baš zato,radi vlastitog skepticizma ti drugarski savjetujem da ne formiraš mišljenje na tuđem mišljenju (likova koje ne poznaješ niti znaš tko su zapravo) nego na vlastitom iskustvu pa ako ti stvarno nema razlike - super za tebe.

Zaj pasus "da ne razumijem osnove" - em nisi u pravu (stvarno,nemožeš znati što ja znam a što ne), em je irelevantan jer opet - za slušanje,gledanje,uzivanje u jelu/piću etc ne treba nikakvo predznanje , samo VLASTITA osjetila. Takoder i "hardware" tj oprema. I zanimanje za isto.

I tu ti je zapravo čitava mudrost. Nikakvi mitovi.
jest sada samo čekamo da spoznaš i boga ... kako to biva kod ovisnika o "pravim" istinama

nisi primjetio kako pišeš o vlastitom ukusu koji ne mora biti referenca što neodoljivo podsjeća na vic o čovjeku koji je stalno kritizirao novu (drugu ) ženu koja je bila vrhunska kuharica kako ne zna kuhati jer njegova prva je kuhala fantastično ... i tako je bilo sve do jednog dana dok joj jela nisu zagorila- karbonizirana ... no muž je bio oduševljen i rekao: sjajno, tek sada si naučila kako se sprema hrana.

napisah ti da si inteligentan, ali nažalost ne usvajaš znanje Offshore ...postoje standardi, protokoli potvrđeni znanstveno a to znači iskustveno /bez predrasuda/ i provjereno fizikom te matematikom. Jedino neuki propagiraju svoje iskustvo stvarnosti koja ne postoji, a realnost ih vrijeđa do boli.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 13.07.2018., 19:32   #1565
Dragi korisniče @Saugaro,

Der jednom budi konstruktivan (i bar malo koristan), pa napiši (slikaj !!) probe za neke kabele koje si isprobao u svom sustavu.
Ovako samo puno piskaraš napamet i lamentiraš uprazno.

Dakle, primjeri iz prakse !
Teoriju ostavi za znanstvene simpozije mernika....

Lijep pozdrav !
olif is offline  
Old 13.07.2018., 19:38   #1566
Quote:
olif kaže: Pogledaj post
Dragi korisniče @Saugaro,

Der jednom budi konstruktivan (i bar malo koristan), pa napiši (slikaj !!) probe za neke kabele koje si isprobao u svom sustavu.
Ovako samo puno piskaraš napamet i lamentiraš uprazno.

Dakle, primjeri iz prakse !
Teoriju ostavi za znanstvene simpozije mernika....

Lijep pozdrav !

o forum useru (to ti je na engleskom)
pa dao sam ti odavno da počneš koristiti najbolje kablove ikad , no omanuo si ...

uvijek sam konstruktivan samo što ti ne znaš što je to konstruktivnost, kužiš.
Praksa nije tri puta reži, a stalno je kratko - što ti činiš olif
pa ti nemaš ni opremu za ozbiljnije slušanje a kamoli za mjerenje osim ako nema Vu metar na sebi ...

.... čime ono mjeriš olif?

žalosno je što radiš prijevare svojim hvastanjem ...
imaš li uopće gramofon olif? ili je to olfo kao i ostalo u tebe što se tiče opreme, jer audiofilski uređaj broj 1. je gramofon

ps probaj se skoncentrirati na postove upućene tebi, a ne pozvanom tubefanu koji je već jednom odletio zbog nesuvislosti
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 13.07.2018., 19:49   #1567
Mislim da buš uskoro i ti (po 15-ti put) odltel......
olif is offline  
Old 13.07.2018., 19:54   #1568
Quote:
olif kaže: Pogledaj post
Mislim da buš uskoro i ti (po 15-ti put) odltel......
ou bravo

pa što ne probaš, pa taj par kablova za 100 kuna je bolje od svih zajedno koje si ti ikada vidio, a ne samo "testirao" na neviđeno

"tvoje kablovinje" kojim jedino trsje možeš povezati. b e z v r i j e d n o .... samo da ti ne dojdu na vrata pokucati ?
si pozabil stereo separaciju u mono kablu ... pa to samo potpuni neuki bedak može napisati, a ti nisi bedak olif
... a to si napisao, nisi li?

Čime mjeriš je bio upit ... olif
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.